Rienk Kamer overleden Zaterdag Nieuwjaarsconcert in Den Boogaard JPc Driekoningen zingen voor het project ’’straatkinderen in Bolivia” iï Aphrodite t Oisterwijk Weekblad voor Moergestel Muziekvereniging ’Prinses Juliana' sluit jubileumjaar af Reparatie Anti-virus Installatie Back-up Onderhoud Netwerk Hardware Internet Software Webdesign Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Legendarische belegger zette ook voetsporen in Moergestel Vrijdag 6 januari 2012 in Park Stanislaus: Knutselochtend van 9.30 tot 11 uur Grote prijsuitreiking om 15.30 uur Tweemaal Driekoningen in 2008... Wat gaan we doen? We beginnen met een knutselochtend in Park Stanislaus op 6 januari 2012 van 9.30 tot 11 uur. De kinderen mogen verkleed komen als ko- ning. Verder hoeven ze niets mee te nemen. We gaan kronen, lampionnen en sterren maken. We zullen de kinderen vertellen over de bete kenis en de traditie van het Driekoningen feest en we gaan liedjes zingen/oefenen. De liedjes kunnen de kinderen thuis ook al oefenen. U vindt suggesties op de site van de parochie: www.parochiemoergestel.nl Kamer was een van de bekendste beleggings- experts en financiële auteurs van Nederland. Dit jaar willen we vanuit de parochie het traditionele feest van Driekoningen zin gen nieuw leven inblazen! Alle kinderen hebben op de basisschool een uitnodi ging gehad om mee te doen aan de activiteiten die we georganiseerd hebben. gen geld op voor kinderen die het niet zo goed hebben. Ze doen dat voor straatkinderen in Bolivia. Pater Theo Raaymakers uit Moergestel zorgt daar voor hen. Na het zingen bij de huizen kunnen de konin- gen hun mooie kleren en hun liedje aan een jury laten zien. De kinderen worden daarvoor om 15.30 uur terug verwacht bij Park Stanislaus. Elk kind dat meedoet krijgt een verrassing en ieder kind maakt evenveel kans op het winnen van mooie prijzen. De middag wordt voor de mensen in Park Stanislaus en alle belangstel lenden feestelijk afgesloten door het Moerges- telse mannenkoor de Harmonie Singers. We hopen jullie te zien op 6 januari. Kinderen, ouders, opa’s en oma’s, iedereen is van harte welkom!! WOENSDAG 4 JANUARI 2012 36e JAARGANG Nr. 1643 Computerservice Moergestel gemeente ’s Middags kunnen de kinderen op eigen gele genheid langs de deuren gaan om te zingen en g;eld op te halen. De collectebussen worden tijdens de knutselochtend in Park Stanislaus uitgedeeld. In Moergestel halen de Driekonin- Voor al uw computerproblemen Count Basie en als heerlijke uitsmijter de wel bekende ‘Florentiner Mars’. Natuurlijk wensen wij u een gezond en muzi kaal 2012 toe en hopelijk bent u ook dit keer weer in groten getale aanwezig bij het nieuw jaarsconcert van onze eigen harmonie. Ook na afloop hopen wij nog enkele gezellige uurtjes met u te mogen doorbrengen in Den Boogaard. Graag tot ziens op zaterdag 7 januari! De harmonie tijdens de jubileummis in 2011. Foto: Patrick van Vugt Zaterdagavond 7 januari om 20.15 uur kunt u traditiegetrouw de muzikale nieuw jaarswensen van muziekvereniging Prinses Juliana in ontvangst komen nemen. Bij binnenkomst zal de muziekvereniging u hartelijk ontvangen en met u proos ten op het geslaagde jubileumjaar 2011 en toosten op een gezond 2012! Natuurlijk kunt u ook dit jaar, in de sfeervol aangeklede Den Boogaard, genieten van een leuk en gevarieerd programma, met muziek van allerlei genre. Voorafgaande aan het concert kunt u al genie ten van de klanken van For 4 Saxes, een saxo- foonensemble van onze eigen muziekvereni ging. De slagwerkgroep zal ook dit jaar weer het eer ste gedeelte van het concert voor haar rekening nemen. Zoals u al jaren van deze heren gewend bent, slepen zij u weer op onnavolgbare wijze mee in hun ritmische wereld. Met ‘Onzichtbaar Drumstel’ en ‘Battle’ wordt de strijd aangegaan om uiteindelijk elk vierkante centimeter podi um te benutten! Voorafgaande aan de pauze mogen we weer enkele jubilarissen in het zonnetje zetten en wordt de jubileum-dvd TOO jaar muziekver eniging Prinses Juliana’ gepresenteerd. De speciaal geschreven mars ‘Centennium’ mag natuurlijk als opening voor het concert van het harmonieorkest niet ontbreken. Verder kunt u genieten van een programma met voor al aansprekende muziek, zoals Broadway en beleggers is vooral te danken aan zijn vele publicaties en jaarlijkse symposium over beleg gingsstrategieën. Zijn 5 uur durende financi ële one-man-shows trokken altijd zo’n 2000 deelnemers. Kamer begon als journalist maar vestigde ruim 30 jaar geleden zijn naam als vroege ontdek ker van nieuwe beleggingstrends. Hij kwam begin jaren '80 uitvoerig in de publiciteit rond de affaire van de zogeheten 'superaftrek'. Dit beleggingsprogramma met onroerend goed in de VS maakte een spectaculaire belastingaftrek mogelijk. Kamer werkte o.a. ’n tijdlang vanuit villa ‘Zonnewende’ aan de Tilburgseweg. Onder de veelzeggende kop ’The Eagle has landed’ nam hij er zijn intrek nadat hij zich op die gedenkwaardige zaterdag 14 augustus 1982, gezeten op 'n olifant en voorafgegaan door de harmonie, als ’n ware triomfator door Moergestel liet leiden. Hij wilde Moergestel graag bedanken voor de genoten gastvrijheid en wilde de bevolking in zijn gastvrijheid laten meedelen. Zo beloofde hij o.a. jaarlijks 150 nieuwe boeken aan de bibliotheek en ook de Moergestelse winkeliers zouden meegenieten van het feit dat hij hier domein hield. Niet veel later verkaste Rienk dankzij allerlei omzwervingen (o.a. Amerika en België - waar hij door de Belgische justitie werd opgepakt en in de gevangenis gezet - naar Den Haag/Sche- veningen. Daar is hij tenslotte op 9 december van het vorige jaar overleden. Rien Kamer was getrouwd en had drie zonen, waarvan de jong ste -Roeland- op heel jonge leeftijd overleed. Rienk Kamer op zijn tocht door Moergestel: zaterdag 14 augustus 1982. Beleggingsexpert Rienk Kamer is vrijdag 9 december jl. op 68-jarige leeftijd over leden. Hij overleed onverwacht na een kort ziektebed. Al heel veel jaren wordt hij aangeduid of geci- 1 teerd als financieel goeroe. Zijn populariteit bij di Huidverzorgingsinstituut nl ra Schoolstraat 5 MOERGESTEL M Tel. 013-513 1474 i H jg nieuws oe es iï ts ov* tosiwess Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mall: lnfo»J-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2012 | | pagina 1