Te koop Kerstbomen!!! 2% 12,5 miljoen voor verkeersmaatregelen H. van de Wouw Donkhorst 5, Moergestel 06 - 47854103 Eerste Winterfair bij De Genieterij Ook Moergestel komt heel binnenkort in kerstsfeer... Zo vindt op zondag 11 decem ber van 11.00 tot 19.00 uur voor de eerste keer een Winterfair plaats bij De Genieterij aan de Oirschotseweg 85. Het gedeelte naast het restaurant en de sta’ achter op het terrein worden sfeervol aangekleed. Kerstbomen, verlichting, vuur korven en levende muziek nodigen uit voor een bezoek aan deze gezellige markt Bij aankoop van ’100 Jaar Moergestel in beeld’ nu GRATIS ’10 Jaar Moergestel-Nieuws in vogelvlucht’ Verzamelaarsruilbeurs te Boxtel Advent Nuenens drietal exposeert in het Oude Kerkje te Middelbeers Parochieberichten Bibliotheeknieuws Theaters Oisterwijk Moergestel 1 I den o.l.v. Jan Daem en Karin Segers. Interesse? Regio Midden-Brabant timmert ook in 2012 hard aan de weg A ft in Op woensdag 7 november zijn wij om 17.30 uur gesloten. Lever tijdig kopij aan voor de Kerstkrant van volgende week! In verband met het overlijden van Riet van Velthoven-Smolders is ons bedrijf op donderdag 8 november de gehele dag gesloten. Bezoek ons sfeervol ingerichte kerstbomenplein met een ruime keus uit meerdere soorten en maten kerstbomen. Voor eventuele storingen zijn wij bereikbaar op de volgende telefoonnummers: 06-51207808 of 06-10034290. oproep) In januari 2012 hoopt Stichting De Huiskamer op Goirkestraat 113 in Tilburg te kunnen star ten met een middag in de week (waarschijnlijk dinsdagmiddag van 15.00 uur tot 17.30 uur) moeting met elkaar hebben. Zie verder: www. huiskamergoirkestraat.nl Pastor Theo te Wierik msc Ria Willems (secr.) Boek ’10 Jaar Moergestel- Nieuws in vogelvlucht’ Van tevoren even bellen: (013) 513 2268 dan leggen wij het klaar. Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Tilburg; duurzaam veilige herinrichting van de Roonlaan en de Diepenbrockstraat in Waspik; en de realisatie van een 30 kilometerzone aan de Gasthuisstraat in Oisterwijk; de reconstruc tie van de Nieuwkerksedijk en Parallelweg in Goirle waarbij de fietsers van het overige weg verkeer worden gescheiden. Een breed pakket aan projecten en maatregelen dus, die kortge- zegd de verkeersveiligheid, bereikbaarheid en leefbaarheid bevorderen. Zondag 11 december: Zondag 11 december 2011 organiseert de VBV haar verzamelaarsruilbeurs van 10.00 tot 13.00 uur in het Baanderherencollege te Boxtel. u (J Maak dus ’n tijdje vrij op zondag 11 decem ber tussen 11.00 en 19.00 uur voor een gezel lig bezoek aan de Winterfair bij De Genieteri) aan de Oirschotseweg. U bent er van harte welkom en de toegang is natuurlijk gratis! Een krans met kaarsen van donker naar licht, routes in Moergestel; veiligheidsmaatregelen op de kruisingen Ringbaan Zuid met Een tijd van verwachten, geboorte in zicht. Een tijd van bezinnen opnieuw beginnen. Hoe laat ik idealen en dromen, tot leven komen? Wat voel ik als plus en wat als min, mijn leven hoe kleur ik het in? Op zaterdag 10 december houden wij onze themaviering “Engel van verwachting”. Het begint om 19.00 uur. Wij verwachten u! Werkgroep themaviering Inspiration Boek ’100 Jaar Moergestel in beeld’ reader of iPad, bezoek dan het inloopspreekuur in Bibliotheek Oisterwijk. Hier krijgt u tech nische ondersteuning van onze medewerkers. EEN NIEUW INITIATIEF.. Datum en tijd: maandag 12 december 