Oranjecomi Moergestel GEEN PANIEK! Hentjrikx Moergestel maakt zich op voor Koninginnedag 2012 Inge van den Bosch gestart als thuiskapster Oranje Kunstroute Huis voor Zingeving I Kijk op: www.koninginnedag-moergestel.nl worden met een heerlijke taart. een totale haarverlenging? Bel dan snel voor Interesse? Neem contact met ons op! Bel, schrijf of mail naar bovenstaand adres, t.a.v. Carolijn Schoo nes Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Hendrikx Matrijzen Prototypen B.V. is een geavanceerde gereedschapsmakerij die gespecialiseerd is in het vervaardigen van matrijzen voor de kunstofindustrie. Wij zijn een groeiend bedrijf dat altijd gericht is op de toekomst, voor uitbouw van onze activiteiten treden wij graag in contact met kandidaten voor de functie van: gestelse Koninginnedag weer een fantas tische, gezellige en feestelijke dag te ma- Er zullen bekende dingen terugkomen, zoals de spelenmarkt en de vertrouwde fietstocht voor de kinderen, de seniorenbingo, maar er zullen ook nieuwe dingen te beleven zijn. De activi teiten voor de jeugd zullen dit jaar doorgaan tot 19 uur en daarna zal de band doorspelen tot 21.04 uur. Want dan gaat de zon weer onder die dag! Alles zal zich weer afspelen op en rondom ons eigen Sint Jansplein. We houden jullie de komende weken op de hoogte van wat er alle maal gaat gebeuren. We zullen ook weer een beroep gaan doen op voor de deur voor een nieuw kapsel! (zie ook de advertentie op pagina 2). Hendrikx Matrijzen en Prototypen B.V. Laarakkerweg 22 5061JR Oisterwijk 013-5230380 c.schoones@hendrikx.info Het Oranjecomité Moergestel: Emilie, Paul, Erik, Charlotte, Lucille, Eva, Miriam, Angeline, Brigitte, Laurette, Marco en Dorris een samenwerking van Pleïade en Huis voor Zingeving. Kaarten a 15 p.p. zijn verkrijgbaar bij Pleiade (Willem II straat 50 in Tilburg) en Tiliander (www.tiliander.com). Aanvang: 20:00 u (toegang vanaf 19:30u). Voor meer informa tie: www.huisvoorzingeving.nl. Beste inwoners van Moergestel! Ook dit jaar zijn we al weken bezig met alle voorbereidingen om van onze Moer- Op zondag 29 en maandag 30 april (Koninginnedag) organiseren Patriz' van Bij het Huis voor Zingeving staan komende week de volgende activiteiten op het program ma: Inge van den Bosch is, vanuit Oostel- beers, voor zichzelf begonnen als thuis kapster. Inge heeft een opleiding gevolgd in Eindhoven bij het Imko haarstylist- college. Dit heeft ze afgerond als topsty- list. Na deze opleiding heeft ze 9 jaar gewerkt bij een kapsalon in Moergestel en zo de nodige erva ring opgedaan. Ze vond dat nu de tijd was geko men om voor zichelf te gaan beginnen en ze doet dat als thuiskapster. De naam van haar bedrijf is Hair Code, wat staat voor een nieuw startend trendy bedrijf. Bent u toe aan een nieuw kapsel, kleurtje of alle vrijwilligers die de afgelopen jaren hun steentje hebben bijgedragen. Want zonder jul lie kan deze dag nooit slagen! Mensen die nog nooit geholpen hebben en graag één of enkele uurtjes de handen uit de mouwen willen steken zijn van harte uitgenodigd om zich aan te mel den bij: Dorris Rijnen (513 2823) De deelnemende kunstenaars zijn: André van Geelen, p/a Frans Halsstraat 41, Oisterwijk. Annemiek van Seters-Leppens, p/a Raadhuis straat 37, Moergestel. Anton Dona, p/a Kerkstraat 64, Oisterwijk. Bianca van Baast, p/a Langvennen Zuid 81, Oisterwijk. Carla van Belle, p/a Gemullehoekenweg 41, Oisterwijk. Caroline Welsing, p/a Sprendlingenpark 25, Oisterwijk. Corinne van Baast, p/a Driehoevenweg 1, Heukelom. Helma Kuijpers-Kastelijn, p/a Prinses Beatrix- straat 12, Moergestel. Ina Martinali, p/a Tuinstraat 10, Oisterwijk. Joep Vrenken, p/a Industrieweg 14a, Moerges tel. Kees Ketelaars, p/a Tilburgseweg 11, Moerges tel. Lucy Bex, p/a Oisterwijksebaan 3a, Heukelom. Marion de Brouwer-Arts, Prunusstraat 38, Oisterwijk. Patriz' van Linden, p/a Oude Haarenseweg 12, Oisterwijk. Wendy van El teren, p/a Juliana Bemhardplein 14, Oisterwijk. Wilna van de Heuvel, p/a Stationsstraat 15, Oisterwijk. - - een afspraak 06-53863691. Dan komt ze bij u Linden, Kees Ketelaars en Anton Dona in het kader van Oisterwijk800 een Oranje Kunstroute door Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. De route langs een groot aantal kunstenaars en kunstwerken kan per fiets gemaakt worden, maar ook is een wandeling onder leiding van een stadsgids uitgezet langs drie ateliers. In Oisterwijk start de kunstroute bij de prote stantse kerk. Kerkstraat 64 te Oisterwijk, in Heukelom bij het atelier van Lucy Bex, Oister wijksebaan 3a en in Moergestel bij het atelier van Kees Ketelaars, Tilburgseweg 11. Daar