Vlassak& Van lersel (g>0EF! Gezocht: muzikanten Thomas van Dijk Zuid-Nederlands Kampioen Supersprint i 4 voor de begeleiding van Zanggroep Inspiration JVW 2012: 6 t/m 10 augustus Inleveren kopij i.v.m. Carnaval Unne bójem lègge! The voice of... “Joy”! Nationale Voorleesdagen succesvol verlopen Carnavalsconcert van het Seniorenorkest van de Nieuwe Koninklijke Harmonie Gas, water, sanitair en tegelwerk Zink, dak en cv werkzaamheden INSTALLATIEBEDRIJF Tilburgseweg 3 5066 BT Moergestel info@vlassakvaniersel.nl www.vlassakvaniersel.nl gehore brengen, sommige zullen muzikaal wor den begeleid door het orkest. Meezingen wordt hierbij wel zeer op prijs gesteld. Dat belooft dus zeer veel sfeer en gezelligheid! Het geheel wordt op professionele en carnavaleske wijze gepre senteerd. Bij de echte carnavalsvierder zal deze middag het hart sneller gaan kloppen en voor hem of haar, die het carnaval te druk of te luidruchtig vindt, is dit dé gelegenheid om te genieten van een heerlijke, ontspannende en vrolijke muzi kale middag! Voorverkoop 5,00 aan de deur 6,00 de kaarten zijn te verkrijgen via www.denboogaard.com, aan de bar in Den Boogaard of tele fonisch op 521 7220 of rechtstreeks aan de zaal. Tel. 013-513 28 33 Fax 013-513 01 58 Lv.m. Carnaval zijn de sluitingstijden voor het insturen van kopij voor Moergestel- Nieuws van komende woensdag aange past. Voor de krant die volgende week woensdag verschijnt dienen de ’normale’ teksten ingeleverd te zijn vrijdag 17 febru ari om 12.00 uur. Gewone redactionele teksten die later wor den aangeleverd dan vrijdag 12.00 uur wor den automatisch doorgeschoven naar 'n week later en zullen dus niet kunnen verschijnen in de krant van woensdag 22 februari. CV De Pierewaaiers Veid plezier! ROEF HANDBAL Uitslagen: MBJ Roef-HVM 3; 24-7; MCJ Internos 2-Roef 15-6; DA Roef-GHV 20-24; DS Roef-Witte Ster 21-34; HS Roef-Wh. Demons 4 8-40. Donderdag 9 februari: Carnavalstrainingen: kom gezellig verkleed naar de trainingen en we maken er iets leuks van! Komend weekend geen wedstrijden i.v.m. car naval. Iedereen heel veel plezier! Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen. Op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! ROEF KORFBAL ALS HET NIET LOOPT Door de vorige week reeds gemelde blessures, kan Roef! in de uitwedstrijd tegen DDW slechts CV De Pierewaaiers nodigt u uit Op camavalsmaandag 20 februari zijn alle inwoners van het Pierewaaiersrijk van harte uitgenodigd om samen met Prins John d’n Urste en zijn hofhouding unne goeie bójem te lègge, om aansluitend met z’n allen de tra ditionele dweilmiddag te beleven. Vanaf 12.00 uur staat onze Prins met zijn Raad van Elf in een schort achter het buffet klaar om voor iedereen een eitje te bakken en een soep je te serveren. En dat alles geheel kosteloos! Daor krèdde praot van! Wij vinden het name lijk erg belangrijk dat elke Pierewaaier goed voorbereid aan de dweiltocht begint. Om 12.55 uur klinkt dan het startsein van onze ceremo niemeester voor vertrek naar De Veerkes; meer details in het dweilprogramma, te lezen in ons Pierewaaiersblaoike. Uiteraard is het vervoer van en naar ’t Draaiboompje geregeld. Dus: Pierewaaiers... sluit oe aon! op cama valsmaandag om 12.00 uur bij residentie De Brouwer! Zanggroep Joy was zeer vereerd met de vraag van haar pianiste Liza Hendriks of de groep wilde zingen tijdens haar Performance Assess ment voor Fontys Muziekopleiding. De performance is een onderdeel van Liza’s eindexamen voor Docent Muziek bij Fontys. Zodoende is onder haar muzikale leiding enige tijd grondig gerepeteerd om de gospel “He is always close to you” perfect te laten klinken. Donderdag 9 februari was de presentatie in Factorium Tilburg. Liza en Zanggroep Joy heb ben deze beproeving positief doorstaan. U kunt onder andere van deze gospel gaan genieten en wel op zondag 1 april aanstaande als Zanggroep Joy een Lenteconcert organi seert in samenwerking met Vocalis uit Haaren en Enjoy uit Breda. Meer informatie kunt u vinden op onze web site www.zanggroep-joy.nl. Hoewel het bijna camavalsvakantie