2011, Oproep aan vrijwilligsters!!! (Herhaalde I 18.30 tot 19.30 uur j Locatie: Bibliotheek Oisterwijk, leescafé Kosten: gratis Bibliotheek Midden-Brabant... grenzeloos ontdekken Elektrotechnisch Bureau Frans van Velthoven B.V. Schoolstraat 7 - 5066 EC Moergestel de Reuzenbieren Ermelindis, Peer Paorel er Heukelomse Mie. Voor een volledige lijst var deelnemers verwijzen we graag naar de adver tentie elders in deze krant en naar de internet pagina www.degenieterij.nl In de stal treedt een muziekgroep op met o.a kerstliedjes en Franse chansons. Twee dames geheel in stijl, serveren naar wens glühwein snert, warme chocomel tot zelfs struif. Liefst 18 deelnemers kent de Winterfair. Deel nemers die alles te maken met de sfeer rond Kerstmis, maar ook deelnemers die staan voor biologisch, creatief, sfeervol, streekproducten enz. Zo is er o.a. de Bergerie uit Haaren. Zij bie den alles wat maar te maken heeft met olijven: olijfbomen, olijfolie, olijven enz. Er is een kin- derkerstworkshop van Bonte Bella; kinderkle- I ding van Daantje4Kids; Frank is er met zijn dwerggeitjes waarmee kinderen kunnen knuf felen en op de foto kunnen; José voor creativi teit met van alles en nog wat; de 4 Mennekes uit Oirschot met allerlei snuisterijen die te maken hebben met deze tijd van het jaar en er is een presentatie van de inmiddels alom beken- In het weekend van 10 en 11 december expo seren Marieke Zimmerman, Puck van den Dries en Jan Vlemmix uit Nuenen in het Oude Kerkje in Middelbeers. Drie mensen wiens leven in het teken van cre ativiteit staat. Marieke Zimmerman heeft de opleiding MO tekenen gedaan aan de academie in Den Haag en daarna les gehad van de kun stenaar Renier Vaessen uit Weert. Ze houdt van veel kleur; landschappen en bloemen zijn favorieten onderwerpen. Puck van den Dries heeft eveneens les gehad bij Renier Vaessen in Weert. Zij werkt graag met contrasterende kleuren. Favoriete onderwer pen zijn landschappen, bloemen en Frankrijk. Jan Vlemmix heeft van jongs af aan belang stelling voor tekenen en schilderen. Hij heeft les gehad bij het CAN in Nuenen en daarna nog heel wat andere leraren. Favoriete onderwerpen zijn stillevens, stadsgezichten, watermolens. Herkenbaar met een impressionistische toets. Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 13 tot 17 uur, op zondag van 11 tot 17 uur. De entree is 1.50 euro (tb.v. instandhouding van het monument), kinderen gratis. Het adres is Willibrordstraat 25,5091 CC Middelbeers. Meer info is te vinden op www.oudekerkje.nl Entree volwassenen 1 euro. Kinderen 25 euro cent. Op deze drukbezochte en gezellige beurs kun nen geruild worden: postzegels, munten, prent briefkaarten, stickers, sigarenbandjes, telefoon kaarten, theezakjes, enz. Op iedere beurs wordt aandacht besteed aan een speciaal thema. Voor zondag 11 december is dit: sigarenbandjes. Bezoek ook eens onze website: www.vbvbox tel.nl I'ervolg van pagina 2 Inloopspreekuur e-books downloaden Noteer nu reeds in Uw agenda en hou vrij: Heeft u vragen over het downloaden of lezen vrijdag 23 maart tot en met zondag 25 maart van e-books op een e-reader of iPad en komt u 2012. Maximum 11 deelnemers. Binnenkort er zelf niet uit? Kom dan naar het inloopspreek- meer info. uur in Bibliotheek Oisterwijk. Sinds november 2010 biedt Bibliotheek DES HOMMES ET DES DIEUX Midden-Brabant haar leden toegang tot de Omdat we in november meer aanmeldingen