ALLROUND MAKELAARDIJ ALLROUND MAKELAARDIJ Traditie Driekoningenzingen opnieuw leven ingeblazen Lia Haarstijl, topstylist bij u aan huis! Theaters Oisterwijk Moergestel Voorleesontbijt met muzikale voorstelling Levenskunst voor wie goed oud wil worden Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! daarmee een prijs. Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F013 4688259 lwwwallroundmakelaardij.nl Uit de vele goede oplossingen wordt een prijs winnaar gekozen! Dus kom langs tijdens ope ningstijden van de bibliotheken Berkel-Ên- schot, Hasselt, Groenwoud, Heyhoef, Kaatsheu vel, Loon op Zand, Moergestel, Oisterwijk, ’t Sant, Tilburg Centrum, Udenhout en Wagner- plein en doe mee! Cadeautje! Voor alle kinderen die gratis lid worden tij dens de Nationale Voorleesdagen ligt er een vingerpopje klaar; zolang de voorraad strekt. Datum en tijd: woensdag 18 januari van 10.00 tot 11.00 uur Locatie: bibliotheek Moergestel, gratis Kijk voor alle activiteiten op www.biblio- theekmb.nl. Bibliotheek Midden-Brabant... grenzeloos ontdekken Nogmaals een dank je wel voor alle Driekonin gen uit Moergestel! Door jullie inzet kunnen we Theo Raaij makers blij maken met een bedrag van 800 euro. Hij zal dit bedrag volledig beste den aan het project “straatkinderen in Bolivia”, waar hij zich ter plaatse voor inzet. Paul Spapens heeft onlangs een boek geschre ven over de traditie van het Driekoningenzin gen als immaterieel erfgoed. Dit boek is samen met een bijbehorend liédjesboek verkrijgbaar bij Novy van Wezel. Met hun zelfgemaakte kronen, lampionnen en sterren gingen ze op pad! Onze Moergestelse Driekoningen! Niet alleen voor zichzelf of voor het snoep, maar spe ciaal voor het goede doel! Ongeveer 45 kinderen gingen in groepjes van 2 of meer Driekoningen zingend langs de deuren. hun haar willen. Met mijn opleiding en erva ring kan ik ze daarin goed adviseren. Ik volg ook nog steeds trainingen om op de hoogte te blijven van de nieuwste trends en ontwikkelin gen. Ben je geïnteresseerd? Een afspraak maken kan via 06-10080055. Lia is ook te volgen op Facebook.com/LiaHaarstijl of bekijk ook haar hippe website eens: www.liahaarstijl.nl in Cannes en na de wereldpremiere met een minuuten lange staande ovatie onthaald. Wolke 9 toont dat veel ouderen nog niet uitge blust zijn met een heel mooi liefdesverhaal. Inge 60 jaar oud voelt zich weer als een jonge meid met echte vlinders in haar buik. Eerst denkt ze dat het niet kan, maar later is er geen ontkomen aan. Het leven is prachtigIn meer dere scene’s is het wel even schrikken, maar wat je ziet is wel écht en zeer realistisch. Een prach tige film gemaakt over de liefde en passie in de derde generatie. Locatie: Raadhuis Oisterwijk, deuren open 19.00 uur, start filmvoorstelling: 1930 uur. Elke filmvoorstelling wordt ingeleid en krijgt een toelichting door cultuurtheoloog Frank Bosman. Na het vertonen van de film gaan de aanwezigen met elkaar in gesprek onder leiding van Frank Bosman en gespreksleiders. Frank Bosman is verbonden aan de Faculteit Katho lieke Theologie in Utrecht. Geregeld bestookt Frank jou als bezoeker met pittige columns die er toe doen, zoals we van hem op zijn eigen web site kennen www.goedgezelschap.eu. Kosten: Eén filmvoorstelling kost 5 euro inclu sief 2 consumptiebonnen voor koffie/thee. Wilt u de twee andere films ook zien, dan betaalt u éénmalig 10 euro voor drie filmvoorstellingen samen. Bij voorkeur vooraf aanmelden bij Jan Daem of bel met 528 61 88 of mail naar: jan. daeml@gmail.com. Meer info: www.elkaar- nabij.nl Iedereen van harte welkom die de levenskunst wil beoefenen voor mensen vanaf 55 jaar en ouder. Deze filmvoorstellingen worden georga niseerd door