Geboorte... QOEF! Twee dagen veldrijden in Moergestel Najaarsconcert Zanggroep Melos Audacia- nieuws Montezuma’s Revenge terug in het theater Jh '4 J=— ROEF! HANDBAL Loïs op ’t Hoog rijdt 15,5 seconden van PR tijdens kleinebanentoernooi Ook recreatieschaatsers ”De Vennen” beginnen jubileumjaar in uniforme kleding digd met coureurtjes uit de regio. In catego- ..9.30 10.20 10.30 Om 12.20 uur strijden dan de Vrouwen en Meiden om de ereplaatsen. Vervolgens rijden ruim 35 nieuwelingen om 13.15 uur een wed strijd van 30 minuten met als regionale ren ners Ruben Bekkers uit Tilburg en Bram Welten uit Moergestel. Zij zijn niet bepaald kansloos tegen de favorieten Kelvin Dekken, Jordi Talen en Pascal Eenkhoom. Programma 4-12-2011: Senioren Rosoio 6 - Roef 1vertr. 10.15 uur Lijkt korfbal (weer) jouw sport, kom eens mee trainen. De trainingen worden gegeven in sport hal Stokeind elke maandag vanaf 19.00 uur. Wil je meer informatie bel 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! thuisclub uit te lopen tot 6 - 2. Na rust een zelf de spelbeeld; een wederom gelijk opgaande wedstrijd. Tot ongeveer de 55ste minuut blijft de stand, door doelpunten van Anita Timmer mans (2x), Cheryl Werdmuller en Kim Vrij-hoe- ven, in tact (11 - 6). Dan die laatste vijf minu ten, waarin Roef! volledig vergeet dat je ook moet verdedigen. De tegenstander scoort naar hartenlust, waarbij alleen Kim en Geke nog iets terug kunnen doen. Uiteindelijk eindigt de wedstrijd in een onbevredigende stand van 17 -8! Een verdiende nederlaag ja, maar zeker in deze omvang niet nodig. Afgelopen weekend de wedstrijd tegen Tuldania, waarvan we weten dat dit een gelijkwaardige tegenstander is. Wat een wedstrijd is dat gewor den! Veel doelpunten en geweldig spannend. De thuisploeg start goed en weet direct via Kim Vrijhoeven en Anita Timmermans een 2-0 voorsprong te nemen. Tuldania komt beter in de wedstrijd na 13 minuten is het dan ook 3 - 3, waarbij het doelpunt voor Roef, gemaakt is door Geke Denissen. Dan is er weer de voor sprong. Via wederom Geke (2x) wordt het 5 - 3. De gasten komen terug maar via Corrie Tim mermans (haar allereerste doelpunt) wordt het 6-4. Nog voor rust weet Tuldania gelijk te komen 6-6. Na rust is er eerst en achterstand, die via Anita en Geke (2x) weer omgezet wordt in een 9-7 voorsprong. Opnieuw weten de gasten langszij te komen en in de 9 - 9 komt verder geen ver andering meer. Een terechte uitslag waarmee beide ploegen prima kunnen leven. recreatieschaatsers ontvingen ook twaalf ande re actieve schaatsers en vrijwilligers een schaats- jack en schaatsbroek. Hopelijk krijgen de leden van “De Vennen” in het jubileumjaar de moge lijkheid om hun nieuwe kleding ook op natuur ijs te showen. Bij de foto: De recreatieschaatsers van “De Ven nen” in hun nieuwe kleding De Junioren vertrekken om 14.00 uur voor een wedstrijd van 40 minuten. Kanshebbers in deze categorie zijn ook Kars Welten en Jasper de Laat, beide uit Moergestel. Overige regionale deelnemers zijn Gino Schellekens uit Tilburg en Mike Verhoeven uit Oud Turnhout. Het sluitstuk van de veldrit wordt gevormd door de Op het parcours is de bekende ‘Soep en Zopie- tent’ aanwezig en kunnen de liefhebbers genieten van het veldrijden op een fraai en overzichtelijk parcours. Volop parkeergele genheid is aanwezig en de entree is gratis. Meer informatie is beschikbaar op de site van de Stichting Wielerronde Moerges- tel/Oisterwijk; www.wielrennen-moerges tel.nl. elite/beloften die om 15.00 uur van start gaan voor een wedstrijd over 60 minuten. ken, dat blijkt uit de nieuwe songs zoals Adele en Black Eyed Pies en ook hun bekende en het wonderschone Fragile van Sting is in een nieuw jasje gestoken. In een theatrale setting, met aandacht voor aankleding, choreogafie, belich ting en decor, laten ze zien en horen wat de wereld 3 jaar heeft moeten missen. De Montezuma's spetteren en sprankelen als nooit tevoren. De wedstrijdschaatsers van Schaatsclub “De Vennen” zijn al jarenlang herkenbaar aan hun clubkleding. Dankzij sponsoring hebben ook de recreanten die op maandagavond in Tilburg trainen sinds kort uniforme kleding. In het jaar 2012 bestaat Schaatsclub “De Ven nen” 25 jaar. Het bestuur