Opening klauterbos Bienekebolders SCOUTING WAAROM VAN ALPHEN Indonesische catering Heerlijke satés tot rijsttafels Tel. 013 21142 50 www.Qulinair.nl Alzheimer Café Oisterwijk-Moergestel Gast: Drs. Nienke Nijhof. Thema: Het gebruik van techniek door mensen met dementie en hun mantelzorgers. l 1 Aphrodite ars ONZE SERVICE: Oisterwijk Kopij aanleveren i.v.m. Koninginnedag Reumafonds bedankt Moergestel Het Bienekebolders klauterbos krijgt vorm... SI Gratis vervangend vervoer Gratis haal- en brengservite ook zónder afspraak Uw Gemeente»,ieuws op www.oisterwijk.nl Direct en vriéndelijk geholpen; ook zónder afspraak Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Voor meer informatie kunt u contact opne men met Paul van Hees, directeur van de Bienekebolders, tel. 513 62 28. Ook kunt u terecht op de website www.bienekebolders.nl. KBO-Moergestel g op uw eigen risico tot 135 euro BINGO Op donderdag 19 april is weer onze gezellige maandelijkse bingo in Den Boogaard. We beginnen om 14.00 uur met gratis ’n lekker kopje koffie of thee. Daarna spelen we 6 ron des om onze welbekende leuke prijzen! Bent u geen lid van de KBO? Geeft niks, u bent tóch van harte welkom om gezellig met ons mee te spelen. Tot volgende week! Addy en Joke heten u van harte welkom. AUTOSCHADES -sinds 1880- Het is nog vroeg, maar..... De inlevertijden van kopij en advertenties voor de krant van week 18 zijn aangepast i.v.m. Koninginnedag. REDACTIONEEL Alle kopij voor de krant dient bij ons binnen te zijn op vrijdag 27 april 12.00 uur. Alle teksten die later worden aangeleverd kunnen we niet meer plaatsen in de krant van woensdag 2 mei. Dat geldt ook voor de sportteksten uit het weekend van 29 april! ze kunnen klimmen en klauteren. Waar kin deren zich kunnen verwonderen en kunnen leren. De natuurlijke speelplaats sluit nauw aan bij het Ervaringsgericht onderwijsconcept van de Bienekebolders. Een aantal ouders van de Bienekebolders heeft al veel mogelijk gemaakt. Dinsdag 17 april: Drs. Nienke Nijhof, onderzoeker bij de Univer- siteit Twente en werkzaam bij het bedrijf Focus Cura doet onderzoek naar het gebruik van techniek door mensen met dementie en hun mantelzorgers. Tijdens deze avond zal zij aan de hand van praktische voorbeelden vertellen over haar ervaringen. Zij zal de technieken die gebruikt worden laten zien en toelichten, maar ook ingaan op de dingen die wel en niet werken qua ondersteuning. U kunt bijvoor beeld denken aan sensoren die registreren of Er zijn nog meer plannen om de natuurlijke speelplaats verder te laten ’’groeien”. Na de opening op 18 april vindt een Voorjaarsmarkt plaats waar kinderen zelfgemaakte lentespul- letjes verkopen. De opbrengsten hiervan zijn bestemd voor een ronde, houten bank om de beukenboom. iemand het gas aan laat staan, maar ook een medicijnbox welke een herinnering geeft als de medicatie dient te worden ingenomen, of een elektronische agenda. Dus heel veel belangrij ke informatie. Het Alzheimer Café is een ontmoetings plaats voor mensen met dementie jong en oud, familie, vrienden, hulp en dienstverle ners en andere belangstellende zijn van harte welkom. De gasten praten met elkaar over dingen die ze meemaken, over dementie en over de mogelijkheden voor hulp en dienst verlening. En dat allemaal in een gemoede lijke sfeer. Lotgenoten kunnen heel veel voor elkaar bete kenen, zij herkennen wat de ander meemaakt, en wat dit voor hem of haar betekend. Graag heten we u allen van harte welkom. Inloop vanaf 19.30; Programma van 20.00- 22.00 in De Coppele, Prunusstraat 69 Oisterwijk, voor af aanmelden is niet nodig. Voor meer informatie: Jeanne Verberk Tel: 528 4571. Op 18 april vindt de opening plaats van het nieuwe klauterbos van de Bienekebol ders. Het klauterbos maakt deel uit van de natuurlijke speelplaats van de Bieneke bolders. Een speelplaats die voor de kinderen groener, uitdagender en spannen der is. Want een schoolplein kan veel meer zijn dan een pauzeplaats of een over- blijfplek totdat de bel weer gaat. Zo biedt de natuurlijke speelplaats een speel- bos, grote boomstammen en een kei, rioolbuis met helling, kastanje houten palen, een beu kenboom, etc. Een openbare ruimte waar alle kinderen in contact zijn met de natuur. Waar p Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Gratis offerte/geschat schadebedrag, ook aan huis Het Reumafonds bedankt alle bewoners en collectanten in Moergestel voor de grote inzet en bijdrage aan het prachtige resultaat van de collecte. In de landelijke collecteweek van 12 tot en met 17 maart 2012 is in Moergestel in totaal 1836,61 euro opgehaald. Hiermee levert de regio een belangrijke bijdra ge aan de reumabestrijding in Nederland. Onzichtbare ziekte Mensen met reuma hebben vooral last van pijn en moeheid, beide onzichtbare kenmer ken van deze chronische ziekte. Reuma is een verzamelnaam voor ruim 100 aandoeningen aan botten, gewrichten en spieren. Het is een auto-immuunziekte. Dit betekent dat het natuurlijke afweersysteem het eigen gewrichts- weefsel (en soms organen) aanvalt. Hierdoor hebben mensen met reuma vaak last van ont stekingen aan gewrichten of spieren, en is bewegen pijnlijk. Reuma is een ingrijpende aandoening, die niet te genezen of te voorko men is. Reuma heb je levenslang en kan jong en oud overkomen. Steun van iedere Nederlander nodig Het Reumafonds is dé fondsenwerver op het gebied van reuma in Nederland. Al 85 jaar zet ten wij onze middelen in voor de bestrijding van reuma, het geven van voorlichting en het behartigen van de belangen van mensen met reuma. Daar is veel geld voor nodig. We zijn blij met iedere gift die bijdraagt aan onze mis sie: reuma de wereld uit. Giro 324, Amsterdam, www.reumafonds.nl Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 SCHEPENS TWEE Wil - Weekblad voor Moergestel jB Ui iiH\/Qr~7nrninHcinc+i+i n i+ t! Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterdijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Seniorenvereniging behartigt uw belangen (wonneer dit niet te verhalen is bij een tegenpartij) gemeente M Kraaivenstraat 24 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn een Schodegoronf lotaolherslelbedrijf en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraol Beheer Achmea BJROGARANTBEORUF Reparatie - Verkoop - Verhuur VI- J

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1