KERSTBOMEN Reuselhof biedt mogelijkheden voor jeugdige starters J'Pe I - - a ’Moergestel zoekt nieuwe helden’ I Vier generaties vrouwen in één familie BRILLEN LENZEN Voor een mooie kerstboom groot of klein, moet u dit jaar op de Zelt 6 zijn. Oisterwijk Moergestel-Nieuws en de kerstkrant... Weekblad voor Moergestel Voor al uw computerproblemen Anti-virus Reparatie Installatie Back-up Onderhoud Netwerk Hardware Internet Software Webdesign Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Eerste schetsen zijn klaar. Projectontwikkelaar Van Breemaat heeft samen met TCK Oisterwijk voor de Reuselhof een plan ontwikkeld voor 57 woningen, waarvan driekwart starterswo- ningen. 50% van de te bouwen woningen zou tussen de 145.000 en 160.000 euro gaan kosten en 25% tussen de 160.000 en 185.000 euro. De overige 25% zouden boven dat bedrag komen. WOENSDAG 30 NOVEMBER 2011 36e JAARGANG Nr. 1640 Computerservice - Thuisbezorgen mogelijk - Ook zondag open - Tel. 06 - 409 337 34 De Lind 35a - Oisterwijk 013-528 4899 De tijd gaat snel. Razendsnel! Zó snel dat we nu al aankondigen dat de kerstkrant van Moergestel-Nieuws zal verschijnen op woensdag 14 december. Op de twee daar na volgende woensdagen (21 en 28 decem ber) verschijnt Moergestel-Nieuws niet. Woensdag 4 januari 2012 zijn we daarna weer terug. Houdt u met inleveren van teksten en adver tenties daar alvast rekening mee? Hebt u wellicht zelf ’n bijdrage voor het kerstnummer dan mag u ons dat mailen: buro76@planet.nl De redactie behoudt zich echter wel het recht voor om aangeleverde teksten in te kor ten. Op 12 november is Fenne Govers geboren; een prachtige, gezonde baby. De gelukkige overgroot moeder is Riet de Cort-Vugts, bijna 88 jaar. Ze woont met haar man Huub in verzorgingshuis De Vloet in Oisterwijk. Ze hebben jarenlang aan de Kloosterlaan in Moergestel gewoond. Marian Donkers-de Cort (57 jaar) is de trotse oma van Fenne. Zij woont in Gilze, net als haar dochter Maartje Donkers (32 jaar). Allen zijn heel trots op de 4e generatie en hopen nog lang van elkaar te mogen genieten. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Belang wil graag dat ontwikkeling van de Reuselhof zo spoedig mogelijk wordt opge pakt. De huidige gebouwen van de Reuselhof wor den niet gesloopt zoals in eerder stadium de bedoeling was. De casco blijft dus overeind, de gebouwen worden wel volledig gestript. In het hoofdgebouw zouden senioren ’n plaatsje kunnen krijgen in nieuw te vormen appartementen. De bijgebouwen kunnen worden omgebouwd tot grondgebonden woningen terwijl op de bovenverdieping star- tersappartementen kunnen worden gereali seerd. IETS VOOR JOU? Wil jij eens iets heel anders doen naast je gewo ne werk of bezigheden? En wil jij je sociale net werk uitbreiden en je inzetten voor anderen? Dan is de vrijwillige brandweer iets voor jou. Interesse? Bel met Gerard Vugts, teamleider brandweerpost Moergestel, telefoon 06 - 13147378 of met Sasbout Korting, brandweer commandant, telefoon 06 - 50694596. WAT GA JE DOEN? Als vrijwillige brandweerman of-vrouw doe je precies hetzelfde werk als je beroepscollega’s: je redt mensen, blust branden, bestrijdt onge vallen met gevaarlijke stoffen, bevrijdt ver keersslachtoffers uit voertuigen, biedt hulp bij gaslekken etc. Je krijgt hiervoor een gedegen opleiding en oefent wekelijks. WAT BIEDEN WIJ JE? Samen met je collega’s zet jij je in voor ande ren en werk je mee aan een veilig Moergestel Tel. 013-513 1474 H Ij Jg Huidverzorgingsinstituut ’De Reuselhof’...tóch nog nieuwe bestemming...? Een eerste schets is inmiddels klaar maar de ontwikkelaars wijzen er nadrukkelijk op dat het ontwerp nog niet definitief is. De projectont wikkelaars hopen dat de benodigde bestem- mingsplanwijziging snel in orde komt, want ze willen graag snel aan de gang. Het wachten lijkt dus op de gemeente. Op dit moment wordt de Reuselhof door ’n aan tal jongeren bewoond en die bevalt dat prima, ’n Groot aantal van hen heeft ook aangegeven indien de mogelijkheid zich straks voordoet, zich er graag definitief te willen vestigen. Werving brandweervrijwilligers Moergestel Het brandweerteam van Moergestel zoekt nieuwe vrijwillige brandweercollega’s. Mannen en vrouwen die zich in willen zetten voor de veiligheid. en omgeving. Je leert een nieuw vak en een hoop nieuwe mensen kennen. Voor uitrukken en oefenuren ontvang je een vergoeding die bestaat uit een algemene jaarvergoeding, een uurvergoeding voor de tijden die je oefent en opleiding volgt en een bedrag per uitruk. Je Het plan is in overleg met de Dorpsraad tot brandweeropleiding wordt door het korps stand gekomen en ook bijvoorbeeld Algemeen betaald. Verder kun je gebruik maken van een J- aantal secundaire arbeidsvoorwaarden. WAT VRAGEN WIJ VAN JE? De vrijwilligers van de post Moergestel heb ben een hele diverse (werk)achtergrond: van administratief medewerker tot beleidsmede werker en van auto- of elektromonteur tot opzichter. Ben je tussen de 18 en 45 jaar en kun je vanaf je woon- of werkadres binnen zes minuten op de kazerne zijn, dan ben jij onze man of vrouw! Je moet natuurlijk wel tegen een stootje kunnen, sociaal vaardig en een team- player zijn. Een goede gezondheid en condi tie zijn een must. uws 1 PAN IS Moergestel gemeente lf CtlR «USttcCSS lö LI i list, «-»n r,+ !+i i ïl p I iuiuvuilui yn lyoulouu Aphrodite Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mail: info@j-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1