Irïoey Ligtvoet KBO Dagtocht op donderdag 7 juni 2012 Hallo!!! Eerste plek Judo vereniging St. Jan Tiliander-Dcn Boogaard Cultuurprijs 2011 voor KunstwerkT Carmina bij GUO: Celtic folk, maar anders oude radio's, stereo's enz. Voor de kids voor iedereen die zich nog jong voelt! ’’Handle with care” in het Oude Kerkje toast, een hapje en live muziek. Niettemin was de keus van de jury unaniem 06- 100 23 036 17 uur, op zondag van 11 tot 17 uur. Naam le persoon: Naam 2e persoon: Adres: Telefoon: Aantal personen: O Lid van de KBO, lidmaatschapnummer: O Geen lid van de KBO Namens onze zoon Mark alvast hartelijke dank! Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... opening van het geheel verbouwde poli tiebureau centraal. En niemand minder dan de koningin komt de opening ver richten. Tot zover gaat alles goed, maar dan vinden Ernst en Bobbie op de pas verbouwde zolder een kluis... Wat zit er in die kluis? En waardoor komen die twee soepkippen na het vinden van de kluis zó in de problemen? Ge lukkig weten Ernst en Bobbie het probleem op hun geheel eigen wijze weer op te lossen. Kom zelf kijken en beleef de show mee! Natuurlijk wordt het weer spannend en grap pig en kun je uit volle borst meezingen met de gezellige liedjes van de twee grootste kinder vrienden van Nederland! Tip: Verjaardagfeestjes vieren kan ook bij Ernst Bobbie! Kijk voor informatie op onze web site. De voorstelling ‘Paniek op het politiebureau’ Van Ernst, Bobbie de rest vindt 2 keer plaats op zaterdag 31 maart 2012 in Theater Tiliander te Oisterwijk. De voorstellingen starten om 13.30 en 16.15 uur en entree bedraagt 14,00. Voor meer informatie of reserveren kijk op www.tiliander.com of bel met 521 7220. Gewoon een gezellig dagje op stap. Eens in de zoveel tijd hoort daar een rondvaart door de Biesbosch bij, een van onze mooiste natuurgebieden. Samen met een bezoek aan Dordrecht, “het Praag van Holland”, is de dag dan echt af! Deelname is mogelijk voor alle senio ren. Programma: Vertrek donderdag 7 juni 2012 om 8.45 uur vanaf het Sint Jansplein. Nationaal Park de Biesbosch Via een mooie toeristische route rijden we naar Dussen, waar u bij de klompenmakerij wordt ontvangen met koffie/thee en cake. Na de ont vangst zal de klompenmaker u op ludieke wijze zijn ambacht uitleggen en demonstreren. Uw chauffeur brengt u daarna naar Drimmelen waar een luxe salonboot u meeneemt voor een rondvaart door Het Nationaal Park de Bies bosch. Aan boord wordt u een koffietafel geser veerd. Ook kunt u nog even een kijkje nemen in het Bezoekerscentrum. Dordrecht Een bezoek aan het “Praag van Holland” maakt deze dag compleet. Hier kunt u zelf uw tijd invullen, even wandelen door de stad of gezel lig op een terrasje zitten. Om 17.00 uur brengt de bus ons dan naar een gezellige locatie waar u kunt genieten van een KBO Dagtocht donderdag 7 juni Aanmeldingsstrook inleveren voor 20 april 2012 bij: Mieke van de Ven, Rootven 65, Addy van Gorp, Pastoor van den Boogaardstraat 41 of Joke van Asch, Kloosterlaan 2a. Voor inlichtingen: Frans de Laat 06-20072090 of (013) 513 2293 Wij zoeken voor onze verstandelijk gehandicapte zoon Mark om te slopen: STUCADOORSWERKEN www.joeyligtvoetstucadoorswerken.nl Hoorde je één Keltische band, dan hoor de je ze allemaal. Wie dit beweert, moet Carmina beluisteren. Wie ze al kent, komt op zaterdag 24 maart sowieso genieten van