vond dit een mooie gelegenheid om te onderzoeken of het moge lijk was om naast de wedstrijdschaatsers ook de grote groep recreatieschaatsers van herkenba re clubkleding te voorzien. Toen Hein Coomans, enthousiaste ouder van vier jeugdleden, bereid werd gevonden om een aanzienlijk deel van de kosten te sponsoren, kwam alles in een stroom versnelling. Prachtige schaatsjacks en schaats- broeken in dezelfde kleuren als de wedstrijd schaatsers konden worden besteld. Hierdoor zijn de leden van “De Vennen” voortaan dui delijk herkenbaar op de ijsbaan in Tilburg. Vooral tijdens de recreanten training die weke lijks op maandagavond door Jos Adriaansen, Frank van Elderen en Jan op ’t Hoog aan 37 leden op drie verschillende niveaus wordt gege ven, ziet dit er indrukwekkend uit. Naast de rie 1 start Ruud van Gestel uit Moergestel. Zijn broer Luuk komt uit in cat. 5. In catego rie 4 heeft Niels van Haaren uit Oisterwijk ingeschreven. Veel strijd is te verwachten in categorie 7 met de broers Jens en David Dekker als grote kanshebbers voor een over winning. Op zondag 4 december vindt de cyclocross plaats voor de senioren. Deze wedstrijden begin nen al om 10.30 uur met een wedstrijd voor de Amateurs met ruim 40 deelnemers. De regio is onder meer met Roel van Houtum uit Goirle, Wouter Jaegers uit Tilburg en Coen Sevens uit Diessen vertegenwoordigt. Daarna komen de Masters (veteranen) op het parcours met ver schillende regionale renners, zoals Ton van Korven uit Diessen en Peter Hoffmans en Twan van Gestel uit Moergestel zelf. van haar directe tegenstandster gewonnen waar- door ze in het tussenklassement op een 12e plaats staat. Na een korte pauze kwamen de B en A pupil len op het ijs. Zij hebben al eens vaker een wedstrijd gereden, maar ze moesten allemaal erg wennen aan het ijs. Van de 48 kinderen die aan de start kwamen zijn er 18 gevallen. Het ijs was erg hard, hierdoor waren er veel pechvo gels die in de kussens belanden. Maar door het harde ijs waren de condities zo dat als je bleef staan, dat je makkelijk een PR kon rijden. Koen Barren behoorde tot de pechvogels. Hij was een van de kinderen die op de alternatieve 500 meter onderuit ging. Ondanks zijn val reed hij een tijd van 29.3 seconden. Op de alternatieve 1500 meter reed hij 111.3 seconden. In het tus senklassement staat Koen op de 9e plaats. Loïs op ’t Hoog heeft laten zien dat hard ijs goed is voor een dikke PR. Op de alternatieve 500 meter reed ze naar een tijd van 25.8. Een PR van 0.4 seconden. Een opwarmertje, zo bleek na de 1500 meter. Op de 1500 meter reed ze een tijd van 1.10.8. Dat is 15.5 seconden sneller dan de tijd die ze op 13 november vorig jaar reed. In het tussenklassement staat Loïs op de 6e plaats. Ook hebben alle deelnemers meegedaan met de marathon. Alleen Koen en Loïs konden voor in de groep meerijden. Koen is gefinisht op de 8e plaats en Loïs op de 4e plaats. Legendarisch vijftal keert terug met nieuwe a capella theatershow Op veler verzoek keert de legendarische groep Montezuma’s Revenge terug in de theaters. Donderdag 22 december zijn ze te zien in Tiliander in Oisterwijk. Grote hits uit hun indrukwekkende carrière worden in Monte zuma’s Revenge - Strikes Back afgewisseld met veel verrassend nieuw materiaal. De show is, zoals men van Montezuma’s Revenge gewend is, aangrijpend, humorvol, altijd per fect gezongen en met een vette sound. Bijna 25 jaar lang stond de formatie garant voor a capella popmuziek van het hoogste niveau. 3 jaar geleden gingen ze uit elkaar, maar op veler verzoek is de a capella groep weer eenmalig op tournee in de Nederlandse theaters. Vocaal trapezewerk, jongleren met akkoorden en goochelen met repertoire; de zangers van deze groep beheersen alle kneepjes van het vak. Alle nummers worden met jaloersmakend gemak gezongen en voorzien van een flinke dosis humor. De mannen zijn niet in het verleden blijven ste in samenwerking met Rings Goirle organiseert de SWM/O op zaterdagmorgen een MTB-cli- nic die om 10.00 uur begint deels op het par cours de Heiberg zelf en nabij de camping de Boskant. Zo’n 50 beoefenaars van deze wieler sport uit de regio Midden Brabant hebben zich voor de clinic ingeschreven. De jeugdwedstrijden op