15% KORTING! Kees Uw kerstwens in Moer gestel- Nieuws'? Opnieuw Serious Request actie in Moergestel Kerstkrant Moergestel- Nieuws' f500? 7 Culinaire sfeermarkt op de Donkhorst Aphrodite Ketelaars Oisterwijk Lampionpuzzeltocht Moergestelse winkeliers Open atelier zondag 11 en 18 december van 11.00 tot 17.00 uur Sculpturen Sieraden Schilderijen ISO SCORE OBLIGATIES bestaat 15 jaar! 270 240 210 180 150 ixo 90 60 30 h Huidverzorgingsinstituut Di t/m Vr 9-18u Za 9-13u www.keesketelaars.nl 013-5133168 Nieuws en advertenties voor het Kerstnummer van volgende week: buro76@planet.nl Komend weekend: Uw GemeentenzeuHs op www.oisterwijk.nl Op alle Galajurken Culinaflamma, Adcio carpets in- en outdoor, Impressionne, Mooi Ruitje en Herman van de Wouw kerstbomen, buxus. De markt is uiteraard gratis te bezoeken. Laat u verrassen en kom eens ’n kijkje nemen. U bent van harte welkom en... de koffie staat klaar! Voor meer informatie kunt u terecht op www. deveerkes.nl of kunt u De Veerkes volgen op Facebook en Twitter. ALS EXTRA: Kinder-, dames- en herenkleding: 2e gratis! (geen themakleding) en tapas kunnen erbij diverse DJ's verzoekpla ten worden aangevraagd voor minimaal 2,-. DJ Sjef, DJ Corné Wolfs en DJ Krull hebben hun medewerking hieraan toegezegd. Bij HierNeffe is het die avond Zing maar mee voor ’t goeie doel. De microfoon wordt deze avond weer doorgegeven zodat er mee kan worden gezongen met diverse hits. Ook hier kunnen verzoekplaatjes worden aangevraagd voor minimaal 2,-. Op zondag wordt in De Veerkes ruimte ge maakt voor Serious Artists. Vanaf 15.00 uur betreden diverse live acts het podium. Toe zeggingen zijn er al van Maaike Jean-Marc, Les Purple en de Butt Shakers (een afgeslank- te, akoestische versie van de Bekkersband). In ’Veerkes’ en ’HierNeffe’ weer middelpunt HierNeffe vindt ‘BV Geen Keus goes back to the 90's’ plaats. Op ludieke manier zal deze bekende biljartvereniging vanaf 15.00 uur geld in zamelen voor het goede doel met onder andere een winterbarbecue. Voor deelname aan de barbecue kunt u zich inschrijven aan de bar bij De Veerkes of via de mail op deveer- kes@home.nl Op vrijdag 23 december vindt vervolgens een grandioos eindfeest met bekendmaking van het totaalbedrag plaats. Tot 23.00 uur kan er in de geldpotjes bij de Veerkes en HierNeffe gedo neerd blijven worden. Op deze avond zal het een spetterende feestavond worden met na 23.00 uur de bekendmaking van het totaal opgehaalde bedrag. De muzikale verzorging van deze avond is in handen van DJ Tommy! Vrijdag 16 december: Vrijdag 16 december organiseert de Moergestelse winkeliersvereniging een lampionpuzzeltocht in het centrum van Moergestel. De lampions worden op de scholen uitgedeeld. Deze mogen ver sierd worden want er zijn leuke prijzen mee te winnen. De kinderen uit Moergestel die elders op school zitten kunnen bij Vogels Fiets Sport een lam pion komen halen. De tocht start vanaf 18.30 uur bij Café-Restau rant de Brouwer, waar het stokje van de lam pion en het deelnameformulier worden uitge reikt. Na de tocht is er tot 20.30 uur kinder disco. Om 20.00 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden van de mooist versierde lampions en de juiste oplossing van de puzzeltocht. Namens de winkeliers is er voor iedereen een consumptie. Als knaller is er deze avond om 20.30 uur een vuurwerkshow van Vogels Fiets Sport op het St. Jansplein. We hopen jullie allemaal te zien. Tot vrijdag 16 december