voetklachten? wij garant! SLIJTERIJ TN DEN KORENMAAIER’ klant; ók daorveur staon Unne plezierige Carnaval vur elke Moergestelse op Olympische Spelen in London? 10,95 i vanGlIS Gratis camavalsbingo Parade Camavalsmis Goblet Wist-u-dat: Achtste Voor j aars- markt Opstaporkest speelde in Breda Havana Club Anejo 3 Anos of Especial 0,7 Liter 12,95 Motto’s 2013 Baileys 013-5130599 Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Genieten van een goede wijn! De Sonman 31 Voor informatie of het maken van een afspraak, bel of mail info@vangilsfootcare.nl 5066 GJ Moergestel www.vangilsfootcare.nl Van Gils Footcare biedt deskundig advies en levert een adequate voet- en/of schoenoplossing. Vieux 1,0 Liter 10,95 Jonge Graanjenever 1,0 Liter Vallarsa Original Irish Cream 1,0 Liter 15,95 FOOTCARE Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel - Tel. (013) 513 1350 - Vrijdag koopavond tot 20.00 uur Verhuur van tapinstallaties Woelfelin ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 15 FEBRUARI 2012 DE KORENMAAIER- DRANKEN tf* G08LET Orthopedische schoentechniek Podotherapie ken en d’Ambiejans. U bent van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn en aansluitend sa men in Den Boogaard een kopje koffie met een worstenbroodje te nuttigen. a va ni Club I PAGINA 5 Die kans wordt steeds groter nu Wendy van der Zanden, topzwemster, sterk vorm behoud laat zien nadat ze afgelopen november in het Poolse Szczecin op indruk wekkende wijze het nog uit 2008 stammende Nederlands Record op de 200m wis selslag overnam van Femke Heemskerk. Op zaterdagmiddag om 13.30 uur wordt onder leiding van Theo te Wierik de traditionele car- navalsmis opgevoerd in onze versierde kerk aan het St.-Jansplein. Een overweging aan de start van de bruisende carnavalsdagen, binnen een overwegend muzikaal programma. Zo tre den onder meer op: het kerkkoor, Will Habra- Negro Amaro UfwuikMndrn-wmwwdlhepuld door prachtig ri)p frwi mtt hints van vimlir Dr kkur BÓrproodm de aMronk lining en knndi£ “4,95 0.75 Lhrr Op dinsdagmiddag 21 februari wordt om 14.00 uur in Den Boogaard een gratis camavalsbin go voor onze senioren georganiseerd. Ontvangst met een kopje koffie en iets lekkers. Om 15.30 uur komen de 3 carnavalsverenigingen - De Durdraaiers, De Dorstvlegels en De Pierewaa iers - een bezoekje brengen! Het SMC heeft een prijzenpakket van meer dan 250 euro ter beschikking gesteld! Naast de bingo zal er ook nog een gratis loterij onder alle aanwezigen worden georganiseerd. Zorg dat u erbij bent, want: Daor krèdde praot van! Dus: tot ziens op dinsdagmiddag in Den Boo gaard! - SMC een afkorting is van Samenwerkend Moergestels Carnaval? - binnen het SMC de besturen van De Durdraa iers, De Dorstvlegels en De Pierewaaiers nauw samen werken? - het SMC alle openbare Moergestelse camavals- activiteiten organiseert en financiert? - het kindercarnaval, de camavalsmis, de ope- ningsmiddag, de optocht, de dweiltocht, de seniorenbingo, de pierrotverbranding en de mottoverkiezing activiteiten van het SMC zijn? - het SMC u alvast een fantastische camaval wenst?! Op zondag 25 maart a.s. vanaf 10.00 uur is het weer zover. Scouting St. Jan orga niseert dan alweer voor de achtste keer haar jaarlijkse voorjaarsmarkt. Volgens vaste traditie vindt deze elk jaar plaats op de laatste zondag van maart. U kent dat vast wel: elk jaar bij de voorjaars schoonmaak komt u spullen tegen waarvan u denkt: ik doe er eigenlijk niets meer mee maar ze zijn nog zo goed dat het zonde is om ze weg te gooien. Dan biedt de voorjaarsmarkt van de scouting uitkomst. Deze markt is inmiddels een begrip geworden voor mensen uit Moerges tel en directe omgeving. Men weet namelijk dat hier kwalitatief goede spullen worden aangebo den tegen een zeer vriendelijke prijs. En de markt is binnen, dus onafhankelijk van het weer. Ook deze keer zal de voorjaarsmarkt wor den gehouden in ons verenigingsgebouw Den Donk. Wij hopen dat de markt weer net zo’n succes wordt als de voorgaande jaren! Enkele regels voor degenen die iets te koop aan willen bieden: Iedereen kan bij ons één of meerdere tafel(s) huren waar hij/zij nog goed bruikbare spullen te koop kan aanbieden. Een tafel van ca. 2m2 kost 7,50, te voldoen bij inschrijving of overmaken op rek. 13.45.12.200. Mocht u niet zelf willen verkopen maar heeft u nog wel