KiCo SCOUTING DAAROM (e>0EF! Audacia- nieuws M X Inschrijven voor ‘’Vriendentoemooi’ van Audacia Heemkundekring “De Kleine Meijerij Berkel-Enschot, Biezenmortel, Esch, Haaren, Helvoirt, Heukelom, Moergestel, Oisterwijk, Udenhout. Moergestelse Dartcompetitie 2012 Oefeninterland Audacia Cl - Cayman Islands Football Academy ‘Euro Blues Man’ Hans Theessink Praktijk voor KinderCoaching Beste Vriend van Audacia Theessink houdt van intieme zalen waar ieder www.scoutingmoergestel.nl Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... randjes van de blues op. De vakpers trekt ver gelijkingen met Taj Mahal en Ry Cooder. Niet Aan het begin van voetbal jaargang 2012/ 2013 organiseert Audacia wederom het “Vriendentoemooi” op het sportpark van Audacia aan de Molenstraat in Moer gestel. Het was een leuk voetbalfeestje op het hoofd- veld van Audacia. Na het welkomstwoordje gruizige bluesstem, opzwepende footstomp en van jeugdcommissielid Jan van Vechel en de uit wisseling van de vaantjes volgde een sportieve oefenwedstrijd tegen de jongens uit de onbe kende Cayman Eilanden. Tot de rust wisten de jongens van Audacia de 0-0 vast te houden maar de tweede helft waren de snelle Cayman spitsen hen soms te snel af en wonnen de bui tenlandse gasten de wedstrijd met 0-4, die de overwinning ‘vierde’ met warme chocomel wat in hun land onbekend is. MTV heeft aan de vooraankondiging al aan dacht besteed en zal donderdagavond 19 april en zaterdag 21 april een korte samenvatting van deze oefeninterland uitzenden. Foto’s zijn te zien in het fotoboek op de website van Auda cia: www.audacia.nl Ook damesteams zijn van harte welkom! (Deel name aan dit toernooi is toegestaan vanaf 16 jaar). Opgeven kan tot uiterlijk 31 mei 2012. Inschrijfgeld voor dit toernooi: 130,00 (dit is incl. voor 15 personen BBQ!) (eventuele extra personen betalen 10,00 p.p.) Dus geef je snel op want er kan maar een maxi maal aantal deelnemers deelnemen. Vermeld bij inschrijving: naam team; contact persoon; adres; postcode en plaats; e-mailadres; telefoon; en de vermelding of het een Dames- of Heren team betreft. Tot ziens op zaterdag 18 augustus 2012 als deel nemer aan het gezelligste “Vriendentoemooi” van Brabant! Commissie Seizoensopening Audacia 2012 ROEF HONK-, SOFT- EN BEEBALL Afgelopen week is de competitie van start ge gaan. Uitslagen van de eerste wedstrijden: Hb 1 Roef! - Gryphons 3-14; Hb 2 Roef! - Seven Hills 17-5; Hb asp Roef! - Spikes 8-2; Hb pup 1 PSV - Roef! 2-9 en 10-7; Hb pup 2 Tilburg - Roef! 13-7; Sb 1 Centrals - Roef! 1- 5 en 9-1; Sb 2 Roefl - Twins 13-3; Sb 3 Jeka - Roef. 4-23; Sb asp Catch - Roef. 4-0 en 5-3; Sb pup 1 Twins - Roef. 3-10; Sb pup 2 Gryphons - Roef. 13-16; Majors Nuenen - Roef 30-28. Zaterdag 21 april: Hb asp 10:00u Zwijdrecht - Roef. Hb pup 1 10:30 en 11:30u Roef - Gryphons Hb pup 2 14:00u en 15:30u Roef - Starlights Sb 1 14:30 en 16:10u Roef. - Zuidvogels Sb 2 17:00u Zwijndrecht - Roef Sb pup 2: ll:00u Roef - Cardinals Majors: 14:00u Roef. - Ducks Zondag 22 april: Hb 1 15:00u Nuenen - Roef. Hb2 10:30u All in-Roef Sb 3 12:30u Tilburg - Roef. Sb asp 11:00u Roef - Ado Lakers groep en probeert men, onder andere door andere landen te bezoeken, kennis op te doen over het, op het oog, simpele maar daarnaast toch ook zeker ingewikkeld voetbalspelletje. The Cayman Islands Football Academy is het uithangbord van dit project en mogen dus gezien worden als topclub op de Cayman Eilan den. Zij