Idols Muziek 2012 ZILT 'B.rief van Theo 9-Cans cn dè (Brouwer KERST 2011 Taajjvna «35,50 PP Er zijn geen onbekende Moergestelnaren Wij wensen iedereen prettige feestdagen en een gezond 2012. Kerstconcert en volkszang in Moergestel Kerstactie Voetbalvereniging Audacia J B De éne bekendste Moergestelnaar (stemming 2005) en zijn vrouw Ricky wensen alle Moergestelnaren (m/v) een gelukkig en hoopgevend Kerstfeest en een voorspoedig Nieuw Jaar in de beste gezondheid. Ons kent ons en iedereen kent iedereen in Moergestel. Niemand is hier onbekend en onbemind. Dat is de charme van ons mooie dorp. Daarom deze wens voor élke dorpsgenoot... Ook voor de kinderen hebben wij diverse keuzes. Dit keuzemenu wordt le Kerstdag geserveerd om 14.00 en om 19.00 uur. 2e Kerstdag serveren wij dit menu eveneens en daarnaast hebben we ook ‘n a la carte-kaart. Reserveren kunt u vanaf 15.00 tot 20.00 uur. Kijk ook even op onze website voor meer informatie. Theo Raaijmakers Casilla 2431, Cochabamba Bolivia Idols Muziek komt er weer aan! Het zal plaatsvinden op zondag 15 januari 2012 in Den Boogaard, vanaf 13.00 uur. Ook nu zijn alle jongeren in de gemeente Oisterwijk van harte uitgenodigd om hun muzikale en/of vocale kunsten te ver tonen op dit open podium. het leukste is natuurlijk om in een volle zaal iedereen te laten genieten van jouw talent! Wil jij op deze fantastische middag ook je kunsten vertonen, geef je dan op vóór 31 december bij Sander Mathijssen, D'n Duyp 34, 5066 GB Moergestel, tel. 06-49692705. Of via zijn mailadres: sander.92@home.nl Meer informatie en het inschrijfformulier zijn te vinden op de website van de vereniging: www.julianamoergestel.nl Ook dit jaar serveren wij een heerlijk Kerstmenu! m fc i Voor de 3e keer organiseert de Stichting Vrienden van St. Jan Moergestel dit concert in de parochiekerk. Het con cert op zondag 18 december is vooral bestemd als dank voor de vele donaties die de stichting ook het afgelopen jaar weer heeft mogen ontvangen. De be- KERST-AAN BIEDINGEN: 12 Verse Zeeuwse oesters oestermes €11,95 Hollandse Garnalen 100 gram €3,50 Verse zalmfilet 500 gram €9,95 Huisgemaakte Bouillabaise 1/2 liter €7,50 Cochabamba, december 2011 Beste familie, vrienden en bekenden, Alwéér is er bijna een jaar voorbij, en ik weet niet waar het gebleven is.Het lijkt wel of het steeds sneller gaat. Ik heb pas een boek gelezen dat heette, Waarom het leven sneller gaat als je ouder wordt dat had ik al lang liggen en ik wilde er nooit aan, want ik vond dat meer voor ’Idols’ winnaars en winnaressen van vorig jaar. Na het succes van voorgaande jaren volgt er natuurlijk een Idols Muziek 2012. Behalve de vele leden van de organiserende muziekver eniging Prinses Juliana, zijn alle muzikale jon geren uitgenodigd om mee te dingen naar de bokaal in diverse categorieën. Je kunt meedoen als solist of in een ensemble, instrumentaal of met zang. Er is net zoals bij de echte Idols een jury die de deelnemers beoordeelt en tips meegeeft. Maar Zaterdag 17 december: Audacia heeft a.s. zaterdag weer hun traditio nele huis-aan-huis Kerstactie. Dit jaar is het kerststukje een glazen windlichtje met een gedecoreerd plantje voor de traditionele prijs van 3,50 euro waarmee de D-pupillen vanaf 12.00 uur bij u aan de deur komen. De opbrengst van deze aktie komt ten goede aan de jeugdle den. Bedankt namens de Jeugdactiviteiten- commissie en de gehele jeugdafdeling van Audacia die heel Moergestel fijne feestdagen en een gezond 2012 toewenst. BRASSERIJ de schouw' Het concert is gratis. Wel wordt er een collec te gehouden. Aanvang 15.30 uur; de kerk is al open vanaf 14.30 uur. Het orkest Clapopp speelt dan al stemmige kerstmuziek. De volgende Moergestelse koren doen mee: - St. Janszangertjes - Gem. Zangvereniging Crescendo - Inspiration - Cantate Domino Na afloop biedt Horeca Moergestel een drank je aan. Jan Hein de Brouwer biedt een specia le kerstconcertschotel aan. Welkomstcocktail met amuse van het huis Salade van garnalenspiesjes met een gember-kokos-ananas dressing OF Carpaccio van kalfslende met een truffeldressing OF Combinatie van warme appel, geitenkaas en portrozijnen Hoofdgerech ten: Zwijnshaas-medaillon met een peper-abrikozensaus OF Krokant pakketje uit de oven van zalm met een Hollandaise-dillesaus Kerstdessert Ter afsluiting: koffie/thee met lekkernijen oudere mensen.... Ik kreeg ook kortgeleden een boekje dat heet, "Oeps, een senioren mo ment"! Wat willen mensen toch zeggen tegen mijUiteraard ben ik geen 30 meer, maar het leven