de unieke Keltische Car mina-sound. Dan verzorgt ze het zeven de concert uit GUO-serie 2011/2012. Aanvang: 20.30 uur in Den Boogaard. Tickets: www.guo.inoisterwijk.nl, van ma t/m vr tussen 9 en 17u: 521 7220. De laatste tickets aan de kassa in Den Boo gaard op za 24 maart tussen 19.30 en 20.30u. Carmina (Latijn voor liedjes/gedichten) brengt authentieke cross over. Aan de basis pompt het Carmina-hart Keltisch bloed rond. Dat mengt zich onderweg tot een muzikale cocktail met ruimte voor jazz, rock en soul. Om het resul taat te duiden, komen vergelijkingen boven met Moving Hearts en Van Morisson. In deze Ernst en Bobbie Show staat de Zaterdag 17 maart vond de uitreiking plaats van de Tiliander-Den Boogaard Cuituurpijs. De Moergestelse Muziekvereniging Prinses Juliana was één van de vijf genomineerden. Alle genomineerden presenteerden die avond zichzelf middels een filmpje. De jury was erg lovend over de genomineerde verenigingen. Het viel de jury op dat de verenigingen zich heel intensief bezig houden met het betrekken van de jeugd bij hun activiteiten. En wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Het reisdoel: Biesbosch en Dordrecht! heerlijk koud- en warm buffet. We verwachten dat om ongeveer 20.30 uur de dagtocht afgelopen zal zijn. De kosten voor deze prachtige reis bedragen voor leden 58,00 en niet leden 63,00 per per soon. Dit bedrag kan (liefst gepast) voldaan worden bij aanmelding. U kunt zich aanmelden bij: Mieke van de Ven, Rootven 65, Addy van Gorp, Pastoor van den Boogaardstraat 41 en Joke van Asch, Kloosterlaan 2a. Graag het strookje volledig ingevuld inleveren. Ook kunt u zich opgeven via e-mail: j.v.asch@ planet.nl Voor iedere persoon de naam, adres lidnummer (staat op de ledenpas) en telefoon nummer opgeven. Het bedrag kunt u dan over maken op bankrekeningnummer 1306.78.775 t.n.v. J. van Asch, reiscommissie KBO. Uw inschrijving gaat in nadat uw betaling bin nen is. Wanneer u, om wat voor reden dan ook, de reis moet annuleren kunnen wij helaas, indien dit 1 maand voor de reis gebeurt, geen geld terugbetalen. Indien u graag met deze reis meegaat en zelf niet goed mobiel meer bent, dan dient u zelf voor een begeleider te zorgen! Meldt u snel aan want vol is vol! (U kunt zich opgeven tot 20 april 2012) Bewaar dit artikel dan heeft u later de reisbe schrijving bij de hand. Collectief Carmina is een collectief van twee tot zeven muzikanten. De mix van engelachtige voca len, instrumentaal meesterschap en authentie ke cross over maakt dat Carmina haar luiste raars geboeid houdt. Keltische muziek injecteert ze met jazzy arrangementen en poëtische tek sten. Zondagmorgen 18 maart 2012 ontmoetten in sporthal Hercules in Diessen de judoka’s van de judoclubs uit Berkel-Enschot, Diessen, Haa- ren, Goirle, Moergestel en Oost- West- en Mid delteers elkaar weer voor een teamtoemooi. Het team Judovereniging St.Jan bestond uit 6 judoka’s. Voor St. Jan deden mee Jom van Gisbergen, Tijn Klep, Sam Michels, Nilles Beex, Marijn van Laarhoven en Harm Kools. Onze judoka’s had den er plezier in en dat was duidelijk te zien, het is ook de opzet van deze teamontmoetin- gen ook kunnen ze hier wedstrijd ervaring opdoen. Sam, Tijn, Harm, Marijn, Jorn en Nilles langs deze weg willen we jullie nog bedan ken voor jullie enthousiaste inzet en sportieve strijd. Van harte gefeliciteerd met jullie behaal de