Weer Moergestels succes bij Sportawards 2011 Inblaosavond: muzikale aftrap carnaval Moergestelse deelneemster op Olympische Spelen in Londen? Aphrodite Openings- a Inleveren kopij i.v.m. Carnaval middag carnaval 2012 Weekblad voor Moergestel Uw Gemeentenieinvs op www.ois terwijk.nl De kans wordt steeds groter... Zie pagina 5! gewonnen door Moergestelse sporters. Bart Kogels: SV Audacia Binnen de jeugd van Audacia vervult Bart een grote voorbeeldfunctie voor zijn leeftijdsge noten. Zo is hij al een paar jaar leider en trai ner van een (lager) E-elftal. Hoewel dit niet de meest succesvolle teams zijn weet hij wel altijd met zijn enthousiasme de jongens te stimule ren en te motiveren. Daarnaast is Bart actief actief als scheidsrechter bij de jongere jeugd- elftallen en neemt hij ook zijn eigen A2 elftal elke zaterdag op sleeptouw. Thomas van Dijk: Schaatsclub de Vennen 15.45 uur het winnende lied laten klinken. Ook speelt d’Ambiejans deze middag enkele keren een gezellig stukje muziek voor u. Natuurlijk hebben we ook dit jaar weer gedacht aan de kleinsten onder ons: van 15.00 tot 17.00 uur zal ballonnenvrouwtje Madelief voor alle kinderen een beestje in elkaar knutselen en staat er een spectaculair springkussen opgesteld. Rond de klok van 16.00 uur treedt après-ski zanger en entertainer Erwin voor u op. Daarna zullen de vrienden van De Gangmaokers hun geweldige Pieregeblèr-hit nog eens opvoeren. Tussendoor kan er worden gehost en gespron gen op muziek van de J&R drive-in show. De presentatie van deze middag is ook dit jaar weer in voortreffelijke handen bij Manou An tonis. We zien u allen graag in Den Boogaard. En natuurlijk mist u deze middag niet, want: Daor krèdde praot van! Namens het SMC, commissie openingsmiddag WOENSDAG 15 FEBRUARI 2012 36e JAARGANG Nr. 1649 tot ziens in ons Pierewaaiersrijk! (s)Taporkest d’Ambiejans Es. 1 Wil je zoveel mogelijk orkestjes zien en horen optreden of kom je speciaal voor een bepaald orkest, kijk dan voor het speelschema op onze site: www.ambiejans.nl Es. 2 Jammer dat ons Riet ziek is, maar we zijn blij dat ze vervangers stuurt. We zijn benieuwd wat zij te “quatschen” hebben of gaan ze toch wat anders doen? Ongetwijfeld krèdde daor praot van! De 3 carnavalsprinsen van Moer gestel: (v.l.n.r.) Prins Eric d’n Urste (CV De Durdraaiers), Prins John dn Urste (CV De Pierewaaiers), Prins Theodorus d’n Urste (CVDe Dorstvlegels). I.v.m. Carnaval zijn de sluitingstijden voor het insturen van kopij aangepast. Voor de krant die volgende week woensdag ver schijnt dienen de ’normale’ teksten inge leverd te zijn vrijdag 17 februari om 12.00 uur. Gewone redactionele teksten die later wor den aangeleverd dan vrijdag 12.00 uur wor den automatisch doorgeschoven naar ’n week later en zullen dus niet kunnen verschijnen in de krant van woensdag 22 februari. Ie begeleiding van (s)Taporkest d’Ambiejans. Bij aankomst staan gratis koffie en worsten brood voor u gereed. Omstreeks 15.15 uur zul len de leerlingen van de basisscholen optreden met een prachtig lied en een leuk dansje. Om ongeveer 15.30 uur zal onze burgemeester Hans Janssen aan Stadsprins John d’n Urste de sleu tel van Moergestel overhandigen. De winnaar van het Pieregeblèr 2012 zal om sprint 100 en 300 meter) en tweede bij het Zuid-Nederlands kampioenschap 1.000 meter. Geldt als talent voor de toekomst! Dai Dai Ntab: Schaatsclub de Vennen Hij is Zuid-Nederlands kampioen 500 m. en werd vierde bij het Nederlands kampioen schap korte baan op natuurijs in Dromen. Zijn 500 meter tijd is de vierde tijd in zijn catego rie. Een groot talent met name op de korte afstan den. meer zielen, hoe meer vreugd. Zorg ervoor dat je deze grandioze, sfeervolle en muzikale aftrap meemaakt, want er gebeurt altijd wel iets en Daor krèdde praot van! Iedereen een fijne carnaval gewenst en zeker Vrijdag 17 februari Heb je zin in een leuke en gezellige aftrap van carnaval, die ook nog eens een lust is voor het oog en het oor, kom dan vrijdag naar de Inblaosavond van (s)Taporkest d’Ambiejans. Camaval 2012 staat voor de deur. Vanaf vrijdag 17 februari zal Moergestel weer 5 dagen bol staan van de vele camavalsacti- viteiten. Het Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC) hoopt u te mogen begroeten tij dens deze activiteiten. Namens het SMC-bestuur en onze 3 car navalsprinsen wensen wij u een fantastische carnaval toe. Veul plezier; zing, dans en geniet van elkaar! Maar doe niet al te gek deze dagen, want: Daor krèdde praot van! De openingsmiddag op zaterdag 18 februa ri is een mooie gelegenheid om carnaval 2012 samen met de hele Moergestelse bevol king, van jong tot oud, officieel te openen. We hebben wederom ons best gedaan om er een leuke en gezellige middag van te maken. Na de sfeervolle carnavalsmis gaan we gezamenlijk rond half drie in groten getale samen met de drie carnavalsverenigingen en hun prinsen naar Den Boogaard, uiteraard onder muzika- J Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Op de foto, v.l.n.r.: Dai Dai Ntab, Stijn Hooites-Meursing (talent bij Tennisvereniging Sla Raak), bur gemeester Hans Janssen, Bart Kogels en Thomas van Dijk. Foto: Joris van der Pijll Vorige week woensdag werden de jaarlijkse Sportawards uitgereikt. Ditmaal niet in een van de theaters, maar in sporthal De Leije in Oisterwijk. Volgens de jury die de prijzen jaarlijks toekent, waren er niet voldoende aanspre kende prestaties door de senioren behaald, waardoor er dit jaar geen Sportman Sportvrouw Sportploeg werden benoemd. Men hield het dit keer bij het uitrei- (s)Taporkest d’Ambiejans tekent jaarlijks voor de organisatie van de Inblaosavond. In de zaal en het café van De Brouwer, in de Klaore, in ’t Centrum en in de Aanbeveling tre- ken van ’n viertal Jeugdsportstimuleringsprijzen. Drie van die prijzen werden orkestjes op die er voor iedereen een feest - - o D r r van zunen maken. (Vaste) bezoekers van vori ge jaren zullen dit zeker beamen en we hopen Thomas is Zuid-Nederlands kampioen super- ook dit jaar weer op een volle bak, want hoe nieuws -4 es Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur gemeente Oisterwijk u. u» w.u ww>.wwU.w. „w. ..wiwiww»- den van 20.10 uur tot 00.50 uur 29 verschillen-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1