Kerkhofgroep nam sauwelbij drage in ontvangst SCOUTING WAAROM Zondag 6 mei Jaarmarkt Vijftigste keer Vlooienmarkt Fietsteams rijden ’Rondje Guus’ tijdens Moergestel Fietsdorp ji Aphrodite tr 13 Indonesische catering Heerlijke satés tot rijsttafels Tel. 013 21142 50 www.Qulinair.nl P KBO-Moergestel Oisterwijk Kopij aanleveren i.v.m. Koninginnedag 1 Huidverzorgingsinstituut Uw Gemeentezneuw's op www.oisterwijk.nl CV de Dors(T)vlegels Organisatie Moergestelse Jaarmarkt Seniorenvereniging behartigt uw belangen of meerdere verenigingen of groepen aan wie zij ’n deel van de opbrengst van de jaarlijkse Sauwelavond geven. Voor dit jaar waren dat de KBO (voor de organisatie van een speciale middag/avond) en de Kerkhofgroep die een toi- letvoorziening willen realiseren op de begraaf plaats. Beide kregen daarvoor tijdens de afge lopen Sauwelavond symbolisch een cheque overhandigd en afgelopen week werd het be drag in werkelijkheid overhandigd, ’n Extra gratis. Al met al dus genoeg redenen om zondag 6 mei de Jaarmarkt te bezoeken. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 BINGO Op donderdag 19 april is weer onze gezellige maandelijkse bingo in Den Boogaard. We be ginnen om 14.00 uur met gratis ’n lekker kopje koffie of thee. Daarna spelen we 6 rondes om onze welbekende leuke prijzen! Bent u geen lid van de KBO? Geeft niks, u bent tóch van harte welkom om gezellig met ons mee te spelen. Tot donderdag! Addy en Joke heten u van harte welkom. Het is nog vroeg, maar..... De inlevertijden van kopij en advertenties voor de krant van week 18 zijn aangepast i.v.m. Koninginnedag. REDACTIONEEL Alle kopij voor de krant dient bij ons binnen te zijn op vrijdag 27 april 12.00 uur. Alle teksten die later worden aangeleverd kunnen we niet meer plaatsen in de krant van woensdag 2 mei. Dat geldt ook voor de sportteksten uit het weekend van 29 april! Zondag 6 mei a.s. is het weer zover, voor de 35e keer wordt in het centrum van Moergestel een grootste jaarmarkt gehouden. Nog altijd een van de eerste jaar markten van het seizoen en ook een van de drukste. kunt snuffelen op meer dan 200 kramen met een gevarieerd aanbod en ook de standwerkers zullen weer van de partij zijn. bedrag ging van 600,- euro en dat was 100,- euro meer dan aanvankelijk was toegezegd. Op de foto de Kerkhofgroep met v.l.n.r.: Bart de Laat, Piet van lersel, Kees Buiks, Jan van Dijk, Wim de Kruijff, Bert Adams, Jan Brekel- mans en Piet Ketelaars. Niet op de foto: Hein van Cuijck. Op de kleine foto krijgt Bart de Laat het bedrag overhandigd door Martien Oerlemans als lid van de Sauwelcommissie. De teams rijden op maandag 14 mei, dinsdag 15 mei en woensdag 16 mei vanaf 18.30 uur tot 22.00 uur - er wordt dus gestopt zodra het donker wordt. In deze drie dagen wordt het totaal per deel nemer afgelegde rondjes bij elkaar opgeteld. De fietser met de meeste rondjes op zijn naam is de winnaar. Behalve een sportieve tocht spreekt Mart de Swart van fietsersverbroedering. “Het gaat om het gezellig met elkaar optrekken.” Fietsliefhebbers uit de Belgische grensplaats Arendonk komen bijvoorbeeld ook een avond meefietsen. Deelname is gratis. Aan de deelnemers wordt een vrijwillige bij drage gevraagd waarmee de actie van Max van Vlooienmarkt Harmonie Concordia van 1839 te Hilvarenbeek