eerste plaats. Als u onze judoka’s wilt zien judoën dan kan dat op 1 april in sporthal Stokeind tijdens de clubkampioenschappen kom gerust kijken. Judo is een fijne en gezonde sport voor zowel jongens als meisjes vanaf 5 jaar, die gerust eens vrijblijvend kunnen komen kijken en/ofeen les meedoen. De lessen zijn op woensdag en don derdagavond in Den Donk van 18.30 tot 20.30. Op de foto ziet u het winnende team met hun coach. In 1985 maakte Trudi van Loon kennis met klei als middel tot drie-dimensionale vormgeving van haar gedachten. Ze voelde sterk de behoef te om haar horizon te verbreden en een eigen vormtaal te ontwikkelen. Na de Academie zocht Trudi een ruimte voor het ontplooien van ideeën. Het magazijn van hun eigen slagerij bleek de ideale plek voor de realisatie van Keramiek Atelier HalfOm, een werkplek waar deze slagersvrouw ook keramiste kan zijn. Carianne Fooij heeft van jongs af aan plezier in het “beeldend bezig zijn” maar zij ontdekte de klei pas rond haar 35ste; werken met klei, dat is echt creëren, van niets, een vormloze klei massa, een object maken. Die fascinatie houdt haar sindsdien in de greep. Een beeld krijgt zeg gingskracht als het een herkenbare, heldere gedachte of een zuivere emotie weergeeft. De druppel is een basisvorm waar Carianne regel matig op uit komt. Het is niet alleen de vorm die aanspreekt (rond en hoekig in één) maar ook het drama dat in een druppel schuilt. Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 13 tot Constanten zijn Pippa Marland (sax, whistles, zang) en Rob King (gitaar, mandola, bodhran). Deze kern put uit een resem topmuzikanten van de Britse eilanden. Sinds het overlijden van jazzpianist Pete Jacobson in 2002, ruimt ze plek in voor toetsenist Geoff Castle. Voor deze toer door het Europese vasteland maakt fiddler Gina Griffin het kwartet vol. Exclusief voor GUO vliegt Carmina Diarmaid Moynihan in vanuit Cork. Toevoeging van deze Ierse whistler en uil- lean piper als vijfde groepslid lardeert de Carmina-cocktail met een Keltisch soulsausje. Tijdens het weekend van 24 en 25 maart 2012 exposeren Jeanine Menting, Trudi van Loon en Carianne Fooij hun keramisch werk in het Oude Kerkje in Middelbeers.De expositie heeft als titel “Handle with care”, een uitspraak die niet alleen op hun kunstwerken van toepas sing is... Jeanine Menting Buisman was als jong kind al bezig met creëren. Aanvankelijk gebruikte ze allerlei materialen maar sinds de middelba re school ontwikkelde zij een passie voor klei. Ze werd vanaf dat moment door anderen regel matig gestimuleerd om door te gaan met het ont wikkelen van haar creatieve kwaliteiten. Ze geniet als ze in haar atelier de ideeën die in haar hoofd borrelen om kan zetten in klei en ande re (vaak natuurlijke) materialen. Haar inspira tie haalt ze meestal dicht bij huis en in de na tuur. Trudi van Loon - van Avendonk gevallen op KunstwerkT. Dit was een project wat in zeven wijken binnen de gemeente Oisterwijk een openbaar kunstwerk opleverde. Dit kwam tot stand door een unieke vorm van samenwerking van zeven kunstenaars, de zeven betrokken wijken samen met basisscholieren en middelbare scholieren. De avond werd feestelijk afgesloten met een PAGINA 5 (geen tv's - beeldbuis - en computerschermen) ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 MAART 2012 Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 5