ALLROUND MAKELAARDIJ ALLROUND MAKELAARDIJ E=] 150 Jaar gilde-wijsheden Te koop Kerstbomen Eerste Winterfair bij De Genieterij Familiebedrijf Van Alphen Autoschades helpt klant van A tot Z Heerlijk avondje bij Scouting Verkoop start zaterdag 3 december Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! Diverse soorten en maten! Zondag 11 december: H. van de Wouw Donkhorst 5, Moergestel Het echte heerlijke avondje moet nog komen, maar afgelopen vrijdag was het al raak bij de scouting. staan ter vervanging van een auto waaraan scha de hersteld moet worden. Zorgen over de vraag of je wel of niet over vervoer beschikt als je auto in de garage staat, hoef je dus niet te hebben. Van Alphen Autoschades BV is sinds 1 novem ber erkend Aegon schadepartner. Maar Van Alphen Autoschades BV staat gedupeerden van autoschade via andere verzekeraars (o.a. Inter polis, ZLM Verzekeringen en Centraal Beheer Achmea e.a.) natuurlijk ook van dienst. Een eventueel eigen risico kan, als u niet schuldig bent aan het ongeval, door uw verzekerings maatschappij verhaald worden bij de tegen partij, verteld Max van Alphen. En anders kun nen wij ervoor zorgen dat de klant geen of min der eigen risico heeft, vult Oscar van Alphen aan. U bent vrij in de keuze van uw schadeher- stel bedrijf. U kunt ons volgen via Twitter! Via Twitter vertellen wij over de meest actuele ontwikkelingen bij Van Alpen Autoschades BV en relevante onderwerpen met betrekking tot autoschade. Zie onze twitter: www.twitter.com/ autoschade24 Graag horen wij uw verhaal, mening, ideeën, opmerkingen en meer! ciaal te onderscheiden. Beide heren ontvingen uit handen van de voorzitter (Jan van Riel) een gouden kroontje opgespeld. Binnen de Overheid van Sint Catharina heeft er een bestuurswisseling plaatsgevonden. Na 12 jaar stopt Jan van de Sande met de func tie van le Deken. Jan is door onze hoofdman in het zonnetje gezet en bedankt voor zijn geweldige inzet voor het gilde. Als blijk van waardering heeft Jan een zilveren schildje met daarop een kruisboogje in ontvangst mogen nemen. Vervolgens werd het le Deken schild en sjerp overgedragen aan zijn opvolger Henk van de Zanden. Even na 19.00 uur werden we verrast door het bezoek van een tweetal zwarte pieten. Misschien kwamen ze wel op het zingen van de diverse Sinterklaasliederen af want de kinderen waren op dat moment uit volle borst aan het zingen. Hoe dan ook een erg prettige verrassing. Uiter aard zwierden er het diverse snoepgoed rond. Erg leuk was het dat de zwarte pieten samen met de kinderen een aantal spelletjes meededen. olijfbomen, olijfolie, olijven enz. Er is een kin- derkerstworkshop van Bonte Bella; kinderkle ding van Daantje4Kids; Frank is er met zijn dwerggeitjes waarmee kinderen kunnen knuf felen en op de foto kunnen; José voor creativi teit met van alles en nog wat; de 4 Mennekes uit Oirschot met allerlei snuisterijen die te maken hebben met deze tijd van het jaar en er is een presentatie van de inmiddels alom beken de Reuzenbieren Ermelindis, Peer Paorel en Heukelomse Mie. Voor een volledige lijst van deelnemers verwijzen we graag naar de adver tentie elders in deze krant en naar de internet pagina www.degenieterij.nl In de stal treedt een muziekgroep op met o.a. kerstliedjes en Franse chansons. Twee dames, geheel in stijl, serveren naar wens glühwein, snert, warme chocomel tot zelfs struif! Maak dus ’n tijdje vrij op zondag 11 decem ber tussen 11.00 en 19.00 uur voor een gezel lig bezoek aan de Winterfair bij De Genieterij aan de Oirschotseweg. U bent er van harte welkom en de toegang is natuurlijk gratis! Ook Moergestel komt heel binnenkort in kerstsfeer... Zo vindt op zondag 11 december van 11.00 tot 19.00 uur voor de eerste keer een Winterfair plaats bij De Genieterij aan de Oirschotseweg 85. Het gedeelte naast het restaurant en de stal achter op het terrein worden sfeervol aangekleed. Kerstbomen, verlichting, vuur- korven en levende muziek nodigen uit voor een bezoek aan deze gezellige markt. Liefst 18 deelnemers