a.s. Winkeliersvereniging Moergestel Na een succesvolle eerste editie in 2010, zal ook dit jaar weer “Moergestel steunt 3FM Serious Request” worden georganiseerd ter ondersteuning van het glazen huis van 3FM, wat dit jaar in Leiden staat. De opbrengst komt dit jaar ten goede aan moeders die er door oorlog alleen voor staan. De Culinaire Sfeermarkt op de Donkhorst. Zoals de uitnodiging al deed vermoeden, is menigeen al zo’n beetje in de stem ming aan het komen van de feestelijke dagen aan het eind van deze maand. Om daarbij iedereen wat inspiratie op te laten doen hebben diverse ondernemers de handen ineengeslagen en zich verzameld op de zgn. Culinaire Sfeermarkt. De première daarvan was ’n tweetal weken geleden al op het adres Donkhorst 5. De twee de editie vindt komende dagen plaats: donder dag 8, vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 december. Van 10.00 tot 17.00 uur kunt u op voomoemd adres in een sfeervol omgetover de stal terecht om producten te zien, te ruiken en... te proeven. Deelnemers aan deze Culinaire Sfeermarkt zijn: De Smaeck, Reuzenbieren, Bakker Niels, Florus, Scarlet, Wijn glazen en servies, Wijn Ook dit jaar vormen Herberg De Veerkes en Café HierNeffe het middelpunt van de Moergestelse Serious Request actie. Maar ook in de rest van Moergestel kunt u vanaf 9 decem ber weer de collectebussen tegenkomen bij uw plaatselijke winkeliers, eetgelegenheden en sportscholen. Van vrijdag 16 t/m zondag 18 december zijn er bij De Veerkes en HierNeffe weer volop acti viteiten waarmee geld wordt opgehaald voor deze actie. Maar dat is nog niet alles: ook dit jaar zullen directie en personeel van beide cafés een groot deel van de omzet en salarissen schen ken aan 3FM Serious Request. De opbrengst van de specifieke activiteiten komt uiteraard volledig ten goede aan de actie. In het weekend van 16 t/m 18 december kan in De Veerkes en HierNeffe weer genoten wor den van heerlijke tapas. Maar er is meer: Op vrijdagavond wordt vanaf 21.00 uur de ‘Battle of the DJ’s’ georganiseerd. Wie een keer de DJ wil spelen, kan nu zijn kans grijpen. Voor minimaal 10,- (inclusief 2 consump ties) zijn de draaitafels beschikbaar. Er zijn 3 verschillende areas waar plusminus 15 ver schillende DJ’s kunnen draaien. Op zaterdag is het in De Veerkes Request Night. Vanaf het bekende 5 uurtje met borrels Daarom tot Kerst i, -J—J nieuws Weekblad voor Moergestel OE nuDnciA Volgende week mag u onze kerstkrant verwachten. Daarin staan heel veel Kerst- en Nieuwjaarswensen van bedrijven, verenigingen, enz. Volgende week mag u onze kerstkrant verwachten. Dat is tevens de laatste krant van dit jaar, want op de woensdagen 21 en 28 december verschijnen we niet. Mogen we inzenders van teksten verzoeken om tijdig aan te leveren? Liefst vrijdagavond 20.00 uur willen we alles binnen hebben voor wat betreft geschreven teksten. Dus ook sportberichten niet later aanleveren a.u.b.l Schrijf je in voor de Audacia obligaties (zie www.audacia.nl) Obligatie €1000,00 3% rente per jaar Maximale looptijd 10 jaar Jaarlijkse uitloting Bent u nog niet door ons benaderd en wilt u zich tóch laten zien in deze kerstkrant? Stuur dan even 'n mailtje: buro76@planet.nl WOENSDAG 7 DECEMBER 2011 36e JAARGANG Nr. 1641 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 gemeente I Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur P I IUIU VUILUI VJII lyoil IJUll

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1