Gezien in Gèssel 1 t«vo Oh GEEN PANIEK! Culinaire Sfeermarlf r Stichting ”Oh, Kom Maar Eens Kijken” maakt veel kinderen blij kom maar eens kijken... KBO-Brabant ’Beste Worstmakerij - Traiteur van het Jaar’ Kruid of zo Praktijk voor fytotherapie en natuurgeneeswijzen. 8-9-10-11 december Deskundig advies en begeleiding, kruidenwandelingen, workshops, lezingen, theeproeverijen, kruidengeneeskunde, MIR-Methode www.kruidofzo.nl Bent u ook al in de stemming voor alle feestelijke activiteiten in de decembermaand? aan deze middag deelnemen. Wij zien u graag woensdagmiddag 14 decem ber 14.30 uur. Jacqueline tel. 513 2523; Gina tel. 513 2007; Corry tel. 513 3295; Ricky tel. 513 6086. Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Afdeling Moergestel De familie Kin stuurde ons bijgaande foto. De busreizen zijn duurder geworden, maar... de zitplaatsen in de bushokjes ook een stuk luxer!!! Ook in Moergestel zijn er nog verschil lende kinderen in de leeftijd van 3 tot en met 12 jaar die op of net boven bijstands niveau opgroeien. Uit ervaring blijkt dat Alle KVO leden worden uitgenodigd tot het bij wonen van de kerstviering op maandag 17 december om 19.00 uur in ‘Den Boogaard’. Als u zich nog niet hebt opgegeven, dan kunt u zich nog melden bij het bestuur. Op de bijeenkomst is uitleg over de activitei ten t/m maart 2012. ouders waren hartverwarmend en vaak ook ontroerend. Dit is mogelijk gemaakt dankzij de gulle gif ten van een aantal instellingen, particulieren en bedrijven in Oisterwijk en Moergestel. Het stichtingsbestuur, bestaande uit Daisy Groen land, Jolanda van Kempen, Marion van lerland- Wolfs, Frans van Venrooij, Godfried van Gestel, Ton van Houtert en pabo-stagaire Kim Ciem- niak danken iedereen die medewerking heeft gegeven. Het houdt hier echter niet mee op. De stichting gaat onderzoeken of ze deze kin deren het komende jaar ook kan helpen met het organiseren van het verjaardagsfeestje. Ook het vieren van de eigen verjaardag is vaak lastig. Dat betekent dat deze kinderen veelal ook niet op andere kinderfeestjes uitgenodigd worden. Sinterklaas en de eigen verjaardag zijn voor kinderen toch de belangrijkste feestjes. “Oh, Kom Maar Eens Kijken” wil deze kinderen de gelegenheid bieden om voor vriendjes en vrien dinnetjes een verjaardagsfeestje te gaan organi seren. Ook hierbij werkt een aantal Oisterwijkse bedrijven weer van harte mee. Kent u kinderen die best graag eens hun ver jaardag voor vriendjes en vriendinnetjes zou den willen vieren, neem dan contact op met de stichting via het mailadres hulpsintinoister- wijk@hotmail.com. Wilt u de stichting steunen in het werk dan kunt een gift storten op 1362.66.282 t.n.v. St. “Oh, kom maar eens kij ken” te Oisterwijk. En volgend jaar hopen we dat nog meer kin deren met trots kunnen zeggen: ”Oh, Kom Maar Eens Kijken.” Gildeslager Ketelaars behoort bij een laatste selectie van de 10 beste Gilde- slagerijen. HET WORSTMAKERSGILDE Net als bijna 200 collega-slagers is Gildeslager Ketelaars aangesloten bij Het Worstmakers- gilde. De rode draad door de formule is authen tiek vakmanschap. Heel regelmatig nemen de ondernemers op regionaal niveau een kijkje in eikaars worstmakerij. Zo wordt men continu gevoed met nieuwe recepturen en bereidings wijzen. Het resultaat ziet u in de toonbank: een groots assortiment smaakvolle vleeswaren, worst, traiteur en vleesspecialiteiten. ONAFHANKELIJKE KEURING Het afgelopen jaar is Gildeslager Ketelaars diverse keren onverwachts gekeurd, diverse