GGzBreburg, KBO Oisterwijk en KBO Moergestel, Elkaar Nabij Oisterwijk/ Moergestel en vormen een onderdeel van het project ‘eenzaamheidspreventie’ waaraan deze diverse partners met elkaar samenwerken. Deze bijeenkomst komt tot stand door actieve onder steuning van de gemeente Oisterwijk. We hebben dit jaar een eerste stap gezet om de eeuwenoude traditie van het Driekoningen zin gen levend te houden! In de ochtend kwamen de kinderen naar Park Stanislaus om samen te knutselen, liedjes te zingen en te luisteren naar het verhaal van de Driekoningen die de ster volgde en uitkwamen bij het kindje Jezus. In de middag kwamen de kinderen terug naar Park Stanislaus om hun liedjes te zingen voor een volle zaal met belangstellenden. Ze werden daar volgens de traditie ontvangen met warme chocolademelk en een eierkoek. Twee kinderen vonden een boon in hun eierkoek, en wonnen Voor de allerjongsten organiseert de Biblio theek, in het kader van De Nationale Voor leesdagen, een voorleesontbijt met een works hop vol muzikale activiteiten op 18 januari om 10.00 uur in bibliotheek Moergestel. Alle peu ters en kleuters zijn van harte uitgenodigd om te luisteren naar het verhaal ‘Mama kwijt en mee te zingen met ‘De uil zat in de olmen’, te praten over uilen in het spannende bos en op zoek te gaan naar mama uil. Mama kwijt Het prentenboek van 2012 Mama kwijt’ gaat over een schattig uiltje, dat al slapend uit zijn nest valt en zijn mama kwijt is. Eekhoorn zal ’m wel even helpen, maar dan moet kleine Uil wel de juiste aanwijzingen geven. Nationale Voorleesdagen Voorlezen aan kinderen is belangrijk. Het prik kelt de fantasie, ontwikkelt het taalgevoel en bezorgt hun veel plezier. Speciaal voor baby’s, peuters en kleuters zijn er De Nationale Voor leesdagen van 18 t/m 28 januari. Deze dagen hebben als doel het voorlezen aan kinderen die zelf nog niet kunnen lezen, te bevorderen. Zo worden kleintjes grote lezers. Win een camera! Wij zijn benieuwd naar jouw mooiste, meest bij zondere voorleesmoment. Wil je dit met ons delen en tegelijk kans maken op een Fuji Fine EVENEMENTEN IN TILIANDER Ladies Night Duo Theateravond - Zipson Mateysen Zaterdag 14 januari 20.30 uur Prijs: 15,00 (Inclusief koffie/thee) Muzikaal nieuwjaar - De Parelmuzikanten Zondag 15 januari 14.30 uur Entree: gratis EVENEMENTEN IN DEN BOOGAARD Wat zouden de buren daarvan denken? (try- out) - Jeroens Clan Vrijdag 13 januari 20.30 uur Prijs: 3,50 (inclusief koffie/thee) Dansavond (50+) - DJ Sjefke Zaterdag 14 januari 20.30 uur Prijs: 2,50 Nieuwe voorstelling - Tweede Jeugd Donderdag 19, vrijdag 20 en zaterdag 21 janu ari 2012 Aan vang donderdag (ouderen): 14.00 uur Aanvang vrijdag: 20.00 uur Aanvang zaterdag: 20.00 uur Prijs: kaarten te verkrijgen aan de bar in Den Boogaard Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling of nu reserveren 521 7220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com Zijn er niet al voldoende kapsalons en kap sters? 'Die zijn er wel veel ja. Maar ik ga me echt onderscheiden. Ik bied topkwaliteit voor een goede prijs. Daarnaast is het heel makkelijk voor mensen dat ik bij hun aan huis kom. Ik ben flexibel en dus ook in de avonduren beschikbaar. Met topkwaliteit bedoel ik ook advies, mensen weten vaak zelf niet wat ze met Themabijeenkomsten: Drie filmvoorstellingen in Oisterwijk Moergestel “Oud worden is de enige manier om lang te leven” zegt de volkswijsheid. Maar daarmee is de kous niet af. Ouder worden betekent niet gewoon verder gaan met leven, maar ook gelei delijk anders omgaan met het leven. Ouder worden en oud zijn is vandaag een belangrijk thema, niet alleen in het leven van de indivi duele ouderen maar ook in de soms complexe