J Aphrodite Weerzien: de meiden van T958’ Indonesische catering Heerlijke satés tot rijsttafels Tel. 013 211 42 50 www.Qulinair.nl Oisterwijk Voorjaarsmarkt:^^ nog een paar tafels beschikbaar 50-koppig Orkest zoekt zangers/zangeressen Open Dag van de Zorg in Thebe De Vloet Zaterdag 17 maart a.s. vindt de landelijke Open Dag van Zorg en Welzijn plaats. Ook Thebe opent die dag haar deuren en onthaalt haar gasten dit jaar als echte VIP’s! U bent van harte welkom om een kijkje te komen nemen. Politiek Café VVD, ”De economische dragers van het buitengebied” 1 p n BRILLEN LENZEN Weekblad voor Moergestel Uw GemeenterrieMWS op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen O Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... - Eurovisie medley, Dutch Divas - I’d be yours, Ilse de Lange - It’s my life, Bonjovi - Nine to five, Dolly Parton - Nothing else matters, Metallica - Signed, sealed, delivered, Stevie Wonder - Son of a preacher man, joss Stone - Strangers in the night, Frank Sinatra - Window of hope, Aretha Franklin - You can leave your hat on, Joe Cocker - You’ll never walk alone, Lee Towers - You’re the voice, John Farnham - Brabant, Guus Meeuwis van Zorg en Welzijn maakt u bovendien kans op een gratis wellnessweekend voor twee per sonen t.w.v. 149,-, of een cadeaucheque voor een schoonheidsbehandeling. Voor een compleet overzicht van de activitei ten van Thebe en alle locaties van Thebe die geopend zijn kunt u terecht op www.thebe.nl/ opendag. Ook zijn wij te vinden op Facebook (www.facebook.com/werkenbijthebe) en Twitter (www.twitter.com/thebetweet). De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 WOENSDAG 14 MAART 2012 37e JAARGANG Nr. 1653 in het buitengebied het moeilijk krijgen. De verloedering ligt dan op de loer. Om een goed beeld te scheppen welke ontwik kelingen in en rondom de gemeente Oisterwijk plaatsvinden, organiseert de WD op 21 maart een politiek café over de economische dragers van het buitengebied. Hoe kunnen wij het ondernemen in het buitengebied aantrekkelijk houden zodat er middelen gegenereerd kun nen worden voor investeringen in een kwali tatief beter landschap Voor deze bijeenkomst hebben we een aantal gasten aan tafel uitgenodigd die kunnen ver tellen welke ontwikkelingen er plaats vinden in het buitengebied. Gespreksleider Bianca Taapken zal samen met locaal politicus Mare Schoenmakers een ge sprek voeren met Anke de Brouwer (ZLTO spe cialist duurzaam omgevingsbeleid Midden- BrabantMartien van Bavel (gebiedsmakelaar Kempenland) en Bart Verhees WD staten lid). Vanuit hun expertise kunnen zij de ont wikkelingen goed schetsen. Uiteraard kunnen de aanwezigen hun opmerkingen en/of vra gen inbrengen. Wij nodigen u op 21 maart van harte uit bij Proeflokaal 't Gelagh, Lindeplein 3 te Oister wijk aanvang 20.00 uur Op zondag 25 maart a.s. vanaf 10.00 uur orga niseert Scouting St. Jan weer haar jaarlijkse voorjaarsmarkt. De markt is binnen in het ver enigingsgebouw Den Donk aan de Bosstraat, dus onafhankelijk van het weer. Op dit moment zijn nog een beperkt aantal tafels beschikbaar om spullen, die kwalitatief nog in goede staat zijn, te koop aan te bieden. Een tafel van ca. 2 m2 kost 7,50, te voldoen bij inschrijving of overmaken op rek. 13.45.12.200. Mocht u niet zelf willen verkopen maar heeft u nog wel bruikbare spullen over waar u niets meer mee doet, dan kunt u dit op zaterdag 24 maart vanaf 13.00 uur brengen bij Den Donk, Bosstraat la in Moergestel. Wij verkopen het dan zelf, de opbrengst is volledig voor Scouting Moergestel. kunt ook bellen naar één van de onderstaande nummers. Wij halen het dan gratis bij u op. Voor info of aanmelding: Peter van de Wouw 06-22171727; Jan Jonkers 06-23932361 na 17.00 uur of e-mail voorjaarsmarkt.scouting (qgmail.com Afgelopen zaterdag zagen ze elkaar weer: ”De meisjes van 1958 van de - inmiddels gesloopte - Maria Gorettischool”. Verrassend