1 Gedenkzuil vernield Zaterdag 28 januari 2012 20.00 uur in 'Den Boogaard Kinder schoenen ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES I Luuks Poppentheater op woensdag 18 en 25 januari Snertwandeling: Vogels kijken bij de leemkuilen Mooie tuinen.nl J>vhg baan te Haaren (achter autohandel PVugts, Rijksweg 5, Na aflnnn «raat pr vnnr allp Hpplnpmprc ppn Irnm BON Muzikale begeleiding: (S)taporkest d'Ambiejans ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie Zondag 29 januari CD-presentatie in Tilian- der. Concert: 15.00 uur. www.tiliander.com Grootmoeder Aarde Toegangskaarten a 10,- euro (incl. 'n kopje koffie) zijn verkrijgbaar bij Novy Van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt en Den Boogaard. (telefonisch reserveren is niet mogelijk!) - Naam muwspmisKH tijnse tango: De Tango Nuevo. Zijn muziek is niet langer een trend, maar een begrip, met een vaste plaats te midden van andere tijdloze genres. Aan samenspel en vir tuositeit worden dezelfde eisen gesteld als bij klassieke muziek. In de vaak ingewikkelde har monische en ritmische structuren zijn invloe den hoorbaar van onder andere Bach, Ravel, Stravinsky en Bartók, maar ook jazzmuziek speelt een grote rol. Grupo del Sur presenteert zondag 29 januari haar tweede cd: ‘Segundo Movimiento’ Grupo del Sur heeft zich gespecialiseerd in de muziek van Astor Piazzolla en speelde tot nu toe enkel composities van deze beroemde Ar gentijnse bandoneonist/componist. Ook de nieuwe CD is voornamelijk gevuld met een gevarieerde selectie van prachtige Piazzolla composities. Maar ook wordt een ‘tweede bewe ging’ gemaakt, door componisten te belichten die Piazzolla muzikaal geïnspireerd en beïn vloed hebben. Zo verwijst ‘Segundo Movimien to’ naar het tweede deel (adagio assai) van het pianoconcert van Maurice Ravel en is ook Bach vertegenwoordigd. Klassieke werken, uitge voerd in de typische Piazzolla-bezetting, leve ren een bijzonder muzikale ervaring op! Piazzolla was de grote vernieuwer van de Argen- IVN Oisterwijk en LNMH Haaren willen u graag met deze gevederde wintergasten kennis laten maken. Op zondag 22 januari kunt u mee op pad met een echte vogelkenner. Hij vertrekt om 10.30 uur vanaf de hoek Heusdensebaan Haarense- “if Haaren). Na afloop staat er voor alle deelnemers een kom dampende snert klaar. Deelname aan deze excursie is gra tis. www.ivnoisterwijk.nlwww.lnmh.nl De geheimzinnige kist en de Tijdmachine Op woensdag 18 en 25 januari 2012 speelt Luuk Petersen van Luuks Poppentheater twee voor stellingen van Jan Klaassen: “De Geheimzin nige Kist” en “De Tijdmachine”. De voorstelling begint om 14.30 uur. „De Geheimzinnige Kist” In de straat van Jan Klaassen staat een grote kist. Samen met zijn vriend de Nar gaat Jan die weg brengen, om wat geld te verdienen. Maar wat raar Wat is die kist akelig zwaar Een heel spannend verhaal met een akelig goed einde. Na de pauze is er de voorstelling „De Tijdma chine” Jan Klaassen gaat op reis door de tijd. Meneer de Kraai is verliefd en op wie Op mevrouw de KipNiet te geloven! En dan is er een wed strijd wie er het eerst een kusje krijgt. Een liefdesavontuur met een goed einde. De voorstelling is bedoeld voor kinderen in de leeftijd van 4 jaar tot 104 jaar. Bij het theater is een speeltuin. De entree bedraagt 5.00 per per soon. Reserveren: tel. 06-30985679. Luuks Poppentheater bevindt zich in theater “De Witte Lelie” achter het Natuurtheater in Oisterwijk. Meer informatie? Dan kunt u terecht op de website: www.luukstheater.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 JANUARI 2012 Tussen Haaren en Biezenmortel heeft de winning van leem diepe gaten achtergelaten in de bodem. De tijd dat van die leem stenen werden gebakken ligt al weer enige tijd achter ons. In het achtergeble ven pokdalige gebied mocht de natuur haar gang gaan. En dat heeft iets moois opgeleverd; een vogel- paradijsje dat ook in trek is bij de vogels die ons land alleen in de winter aandoen. Men kan het maar niet laten... andermans spullen te vernielen. Afgelopen week was de gedenkzuil bij het VOIG-monument aan de beurt. Het monument (o.a. de zitbank) staat op de hoek van de Waterhoefstraat-Oisterwijkseweg en is een herinnering aan de Vereniging Oud-Indië Gangers. - -•'Si - -«'• PAGINA 6 m 2 tn IW Woonplaats Telefoon kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. Praktijk voor Natuurgeneeskunde 06-51003388, Moergestel www.grootmoederaarde.nl VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 vwvw.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 LIGTVOET HOUSE OF SHOES Raadhuisstraat 15 Moergestel T 013-5131867 www.houseofshoes.nl 50% korting! I 1- I I I- I I- I I I- I I- I I I I I- I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat [NG* 1 Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Op zaterdag 21 januari vanaf 21 uur: Feesten met de Jan van Brusselband in de Veerkes! 'Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 Jos van Esch Elektrotechniek Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josvanesch.nl Ik ben afgelopen zondag in Moergestel een autosleutel verloren met het VW logo. Mijn tel.nr. 06-53 46 48 97. De Jan van Brusselband: inmiddels een begrip in de Veerkes. Op zat. 21 jan. maken ze er weer een groot feest van! Aanvang: 21 uur. -w - t/m 10 regels 5,00 Zes sauwelaars: Maikel Denissen, Gerard Vugts, Stef Habraken E„.X“ Th«n- S— .n ««n ™de, Sanden

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 6