producten - zowel vleeswaren, worst als ook trai- teurartikelen zijn door een vakjury beoordeeld op o.a. geur, smaak en versheid. Bovendien heeft TNO Voeding producten microbiolo gisch gekeurd. Goed om te weten is dat de Gildeslager niet alleen staat voor smaakvolle, maar ook voor veilige en gezonde vleesproduc ten. Sinterklaas er jammer genoeg niet altijd in slaagt om juist deze kinderen op 5 december een goed gevulde schoen te bezorgen. Dit jaar is de Stichting “Oh, Kom Maar Eens Kijken” er in geslaagd om meer dan 50 kinde ren in Oisterwijk en Moergestel wel een goed gevulde schoen te bezorgen. Deze kinderen i hebben nu eindelijk op 6 december tegen vriendjes en vriendinnetjes op school kunnen zeggen: “Kom nou maar eens kijken wat ik van Sinterklaas heb gekregen”. Op vrijdag avond 2 december hebben leden van de stich ting al diverse adressen bezocht om namens Sinterklaas dozen af te geven zodat ouders bin nen het eigen gezin het feest konden gaan vie ren. Op zaterdag 3 december zijn Sint en zijn Pieten ook zelf op pad geweest om cadeaus uit te reiken. De reacties van kinderen en hun GEEF ELKAAR DE HAND Woensdagmiddag 14 december verrassings- middag in Park Stanislaus. Wij sluiten 2011 af met een gezellige middag. We beginnen om 14.30 uur met koffie/thee en wat lekkers. De rest blijft een verrassing. Woont u niet in Park Stanislaus maar elders in Moergestel en voelt u zich alleen, u bent van harte welkom. Na afloop eten we met z’n allen. Om 19.00 uur is er nog een H. Mis en daarmee is deze middag ten einde. Let op: alleen gasten die zich opgeven kunnen Gildeslager Ketelaars genomineerd voor. Per gekeurd product worden een aantal punten toebedeeld. Van de 185 deelnemers wordt uit eindelijk een laatste selectie van de 10 beste Gildeslagerijen bekend gemaakt. Zij strijden om j de felbegeerde titel ’’Worstmakerij en traiteur van het jaar”. Alle medewerkers van Gildeslager Ketelaars, staan er klaar voor om de prachtige prijs in de wacht te slepen. De winnaar wordt bekend gemaakt tijdens de landelijke vergadering op 16 januari a.s. in Hotel Vianen en de prijs zal uitgereikt worden door Frits Wester o.a. politiek verslaggever en commentator. funda 225.000,- k.k. PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 DECEMBER 2011 U bent van harte welkom! Culinaire Sfeermarltf Donkhorst 5 Moergestel Geopend van 10.00 tot 17.00 uur info@genieterijdonkhorst.nl Hanneke de Brouwer Moergestel 06-27293029 - info@kruidofzo.nl In onze sfeervolie omgetoverde stal, zullen diverse ondernemers hun producten aan u laten zien, proeven en ruiken. Graag willen wij u dit jaar op een speciale manier inspiratie op laten doen en nodigen wij u uit voor een Culinaire Sfeermarkt! Heeft u een hoge bloeddruk? Dat kan uw nieren onherstelbaar beschadigen. 1 op de 5 mensen met een hoge bloeddruk heeft zelfs chronische nierschade. Dat is nog geen reden tot paniek. Maar wel een reden om één keer per jaar uw nieren te laten controleren. Want als u er tijdig bij bent, is nierschade vaak te beperken. Door gezonder te leven en door behandeling met medicijnen. Meer weten? Ga naar nierstichting.nl of bespreek het met uw huisarts. 8-g~10-U december Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 NIERSTICHTING GEEFT TOEKOMST 3elangenorganisatie voor senioren Je Uitgebouwde twee-onder-een-kap woning op een royaal perceel met garage en eigen achterom, gelegen in een kindvriendelijke omgeving. Vraagprijs

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 5