hier in Bolivia is elke dag toch nog vol, en ik moet zeggen dat ik me daar het beste bij voel. Toen ik dit jaar in Nederland was, heb ik een paar keer gezegd dat voor mij het ergste een stille kamer met een tikkende klok zou zijn. Maar daar is hier in Cochabamba weinig gevaar voor, alhoewel ik wel graag regelmatig een stil moment heb, ook als het even kan elke dag een eucharistieviering, zorgen dat je niet alléén maar aan het rondrennen bent. Er is natuurlijk weer van alles gebeurd in de afgelopen maanden. We hebben bv. het huis Winay van Amanecer weer opnieuw kunnen openen; het heeft nu twee verdiepingen en biedt plaats aan meer kinderen en we hebben dat kunnen realiseren door de hulp van orga nisaties en een school en individuele perso nen in Nederland. Ook hebben we onze eigen, nieuwe nachtopvang kunnen inzegenen, die plaats biedt aan een niet te groot aantal jon- geren/kinderen elke nacht (als je té veel men sen probeert op te vangen verlies je gemak kelijk het persoonlijke contact); ook daar hebben vrienden en organisaties in Nederland ons bij geholpen. Anderen hebben ons geholpen, zoals steeds, bij het mogelijk maken van de studies van een groot aantal kinderen en jongeren; er zijn men sen die ons helpen bij de aanschaf van school materialen voor veel kinderen en jongeren, en er zijn anderen die zorgen dat we studiebeur zen hebben voor méér dan veertig jongeren in hogere opleidingen (technisch/universitair) (ik heb ze kortgeleden geteld - ik kad zelf niet in de gaten dat het er zoveel waren...)! Ook ont vangen we de hulp voor de vele zieken die bij ons aankomen; dit jaar springen Igor en Zenón eruit; Igor heb ik eerder genoemd als degene die een niertransplantatie zal moeten hebben; we wachten nog steeds omdat hij nog onderzoe ken heeft naar een eventuele tuberculose.... Maar er zijn ook andere zieken, zoals bv. Fernando die elke maand zo'n $200 aan medi cijnen kost.... Daar-naast heb ik natuurlijk mijn handen vol aan Casa Jerusalén en Casa Ana Maria, twee huizen voor jongeren die alle twee volzitten, ik heb dit jaar misschien wat minder gedaan op school (en ik denk dat ik dat mis schien wel een beetje van me af kan schui ven.ik heb m 'n werk in de parochie en in de vrouwengevangenis, en ze zouden me graag op nóg een paar plaatsen willen, maar ik kan ook niet alles! We hebben ook dit jaar onze drama’s gehad, vooral de dood van Sandra (41) en Sergio (54) die alle twee bij ons werkten, Sergio al heel veel jaren, maar Sandra was degene met wie ik veel meer samen heb gewerkt. Zeer moei lijk om die mensen te vervangen. Dus: om al deze dingen en om nog veel meer, blijven we toch maar zoveel doen als we kun nen! Het is zó enorm de moeite waard alle maal, en, zoals ik zeg, er is nog veel meer en ik ben van alles vergeten... Ik wil jullie allen van harte danken voor alles wat jullie voor ons doen, want zonder dat zouden we verloren zijn! Ik vertrouw erop dat we ook in 2012 weer op jullie allemaal zullen mogen rekenen. Onze kinderen en jongeren hebben jullie nodig! Ik wens ook iedereen een Zalig en Gelukkig Kerstfeest en ik hoop dat 2012 voor jullie i allen een jaar van veel voorspoed moge zijn! Met de allerhartelijkste groeten en de beste wensen! PAGINA 3 Verse Vis Traiteur Catering n Rootven 43, Moergestel Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag www.tapbrasdeschouw.nl Wij hebben voor u voor de Feestdagen een uitgebreid aanbod Verse vis, schelp- schaaldieren! Alles; Kersverse 1e klas horecakwaliteit! i.v.m. onze eigen Vis Horeca- Groothandel Sigma Seafood; welke aan restaurants in heel Brabant levert Woensdagen 21 en 28 december en vrij dagen 23 en 30 december zijn wij normaal In Moergestel op de markt aanwezig met volop “losse” verkoop I Online Culinaire adviesservice! Hebt u nog vragen over de door u te berei den visgerechten of menusamenstelling? Vraag het ons per mail: info@ziltvis.nl Wij helpen en adviseren u graag! U kunt hier ook een bestelling plaatsen die u in Moergestel bij de verkoopwagen kunt afhalen Vermeld dan goed afhaaldatum en telefoon nummer voor evt. vragen of onduidelijkheden! Alle medewerkers van Zilt by Pieter Smit wensen u héle Prettige Feestdagen Dorpsstraat 6 Oisterwijk Tel. 013-528 2344 (maar de een is bekender dan de ander...) by Pieter Smit M stemming van die giften is: de restaura tie van een aantal glas-in-loodramen. Voorgerechten: Duosoepje ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 DECEMBER 2011

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 3