is, zijn wij al met ons hoofd bij de zomerva kantie en druk bezig met de voorbereidin gen voor de Jeugdvakantieweek. Wil je meedoen, als (spel)leiding, hulp of als deelnemer, hou er dan rekening mee dat de JVW dit jaar in de laatste week van de zomervakantie wordt gehouden, dus van 6 t/m 10 augustus. Dit jaar is het ook weer mogelijk om je maatschappelijke stage te lopen bij de Jeugdvakantieweek. Heb je daar vragen over of wil je van die mogelijkheid gebruik maken, dan kun je contact opnemen met Geesje van den Boer (505 2345 jvwmoer gestel@home.nl). Iedereen een fijne camavalsvakantie ge wenst en we zien je graag in de zomerva kantie bij de Jeugdvakantieweek. 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 15 FEBRUARI 2012 In het weekend dat bijna iedereen op natuur ijs schaatste, werd er ook nog een wedstrijd op het kunstijs van de Ireen Wüst Ijsbaan gehouden. Op zondagavond 5 februari was deze ijsbaan het strijdtoneel van de Zuid- Nederlandse Kampioenschappen Super sprint. Thomas van Dijk slaagde er in het kampioenschap in de categorie jongens Juni- oren-B te winnen. Op dinsdag 7 februari be haalden Dai Dai Ntab en Thomas van Dijk op natuurijs in Dronten bovendien een vier de en twaalfde plaats tijdens het Nederlands Kampioen-schap Kortebaan. Bij de strijd om het kampioenschap reed iede re rijder twee ritten over 100 meter en twee rit ten over 300 meter. Thomas verbeterde tijdens alle drie de ritten zijn persoonlijke record en twee tweede plaatsen op de 100 meter (tijden 10.97 en 10.96) en twee eerste plaatsen op de 300 meter (tijden 25.68 en 25.61) waren in totaal goed voor de overwinning in het eindklasse ment. Namens De Vennen hadden ook Carolien van Asseldonk en Menno Haans zich gekwa lificeerd voor deelname. Carolien reed respec tievelijk 13.05, 13.03,31.88 en 31.90, waarmee zij op de zesde plaats eindigde bij de dames Senioren. De tijden 11.39,11.35,27.52 en 27.29 van Menno waren goed voor een zevende plaats Speel je piano, gitaar of een ander instrument en vind je het leuk om mee te spelen? Neem gerust contact op met dirigente Petra Moors, tel. 521 0810 of bestuurslid Petra van Nuenen, tel. 513 3676. Zanggroep Inspiration zingt bij themavierin- gen en daarnaast bij andere gelegenheden, zoals Moergestel Zingt, Kerstconcert, concert in de Petruskerk t.g.v. 800 jaar Oisterwijk. Voor meer informatie: www.zanggroepinspiration.nl e-mail: info@zanggroepinspiration.nl. Zanggroep Inspiration is een enthousiast koor uit Moergestel met ongeveer 30 leden. Onder leiding van dirigente Petra Moors wor den Nederlandse, Hebreeuwse, Russische, Afri kaanse en Engelstalige nummers gezongen. We willen graag mensen inspireren met onze mu ziek. Inspiration wil een nog mooier resultaat berei ken, samen met muzikale begeleiders. Daarom zijn we op zoek naar muzikanten, die ons willen begeleiden tijdens een optreden of bij de repetities. met acht speelsters aantreden, waaronder vier jeugdspeelsters. Andere speelsters, andere vakin- delingen en dus weer wennen aan elkaar. Vanaf het eerste fluitsignaal lijkt het niet te willen gaan lopen. Er is geen rust bij de speelsters en de vak ken komen maar niet in hun spel. Toch weet de tegenstander, ondanks een overwicht, in het begin niet echt te profiteren, zodat het na een kwartier pas 2 - 0 is. Via een mooi doelpunt van Geke Denissen wordt het 2 - 1. In de 22ste minuut wordt het 3-1, direct gevolgd door de 3-2 van Anita Timmermans uit een straf- worp. DDW blijft sterker en weet voor rust nog driemaal te scoren zodat we met een 6-2 stand gaan rusten. Ondanks de goede voorne mens komt Roef! ook na rust niet in haar spel en alles lijkt mis te gaan. Binnen tien minuten is de voorsprong van 9-2 onoverbrugbaar geworden. Annet Verstijnen weet nog wel wat terug te doen maar de tegenstander blijft ook scoren. Bij 12-3 weet Marlijn van Esch haar doelpuntje mee te pikken als pleister op de wond. In het eindsignaal bepaald de thuisploeg de eindstand op 13 - 4. Soms heb je van die wed strijden waarin niets, maar dan ook niets wil luk ken. Een grote nederlaag, die