Sint komt naar Moergestel! J-Pe Snertconcert muziek vereniging Prinses Juliana Sinterklaas-uitzending Aphrodite i X Zwarte Pieten Trapadoelie en Dino vieren feest in Moergestel 6.000,- Euro voor de scouting: Over geluk gesproken! Oisterwijk 15.00 uur 17.00 uur 13.00 uur rekenen. Reparatie Anti-virus Back-up Installatie Onderhoud Netwerk Hardware Internet Software Webdesign Zie pagina 3 Uw Gemeenten ietnvs op www.oisterwijk.nl Zaterdag 19 november a.s. is het weer zover. Peter van de Wouw, bestuurslid van scou ting St. Jan, heeft een tijdje geleden als goed doel ingebracht bij Hart voor Bra bant, een goede doelen'potje’ van onze eigen Rabobank, een nieuwe aanhanger als onze scoutingleden op kamp gaan. Onze oude is inmiddels versleten. Verbaasd en ook beduusd hoorde Peter even later van de Rabobank dat onze aanhanger bij de 6 genomineerde goede doelen zat: mini maal 2500,- en maximaal 7500,- euro. Zo heeft WOENSDAG 16 NOVEMBER 2011 36e JAARGANG Nr. 1638 Het is inmiddels enkele jaren geleden dat alle eert te bewonderen waren, maar nu staat het dus weer te gebeuren! en opleidingsorkest, onder lei- De tijden(en bijbehorende kleur kaartjes) nog even op een rij ROZE KAARTJES: zaterdag 19 november GELE KAARTJES: zaterdag 19 november BLAUWE KAARTJES: zondag 20 november GROENE KAARTJES: zondag 20 november15.00 uur Kaartjes zijn tijdens de Sint Nicolaas envelop penactie verstrekt door onze collectanten. Mocht u nog niet in het bezit zijn van een a.s. Zondag 12.15 uur: Op zondagmiddag 20 november zullen zowel het opstap- en opleidingsorkest, de slagwerkgroep als het harmonieorkest een verrassend lunchorkest voor u serveren. Tijdens de uitvoering kunt u genieten van een heerlijk kopje erwten- en/of toma tensoep. Een middagje uit voor jong en oud! Graag tot ziens op zondagmiddag 20 novem ber om 12.15 uur in Den Boogaard te Moer gestel. De 100-jarige vereniging trakteert, dus soep en entree gratis! Vlak daarna kreeg Peter een aanbieding voor een gratis aanhanger, gesponsord door lokale bedrijven. Gelukkig hoefde wij hiervoor niet zelf op pad. En niet geschoten is altijd mis! Verheugd was Peter dat voldoende sponsors gevonden waren en we hebben dus sinds kort een prachtig nieuwe beletterde dichte aanhan ger. Alle sponsors ontzettend bedankt! Jullie zijn van harte welkom op 18 november om dit met ons te vieren. Voor de ouderen onder ons is het inmiddels een bekend gege ven, maar voor de (aller-)jongste MTV-kijkers toch iets speciaals: de jaarlijkse Sinterklaas-uitzending. Op donderdag 17 november wordt vooraf aan de reguliere uitzending, deze Sinterklaas-spe- cial uitgezonden. Om alvast een tipje van de sluier op te lichten: Rond sinterklaas wordt er best veel gesnoept. De Sint vindt dit prima, maar er moet ook gezond gegeten worden. Sinterklaas geeft Pico de opdracht om hiermee aan de slag te gaan Benieuwd hoe hij het er af brengt? Stem donderdag 17 november om 19.00 uur af op MTV. Op donderdag 24 november wordt deze uitzending nog een keer herhaald. De route van de intocht 2011 luidt als volgt: Aankomst vanaf de Vinkenberg gevolgd door de Scheerman, Schoolstraat, Korenstraat, Pr. Margrietstraat, Rootven en Raadhuis straat. Op het voormalige gemeentehuis zal Sinter klaas en zijn gezelschap verwelkomd worden door de Burgemeester en Wethouders. We wil len iedereen verzoeken de ruimte nabij het bordes vrij te houden voor de allerkleinste kin deren. Aansluitend zullen er in ’t Draaiboompje vier voorstellingen worden gehouden voor de Moergestelse kinderen van 2 t/m 8 jaar. We hopen u hier te zien en wensen u veel plezier bij een van deze voorstellingen. De jubilerende harmonie tijdens de repetitie voor het Snertconcert. wijls met veel show en spektakel. Ook tijdens het snertconcert zal dat niet anders zijn, dus absoluut een must om gezien en gehoord te heb ben. Het harmonieorkest met dirigent Arthur Ver- hofstad zal deze middag een luchtig program ma