(e>0EF! Audacia- nieuws Gewaarschuwd mens telt voor twee Heuvelstraat ’opgeschoond’ 11de Rico Salvettiloop; succesvol verlopen JF 4 Geweldig honkbal/softbalkamp jeugd Roef! Boekenweek 2012 club- i rein. Getuige de bijval van veel deelnemers naar Karen Wijlaars van Prins Hendrik uit f Audacia F2 - SC ’t Zand F3 RWB F6 - Audacia F3 SV Reeshof F3 - Audacia F4. Audacia F5 - Taxandria F7 RWB F7 - Audacia F6 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia. ..9.30 10.20 16.45 AUDACIA JEUGD Zaterdag 17 maart Audacia Al - Were Di Al Audacia A2 - ZIGO A2Aanw. 13.30 WSC B2 - Audacia BIVertrek 11.30 ZIGO B3 - Audacia B2Vertrek 12.00 SV Reeshof C2 - Audacia Cl ....Vertrek 10.15 Hilvaria C2 - Audacia C2 Audacia C3 - Wilh. Boys C4 Van vrijdag 2 maart t/m zondag 4 maart heeft de jeugd van Roef! genoten van een geweldig leuk honkbal- en softbalkamp. De ongeveer 45 kinderen, in leeftijd variëren van 6 tot 13 jaar, waren daarvoor te gast op groepsaccomodatie De Nieuwe Erf in Diessen (bedankt Bart!). De organisatie van het kamp had een sportief en gevarieerd programma gemaakt (bedankt Eddy, Wilco, John en Frank!) wat bij iedereen erg in de smaak viel. En het weer hielp gelukkig ook een handje mee. Wat werd er zoal gedaan door de kinderen: een natuur-/oriëntatiewandeling (‘zoek het pad’), pasta en broodjes knakworst eten in een boshut, honkbalfilms kijken, kus sengevecht, ochtendgymnastiek op muziek, spelletjescircuit met het eigen team, zeskamp met gemengde teams, vrij spel, bonte avond, nog een kussengevecht, honkbaltoemooit je en tus sendoor lekker eten en drinken. Na afloop waren alle kinderen erg moe maar ook erg tevre den en blij dat ze hadden meegedaan. Organisatie: bedankt! Het was geweldig, zowel de kinderen als de begeleiding hebben er van genoten en zullen er nog vaak aan terug den ken. Wat hen betreft is het zeker voor herha ling vatbaar. Audacia D3 - SC ’t Zand D7.... Audacia D4 - WSC D6 Were Di El - Audacia El Sarto E6 - Audacia E2 Audacia E3 - Blauw Wit’81 E2 Audacia E5 - Riel E3 Audacia F1 - FC Engelen F1 ..Vertrek 8.30 ..Vertrek 8.30 ..Aanw. 10.45 ..Vertrek 8.30 H.S. V. De Rietvoorn: Programma zondag 18 maart 2012 Audacia 1 - SVSSS 1 RKDSV 2 - Audacia 2 Helvoirt 3 - Audacia 3 Nemelaer 6 - Audacia 4 Noad 8 - Audacia 5 Audacia 6 - Reusel Sport 12 Audacia 7 - Marvilde 9 Afgelopen zaterdagochtend hebben we met een kleine groep kinderen en vol wassenen de Heuvelstraat opgeruimd. Het was Nationale Opschoondag en omdat het helaas heel erg hard nodig was hebben we de regen getrotseerd en bijna tien zakken afval gevuld. We hebben 1 km gedaan en gezien de enorm berg ajval, hopen we dan ook dat de mensen eens wat bewuster gaan worden van alles wat ze uit het auto- raampje gooien, of al snoekend op de fiets weggooien. We willen graag de rest van de buurt ook nog aanpakken, maar hopen dan op een grotere opkomst. Wij hebben er in elk geval allemaal een goed gevoel aan overgehouden. 11.30 ..9.15 HS 10.30 uur Roef-Desk 210.00 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen. Op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! Vertrek 12.15 ...Aanw. 11.45 SVSSS Dl - Audacia DlVertrek 9.30 Jong Brabant D2 - Audacia D2 ..Vertrek 8.30 - - - - Aanw. 8.15 Aanw. 8.15 Vertrek 10.30 ...Vertrek 9.00 ...Aanw. 8.30 ...Aanw. 9.45 ...Aanw. 9.45 .Aanw. 10.45 ROEF HANDBAL Uitslagen: MCJ Desk-Roef 17-13; GDJ MHV- Roef 5-7; DS Roef-Elshout 2 22-13; MBJ Roef- Elshout 2 12-14; HS Aristos 2-Roef 22-21. Programma