Moergestel feest op en rond de ijsbaan! Aphrodite s r Hein en Luuk van Gils starten orthopedisch schoenbedrijf BRILLEN LENZEN Oisterwijk Carnavalsconcert 2012 Concert Opstaporkest in carnavalssfeer ■i I I I Weekblad voor Moergestel Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Hein en Luuk zijn rasechte Moergestelnaren. Beide zijn zij jarenlang actief in de orthopedi sche schoentechniek. Hein heeft 15 jaar lang WOENSDAG 8 FEBRUARI 2012 36e JAARGANG Nr. 1648 De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 ven versterkten de gemoedelijke en gezellige sfeer. ‘De Vennen’ deed z’n best om de baan zo goed mogelijk in orde te houden. Chapeau! Moergestel is blij met z’n schaatsbaan en liet dat overduidelijk zien! ’n Aantal Moergestelnaren stuurde ons foto’s van de drukte op en rond de baan. We zijn er blij mee... we houden ze in ons archief! Hein en Luuk van Gils. Een echte Moergestelnaar kent de combinatie vast wel: de familienaam Van Gils en schoenen. Schoenfabriek AvanG heeft decennialang een prominente plek gehad in het centrum van Moergestel. De fabriek aan de Schoolstraat is inmiddels al meer dan 10 jaar niet meer in productie. Nu, jaren later, openen Hein en Luuk van Gils, telgen van de AvanG-familie, een modem bedrijf gericht op orthopedische schoen techniek en podotherapie. Overgrootvader Antoon van Gils startte in 1860 Schoenfabriek AvanG. “Schoenen zit ons in het bloed”, zegt Luuk. “Vaak weet ik na een feestje precies wat voor schoenen mijn vrienden aan hadden.” “Tsja de één let op kleur van de ogen, de ander op schoenen”, lacht Hein. Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 met het Seniorenorkest NKH en het koor “AggeMar Weg Bent In Den Boogaard zal op donderdag 16 februa ri a.s. om 14.00 uur wederom een carnavalscon cert verzorgd worden door het Seniorenorkest van de Nieuwe Koninklijke Harmonie uit Til burg. Het orkest, onder leiding van Jan Her mans, bestaat uit zo’n ruim veertig muzikan ten, jong van hart en zeer gemotiveerd om een goede en aantrekkelijke muzikale prestatie neer te zetten. Het wordt een vrolijk concert met veel herken bare en goed in het gehoor liggende muziek. Tijdens het concert wordt nauw samengewerkt met Smartlappenkoor “Agge mar weg bent” van de KBO Moergestel. Dit koor van zo’n 50 zeer enthousiaste dames en heren, bestaat net een jaar maar geniet nu al een grote bekendheid en populariteit. Het zal, zelfstandig, een aantal liederen ten gehore brengen, en enkele num mers met begeleiding door het orkest. Mee-zin- gen wordt hierbij wel zeer op prijs gesteld. Dat belooft weer zeer veel sfeer en gezelligheid. Een middagje genieten van heerlijke muziek en voorzichtig wat proeven aan carnaval.... Het geheel wordt op een ongedwongen en car navaleske wijze gepresenteerd. Entreekaarten a 5 zijn op de gebruikelijke wijze te verkrijgen via www.denboogaard.com of telefonisch via 521 7220. Bovendien in de voorverkoop aan de bar in Den Boogaard. En op de dag aan de zaal. Dan bedraagt de toe gangsprijs 6 per stuk. Komende zondag 12 februari zal het opstap orkest van muziekvereniging Prinses Juliana een uitwisselingsconcert verzorgen in Gemeen schapshuis de Koe in Breda. De aanvang van het concert is 14.30 uur. Niet alleen het opstaporkest van de Moerges- telse muziekvereniging, onder leiding van Hadewych van Leeuwen, zal een optreden ver zorgen, maar ook het opstaporkest uit Culem- borg en twee uit Breda zullen hun muzikale kunsten vertonen. De zaal en de orkesten zul len in carnavalssfeer uitgedost zijn dus een lust voor het oog en het oor! Iedereen is van harte uitgenodigd in Gemeen- schaphuis de Koe, Ambachtenlaan 1,4813 HA Breda. De entree is gratis en het concert begint om 14.30 uur. Ij haar deuren geopend. Een modern ingericht pand op industrieterrein De Sonman in Moer gestel. “We ontvangen hier mensen met mobi- liteitsklachten, zoals voet-, heup-, rug- en/of knieklachten. Na een gedegen onderzoek gaan we op zoek naar een goede oplossing voor het probleem. Deze oplossing kan een steunzool zijn, maar ook een aanpassing aan de schoen of een geheel op maat gemaakte orthopedi sche schoen”, legt Hein uit. “Ons onderscheidend vermogen zit ‘m met name in onze achtergrond in modeschoenen. Hierdoor kunnen we ook van een orthopedi sche schoen een modieus product maken. Denk bijvoorbeeld aan een hippe sneaker of mooie lederen laarzen. Dat bekijken we samen met de patiënt.” Door de aanwezigheid van zowel schoen- technici als podotherapeuten kan Van Gils Footcare een complete aanpak van het mobi liteitsprobleem bieden. “Samen met de pa tiënt gaan we op zoek naar dé beste oplos sing. Ook na het afleveren van het product blijven wij in contact met de patiënt voor een stukje nazorg”, zegt Luuk. “We maken alle producten in eigen huis. Mocht er bijvoor beeld een snelle aanpassing nodig zijn, dan kunnen wij dat direct realiseren in onze eigen productiehal”. “Wordt u beperkt tijdens het wandelen of spor ten? Heeft u pijn in uw voeten, rug, knieën of heupen? Maak dan een afspraak met ons en kom langs voor een onderzoek”, besluit Luuk. Hein en Luuk nodigen geïnteresseerden graag uit een kijkje te komen nemen aan De Sonman 31. Voor meer informatie of het maken van een afspraak, bel of mail: 513 0599 of info@van gilsfootcare.nl een succesvol eigen bedrijf gehad in Leiden. In 2007 is zijn bedrijf overgenomen door een grote speler uit de branche. Luuk heeft naast de opleiding tot orthopedische schoentechni- cus de opleiding podotherapie gevolgd. De afgelopen jaren heeft hij ervaring opgedaan in de branche. Maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan en het ondernemen trok beide heren ontzet tend. 1 januari van dit jaar heeft Van Gils Footcare I Naam Van Gils terug in schoenendorp Moergestel Wat ’n weergaloos feest afgelopen weekend op en rond de nieuwe ijsbaan aan De Scheerman! Het prachtige winterweer trok veel schaats-, maar ook kijk- lustigen naar dit nieuwe stuk natuurgebied in de nabijheid van De Reusel en vooral naar de pas geopende natuurijsbaan. Koek en zopie, verzorgd door de Vrienden van de Blitz i.s.m. Schaatsclub ‘De Vennen’ en ‘n aantal vuurkor- •ii 'w I? - ws 1 RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterdijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur gemeente -I Foto: Anita Huijnen-Oerlemans U

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1