is voor het publiek een fietsroute met informatie verkrijgbaar. Deze fietsroute is gratis Zondagmorgen om 12.00 uur zal Hans Janssen, burgemeester van de gemeente Oisterwijk de manifestatie feestelijk openen in de kerk. In de kerk en ook buiten en op de binnenplaats van de Voorhof wordt een aantal mooie kunstwer ken tentoongesteld. De route vindt op beide dagen plaats van 12.00 tot 17.00 uur open en er kan op elk gewenst tijd stip gestart worden. U bent van harte welkom. Geïnteresseerden voor de wandeling worden verzocht zich vooraf te melden bij Kees Wei mers, coördinator van het team van de Oister- wijkse Stadsgidsen, via mailadres info@stads gidsenoisterwijk.nl of telefonisch 06-5515 2675. Dat kan ook bij Anton Dona via mailadres antondona@ziggo.nl of telefonisch 06-20 55 92 33. De wandeling kost 2,00 per persoon te voldoen bij de start. Woensdag 18 april: stiltewandeling Wandelen in stilte blijkt een heel goede manier om even helemaal los te komen uit de drukte van alledag. In relatief korte tijd kom je hele- maal tot jezelf. Je kunt het zien als een soort wan delende meditatie in een mooie, rustgevende omgeving. Woensdag 18 april wandelen we onder begeleiding van Saskia Basten in een van de mooiste natuurgebieden in de omgeving, de Brand in Udenhout. Deze natte natuurpa- rel maakt deel uit van de Loonse en Drunense Duinen en is zeer afwisselend. Tijdens de wan deling zullen we ook een bezoek brengen aan een sfeervolle Mariakapel. De stiltewandeling is voor iedereen toegankelijk. Er wordt wel op onverharde paden gewandeld. De wandeling duurt ongeveer een uur en begint om 9:00u (verzamelen vanaf 8:45 u). Daarna praten we nog even na, onder het genot van een kopje thee, tot ca. 11:30u. Deelname kost 5 euro p.p. (incl. thee). Inschrijven kan via mail: welkom@huis- voorzingeving.nl, of telefonisch: 06-1430 6565. Meer informatie vind je op www.grootmoeder- aarde.nl en www.huisvoorzingeving.nl. Woensdag 18 april: de spirituele betekenis van depressie en bum-out In het kader van ‘Zingeving werkt’ verzorgt ana lytisch therapeut en auteur Sander Videler een lezing over een nieuw, spiritueel perspectief op depressie en burn-out. Depressie en burn-out zijn ware zielsziekten. Ze ontstaan wanneer de bezieling in ons leven, ons werk, onze relatie, etc. zijn kwijtgeraakt. Zowel depressie als burn- out gaan over loslaten en kunnen vergeleken worden met een rouwproces. Wanneer we op deze wijze ernaar kijken, blijken depressie en burn-out niet de onuitputtelijke problemen te zijn die ze vaak lijken, maar vormen ze als het ware de poort naar een nieuw leven. De lezing Koninginnedag 2007 van Videler begint om 20:00 uur (toegang vanaf 19:30 uur). Entree: 10 euro p.p. (incl. koffie). Inschrijven is niet nodig. vindt het Huis voor Zingeving aan de Kloosterdreef 4 in Moer gestel en op www.huisvoorzingeving.nl. Vrijdag 20 april: Pamela Kribbe met bood- ken! We hebben weer volop ideeën en het schappen van de Aarde 1 belooft een nog spetterender feest te wor- Tijdens het Pleïade Theater voor Zingeving den als voorgaande jaren. De dag zal beginnen om 6.12 uur als de zon opkomt, want vanaf dat moment mag de vlag CNC-Frezer bij cultuurcentrum Tiliander in Oisterwijk (Spoorlaan 82c) verzorgt spiritueel therapeut en auteur Pamela Kribbe een gechannelde lezing fe-- eerste vl vof. met boodschappen van de Aarde, via innerlijk de Moergestelse 0Kranjeëtraditie beloond contact ontvangen. Dit naar aanleiding van het 2. verschijnen van haar nieuwe boek ‘Ode aan de Aarde, Ode aan Jou’. In deze maatschappij word je gestimuleerd geluk en vervulling buiten je zelf te zoeken: in de perfecte baan, de ultieme relatie, in eeuwige jeugd en gezondheid. Door minder te denken en te moeten, en te vertrou wen op onze oorspronkelijke, voelende aard, zul len we meer vreugde en balans creëren in ons leven. Het Pleiade Theater voor Zingeving is PAGINA 3 Heeft u een hoge bloeddruk? Dat kan uw nieren onherstelbaar beschadigen. 1 op de 5 mensen met een hoge bloeddruk heeft zelfs chronische nierschade. Dat is nog geen reden tot paniek. Maar wel een reden om één keer per jaar uw nieren te laten controleren. Want als u er tijdig bij bent, is nierschade vaak te beperken. Door gezonder te leven en door behandeling met medicijnen. Meer weten? Ga naar nierstichting.nl of bespreek het met uw huisarts. NIERSTICHTING GEEFT TOEKOMST. IW a t rij z n~fj|annnni MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 11 APRIL 2012 vp z,uiiu<ig cu iiiadiiucig ju apin \£xuiiiiigiiiiicu<ig/ uigauisvivii lamt V3H -j-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 3