Wie is wie? kom in actie voor ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES 'Ga mee als vakantievrijwilliger JOUW favoriete goede doei! Mooie tuinen.nl -Qyhg Stiltewandeling met het Huis voor Zingeving ’V rouwenpo wer bij het Huis voor Zingeving ^0 BON Nationaal Epilepsie Fonds Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl 'Hoi ik ben Geert en ik ga al jaren mee met de vakantiereizen van het Nationaal Epilepsie Fonds. Deze vakanties zijn speciaal voor mensen met epilepsie die niet zelfstandig op reis kunnen. Vrijwilligers zijn daarbij onmisbaar! Ga jij een week met ons mee?' 10% korting op beplanting bij aanleg of renovatie tuin (geldig t/m 21 april) Meer informatie? Kijk op www.epilepsiefonds.nl of bel 030 63 440 63. I I I I I I I VOORJAARSACTIE De vorige keer dat we deze oproep deden heeft u ons zo goed geholpen, dat we weer een nieuwe foto kregen waarvan de inzender graag wat meer wil weten. De foto zou gemaakt zijn in de inrit naast de praktijk van huisarts W. de Lenne/Apo theek Moergestel aan het Rooven. Het betreft een bruiloft van het bruidspaar Harrie Roe zen en Marie Smolders (zus van ‘Koop’ Smolders). Ze staan rechts van het midden. Rechts vooraan op de stoelen gezeten Driek Smolders en Hanna Denissen. Daarachter tussen hen in (op de tweede rij) herkent men de vrouw van Rikus van Herck(-van de Loo). Daar weer achter zien we slager Bart Roozen die zijn slagerij op het Rootvan had (zie achtergrond). Wie kan ons meer vertellen over deze foto en dan meer precies: wie zijn er allemaal op te zien? Als u meer informatie hebt dan graag schriftelijk op ons adres Kloos terlaan 2a of via e-mail: buro76(aplanet.nl Heeft u ook een foto voor ‘Wie is wie’ mail hem en zodra er ’n plekje is in ‘Moergestel- Nieuws’ nemen wij hem graag op. We zijn benieuwd! te zijn. En mannen laat ze zien dat het finger- spitzengefühl in ieder geval niet in de vinger toppen zit. Tijdens deze lezing kijk je eerlijk naar jezelf, geliefden en collega’s. En zie, voel en ervaar je wat er nodig is om volledig in jouw power te staan. Aanvang: 20:00 uur (toegang vanaf 19:30 uur). Entree: 10 euro p.p. (incl. koffie/thee). Inschrijven is niet nodig. vindt het Huis voor Zingeving aan de Kloosterdreef 4 in Moergestel en op www.huisvoorzingeving.nl. Geef Samen Vanuit haar praktijk Grootmoeder Aarde ver zorgt Saskia Basten uit Moergestel al een tijd je stiltewandelingen in het Groene Woud. Sinds kort doet Saskia dit ook eens per 6 weken als onderdeel van het programma van het Huis voor Zingeving. De stiltewandelingen volgen het ritme van de natuur en de seizoenen. Woensdag 14 maart is het thema het begin van de lente. We zullen in het bijzondere vennen- gebied van Oisterwijk lopen. Tijdens de stilte wandeling brengen we ook een bezoek aan het Natuurtheater. Veel mensen hebben hier al eens een voorstelling gezien. Maar wist je ook dat er in het Natuurtheater veel te zien is, ook als er geen voorstelling is? De stiltewandeling zelf duurt ongeveer een uur. Daarna praten we nog even na, onder het genot van een kopje thee. De stiltewandeling is voor iedereen toegankelijk. Er wordt wel op onver harde paden gewandeld. De stiltewandeling begint om 9:00u (verzamelen vanaf 8:45u) en duurt tot ca. 11:30u. Deelname kost 5 euro p.p. (incl. thee). Inschrijven kan via mail: welkom @huisvoorzingeving.nl, of telefonisch: 06-1430 6565. Meer informatie vind je op www.groot- moederaarde.nl en www.huisvoorzingeving.nl St A Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Woensdag 14 maart verzorgt Christine Pan- nebakker bij het Huis voor Zingeving alsnog de lezing ‘Vrouwenpower’, naar haar gelijk namige boek. Christine zou in november vorig jaar al komen, maar moest toen wegens ziekte op het laatste moment afzeggen. Deze avond daagt ze vrouwen uit om weer vrouw MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 MAART 2012 Ga je iets speciaals doen? gratis advertentie L deelnemer vakantiereizen Postbus 270 - 3990 GB HOUTEN - giro 222111 - www.epilepsiefonds.nl Uw 'Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. Woonplaats Telefoon Kies uit meer dan 2000 goede doelen Meld je aan en start je eigen actie op www.geefsamen.nl Loop je binnenkort een Marathon of een Vierdaagse? Ben je binnenkort jarig of ga je trouwen? Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 t/m 10 regels 5,00 Kloosterlaan 57 Moergestel tel.: 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 i i i i- i I- I I I- I I- I I I- I I-- j Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam I straat Mooie tuinen.nl tel: 013 5287670 Een mooie voorjaarsactie voor uw tuin! (zie onze kosten, b* 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! ----- VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. PAGINA 6 Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel 513 22 23 advertentie op deze pagina). Vr. 9 maart is het weer een Bass-tenboel in HierNeffe met div. dj’s voor de vette beats! Zaterdag 10 maart 50 ir CV De Pierewaa iers. Vanaf 21.00u: Soul-Fever-Boulevard! (9 pers. Soulband). Ben erbij en feest mee! @cafede brouwer. Entree gratis. Zondag 11 maart Jazz in The Brouwer- town mmv. The Dirty Stream Jazzband (Jan Habraken) van 14.30 tot 18.00u in Zaal de Brouwer. Entree gratis. Te koop: 30 middelmaat pakken kuilgras, eerste snee, prima kwaliteit. Tel. 013 513 2167, Oirschotseweg 51A, Moergestel. Zaterdag 10 maart 50 ir CV De Pierewaa iers. Vanaf 21.00u: Soul-Fever-Boulevard! (9 pers. Soulband). Ben erbij en feest mee! @cafede brouwer. Entree gratis. Zo. 11 maart: uiteten bij De Veerkes voor maar 15,- met o.a. heerlijke kabeljauw, beenhammetje, zelfgemaakte chocoiade- mousse met praliné. Dat wordt smullen!. Zondag 11 maart Jazz in The Brouwer- town mmv. The Dirty Stream Jazzband (Jan Habraken) van 14.30 tot 18.00u in Zaal de Brouwer. Entree gratis. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Zoekertjes UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen...

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 6