5,- Indisch eten r Winnaars kleurwedstrijd Frans van Velthoven Bij aankoop van ’100 Jaar Moergestel in beeld’ nu GRATIS ’10 Jaar Moergestel-Nieuws in vogelvlucht’ a Qulinair Vuurwerk in Moergestel De Tweede Jeugd komt er weer aan... Kerstpresentatie De Zuivelfabriek Lekker met Qulinair Eric Boogaers leidt als prins wederom Durdraaiers Expositie KiKu Expositie FoMo II *1 Kruid of zo op onze website www.kikumoergestel.nl Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Indisch eten van klein tot groot zoals saté voor bij de borrel of een uitgebreide rijsttafel. Qulinair bezorgt heerlijke Indische gerechten aan huis of bij bedrijven. Deskundig advies en begeleiding, kruidenwandelingen, workshops, lezingen, theeproeverijen, kruidengeneeskunde, MIR-Methode Praktijk voor fytotherapie en natuurgeneeswijzen. www.kruidofzo.nl www.qulinair.nl Tel. 013-211 42 50 Indische catering Partyservice Tilburgseweg 30 Moergestel Boek ’100 Jaar Moergestel in beeld’ De Tweede Jeugd heeft weer een nieuw to neelstuk ingestudeerd. Het is een dolkomisch stuk en heet: "Zusters in zaken". De uitvoeringen zijn op donderdag 19 januari om 14.00 uur voor alle senioren. Op vrijdag 20 en zaterdag 21 januari om 20.00 uur voor ieder een. Goed om alvast te onthouden! Wij wensen graag iedereen fijne Kerstdagen en 'n heel goed 2012! Voor uw thuis- of bedrijfsfeest CADEAUTJE VOOR DE FEESTDAGEN... De kleurwedstrijd, die gehouden werd vanwege het 55-jarig bestaan van Elektro-tech- nisch Buro Frans van Velthoven, leverde vier gelukkige winnaars op die samen met Jeanne op de foto mochten. V.l.n.r.: Jente van Laarhoven, Jort van Laarhoven, Job van der Bruggen en Bente van Helvert. Zij kregen als dank een mooie prijs. Van harte gefeliciteerd! 'L Boek ’10 Jaar Moergestel- Nieuws in vogelvlucht’ D Van tevoren even bellen: (013)513 2268 dan leggen wij het rX klaar. Kerst vier je met elkaar en dat Moergestel dat meent is vorig jaar tijdens de eerste kerstpre sentatie van de Zuivelfabriek in den Boogaard wel bewezen. De zaal was tot de nok toe gevuld met familie, vrienden en kennissen van alle dansers en danseressen. Ook dit jaar beloofd het weer een gezellige middag te worden in win terse sferen. Buiten is het koud en guur, dus kom binnen lekker je handen warmen aan de cho colademelk van het vuur! Van klassiek ballet tot lyrical jazz, kleuterdans en streetdance, het komt allemaal voorbij tij dens deze afwisselende middag. Iedereen is van harte uitgenodigd om te komen kijken naar zijn of haar kind, buurmeisje, klasgenootje, broer of zus. De danspresentatie is bedoeld om te laten zien wat de dansers van de Zuivelfabriek tot nu toe hebben geleerd en om samen vrolijk het jaar 2011 af te sluiten onder het genot van een drankje! Kerstpresentatie, De Zuivelfabriek; zondag 18 december 2011; aanvang 15.00 16.15 uur; prijs: 4,00 (volwassenen) 3,00 (kin deren). Voor meer informatie: www.denboogaard.com of 521 7220. een expositie waar kunstwerken door Vrijdag 16 december knalt het weer in Moer gestel. De gezamenlijke winkeliers organise ren opnieuw een lampionoptocht. Het vertrek is om 18.30 uur bij café de Brouwer. De kin deren ontvangen op de basisscholen gratis een mooie en veilige lampion en trekken dan door het centrum van het dorp. Vanaf 19.30 uur treedt de percussiegroep Sa- moeba op en rond het St. Jansplein op als opwar mertje voor het vuurwerk dat om 20.30 uur begint. Dit optreden wordt mogelijk gemaakt door Ondernemend Moergestel, den Boogaard en Jan Hein de Brouwer. Daar kost bier, wijn en fris 1,50 van 18.00 tot 20.30 uur. Er geldt een aantal parkeerverboden in ver band met de veiligheid. Deze kunt u terugvin den op de site: www.gemeenteoisterwijk.nl De expositie wordt geopend op vrijdag 6 janu ari 2012 om 20.00 uur. Openingstijden: vrijdag 6 januari van 20.00- 22.00 uur; zaterdag 7 januari van 12.00-17.00 uur; zondag 8 januari van 11.00-17.00 uur. Eric Boogaers is voor de vierde keer op rij prins geworden bij de Durdraaiers. Na een lange en