kent de Winterfair. Deel nemers die alles te maken met de sfeer rond Kerstmis, maar ook deelnemers die staan voor biologisch, creatief, sfeervol, streekproducten enz. Zo is er o.a. de Bergerie uit Haaren. Zij bie den alles wat maar te maken heeft met olijven: Het opknappen van een auto die schade heeft opgelopen kan flinke kosten met zich mee brengen. Schademonteurs van autoschadebedrijf Van Alphen aan de Kraaivenstraat 24 monteren daarom ook tweedehands -groene- onderdelen zoals een portier, achterklep of motorklep op beschadigde auto’s. Max van Alphen: “Dat gebeurt altijd in over leg met de klant. Iemand die WA-verzekerd is, betaalt op deze manier al snel 100 euro in plaats van 600 euro per onderdeel. Het is aan de klant of deze voor originele, merkloze of gebruikte onderdelen kiest. Dit kan het verschil beteke nen tussen economisch total loss of niet.” Deze onderdelen worden door onze schademonteurs altijd beoordeeld op juistheid en gaafheid. Bijzonder is dat bezoekers van het autoschade bedrijf ook binnen kunnen lopen op het mo ment dat ze thuis in een verbouwing zitten. Hoe zo? “We spuiten ook interieur. Klanten kunnen bijvoorbeeld verwarmingselementen of radia toren laten bespuiten”, vertelt Oscar van Al phen. “Laatst hebben we voor een casino alle prullenbakken gespoten en de keukenkastjes voor een particulier. Het is absoluut niet onze voornaamste bezigheid, maar het is leuk om de klanten op deze manier een extra dienst te bie den.” Schadepartner Via Schadegarant is Van Alphen Autoschades BV bij 19 verzekeraars aangesloten. “De klant wordt bij het afhandelen van schade alles uit handen genomen.” Het schadebedrijf heeft eigen auto’s en een bestelbus op het terrein Na deze officiële plichtplegingen kregen de jubilarissen, vertrekkende en aankomend be stuurslid, de vendelgroet en werden er natuur lijk nog een paar gezellige uurtjes met elkaar doorgebracht. Heren jubilarissen: van harte proficiat! Zo hadden we een “pieten en pakjes” spel en ook nog “pak het pakje”. Hoe toepasselijk in deze tijd van het jaar. Bovenop deze verrassing hadden ze ook nog cadeautjes bij, dus het feest was compleet. Na nog enkele sinterklaaslied jes kwam de tijd om afscheid te nemen. De pieten hadden natuurlijk nog heel wat werk voor de boeg. Wel was er gelukkig nog tijd voor een leuke groepsfoto. Sint en Piet bedankt en tot volgend jaar (en hoe het met Rick afgelopen is. tsja). Namens scouting Moergestel bedankt voor alles. Links Harrie Wolfs met echtgenote; rechts Kees van den Boogaart met echtgenote. Zaterdag 27 november jl. hield Gilde Sint Catharina Moergestel haar jaarlijkse Teerdag. Traditioneel begint de dag met een Heilige Mis in de parochiekerk. Vervolgens gingen we naar ons gildehuis waar we van een heuse koffietafel geno ten. Aansluitend werden de jubilarissen gehuldigd; zij zijn samen goed voor 150 jaar gilde-wijsheden. Drie jubilarissen, Kees van den Boogaart, Harrie Wolfs en Wim Wolfs, zijn 50 jaar lid van ons gilde. Kees en Wim zijn van 1962 t/m 1970 vendelier geweest. Tot op de dag van vandaag is Kees nog een zeer actieve schutter. Harrie heeft bij ons gilde van 1977 t/m 1979 een bestuursfunc tie vervuld van le deken. Alle drie zijn ze nog zeer betrokken bij ons gilde en bij officiële gelegenheden zullen ze ook nooit ontbreken. Door omstandigheden kon Wim er deze bij zondere dag helaas niet bij zijn. Kees en Harrie zijn door onze hoofdman Peter Wolfs op gepaste wijze gehuldigd en zij kregen door plaatsvervangend burgemeester Joost Wagemakers een gouden speldje met het em bleem van Sint Catharina opgespeld. Voor deze speciale gebeurtenis was het Kring- bestuur van het “Kwartier van Oirschot” met 4 personen aanwezig om de oudgedienden spe- WONING VAN DL WEEKj Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T 013-5920080 F 013-4688259 I www.aflroundrnakelaardij.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 30 NOVEMBER 2011 PAGINA 5 KLOOSTERLAAN 47, MOERGESTEL

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 5