samenleving. Na de geslaagde lezingen in 2011 rond dit actueel thema worden nu 3 filmvoor stellingen geprogrammeerd. Deze trialoogfilm- voorstellingen verwijzen naar: het woord en beeldtaal van de 3 doelgerichte filmkeuzes. Eerste filmvoorstelling: woensdag 25 januari Pix HS10 camera? Plaats dan je mooiste foto op www.facebook.com/bibliotheekmb. Na 28 januari wordt de winnaar bekend gemaakt. Wie Wat Waar-Quiz Een avontuurlijke ontdekkingstocht om samen op een speelse wijze kennis te maken met de tien mooiste prentenboeken. De vragen nodigen uit om in de mooiste prentenboeken te kijken. En als je goed kijkt vind je snel de antwoorden. 2012 met ‘UP’(2009)’ Deze film werd bekroond met een Oscar voor Beste Animatiefilm en Beste Filmmuziek. De gepensioneerde ballonnenverkoper Carl Fredricksen heeft besloten zijn laatste kans op avontuur te grijpen. Hij bindt duizenden kleu rige ballonen aan zijn huisje en vliegt weg. Eenmaal onderweg komt de nukkige Carl erach ter dat hij een verstekeling aan boord heeft. Locatie: Raadhuis Oisterwijk, deuren open 18.30 uur, start filmvoorstelling: 19.00 uur Tweede filmvoorstelling: dinsdag 28 februari 2012 met ‘Cocoon’ Deze film werd bekroond met een Oscars voor de Beste mannelijke bijrol en Beste Visuele Effecten. Een aantal buitenaardse wezens keert na jaren terug op aarde om een aantal cocons, die hun voorouders eeuwen geleden hebben achterge laten, uit de zee te vissen. Drie oudjes vinden de cocons, waarvan een verjongende werking uitgaat... Locatie: Den Boogaard, deuren open 13.00 uur, start filmvoorstelling: 13.30 uur Derde filmvoorstelling: woensdag 28 maart 2012 met ‘Wolke 9 Deze film werd bekroond met de Coup de Coeur Na 10 jaar werken in een kapsalon in Oirschot en Eindhoven is Lia van Haaren toe aan een nieuwe stap. Vanaf 1 januari start ze met het bedrijf Lia Haarstijl. Hiermee biedt ze professionele kappersdiensten bij mensen thuis. Ze heeft haar opleiding tot Topstylist gevolgd aan het IMKO college te Eindhoven. Lia is geboren en getogen in Moergestel, tegenwoor dig woont ze in Oisterwijk. De omgeving Oisterwijk is dan ook haar werkgebied: 'Hier reken ik ook Berkel-Enschot, Haaren, Heuke- lom, Moergestel, Tilburg en Udenhout toe. Daarnaast kunnen mensen uit andere omliggen de dorpen mij natuurlijk ook bellen. Misschien kunnen we toch iets regelen' aldus Lia. 'Afgelopen jaar begon het te kriebelen. Ik voel de dat ik toe was aan een nieuwe stap. Toen ben ik met mijn vriend Bart Claassen gaan brain stormen. Het leek mij geweldig om iets voor mezelf te beginnen en daar al mijn ideeën in te stoppen. Zo is het eigenlijk begonnen. In de periode van het opstarten (poeh, daar komt veel bij kijken), heb ik enorm veel steun gehad van vrienden en familie. Ik heb eerst samen met Bart een ondernemingsplan geschreven. Wendy Denissen (wendydenissen.com) heeft voor mij een logo en flyer ontworpen, daar ben ik echt super blij mee. Koen van Loon (qforma.nl) j heeft mijn website gemaakt, die vind ik ook fan- De hoofdprijs werd gewonnen door de groep bestaande uit: Janneke op ’t Hoog, Nienke van Dal, tastisch. Nu ben ik er helemaal klaar voor!' Vera Dijkmans, Onno van Dal, Isa Dijkmans, Josien Mulders en Lars op ’t Hoog. Zij mochten bij Novy van Wezel hun prijs uit gaan zoeken. Tim en Iris van Dam wonnen de tweede prijs en het groepje van Dewi Dusée, Robin Dusée en Chris van Gorp wonnen de derde prijs. Ook alle andere kinderen gingen met leuke prijzen naar huis. Uw kapper aan huis www.liahaarstijl.nl info@liahaarstijl.nl 31 6 100 800 55 EMMERSEWEG 29, HAGHORST MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 11 JANUARI 2012 PAGINA 5 r ■*- 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 5