kwamen met hun 15-team in de pe riode van 31 maart tot 13 april naar Nederland en Engeland voor een oefenstage bestaande uit 8 wedstrijden, waaronder dus één tegen de Cl van Audacia. Dit team speelde kort geleden nog met 1-1 gelijk tegen een jeugdteam van de Engelse profclub Swindon Town. Audacia werkt zich in de nesten HHC - Audacia3 -1 Met de nederlaag in (Oud)Heusden heeft Au dacia zich geschaard bij de kandidaten voor de tiende plaats die gedoemd is tot het spelen van wedstrijden (uit Viola en thuis RKTW) te gaan is er alleen nog een voorsprong van 3 pun ten op SVSSS uit Udenhout. Het was voor HHC de laatste kans om zich te onttrekken van die tiende plaats en greep die in de slotfa se van de wedstrijd. Audacia was in de 18e minuut aan de leiding gekomen door Joost Wolfs: 0 -1, maar een minuut later was het al gelijk: 1-1. Het leek erop dat Audacia het gelijkspel over de streep kon trekken maar moest toch (verdiend) buigen, in de 90e minuut was een schot in de kruising voor Phil van Lier te machtig: 2-1. In blessuretijd werd er voor de statistiek nog een toegevoegd: 3-1. Uitslagen: HHC 1 - Audacia 1:3-1, Audacia 2 vrij, Sarto 11 - Audacia 3:4-2, Audacia 4 - ODC 5:5-1, Audacia 5 - Sarto 15:3-8, Viola 7 - Audacia 6:2-3, Tuldania 4 - Audacia 71 -2. Op zondag zijn er wedstrijden voor het beker toernooi. Voor 22 april 2012 is er voor Audacia geen pro gramma. LEZING 25 APRIL 2012 Brabant in de Franse tijd Op woensdag 25 april zal de heer Simon van Wetten over dit onderwerp een lezing met beeldmateriaal houden. Plaats: Dorpshuis De Es, Dorpsstraat 5, 5296 LT Esch. Aanvang: 20.00 uur. In het najaar van 1794 begon voor Brabant de “Franse Tijd”. Wat er vervolgens tussen 1794 en 1813allemaal veranderde? Alles!! En ook nog in een - naar de maatstaf van die tijd - razend tempo. Of het nu ging om de tot dan toe onder drukte positie van de Brabanders of om de eer ste pokkeninenting, het verbod op katholieke processies of het optrekken der schuttersgilden, de verplichting tot het kopen van zout in een staatswinkel en het vieren van de huwelijksdag; in alles werd de overheid ineens de regelende factor. Woensdagavond 4 april j.l. stond er voor de jongens van Audacia Cl een zeer speciale oefen wedstrijd op het programma. Waar deze jongens van tussen de 12 en 15 jaar oud normaal gespro ken (oefen)wedstrijden spelen voor een hand jevol toeschouwers tegen verenigingen uit omliggende dorpen als Hilvarenbeek, Diessen en Udenhout, speelden ze op deze woensdag- I 1 1 1. Z 1 1 1 1 stander: Cayman Islands Football Academy Als blanke Europeaan zoekt Theessink de rafel randjes van de blues op. De vakpers trekt ver- --• r het gezelligste toernooi van Brabant en ont vreemd dat hij die laatste wel eens covert, dat ”°*en u dan ook graag op het SPortPark van hij dubbelt met Terry Evans uit de Cooder-stal u acia' en dat hij zijn nieuwste CD ‘Delta Time’ opnam Op zaterdag 18 augustus staat dus het “Vrien- in LA - USA met Ry Cooder als studiogast op dentoernooi” op het programma en zullen gitaar. Daarnaast neemt hij roots uit Afrika en vanaf 13.00 uur teams samengesteld door Turkije, New Orleans-funk en folky singer- bedrijven, bevriende songwriters tot zich, is hij schatplichtig aan c.d- L- Leadbelly, Townes van Zandt en Deroll Adams, in een onderling toernooi (dit jaar overigens cue mag natuurlijk niet ontbreken en na het toernooi zal er ook een spetterende feest avond losbarsten met vele verrassende