uitvoeren, dat zeker niet te zwaar op de maag ligt. Zo wordt er muziek van E.T en Star Wars gebracht, maar maakt het orkest ook een uitstapje naar de bekende jazz bigband Count Basie Orchestra. Dat wordt dus oppassen met de hete soep! En uiteraard mag de speciaal gecomponeerde jubileummars Centennium niet ontbreken. de scouting geen aanhanger, en zo hebben we er ineens twee! Afgelopen week tijdens de ledenbijeenkomst van Rabobank Oisterwijk- Moer-gestel-Heukelom kwamen wij als 2e uit de bus. Maar liefst 6000,- euro! Alle Raboleden die op ons gestemd hebben ontzettend bedankt. En wat nu. We hebben natuurlijk wel al nage- dacht, bijvoorbeeld een aanhangerrijbewijs h HuidverZOrgingSinStltUUt voor de leiding en nieuwe tenten. Maar het j j E allerbelangrijkst is dat: zoveel mogelijk jeugd hiervan profiteert, en niet alleen scoutingleden. Daarom zetten we binnenkort enkele leuke acties op touw voor de Moergestelse jeugd. Als scoutinglid veilig op weg en beschermd tegen weer en wind. Je hoort nog van ons. Guus Geluk, vz. Scouting Moergestel Aankomst van de Sint in 2010. Sint Nicolaas is afgelopen zaterdag onder luid gejuich van vele kinderen in Dordrecht aangekomen met zijn Pieten. Helaas kon de Sint dit jaar niet meteen naar Moergestel komen, daarom zal hij aanstaande zaterdag zijn intocht maken bij ons in het dorp. De Sint zal zijn entree om 13.00 uur maken vanaf de Vinkenberg. Harmonie Prinses Juliana zal het gezelschap voorgaan. We nodigen iedereen van harte uit Sinterklaas te komen verwelkomen tijdens zijn intocht per cabrio door ons Moergestel. kaartje voor u kinderen, neemt u in dat geval contact op met Els van de Loo (Penningmeester orkesten van de muziekvereniging in een con- Stichting Sint Nicolaas comité Moergestel), tel. 850 8236. Mocht u deze organisatie een warm hart toedragen en een donatie willen geven, dan kunt u ook contact opnemen met ding van Hadewych van Leeuwen, bestaat uit onze penningmeester. 1 -- J----*- We willen iedereen vriendelijk verzoeken de voorstelling te bezoeken, waarvoor men een kaartje heeft ontvangen. Indien men op deze dag verhinderd is kunt u op www.sinterklaas- moergestel.nl het kaartje proberen te ruilen. eigenlijk iedereen zeker aanspreekt. Zondag- Lukt dit niet, neem dan contact op met Els van middag vanaf 12.15 uur kunt u genieten van de Loo. Is uw kind verhinderd vanwege ziek- hun klanken. te neem dan eveneens contact met haar op. Ook de slagwerkgroep van muziekvereniging We wensen iedereen veel plezier tijdens de Prinses Juliana heeft al veel van zich laten intocht en rekenen op jullie komst om de Sint horen tijdens diverse concerten. Instructeur en zijn Pieten een warm welkom te bezorgen. Willy van Maasakkers krijgt het telkens weer voor elkaar om met een verrassend program- COLLECTANTEN ma je slagwerkers in de spots te zetten, dik- Daarnaast willen we onze collectanten harte lijk danken voor hun inzet. Zonder hen was dit feest minder mooi geweest. Zonder iemand te kort willen doen, gaat dit jaar een speciaal woord van dank naar de volgende jubilarissen: Petra Mutsaars 10 jaar collectant en Maudy van Laarhoven 5 jaar collectant. Gefeliciteerd en we hopen nog vele jaren op jullie te mogen rekenen. Sint Nicolaas Comité Moergestel 7Q Schoolstraat 5 M 1 MOERGESTEL M «n J Tel. 013-513 1474 j Het opstap- muzikanten die pas enkele jaren ervaring heb ben met het maken van muziek. Tijdens diver se optredens hebben ze al wel laten horen dat ze veel geleerd te hebben. De muziek die wordt gespeeld is veelal film- en musicalmuziek, wat middag vanaf 12.15 uur kunt u genieten van IHEt UWS Weekblad voor Moergestel MTV Voor al uw computerproblemen Computerservice Moergestel gemeente >t Ol!« •t.’MNfr-S 1 1 1 Uitgave en redactie: Buro ‘76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur I Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mail: info@j-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1