was het om de meeste weer te zien. Helaas zijn twee dames hen in de loop van de jaren ontvallen: Joke Roosen en Toos van Baast. De laatste keer dat de dames bij elkaar waren was in hetjaar dat ze Sara zagen, 15 jaar gele- Nieuwe variant promsconcerten Op zaterdag 29 september organiseert muziekvereniging Prinses Juliana een Sing-along concert. Een sfeervol concert dat doorpakt op het succes van de Promsconcerten, maar dat tevens een nieuwe component kent: meezingen! Ook voor dit concert wordt het harmonieor kest uitgebreid met piano, gitaar en basgitaar. Maar zonder zangers is het concept uiteraard niet compleet. Vandaar dat bij dezen een oproep wordt gedaan om deel te nemen aan de audi ties op zondagmiddag 25 maart. Hieronder vind je een gedeelte van het programma. Wil je samen met het enorme orkest een of meer dere van deze nummers vertolken? Stuur dan nu een mailtje met je voorkeuren naar muziek @julianamoergestel.nl! Uiteraard kun je ook voor meer informatie contact opnemen. Aanmelden is nog mogelijk tot maandag 19 maart. - Dichterbij dan ooit, Bl0f - Dromen zijn bedrog, Marco Borsato - Ik voel me zo verdomd alleen, Danny de Munk - Vrienden voor het leven, Danny de Munk - Zwart wit, Frank Boeijen - Con te partiro, Bocelli/Brightman - A night like this, Caro Emerald - Delilah, Leningrad Cowboys - Don’t let the sun go down on me, Elton John - Earth song, Michael Jackson In Thebe De Vloet wordt er een kijkje ach ter de schermen van het woonzorgcentrum gegeven. Van 10.00 uur tot 12.00 uur zijn er informatiebijeenkomsten voor mensen die overwegen om in De Vloet te komen wonen. Aansluitend krijgt u een rondleiding. Tussen 14.00 uur en 15.00 uur zijn er informa tiebijeenkomsten over werken in de Vloet, over het volgen van een opleiding in de zorg en over vrijwilligerswerk. Als u interesse heeft in een informatiebijeenkomst kunt u zich aan melden via Vloet@thebe.nl of 013-5238845. Win een beautyarrangement! Bij uw bezoek aan Thebe tijdens de Open Dag den, en nu “trekken ze van Drees”. Een bijzondere beleving. In het parochiecentrum vierden ze hun ’reünie’o.a. met een MTV-opname van 15 jaar geleden. Daarna was er een be- zichting in onze kerktoren o.l.v. Leo Boogaers. Voor de rest van de tijd?kletsen, kletsen, kletsen... en nu, op naar de 70 of 75 (pfff). Een zeer geslaagde dag. El ra Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Het kan u de afgelopen jaren niet ontgaan zijn, in Brabant is men druk bezig met het zoeken van een nieuwe richting als het gaat om de inrichting van buitengebieden en het oplossen van problemen op het gebied van de intensieve veehouderij. Het buitengebied van de gemeente Oisterwijk heeft bijzondere kwaliteiten. Het is een gebied waar in de afgelopen jaren natuurbescherming heeft plaatsgevonden, maar waar ook recrea tie is ontstaan en waar wederopbouw, ontgin ning en ontwikkeling van landbouw heeft plaatsgevonden. Europese en Nationale natuurbeschermings- regels zijn opgelegd. De recreatie vraagt om meer kwaliteit. De landbouw kan in dit gebied de schaalvergroting die (inter)nationaal plaats vindt niet volgen. Er is meer aandacht voor die renwelzijn en volksgezondheid. De huidige inzichten die door de provincie zijn opgetekend in het koersdocument "stad en platteland" en het rapport van de Commissie van Doorn vra gen om een andere benadering van ontwikke lingen in het buitengebied. Dit vraagt om een duidelijke gemeentelijke visie; welke ontwikkelingen kunnen er in de komende jaren plaatsvinden in het buitenge bied van Oisterwijk. Als er alleen belemmerin gen worden opgelegd zullen de ondernemers j Huidverzorgingsinstituut 4 A n r’nzZi nieuws ■■■Mi MM 1 es oe RUUD PANIS Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 g«m«ent« Uitgave en redactie: Buro ‘76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Je

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1