spannende zoektocht door Moergestel en het buitengebied, kwam de prinsencommissie van de carnavals vereniging zaterdagavond in 't Draai boompje bij hem uit. -S* v i Ar? De avond begon met het afscheid van Eric als vorige prins. Na het afnemen van de veren, mantel, scepter en ambtsketting, kwamen de ex- prinsen op het podium. Aan de hand van een ludieke quiz werd Ajax-fan Eric in het shirt gehesen van de legendarische Feyenoord-ver- dediger Brett Emerton. Met ook een Feyenoord- pet en -sjaal vertrok Eric met de andere ex- prinsen naar elders om Eric als ex-prins in te wijden. Vervolgens werd via filmpjes duidelijk dat Eric een nieuwe termijn niet zag zitten. De prinsen commissie zat daarmee in zak en as. Er kwam duidelijkheid toen tijdens het vergaderen hier over een auto met prinsenveren aan en voorbij trok. In drie hilarische filmpjes werd de zoek tocht vervolgens in beeld gebracht. Hierbij was een hoofdrol weggelegd voor een brommobiel, die zelfs een terreinwagen uit een diep gat trok. Deze brommobiel wist uiteindelijk ook de auto met de prinsenveren te traceren en de drie inzittenden mee te nemen naar 't Draaiboompje. Om 11 over 11 reed het gezelschap de residen tie van de Durdraaiers binnen. De spanning steeg toen Eric niet bij dit drietal zat. Zou dan toch een nieuwe prins de Durdraaiers gaan lei den? Door deze afleidingsmanoeuvre wist de echte nieuwe prins, Eric, het podium alvast te bestijgen. Hij zal ook dit jaar vol enthousias me, samen met zijn adjudant Carlo, de Dur draaiers door de carnaval leiden. Moergestel 2012 Fotogroep FoMo uit Oisterwijk, Moergestel l en omstreken heeft haar jaarlijkse expositie Van2t/m 11 maart 2012 houden we weer in Tiliander Oisterwijk. een expositie waar kunstwerken door de Moergestelse jeugd tentoongesteld zal worden. i Ben je tussen de 3 en 16 jaar, heb je thuis iets gemaakt of tijdens onze workshops en lijkt het je leuk om deel te nemen, geef je dan op voor 10 januari. Heb je vragen of wil je meer infor matie neem dan contact op met Karin Verbakel- Rooth tel: 5131321. Neem ook eens een kijkje Zorgeloos genieten van traditioneel Indisch eten. Qulinair verzorgt ook feestbenodigdheden of organiseert uw complete evenement. ’MM*».-- -1 TT PAGINA 7 M0EKB1H 2 ■■■■MM Hanneke de Brouwer Moergestel 06-27293029 - info@kruidofzo.nl 21 x 29,7 cm. Betreft de periode 1900- 2000 met ruim 600 foto’s. Luxe gebonden. 1L -- Sinterklaas in Moergestel is mede mogelijk gemaakt door: Muziekvereniging Prinses Juliana, Camping de Bosfazant, B&E uw speciaalzaak, Café 't Centrum, Elektrotechnisch bureau Frans van Velthoven, Schildersbedrijf Th. A. Verbakel Zn., Aannemers Janssen, Schepens Tweewielers, Partyboerderij 't Draaiboompje, Sunware, Tapperij Brasserij de Schouw, van Bommel Moergestel, Novy van Wezel, Rabobank Hart van Brabant, van Dijk verhuur, Buro 76, Automobiel bedrijf Moorman, Bleu Monkey Architects, RMR Interieurbouw, VEKO Metaalwaren B.V., Aphrodite, Automobielbedrijf Persoons, Installatiebedrijf Vlassak Van lersel, Apotheek de Stroom, TBH Timmerwerken B.V., Medos Moergestel B.V., Vogels Fiets Sport, C.K.C.M. Reinigingsmiddelen, Joost Kwinten Assurantie B.V., Bakkerij van Hulten, Bouwbedrijf J.H.L. van Laarhoven, Autobedrijf Hopmans, Kapsalon Carin Janssen, Thijs van de Wouw Keuken- Interieurbouw, Stukadoorsbedrijf Kees van der Bruggen, Bouwbedrijf van den Meijdenberg, Autobedrijf Donkers, De Kring Interieurbouw, Maricon Metaal, Alkuplus B.V. Tilburg, Horeca Moergestel, Ondernemend Moergestel, Schildersbedrijf Verkooijen, Familie Bakkers, Familie Mutsaerts, Familie van den Bijgaart, Familie Timmers en iedereen die een donatie aan de collectanten heeft gedaan. Zonder jullie was dit kinderfeest minder mooi geweest. Bedankt voor alles. STICHTING SINT-NICOLAAS COMITÉ MOERGESTEL 17 x 24 cm. Betreft de periode 1976-1986 met ruim 160 foto’s. Luxe gebonden. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 DECEMBER 2011 1 f i»

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 7