zaterdag 17 maart: GDJ 10.00 uur Roef-Habo '95 MCJ 10.50 uur Roef-De Beuk DA 18.00 uur Bergeijk 2-Roef. Zondag 18 maart: DS 12.30 uur Camelot-Roef MBJ 10.20 uur United Breda-Roef. 14.00 12.00 12.00 10.00 10.00 10.00 Vught in 18.15 minuten. De eerste Moergestelse werd Marjolein Post. Op de 10 kilometer, ook geldend voor het KNAU ZLM circuit, werd de eerste plaats behaald door Tim Pleijte van Dynamica uit Vlissingen in 30.33. En de jonge Menno de Jong was de snelste uit ons dorp. Bij de vrouwen snelde Mariska Scholtes van loopgroep Goirle in 39.35 minuten naar de eindstreep. Dieuwertje Poort, tot voor kort uit komend voor Moergestel eindigde op de twee de plaats overall. Kirsten Bertens was nu de eer ste Moergestelse vrouw. Bij de langeafstandslopers over 15 km wist Wouter van Boekel het pleit in 55.20 minuten in zijn voordeel te beslechten, terwijl Jan van Vechel de plaatselijke eer prima hooghield. Bij de vrouwen eindigde Corine Spaans uit Eindhoven in 56.15. Karin Ketelaars-Wouter eindigde zeer verdienstelijk als eerste dorpsge noot, na voormalig Moergestelse Suzanne Colsen, maar nu uit Biest Houtakker. Tevredenheid over het weer, het aantal deelne mers, de prestaties en het verloop van het eve nement vierde na de finish hoogtij. Alle atle ten worden van harte uitgenodigd om volgend voorjaar weer deel te nemen aan al weer de 12de Rico Salvettiloop. Voor wie alle uitslagen veel preciezer wil bekij ken, alsmede wil genieten van de vele prachti ge foto’s van dit evenement wordt verwezen naar www.ricosalvettiloop.nl Audacia maakt het nog benauwd Audacia - Gloria UC2 -1 Gezien de kansen had Audacia de wedstrijd al voor rust moeten beslissen. In de 4e minuut kwamen zij al op voorsprong omdat een vrije trap van Joost Wolfs in de zestien door Gloria onvoldoende kon worden verwerkt en uitein- delijk voor de voeten kwam van Stijn Heslenfeld (een jongere broer van Sander en al vanaf het begin van dit seizoen een uitstekende vaste waarde in het team) en die schoot raak: 1-0. Daarna kreeg Gloria het veldoverwicht, maar kwam niet tot kansen en die kwamen er wel voor Audacia met name voor de levensgevaarlijke spits Rogier Op ’t Hoog, die tot driemaal toe een vrije ruimte kon creëren. Alleen bij de moei- lijkste mogelijkheid in de 18e minuut was een fraai schot succesvol: 2-0, bij de andere twee oog in oog met de keeper kon hij er hem niet langs krijgen (natuurlijk ook een verdienste van de keeper). Het veldoverwicht van Gloria bleef bestaan en resulteerde in de 54e minuut in een doelpunt: 2 - 1 en Audacia moest verdedigende stellin gen innemen en kwam nauwelijks meer tot uit braken, maar bleven gelukkig overeind. Uitslagen: Audacia 1 - Gloria UC 1:2-1, Zigo 2 - Audacia 2: 1-3, GSBW 5 - Audacia 3:0-2, Voab 6- Audacia 4: 2 - 4, Broekhoven Nu koning winter ons weer gaat verla ten begint er voor veel vissers het hart weer sneller te kloppen om naar de waterkant te gaan om een visje te pro beren te vangen. Let wel: hiervoor heb je de juiste papieren nodig. Allereerst dient u lid te zijn van een vereniging en in het bezit te zijn van een geldige vispas. Indien u hiervan niet in het bezit bent kunt u hiervoor zeer zwaar beboet worden. Zoals het vissen zonder vergunning. Dat kost u 120,00. Indien u met meer als twee hengels vist kost u dit al 280,00, indien u met levend aas vist wat verboden is kost u dit 340,00. Dus een reden temeer om lid te worden van een hengelsport- vereniging. Ook als u zoon en of dochter