Informatieavond voor ondernemers Oranje Kunstroute De kracht van de combinatie Theaters Oisterwijk Moergestel Alles is weer ruim voldoende binnen! Zondag 3 juni: achtste Moergestelse Vlooienmarkt Assistentie gevraagd! Tante Lilly - Rootven 35a - Moergestel Tel. 06 14 42 7158 Lezing over leven met rouw “Beers on piano” in Het Oude Kerkje Bestrating Tuin-aanleg/onderhoud Dakbegroeiing Grondwerken Riolering Bestratingen en Groenvoorzieningen BV 11 april a.s. in Streekhuis Kempenland Voor al uw betaalbare baby- en kindermerkkleding vanaf maat 44 t/m maat 140, kraamcadeautjes, hebbedingetjes, kinderzonnebrillen, kraampakketten (evt. zelf samen te stellen) Tante Lilly is OPEN: Voor verdere inlichtingen of een kraam huren kunt u contact opnemen met: T. Moorman tel.: 06-20802389 of e-mail: vlooienmarkt moergestel@hotmail.com EVENEMENTEN IN TILIANDER In Zeer Goede Staat - Roué Verveer Vrijdag 30 maart 20.30 uur Prijs: 18,00 (inclusief koffie/thee) Paniek op het politiebureau (reprise) - Ernst Bobbie en de Rest Zaterdag 31 maart 13.30 uur 16.15 uur Prijs: 14,00 deze avond wordt er verder ingegaan op de inhoud van het project, zodat je weet wat je kunt verwachten. De eerste training start eind april en wordt gehouden om de twee weken op woensdagavond. Meer informatie Meer informatie of inschrijven? Neem contact op met Streekhuis Kempenland. Paul Schellekens, Doomboomstraat 30,5091 CB Middelbeers, Tel. 073 680 76 58 pschellekens@brabant.nl Op 19/20 mei a.s. vindt de 3e editie van de 80 van Oisterwijk plaats. We hebben dringend behoefte aan een paar vrijwilligers die zorgen o.a. voor de routeaanduiding en de bevoorra ding. Het is buitengewoon leuk werk. Graag even een email naar Jan Vriens: vriens- advies@home.nl of een telefoontje naar 06.53. 29.26.35 Jan Vriens, voorzitter Moergestel Fietsdorp Zondag 3 juni organiseert C.V. de Dorstvlegels voor de achtste maal een vlooienmarkt op het St. Jansplein in Moergestel. Een markt die in het centrum van Moergestel al niet meer weg te denken is. Het belooft weer zoals u van ons al die jaren gewend bent weer een gezellige ouderwetse vlooienmarkt te worden, met alleen tweede hands goederen. Dus als je op zoek bent naar die oude radio, stripboek, een oud schilderij enz. is dit een kans om je slag te slaan. Gewoon gezellig rondsnuffelen op de markt kan natuur lijk ook. De markt is geopend van 09.00 tot 16.00 uur. De entree van de markt is 1,00. M WOENSDAG van 10.00 tot 16.00 uur VRIJDAG van 12.00 tot 20.00 uur ZATERDAG van 10.00 tot 16.00 uur De deelnemers van vorig jaar. Vorig jaar september is het project Brabants Buitengebied Onderneemt (B.B.O) gestart. Het project bestaat uit een serie trainingen voor startende ondernemers en voor bestaande ondernemers met uitbreidingsplannen. Naast de trainingen krijgt elke ondernemer een persoonlijke coach en bouwt een netwerk op. Vanwege het grote succes van vorig jaar, vindt er op 11 april aanstaande opnieuw een vrijblij vende informatieavond plaats in Streekhuis Kempenland. Middelbeers -Wil je een sterkere ondernemer worden? Wil je een kwalitatief beter bedrijf neer zetten? Of heb je een idee voor je bedrijf dat je graag verder wilt uitwerken? Dan heb je nu de mogelijkheid om deel te nemen aan het succesvolle BBO-project. Het project biedt de kans om