artie- Medio mei gaat voor de twaalfde keer in de historie de Moergestelse Dartcompetitie van start. Deze week gaan de inschrijvingen weer de deur uit. Laat even weten of u geïnteresseerd bent, zodat we weten hoeveel teams er meedoen dit jaar. De wordt gedacht aan een halve competitie. Voor meer gegevens kan men naar http:// mdc.plok.it Programma donderdag 19 april: Dames-recr. 20.00 uur GHV-Roef ...19.00 uur Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! cliiif CtT TO- avond tegen een wel héél onbekende tegen stander: Cayman Islands Foc*u~11 7 concertserie 11/12 af <15 uit de Cayman Eilanden. Amerikaanse vakgenoten noemen hem De voetbalactiviteiten op het Caraïbische eiland ‘The Euro Blues Man’ en Bo Diddley zijn totaal niet te vergelijken met ons land, vindt hem ‘One Helluva Guitarplayer!’ Namens de FIFA is er in 2008 door de Neder- Hans Theessink sluit op zaterdag 21 lander RoV Wilhelm een voetbalprogramma april GUO-serie 2011/2012 van concert- Pro’ect gestart °P de voetbalgekke eilanden organisatie Groeten Uit Oisterwijk af. Aanvang: 20.30 uur in Den Boogaard. Liefhebbers reserveren tickets digitaal via www. guo.inoisterwijk.nl, telefonisch van maandag tot en met vrijdag tussen 9 en 17 uur op 5217220. Op de concertdag tussen 19.30 en 20.30 uur aan de kassa in Den Boogaard. Hans Theessink resideert in sjieke muziekme- tropool Wenen, maar laat zich inspireren door country- en deltablues van zwarte Amerikaanse platttelanders. Als eenmansgitaarband verenigt hij stuwende basloopjes, fingerpickende melo- dieversierselen, strakritmische begeleidings- grepen en relaxte slides. Daarbovenuit: diep- crr-i 11 'zi nlnacctom nn'nironon/io rnntctAmr^ dl c jankende bluesharp. Dit is een toernooi voor senioren heren- Ry Cooder ROEF!-Handbal De veldkompetitie is weer van start gegaan en de uitslagen zijn als volgt: MCJ HMC-Roef 14- 1; MBJ HMC 2-Roef 18-14; GDJ Wh.Demons- Roef 4-8; DA Wh.Demons 2-Roef 15-13. promotie-degradatienacompetitie. Met nog 2 Programma donderdag 19 april: en damesteams. Wij nodigen u dan ook allen van harte uit om op zaterdag 18 augustus 2012 deel te nemen aan moeten u dan ook graag op het Sportpark van verenigingen, families etc. strijden om de felbegeerde wisseltrofee wederom 11 tegen 11). De traditionele barbe- op zijn lip zit en aan zijn lippen hangt. Zijn pal mares? Duizenden gigs, -tig combi’s met blues- en rootsgiganten, tientallen albums en awards. sten Dit omdat dat samen garant staat voor een gezellige sfeer rondom dit toernooi. Teams die al eerder hebben deelgenomen aan het “vriendentoemooi” weten dat de organisa tie er jaarlijks naar streeft om een gezellige sfeer te creëren op de toernooidag zelf. Voor dit toernooi zijn we dus ook op zoek naar teams die op een gezellige wijze hun verbon- denheid met Audacia willen tonen. Dus trom mel je eigen elftal, vrienden, collega’s, familie op en geef je op bij vriendentoernooi@au dacia.nl. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 APRIL 2012 Sinds kort kunnen kinderen met sociaal emotionele problemen en hun ouders terecht bij KiCo. KiCo vindt u aan de Looyakker 5 in Moergestel. Kijk ook eens op www.kicocoacht.nl of bel met Lotte den Otter: 06-13 67 73 76 KiCo: een plek waar een kind even tot rust kan komen; en weer terug in zijn kracht gezet wordt! Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 1 1 t -* PAGINA 7 1 1‘

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 7