Wie weet wie? ff uw ALLROUND MAKELAARDIJ Informatiebijeenkomsten over Bedevaarten naar Lourdes Plattelandsvrouwen uit Litouwen brengen bezoek aan de Kempen Verkiezing Leukste Hardloop Evenement van Nederland Hl I Boekenbeurs in Oude Kerkje te Middelbeers TWEE-ONDEREEN-KAP WONING met garage ÏT«li i E PATER HELWERPLE1N funda Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Foto: Beekse Marathon 2011 gemaakt door Paul van Oirschot. Treinreis van 31 augustus tot 7 september wordt begeleid door de medewerkers van de Lourdes-groep. Hier kunnen ook mensen aan deelnemen die niet zo goed ter been zijn. Voor Uw koffer wordt gezorgd en indien U een rolstoel wilt in Lourdes kan dat natuurlijk ook. En als U zelf geen duwer heeft dan duwen de medewerksters Uw rol stoel. Vertrek vanaf station Den Bosch. Ook is het mogelijk met het vliegtuig te gaan en in hetzelfde hotel te logeren als de treinrei zigers. Het vliegtuig vertrekt vanaf vliegveld Eindhoven. In het weekend van 21 en 22 januari 2012 vindt de jaarlijkse boeken/platen/CD/DVD- beurs plaats in het Oude Kerkje in Middel beers. bordjes aan de muur kan zien waar wat te vin den is. Bij het stemmen kan men ook cijfers geven voor de sfeer, het parcours, de organisatie en de prijs/kwaliteitverhouding. De evenementen zijn ingedeeld op basis van het aantal deelne mers. Hierdoor maken kleine evenementen net zoveel kans op een Award als grote evenementen. Er kan op alle hardloopevenementen in Nederland worden gestemd maar wij vragen u natuurlijk om op ons te stemmen! Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 De opbrengst van deze beurs is geheel bestemd voor het onderhoud en instandhouding van dit prachtige monument. De boeken/platen/DVD/CD’s die wij aanbieden, komen van mensen die hun boekenkast of CD/DVD-rek opruimen en op deze manier het kerkje willen ondersteunen. De bedoeling is dat gedurende het bezoek en de verschillende programmaonderdelen ideeën ontstaan over mogelijkheden voor samenwer king of uitwisseling. Op die manier zou dit bezoek een vervolg kunnen krijgen. De opening is op zaterdag om 10:00 uur. Onze beurs wordt op zaterdagavond weer aangevuld met nieuwe voorraad zodat we zondag weer een volle kerk hebben, waardoor we uit erva ring weten dat mensen op zondag weer terug komen. De sfeer van ons kerkje is heel belangrijk voor de beurs. Het is een fijne locatie, de sfeer is erg goed en dat wordt ook door de vele bezoekers opgemerkt. De boeken worden gesorteerd in diverse onder werpen, zodat de bezoeker door middel van De boeken worden gesorteerd op: Romans/ Kinderboeken/Pockets/Studie/Levensbeschou- wing/Natuur/Dieren/Specials/Kunst/Reizen/ Sport en Spel/Vreemde talen. De muziekafdeling wordt gesplitst in Klassiek en Populair. Het Oude Kerkje is op zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 16.00 uur geopend. De entree is 1.50 euro (t.b.v. instandhouding van het monument), kinderen gratis. Het adres is Willibrordstraat 25, 5091 CC Middelbeers. Meer info is te vinden op www.oudekerkje.nl Uitermate geschikt voor senioren Stem op één van onze 5 wedstrijden/ trimlopen bij de verkiezing van het leuk ste hardloopevenement van het jaar! Van 24 t/m 27 januari ontvangt Streekhuis Kempenland een groep van circa 50 platte- lands-vrouwen uit Litouwen. Het bezoek vindt plaats in het kader van het Europese Leader-programma. De vrouwen zijn onder nemers (vooral in handambachten) en willen via dit bezoek kennis vergaren, ervaringen uit wisselen en kennismaken met plattelandson- dememers hier in Nederland. De vrouwen komen uit de Suduva-regio in Litouwen. Ze zoeken manieren om hun onder nemerschap te versterken. Streekhuis Kemp- land heeft daarom een programma opgesteld waarin veel aandacht is voor bedrijvigheid, ondernemen en netwerken. Op 25 januari is er een conferentie in De Nieuwe Erf in Diessen met presentaties door zowel Wilt u een ontspannen en een fijne bedevaartreis, ga dan met Lourdesgroep Bisdom 's-Hertogenbosch op reis. Bij de Verkiezing van het Leukste Hardloop Evenement van Nederland kan er gestemd wor den op de Torenloop, de Vakantieloop, de Beekse Marathon, de Beekse Bosloop of de Oude-jaar- sloop in Hilvarenbeek of Biest-Houtakker. Iedereen kan via www.hardloopevenementvan- hetjaar.nl één stem uitbrengen op een wed- strijd/Trimloop van Achil ’87 uit Hilvarenbeek. Bij het uitbrengen van een stem maakt men direct kans op een reis naar de Marathon van Athene (inclusief deelname aan de 5 kilometer, 10 kilometer of marathon). De tweede prijs is een iPad2. 