meer kennis en inzichten te verwer ven die bij het ondernemen cruciaal zijn. Er kan hierbij gedacht worden aan het inzetten van marketing en het voeren van goede financiële administratie. Alle facetten van een onderne mingsplan komen aan bod en tijdens de trai ning bestaat ook de mogelijkheid een eigen marketing- of ondernemingsplan te schrijven. Meerwaarde Door middel van trainingen, een persoonlijke coach en het opbouwen van een netwerk leert de ondernemer van experts en van medeon- dememers. De coaches zijn allen ervaringsdes kundigen die de dagelijkse praktijk goed ken nen. Programma Het project is een initiatief van Streekhuis Kempenland. Op 11 april om 19.30 uur wordt er een vrijblijvende informatie-avond gehou den. Iedereen is van harte welkom. Tijdens EVENEMENTEN IN DEN BOOGAARD Wat zijn dingen in het algemeen toch apart - Poolvogel Zaterdag 7 april 20.30 uur Prijs: 13,50 (inclusief koffie/thee) Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling of nu reserveren 521 7220. www.theatersoisterwijkmoergestel.com Op zondag 29 en maandag 30 april (Koninginnedag) organiseren Patriz' van Linden, Kees Ketelaars en Anton Dona in het kader van Oisterwijk800 een Oranje Kunstroute door Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. De route langs een groot aantal kunstenaars en kunstwerken kan per fiets gemaakt worden, maar ook is een wandeling onder leiding van een stadsgids uitgezet langs drie ateliers. In Oisterwijk start de kunstroute bij de prote stantse kerk. Kerkstraat 64 te Oisterwijk, in Heukelom bij het atelier van Lucy Bex, Oister- wijksebaan 3a en in Moergestel bij het atelier van Kees Ketelaars, Tilburgseweg 11. Daar is voor het publiek een fietsroute met informatie verkrijgbaar. Deze fietsroute is gratis Zondagmorgen om 12.00 uur zal Hans Janssen, burgemeester van de gemeente Oisterwijk de manifestatie feestelijk openen in de kerk. In de kerk en ook buiten en op de binnenplaats van de Voorhof wordt een aantal mooie kunstwer ken tentoongesteld. De route vindt op beide dagen plaats van 12.00 tot 17.00 uur open en er kan op elk gewenst tijd stip gestart worden. U bent van harte welkom. Geïnteresseerden voor de wandeling worden verzocht zich vooraf te melden bij Kees Wei mers, coördinator van het team van de Oister- wijkse Stadsgidsen, via mailadres info@stads gidsenoisterwijk.nl of telefonisch 06-5515 2675. Dat kan ook bij Anton Dona via mailadres antondona@ziggo.nl of telefonisch 06-20 55 92 33. De wandeling kost 2,00 per persoon te voldoen bij de start. De deelnemende kunstenaars zijn: André van Geelen, p/a Frans Halsstraat 41, Oisterwijk. Annemiek van Seters-Leppens, p/a Raadhuis straat 37, Moergestel. Anton Dona, p/a Kerkstraat 64, Oisterwijk. Bianca van Baast, p/a Langvennen Zuid 81, Oisterwijk. Carla van Belle, p/a Gemullehoekenweg 41, Oisterwijk. Caroline Welsing, p/a Sprendlingenpark 25, Oisterwijk. Corinne van Baast, p/a Driehoevenweg 1, Heukelom. Helma Kuijpers-Kastelijn, p/a Prinses Beatrix- straat 12, Moergestel. Ina Martinali, p/a Tuinstraat 10, Oisterwijk. Joep Vrenken, p/a Industrieweg 14a, Moerges tel. Kees Ketelaars, p/a Tilburgseweg 11, Moerges tel. Lucy Bex, p/a Oisterwijksebaan 3a, Heukelom. Marion de Brouwer-Arts, Prunusstraat 38, Oisterwijk. Patriz' van Linden, p/a Oude Haarenseweg 