zom aar even op de Reusel of kanaal gaat vissen zijn de juiste visdocumenten verplicht! Meer info is te vinden op de site van Sportvisserij Neder land. Tussen 14 t/m 24 maart staat de bibliotheek in het teken van de Boekenweek. Het thema van de Boekenweek is ‘Vriendschap en andere ongemakken’. Vriendschap anno nu, is dat heel anders dan vriendschap in bijvoor beeld de jaren 80? ‘Vrienden’ op social media, zien we die in het dagelijks leven ook? Ga een vriendschap aan met Bibliotheek Midden- Brabant tijdens de Boekenweek. De Boekenweek in bibliotheek Oisterwijk Bibliotheek Oisterwijk organiseert ook dit jaar weer een open leeskring in samenwerking met KBO Oisterwijk. Mariene Lunter zal veel ver schillende romans behandelen met als gedeeld onderwerp; Vriendschap. Woensdag 21 maart van 19.30 tot 21.00 uur in Bibliotheek Oister wijk. De toegang tot de open leeskring is gratis. Graag aanmelden voor 15 maart tel. 528 3239 of door een e-mail te sturen naar boekenweek@biblio theekmb.nl Maak gebruik van deze gelegenheid... lid of geen lid van de bibliotheek.u bent van harte welkom Dit jaar zal er weer streng worden gecontroleerd dus hierbij bent u gewaarschuwd! Wat kost het om lid te worden van onze vereni ging. Voor volwassenen is dit ongeveer 35,00 per jaar en voor kinderen 15,00 per jaar, dit is incl. de vispas en een vergunning om op o.a. het Blekven, Zandput en Reusel te mogen vis sen, tevens mag u dan vissen op alle wateren welke vermeld zijn bij de vispas. Indien u meer info wilt over onze vereniging of een vergun ning wilt ontvangen kunt u contact opnemen met onze penningmeester Bert-Jan Kogels na 20.00 uur op 06-52084579. Ook als u uw vergun ning nog niet heeft opgehaald kunt u contact opnemen op het bovenstaande nummer. 4 - Audacia 5:2-1, Audacia 6 - Hilvaria 5: 4 -1, Audacia 7 - Wilhelmina Boys 8:0-2. Beste leden, Op 19 maart a.s. staat onze voorjaarsvergade- j ring gepland. Aanvang 20.00 uur in ons cl-L huis de Klaore. Na een aantal jaren met minder goede weer somstandigheden kregen de lopers en orga- i nisatie eindelijk datgene waar ze recht op i hadden, nl. prima loopcondities; de juiste i voorjaarstemperatuur en de atleten werden nu niet gehinderd door regen en harde wind. Of de voorspelling van dit weertype voor de zondag een positieve invloed heeft gehad op het aantal deelnemers is onduidelijk. Zeker is wel dat het aantal lopers dat van andere jaren ver overtrof en het was dan ook een indrukwekkend gezicht om de 425 deelne mers vanaf het Roefterrein te zien starten. Het parcours liep in deze 11de editie in tegen stelling tot de jaren ervoor in tegenovergestel de richting; via de Waterhoefstraat over het terrein van de Hondsberg en via de Hondsberg- selaan over het fietspad weer naar het Roefter rein. Getuige de bijval van veel deelnemers heeft de organisatie met deze wijziging in de roos geschoten. Sommigen legden deze ronde van 5 kilometer eenmaal af, de wedstrijdlopers in het ZLM circuit tweemaal en zij die train den voor langere afstanden, waaronder de halve en hele marathon van Oisterwijk, voegden nog een laatste rondje toe. En dat er snel werd gelopen moge blijken uit de uitslagen. Op de 5 km bij de mannen won Marco Keijser van Scorpio uit Oosterhout in 16.10 minuten. De eerste Moergestelnaar was Mike Hardloper. Bij de vrouwen ging de zege W I w PAGINA 7 10.00 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 MAART 2012

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 7