bruikbare spullen over waar u niets meer mee doet, dan kunt u dit op zaterdag 24 Afgelopen zondag gingen de jongste muzikant jes van Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’ naar Breda om, onder leiding van hun dirigente Hadewych van Leeuwen, op te treden tijdens een Uitwisselings-concert. Met veel plezier en enthousiasme speelden ze hun stukjes voor treffelijk! ’n Heel mooi optreden dat door ‘n volle zaal werd gewaardeerd met een welver diend applaus! “Ik zet momenteel alles opzij om me te kwali ficeren voor de 4 x 200 m vrije slag estafette op de Olympische Spelen” aldus Wendy, die inmid dels met medewerking van het opleidingsinsti tuut haar studie fysiotherapie ook tijdelijk heeft mogen opschorten. Ze heeft onder de bezielende leiding van haar coach Marcel Wouda de afgelopen weken gedu rende lange trainingsdagen aandacht besteedt aan het perfectioneren van haar techniek. Nu is ze even in Nederland, net terug vanuit Frank rijk waar ze een trainingsstage liep. “Tussen kerst en oud en nieuw heb ik echt wel vakantie gehad” lacht ze, als we haar spreken. “Maar sindsdien is het vol aan de bak! In de komende weken train ik elke dag gemiddeld zo’n zes uur.” En dan grapt ze: “Carnaval sla ik maar een jaartje over want eind februari moet ik er op en top fit bijstaan als we met het Olympic Talent team in Tenerife een 14 daagse trainingsstage vol gen”. Wie Wendy’s agenda ziet kan inderdaad zelf vast stellen dat “kandidaat voor de Olympisch Spelen” meer dan een full-time baan is: nog maar net terug uit Tenerife volgt op 16 maart de Amsterdam Swim Cup, waar de top van het Nederlandse zwemmen aantreedt om Olym pische kwalificaties veilig te stellen. “Voor mij de kans om ook het Nederlands Record 200 m wisselslag op de lange baan scherper te stellen.” spreekt Wendy haar korte-termijn ambitie uit. “De Olympische ambitie zit in deze genera tie van onze familie” vervolgt ze. “Mijn broer Mike doet, na zijn Paralympische medailles in Athene en Beijing ook dit jaar weer mee in Londen. Wat zou er mooier zijn als we allebei een medaille uit Londen mee naar Moergestel zouden kunnen brengen!” Tijdens de openingsmiddag in Den Boogaard worden de motto’s voor het carnavalsjaar 2013 genomineerd. Bij binnenkomst ontvangt u een lijst van 60 motto’s waarop uw favorieten kun nen worden aangekruist. De 11 motto’s met de meeste stemmen, aangevuld met de 3 mot to’s die de 3 prinsen hebben geselecteerd, wor den aan het einde van die middag bekendge maakt. Uit de 14 nominaties wordt op dinsdag 21 fe bruari een winnaar gekozen. Dat gebeurt door de 3 prinsen onder technisch voorzitterschap van het SMC. De winnaar wordt na de pierrot verbranding op het St.-Jansplein gepresen teerd. Ben erbij! maart vanaf 13.00 uur brengen bij Den Donk. Wij verkopen het dan zelf, de opbrengst is vol ledig voor Scouting Moergestel. U kunt ook bel len naar één van de onderstaande nummers. Wij halen het dan gratis bij u op. Al met al een goede reden om binnenkort uw garage, zolder of speelkamer eens grondig op te ruimen. We hebben een 50-tal tafels om te verhuren. Wees er snel bij want de ervaring van voorgaande jaren is dat onze markt erg gewaardeerd wordt en dat we snel vol zitten. Er zijn geen professionele marktkooplieden aanwezig op onze markt, maar alleen mensen uit die particulier iets aan te bieden hebben. Uiteraard hopen we dat het druk wordt want zonder kopers ook geen markt. Dus noteer de datum alvast op uw kalender en graag tot ziens als koper of verkoper op zondag 25 maart a.s. Voor info of aanmelding: Peter van de Wouw 06-22171727; Jan Jonkers 06-23932361 na 17.00u of e-mail voorjaarsmarkt.scouting@gmail.com Door haar fantastische prestaties is Wendy er in de afgelopen weken in geslaagd om een aan tal sponsoren uit Moergestel achter zich te krij gen. Geen overbodige luxe, vindt ze zelf, omdat met het opschorten van de studie ook de stu dietoelage is gestopt. Geen inkomen meer dus. Enthousiast zegt ze: “Inmiddels staat er een heel team achter me dat me financieel en met vrij willigerswerk steunt. Het mooie van ons dorp is dat we een gemeenschap vormen waarin talent mag groeien en daarbij vol wordt ge steund.” En met een knipoog “Of het nu fiet sen of zwemmen is Pinot Gris Itar mondvullendr wijn herfl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 5