dan ePortal, waar zij e-books kunnen downloaden plaatsen hadden zal op 3 februari de indrukwek- op een e-reader of iPad. kende film Des Hommes et Des Dieux her- Heeft u echter nog vragen over het downloaden haald worden in de filmzaal van De Verdieping, van e-books en het lezen van e-books op de e- U kunt zich nog opgeven, graag via het secre tariaat. Evenementen in Tiliander Ladies Night Klittenband - Luider en Donselaar Donderdag 15 december 20.30 uur Prijs: 17,00 (incl. kofïïe/thee) Kerstconcert - Koninklijke Vereniging Sociëteit Harmonie Asterius Vrijdag 16 december 20.00 uur Prijs: 15,00 E&A is toch voordeliger - Arie Koomen Edo Brunner Zaterdag 17 december 20.30 uur i Prijs: 19,50 (Incl. koffie/thee) Evenementen in Den Boogaard Olie B.Bommel en Tom Poes -De Nieuwe Ijstijd- Opus One Vrijdag 16 december 19.30 uur Prijs kinderen: €14,50/ opa’s oma’s (Inclusief koffie/thee) i Prijs volwassenen: 17,50 (incl. koffie/thee) GUO-kerst Mid-winterconcert - Griff (Vlaanderen/Wallonië) Zaterdag 17 december 20.30 uur Prijs: 17,50 Kerstpresentatie - Zuivelfabriek Zondag 18 december 15.00 16.15 uur Prijs: 4,00 kind t/m 12 jr€ 3,00 Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling of nu reserveren: 521 7220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com waar een groepje vrouwen uit de langdurige zorg, samen met enkele vrijwilligsters een ont- Nieuwe fietsvoorzieningen in Tilburg, Kaatsheuvel en Waalwijk; veilige school de Goirlese weg en Groenstraat in Tilburg; meer dan een half miljoen voor mens gerichte maatregelen: dit is een greep uit de 37 projecten en maatregelen die de regio Midden-Brabant in 2012 uitvoert in haar acht gemeenten. De totale kosten post daarvan bedraagt 12.447.518. De wethouders verkeer en vervoer uit de regio én verkeersgedeputeerde van de provincie Ruud van Heugten gingen afgelopen 24 november akkoord met dit regionaal uitvoeringsprogram- ma 2012. De acht Midden-Brabantse gemeen ten betalen het grootste gedeelte van de kosten ervan zelf; de provincie Noord-Brabant draagt daar ruim 3,7 miljoen aan bij. Na goedkeuring van Gedeputeerde Staten en de acht colleges van Burgemeester en Wethouders, gaan de gemeen ten vanaf volgend jaar aan de slag met de uit voering van deze 37 projecten en maatregelen. Veel fietsprojecten en meer Dat betekent dat de gemeenten ook in 2012 let terlijk en figuurlijk flink aan de weg timmeren. Net als dit jaar ook in 2012 weer veel fietspro jecten. Die variëren van kwaliteitsverbetering van bestaande paden tot de aanleg van nieuwe voorzieningen in Tilburg, Kaatsheuvel (België- straat) en Waalwijk tot fietspadverlichting. Daarnaast steekt de regio ruim een half miljoen in mensgerichte maatregelen om de verkeers veiligheid te bevorderen. Denk daarbij aan de regionale fietsverlichtingsactie en verkeerse- ducatieprogramma’s voor het basisonderwijs (het Brabants VerkeersveiligheidsLabel) en voor het voorgezet onderwijs (TotallyTraffic). Ook op de lijst: 60 kilometer maatregelen voor de Eindhovenseweg en de Torentjeshoeve in PAGINA 3 Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 17 x 24 cm. Betreft de periode 1976-1986 met ruim 160 foto’s. Luxe gebonden. 21 x 29,7 cm. Betreft de periode 1900- 2000 met ruim 600 foto’s. Luxe gebonden. 1*3» ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 DECEMBER 2011

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 3