SCOUTING WAAROM Fietsfoto’s tot de jaren ’80 gevraagd voor expositie KERK- SCHOONMAAK J'Pe Aphrodite Indonesische catering Tel. 013 211 42 50 Modeshow Moergestel Zomertijd! Opbrengst collecte Jantje Beton tb Oisterwijk Zondag 25 maart:y Achtste voorjaarsmarkt 6 Alle hulp is welkom! MAANDAG 26 MAART E Heerlijke satés tot rijsttafels www.Qulinair.nl - I cn II 1 10 9 Weekblad voor Moergestel Oproep van Moergestel Fietsdorp, inzenders dingen mee naar geldprijzen iS2Ea5aS2S2SE525HSZSasaSE5BSZ5B5aSg5 Uw Gemeentemeuws op www.oisterwijk.nl Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Schoolstraat 5 Voor al uw computerproblemen Computerservice WOENSDAG 21 MAART 2012 37e JAARGANG Nr. 1654 Fiets kopen of laten repareren wanneer het u uitkomt! Bel voor een afspraak 06-13180813 ï^/ers Éa ^**SCHEPENS TWEEWtELERS Tijdens de vijfde editie van Moergestel Fietsdorp, het grootste fietsfeest van Nederland, wordt een tentoonstelling gehouden van fietsfoto’s van vroeger. Vroeger betekent in dit geval tot en met de jaren ’80. Het gaat daarbij om alle moge lijke fietsfoto’s, van fietsvakanties, bakfietsen, transportfietsen, fietswedstrijden, kinderen die leren fietsen, fietsen in de oorlog, een pastoor op een ‘opoefiets’ enzo voorts. Alle fietsfoto’s zijn welkom en daarnaast wordt door de organisatie reik halzend uitgezien naar echt heel oude foto’s. Misschien heeft iemand nog wel een foto van een besnorde voorvader op een hoge bie, of van een fietsenmaker in vroe ger jaren. De organisatie van Moergestel Fietsdorp ver moedt dat er onder de mensen talrijke foto’s moeten zijn waarop de fiets een hoofdrol speelt. De foto’s zijn te zien op een expositie die gedu rende heel Moergestel Fietsdorp wordt gehou den in cultureel centrum Den Boogaard. Moergestel Fietsdorp duurt dit jaar van 11 tot en met 20 mei. In deze periode is er dagelijks zeer gevarieerd fietsvermaak voor jong en oud Maandag 26 maart: Op maandag 26 maart om 19.30 uur vindt in Den Boogaard de jaarlijkse modeshow plaats van ’n aantal Moer- gestelse ondernemers. Deelnemers aan deze Modeshow zijn: Boetiek Bonita, Desire’s Hairstyling, Mes Etoiles, Vogels Fiets Sport, Konings Optiek, Nimco House of Shoes, Pour Elle en Man of the World. Gebackerij Van Hulten zorgt voor de petit fours bij de koffie. De entree voor de show bedraagt slechts 7,50 en kaarten zijn al in de voorverkoop verkrijg baar bij de deelnemende bedrijven. De Mode show begint om 19.30 uur precies in Den Boo gaard. Zorg dat u erbij bent! U kunt Modeshow Moergestel ook volgen op Twitter en Facebook. In de nacht van zaterdag 24 op zondag 25 maart gaat de klok weer 'n uur vooruit (van 02.00 naar 03.00 uur) en begint de zomertijd! -en alles is gratis. Foto’s kunnen worden inge zonden per e-mail info@moergestelfietsdorp.nl of per post per adres Tilburgseweg 45,5066 BT Moergestel. De inzenders krijgen alle foto’s terug. De inzenders maken kans op drie geldprijzen: 100 euro, 50 euro en 25 euro. De winnaars van de drie meest bijzondere fietsfoto’s worden door het publiek aangewezen. Een zeldzaam oude foto met fietsers uit Moergestel. Deze foto uit de collectie van Ad Wolfs Adr Zn. is circa 1905gemaakt ter gelegenheid van een bloe mencorso op de fiets. De foto is gemaakt in de zoge heten Bokkenhoek, nu Schoolstraat. De man die met een kind op zijn schoot op de grond zit is schoolmeester Willems. Naast hem, liggend met de fiets, Frans van de Pol. De in het wit gekle de dame links is van Van de IF&izw van hotel Fortuin. Zevende van links Antoon Helmer, met naast hem Janus van Bommel. Vierde van rechts Sjef Kauwenberg. De collecteweek van Jantje Beton is weer voorbij. In totaal is door Scouting St. Jan Moergestel 1.369,27 opgehaald. De helft hiervan is voor de scoutin- groep en zal worden besteed aan spel materialen voor de jeugd van de scou ting. De andere helft gaat naar Jantje Beton. Wat doet Jantje Beton? Jantje Beton wil dat kinderen kunnen spelen in hun eigen buurt. Verstoppertje spelen, klie deren met water, hutten bouwen, stoepran den, etc. Maar vaak is er geen plek, is de speel plek slecht bereikbaar of prikkelt deze de fan tasie van kinderen niet. Jantje Beton bedenkt, financiert en organiseert daarom projecten die vrij buitenspelen mogelijk maken. Jantje Beton laat kinderen buitenspelen! Scouting Moergestel bedankt, mede namens Jantje Beton, nogmaals de collectanten en natuurlijk alle gevers uit Moergestel. Zondag 25 maart a.s. organiseert Scou ting St. Jan voor de achtste keer haar jaarlijkse voorjaarsmarkt. Volgens in middels vaste traditie vindt deze elke jaar plaats op de laatste zondag van maart. Ook deze keer zal de voorjaars markt worden gehouden in ons vereni gingsgebouw Den Donk aan de Bos straat. De markt is van 10.00 tot 14.00 uur. Wij hopen dat de markt weer net zo’n succes wordt als de voorgaande jaren! Aan de verko pers zal het in ieder geval niet liggen, want vrij wel alle beschikbare tafels zijn verhuurd. Daar door zal er weer sprake zijn van een gevarieerd aanbod van allerlei, nog goed bruikbare, twee de hands spullen voor een zeer vriendelijke prijs. De opbrengst van de markt komt volle dig ten goede aan Scouting Moergestel. Scouting Moergestel nodigt u daarom van harte uit de voorjaarsmarkt te bezoeken. Voor de entreeprijs hoeft u het niet te laten, want die bedraagt ook dit jaar slechts 1 euro. Kinderen tot 12 jaar hebben zelfs gratis toegang. Ook bij slecht weer kunt u onze markt gerust komen bezoeken, want de markt is binnen en dus onafhankelijk van het weer. Ook is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Mocht u niet zelf willen verkopen maar heeft u nog wel bruikbare spullen over waar u niets meer mee doet, dan kunt u deze op zaterdag 24 maart vanaf 13.00 uur brengen bij Den Donk, Bosstraat la in Moergestel. Wij verko pen het dan zelf, de opbrengst is volledig voor Scouting Moergestel. U kunt ook bellen naar één van de onderstaande nummers. Wij maken dan een andere afspraak met u of halen de spullen gratis bij u op. Dus tot ziens op zondag 25 maart in vereni gingsgebouw Den Donk! Voor info of afspraak: Peter van de Wouw 06- 22171727; Jan Jonkers 06-23932361 (na 17.00 uur) of e-mail: voorjaarsmarkt.scouting@ gmail.com J Huidverzorgingsinstituut ws Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 r Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mail: info@j-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl Moergestel gemeente Reparatie - Verkoop - Verhuur IT IS OUR BUSINESS uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1