zaterdag beginnen om 12.30 uur met de start van categorie 1 en wel de jongste coureurs. In totaal strijden zo’n 120 jeugdrenners in 7 categorieën van 8 tot met 14 jaar om de ereprijzen. Wielerclub TWC Pijnen-burg uit Tilburg is als vanouds sterk op dit sportevenement vertegenwoor- Op zondag 11 december staat Zanggroep Melos in Den Boogaard met het najaarscon cert! Na het succesvolle concert dat Zang groep Melos in 2010 gaf, staat er wederom een concert op het programma. Het programma zal voor de pauze bestaan uit musicalsongs en Nederlands- en Engelstalige muziek uit de hitlijsten van toen en nu. Na de pauze brengen ze u al in kerstsfeer met mooie, sfeervolle kerstliederen. De toegang is gratis, maar laat uw portemonnee niet thuis, want er is een loterij waarbij mooie prijzen te winnen zijn! Zondag 11 december 2011, 14:30 uur, toegang gratis. Uitslagen: MCJ Dongen 2-Roef 16-7; GDJ MHV 2-Roef 7-8; DS Roef-HMC 310-15; MBJ Roef-RHV 3 28-6; HS Internos 3-Roef 34-13, DA Mixed-up 2-Roef 21-13. Donderdag 1 december: Heren Bekerwedstrijd 20.45 uur Artemis-Roef Zaterdag 3 december GDJ 10.00 uur Roef-MHV MCJ 10.50 uur Roef-Desk MBJ 11.30 uur Elshout 2/Roef. Zondag 4 december DA 11.45 uur Roef-Niobe11.15 DS 13.00 uur Elshout 2-Roef12.00 HS 12.50 uur Roef-Aristos 212.20 Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen.Op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! ROEF KORFBAL ZAALCOMPETITIE NEDERLAAG EN GELIJKSPEL Zondag 20-11 is de eerste wedstrijd van de zaal- competitie gespeeld en wel uit tegen WO uit Hapert. Kijkend naar de eerste helft is sprake van een gelijkopgaande strijd waarbij door Roef vooral in het begin opgelegde kansen worden gemist. Zo komt WO op 3 - 0, maar weet Roef via Geke Denissen en Aniek Denis sen terug te komen tot 3 - 2. Voor rust weet de Komende zaterdag en zondag Komend weekeinde wordt gedurende twee achtereenvolgende dagen op het fraaie parcours de Heiberg aan de Zandstraat in Moergestel veldritten verreden, voor de senioren op de zondag en de jeugd zaterdag. Maar begonnen wordt op zater dag met een clinic voor mountainbikers uit de regio. Zaterdag 26 november 2011 werd er op de ijshockeybaan in Tilburg de tweede wedstrijd van het kleine banen toernooi verreden. Eerst kwamen de F en E pupil len aan de start. Voor de F-pupillen Daan van Doom en Jarmo op ’t Hoog was dit de eerste wedstrijd. Zij reden twee keer een wedstrijd over de alternatieve 500 meter. Het is erg lastig om meer dan een rondje op de ijshockeybaan te rijden en niet te kijken naar de papa’s, mama’s, opa’s en oma’s die naar je staan te kijken en je staan aan te moedigen. Jarmo heeft de eerste keer 52.6 seconden ero ver gedaan. De tweede keer heeft hij de alter natieve 500 meter in 51.5 seconden afgelegd. Daan heeft de eerste keer 1.44.0 seconden ero ver gedaan. Daarna was hij erg moe, dus de tweede afstand ging niet meer zo snel. Hij deed er 2.37.4 seconden over. In het tussenklassement staat Jarmo op de 8e plaats en Daan op de 10e plaats. Bij de E-pupillen kwam Bo Heeffer aan de start. Vorig jaar reed ze nog op ijshockeyschaat- sen, maar nu staat ze op noren. Dat is meteen te zien aan de tijd van de alternatieve 500 meter. Daar reed ze met een PR van 5.4 seconden, naar een tijd van 36.0 seconden. De alternatie ve 1000 meter had ze nog nooit gereden. Ze heeft ondanks een val, een nette tijd neergezet van 1.40.6 seconden. Bij beide wedstrijden heeft ze Programma zondag 4 december 2011 WSJ 1 - Audacia 114.30 Audacia 2 - Taxandria 212.00 Audacia 3-WSJ 310.30 Audacia 4 - Beerse Boys 610.00 Audacia 5 - SV Reeshof 611.00 Bladella 13 - Audacia 610.00 E I S 3 Audacia 7 •••••••••••••••••••■•••••••■••••••••10.00 AUDACIA JEUGD Zaterdag 3 december Audacia Al - Nevelo AlAanw. 00.00 Audacia BI - Uno Animo BIAanw. 13.30 SC Olympus BI - Audacia B2...Vertrek 13.30 Audacia Cl - GSBW ClAanw. 11.30 Audacia Dl - Nevelo DlAanw. 11.00 Nevelo D2 - Audacia D2Vertrek 8.45 Audacia D4 - ZIGO D4Aanw. 8.15 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia i l' «L PAGINA 7 Kloosterlaan 2a Tel. (013) 513 2268 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 30 NOVEMBER 2011

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 7