12, Oisterwijk. Wendy van Elteren, p/a Juliana Bemhardplein 14, Oisterwijk. Wilna van de Heuvel, p/a Stationsstraat 15, Oisterwijk. Bockorbieren proeven bij de Veerkes Vrijdag 6 april 2012 wordt een Bierproefavond met speciaal bieren van brouwerij Bockor, Bellegem (B) in Herberg de Veerkes gepresen teerd. Sidney Nulens van deze brouwerij Bockor zal een aantal bieren presenteren die kenmer kend zijn voor deze brouwerij uit West Vlaanderen. Behalve de Omer, een traditioneel Blondbier, de Cuvée des Jacobins, Bellegems Bruin is de brouwerij gespeciali seerd in Geuze- en Fruitbieren. Deelname aan deze degustatie is beperkt tot max. 25 personen. De kosten voor leden bedraagt 12 en voor niet-leden 15. Alle deelnemers ontvangen een verrassing in ges- chenkverpakking. Aanvang om 20.15 uur in Herberg de Veerkes, St. Jansplein Moergestel. Aanmelden onder betaling aan de bar in de Veerkes. beter. Johan Maes bevestigt in zijn lezing dat rouw geen eindpunt heeft. Hij ziet het als een voortdurend zoeken naar een zinvol leven zon der de overledene. Iedere rouwende onder neemt die zoektocht op eigen wijze, met eigen veerkracht en steun van de omgeving. Het gemis blijft, maar de open wond van het ver driet wordt een litteken, dat altijd met het leven verder mee zal gaan. De lezing vindt plaats in Ontmoetingscentrum ’t Plein, Tongerloplein 1 in Udenhout. De aan vang is 20.00 uur. Toegang gratis. De lezing is een initiatief van Elkaar Nabij, ondersteuning en begeleiding bij rouw door vrijwilligers in Berkel-Enschot, Udenhout, Oisterwijk en Moergestel. Meer informatie: www.elkaarnabij.nl Op donderdag 12 april houdt rouwtherapeut Johan Maes een lezing over het thema ‘Ze zeg gen dat het overgaat, leven met rouw en ver driet’. Wie een dierbare verliest moet verder met soms ondraaglijke pijn. De omgeving ziet deze rouw- pijn vaak als iets tijdelijks, als een ’ziekte’ met klachten en symptomen, die na verloop van tijd vanzelf overgaan. De rouwende weet wel Zondag 1 april aanstaande is er een bijzonder pianoconcert van Laura Sandee en Anna van Nieukerken plaats. Deze twee succesvolle pia nistes strijken vanuit Den Haag in het Oude Kerkje te Middelbeers neer om hun concert en masterclass met werken van Ravel en Martland ten gehore te brengen. Het betreft een éénmalig concert. Als u dus liefhebber bent van klassieke muziek, is dit een heel goede reden dit concert bij te wonen. Programma: 13.00 - 13.05 uur: Opening 13.05 -14.30 uur: Masterclass* voor jonge Beer- zenaren 14.30 - 14.40 uur: Pianospel door PULZ 14.40 - 15.00 uur: Pauze 15.00 - 16.00 uur: Concert van Laura Sandee en Anna van Nieukerken Masterclass De deelname aan de Masterclass, die€ 10,- per kind bedraagt en 15-20 minuten duurt, wordt gecoördineerd door Muziekschool PULZ te Hilvarenbeek. Kaartverkoop Op de dag van de voorstelling vanaf 12.30 uur aan de kassa in het Oude Kerkje De entreeprijs bedraagt 5,- per persoon en biedt u tevens de mogelijkheid de Masterclass om als toehoorder bij te wonen. Reserveren kan via de website: www.oudekerk- je.nl PAGINA 3 Tel. 013-513 1339 www.wketelaars.nl Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 MAART 2012 0 Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... ELKAAR NABIJ Bj

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 3