Jubileumeditie. Zaterdag 21 en zondag 22 april vindt in Hilva renbeek voor de vijftigste keer, de Vlooienmarkt van de Koninklijke Harmonie Concordia van 1839 plaats. De markt is beide dagen geopend van 11.00 tot 16.00 uur en wordt gehouden op het parkeer terrein van Sportpark De Roodloop aan de Tilburgseweg te Hilvarenbeek. De verkoop wordt uitsluitend gedaan door medewerkers van Concordia. Er zijn dus geen handelaren. Verzamelaars en snuffelaars kunnen op de markt praktisch alles vinden van hun gading. Diverse kramen met antiek en curiosa, een enorme partij speelgoed en boeken. Uitstekend bruikbare huishoudelijke- en tuinartikelen, elektronische apparatuur en nog veel veel meer. Kinderen tot 12 jaar hebben gratis toegang en mogen bovendien ook nog eens gratis een cadeautje uitzoeken in de speelgoedkraam. De markt wordt dit jaar opgefleurd met een grote stand bloeiende zomerbloemen. Vanwege het vijftigjarige jubileum zijn er op zondagmiddag veel extra activiteiten. Zoals o.a. live muziek, streetdance demonstraties, schminken voor kinderen Verkoop van bloei ende zomerbloemen rechtstreeks van de kwe- ker.etc. Kortom: een gezellige markt die al jaren lang hoog staat op de lijst van de vaste vlooi- enmarktbezoeker. U moet zeker komen kij ken! De entree bedraagt 2,- (kinderen tot 12 jaar gratis). Een van de sportieve onderdelen van Moergestel Fietsdorp is het rijden van het ‘Rondje Guus’ door fietsteams. Deze teams bestaan uit minimaal vier personen. Het gaat er om welk team in drie dagen de meeste rondjes rijdt. “Het is geen snel heidswedstrijd, maar een prestatietocht”, aldus organisator Mart de Swart. Kempen voor Villa Pardoes bij de Efteling wordt ondersteund. In verband met de organisatie worden deelne mers gevraagd zich vooraf aan te melden: mart deswartl@home.nl. Individuele fietsers kun nen zich ook aanmelden. De organisatie stelt teams samen. Tijdens uw bezoek is het bovendien goed ver toeven op een van de gezellige terrassen die zich aan de markt bevinden. Dikwijls onder de tonen van één van de vele dweilorkesten die Moergestel aandoen tijdens hun jaarlijkse mei uitstapje. Bent u zelf een marktkoopman en wilt u ook op deze markt staan, dan kunt u op www.moergestelsejaarmarkt.nl een inschrijfformulier vinden wat u vervolgens terug kunt sturen. En wie weet zien we u dan terug op de Moerges telse jaarmarkt als marktkoopman. Zoals altijd wordt de markt ook deze 35e keer door C.V. de Dors(T)vlegels georgani seerd. Zij zorgen voor de op- en afbouw, het toezicht bij het parkeren, zijn op die dag het aanspreekpunt voor de marktkooplieden en ruimen na afloop de vele troep weer op die door de bezoekers is achtergelaten. Je kunt dan na afloop ook bijna niet zien dat er wat een jaarmarkt is geweest in het centrum van Moergestel. De markt begint om 10:00 uur en eindigt om 17:00 uur. Natuurlijk is ook dit jaar de entree SCHEPEN. TWEEWIEL.ERS Weekblad voor Moergestel De terecht veelgeprezen Kerkhofgroep: op één persoon na compleet. Donderdag 5 april jl. nam Bart de Laat namens de Kerkhofgroep het bedrag in ontvangst dat ze kregen van de Moergestelse sauwelaars. MM gemeente I Reparatie Verkoop - Verhuur Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiteriijk maandag 12.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1