we maar snel moeten vergeten. Belangrijk: willen we blijven korfballen; heb ben we jou nodig, kom er bij! Twijfel je kom kijken! De trainingen worden gegeven in sporthal Stokeind elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! in de categorie heren Neo-Senioren. Merel Bertens en Harry Sonnenschein na men deel aan een wedstrijd in Eindhoven. Merel reed hier een tijd van 52.81 op de 500 meter en 2:43.89 op de 1500 meter. Nadat Harry 49.98 op de 500 meter had gereden, reed hij zijn eerste rit over 3000 meter van zijn nog prille carrière als wedstrijdschaatser in een uitstekende tijd van 5:25.62. Voor het op 7 februari in Dronten gehouden NK Kortebaan voor Junioren-B waren de 36 beste sprinters van het land uitgenodigd. Met Thomas van Dijk en Dai Dai Ntab had “De Vennen” maar liefst twee vertegenwoordigers. De wed strijd bestond uit vier series van elk twee rit ten over 160 meter (volgens traditie de eerste in de richting van “de kerk” en de tweede er vanaf) waarbij telkens de snelste helft van de deelnemers op tijd door ging. Thomas “over leefde” de eerste serie met de derde beste tijd en Dai Dai reed zelfs de snelste tijd. Bij de laat ste zestien werd Thomas echter twaalfde. Dai Dai redde het wel tot de laatste vier en mocht strijden om de hoogste eer. Echter een val in één van de ritten maakte hieraan een abrupt einde. Hij werd uiteindelijk vierde waarbij hij alle andere ritten gewonnen had. Waar is mama, ik ben mama kwijt, ze is uit de boom gevallen Dit lied was afgelopen week regelmatig te horen in de bibliotheken van Oisterwijk en Moerges tel. Het prentenboek van het jaar: “Mama kwijt” stond centraal tijdens de Nationale Voorlees dagen. Uh-oh! De kleine uil is uit zijn nest gevallen. Waar is mama nu? Samen met eekhoorn gaat hij op zoek. Zal kleine uil zijn mama vinden? De Nationale Voorleesdagen gingen van start met een Voorleesontbijt in beide bibliotheken en tijdens en na de Nationale Voorleesdagen wer den in de bibliotheken van Oisterwijk en Moergestel alle peuters van de peuterspeelza len en kinderdagverblijven ontvangen. In Moergestel kwamen 6 groepen op peuterbe- zoek en in Oisterwijk maar liefst 21 groepen. Er werd voorgelezen en verteld uit het prenten boek “Mama kwijt” en... het uilen-lied werd enthousiast gezongen. Ook werden de op de peuterspeelzalen en kin derdagverblijven gemaakte werkstukken van de peuters bewonderd. In Oisterwijk maakten een aantal werkstuk ken deel uit van het decor dat kunstenares Wilna van den Heuvel samen met leerlingen van de basisscholen Den Akker, Darwin en De Molenhoek had gemaakt (een Brede School activiteit van Brede School Pannenschuur, mede mogelijk gemaakt door CLIP Oisterwijk). Andere werkstukken waren onderdeel van de grote schilderijen gemaakt door leerlingen van De Coppele. Winnaar peuterquiz bekend Tijdens de Nationale Voorleesdagen was er voor alle jonge kinderen een WieWatWaarquiz. De gelukkige winnaars zijn in Oisterwijk Paul Somers en in Moergestel Jorn en Meike Scher- ders. Zij hebben hun prijzen inmiddels opgehaald in de bibliotheek. Proficiat. Voorlezen. Doe het elke dag De bibliotheek heeft een groot aanbod prenten boeken, maar ook boeken over liedjes en spel letjes, over knutselen, over dieren. Wij nodigen u van harte uit om een kijkje te komen nemen. In Den Boogaard zal op donderdag 16 populariteit. Het zal een aantal liederen ten februari om 14.00 uur wederom een car navalsconcert verzorgd worden door het Seniorenorkest van de Nieuwe Konink lijke Harmonie uit Tilburg. Het orkest staat onder leiding van Jan Hermans en bestaat uit een veertigtal muzikanten, jong van hart en zeer gemo tiveerd om een goede muzikale presta tie neer te zetten. Het wordt een vrolijk concert met veel her kenbare en goed in het gehoor liggende muziek. Tijdens het concert wordt nauw samengewerkt met het Moergestels smartlappenkoor “Agge mar weg bent”. Dit koor van een kleine 50 zeer enthousiaste dames en heren, bestaat nog geen jaar maar geniet nu al een grote bekendheid en PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 7