10 daagse busreis van 14 t/m 23 september. We brengen de 9e dag door in Parijs. Vertrek vanuit Oisterwijk. 2e opstapplaats is bespreek baar. Deze reis wordt ook begeleid door de medewerkers van de Lourdesgroep. Indien er niet voldoende aanmeldingen zijn voor de 10 daagse busreis, wordt de reis omge zet in een 9-daagse busreis. De dag in Parijs ver valt dan. Dit is een bedevaartreis met toeristisch karak ter. Een prachtige reis door het mooie Frankrijk. Ook is het mogelijk met het vliegtuig te gaan en in hetzelfde hotel te logeren als de busrei- zigers. Het vliegtuig vertrek vanaf vliegveld Eindhoven. U wordt van harte uitgenodigd voor één van de Informatiebijeenkomsten. Zondag 29 januari 14.00 uur: Kelderzaal van de Joannesparochie in Oisterwijk. Ingang Peperstraat, achter de kerk. Zondag 12 februari 11.30 uur: Lourdesihis met kaarsenprocessie in de Joanneskerk te Oister wijk. Na de H. Mis is er een informatiestand achter in de kerk Voor verdere inlichtingen en het aanvragen van een brochure kunt U terecht bij: Joke Hoekman, Olmenpad 13,5061 BJ Oister wijk, tel. 06-28847292. Reizen begeleiden naar Lourdes is onze passie. Ons doel: U een fantastische bedevaartreis te bezorgen voor een prijs die, met de vele extra’s die U wordt aangeboden door de Lourdesgroep, méér dan waard is. Ervaar het zelf en ga met ons mee naar Lourdes. Zie ook onze website: www.lourdesgroepbis- domshertogenbosch.nl Er kan tot en met 22 april gestemd worden. Voor iedere stem keert de organisatie met de betrokken partners 0,05 uit aan een goed doel naar keuze. Iedereen die stemt kan kie zen uit de volgende drie goede doelen: Het Rode Kruis, Kika of De Hartstichting. De verkiezing wordt georganiseerd in samen werking met onder meer Grote Steden Trim- reizen, Wahoo, Ikren.nl, Vote Company, Het Rode Kruis, Kika en De Hartstichting. De Lourdesgroep Bisdom ‘s-Hertogenbosch organiseert in samenwerking met de Stichting Organisatie Limburgse Bedevaarten weer een bus- trein- en vliegreis naar Lourdes. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 JANUARI 2012 vrouwen uit Litouwen als uit Nederland. Zo is er bijvoorbeeld een presentatie van de Stichting Kempen Goed, die zo’n 300 plattelandsonder- nemers in De Kempen verenigt. Onderdeel van het programma is ook een excur sie langs een aantal Leader-projecten in de De Kempen. Daaronder zijn het Streekhuis, het ontmoetingscentrum Ons Mevrouw in Middel beers, maar ook een bedrijf als De Laarhoeve in Diessen. De Laarhoeve is een zorgboerderij met o.a. een pluktuin en een streekwinkel. Tja, het lijkt een vreemde titel, en dat is het wellicht ook. Maar we bedoelen eigen lijk: wie weet er meer over bijgaande foto, en dan meer precies: wie zijn het? De foto is afgelopen week gevonden op de zolder van het adres Rootven 3. Het ‘portret’ (want dat is het natuurlijk wél...) was ‘verstopt’ achter de schoorsteen op zolder. Men kwam het bij toeval tegen. De vinder wil graag weten wie er op de foto te zien zijn. Misschien kan ze fami lieleden blij maken met het portret. Het is een prachtige zwart/wit foto op plm. A3-formaat. Hebt u informatie of weet u wie het zijn, dan willen we graag ’n berichtje naar ons redactie-adres Kloosterlaan 2a of via de mail: buro76@planet.nl r- 4 PAGINA 5 I il i Het typerende van de woningen is dat men alle woonvoorzieningen op de begane grond heeft. X Biigy.iTl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 5