St. Nicolaascomité Moergestel Aan alle inwoners van Moergestel... J-Pe Laatste radio-uitzending van Peter van de Wouw Aphrodite BRILLEN LENZEN 7 NOVEMBER T/M 11 NOVEMBER A.S. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Rabobank Oisterwijk K Anhrn/lito 4 Aanmelden Moergestel Kreatief Weekblad voor Moergestel hmrm Voor al uw computerproblemen Reparatie Anti-virus Installatie Back-up Onderhoud Netwerk Hardware Internet Software Webdesign fi’) Gesponsord door Stichting St. Nicolaascomité Moergestel Dit jaar vindt de intocht plaats vanaf de Vinken berg. Het jaarlijkse tweedaagse bezoek van St. Nicolaas en zijn Pieten staat weer voor de deur. De kinderen uit Moergestel van 2 t/m 8 jaar krijgen de gelegenheid om de Sint persoonlijk te begroeten in ,'t Draaiboompje' en hier krijgen ze 'n tractatie en leuke verrassing. Als de collectant u niet thuis treft of u wilt het St. Nicolaascomité Moergestel een bijdrage geven als extra steun, dan kunt u dit doen op bankrekening 13.45.05.905, t.n.v. het St. Nicolaascomité Moergestel. Om de intocht en het 5 decemberfeest in Moergestel dit jaar succesvol te maken hebben we uw financiële steun nodig. Daarom houden we onze traditionele 'ENVELOPPEN-ACTIE', welke plaatsvindt in de week van De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Uw Gemeente/nctm s op www.oisterwijk.nl WOENSDAG 2 NOVEMBER 2011 36e JAARGANG Nr. 1636 De data zijn vastgesteld op: ZATERDAG 19 EN ZONDAG 20 NOVEMBER A.S. De intocht wordt gehouden op ZATERDAG 19 NOVEMBER om 13.00 uur. Wij hopen dat we weer op uw spontane medewerking mogen rekenen, want alleen met üw hulp kunnen wij dit prachtige feest voor de kinderen van Moergestel leuk, fijn en gezellig laten verlopen. De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Computerservice Huidverzorgingsinstituut gen die, onder het genot van een glaasje en in een bijzondere ambiance, zijn of haar creatie ve producten wil toelichten? Meldt u dan aan bij Ed Hurkmans, telefoon 513 1316 of via info@galeriedeverdieping.nlDe bijdrage in de kosten van deze expositie, inclusief een drankje tijdens de opening, bedragen dit jaar 30 Euro. Het maximale aantal deelnemers is gesteld op twintig. Meldt u aan, doe mee en geniet van dit bij zondere en altijd drukbezochte evenement! Geheel in de lijn der traditie vindt ook dit jaar weer de expositie “Moergestel Kreatief” plaats. Vanaf de opening op vrijdagavond 23 decem ber tot en met 15 januari tonen Moergestelse kunstenaars hun werken aan hun dorpsgeno ten in Galerie de Verdieping aan de Industrie weg 16. Behoort u ook tot de grote groep creatievelin- ln deze Moergestel/Nieuws treft u een envelop aan, waarin u een vrijwillige bijdrage kunt doen. Deze wordt door collectanten bij u opgehaald. Leg de envelop daarom alvast klaar. De collectanten zijn door ons voorzien van een legitimatiebewijs, dus u mag ernaar vragen. Zij vragen tevens of en hoeveel kinderen u in de leeftijd van 2 t/m 8 jaar in het gezin heeft. Die krijgen namelijk bij de intocht een tractatie en verrassing. U krijgt per kind 1 kaartje met daarop de dag en tijdstip van hun bezoek aan de Sint. Dit kaartje moet meegebracht worden naar ,'t Draaiboompje', bewaar het daarom goed! Kaartjes kunt u onderling ruilen. Dat kan ook via de site: www.sinterklaas-moergestel.nl Aanvullende gegevens over de intocht van Sint Nicolaas vindt u de komende weken in Moergestel-Nieuws, op MTV en op www.sinterklaas-moergestel.nl Mocht u nog vragen hebben dan kunt u terecht bij een van de leden van het St. Nicolaascomité. Afgelopen zondag werd bij MTV-radio afscheid genomen van de pionier van de Moergestelse radio, Peter van de Wouw. In 1991 kwam Peter met het idee om in Moer gestel een radioprogramma te maken, nadat hij op dit gebied ervaring had opgedaan bij het toenmalige Radio Tilburg. In eerste instantie werd uitgezonden op donderdagavond van 18.00-19.00 uur, voor het nieuwe tv-program- ma begon en toen nog lx per maand. Na ander half jaar werd de uitzending verplaatst naar de zondagochtend, het tijdstip waarop nu nog steeds het wekelijkse programma ZM wordt gemaakt. Naast deze wekelijkse live-uitzen- dingen was Peter ook één van de drijvende krachten achter bijv. Fietsdorp-Radio van MTV. In deze twintig jaar heeft hij meege werkt aan zo'n 400 uitzendingen. Hoewel Peter nu stopt als radiomaker blijft hij achter de schermen nog wel actief binnen MTV. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 4* -{Hl r x uws PAN IS Léon van Helvert, Pr. Christinastraat 5, tel. 513 0234 (voorzitter); Janneke van der Schoot, Burg, ter Veerstraat 19, tel. 513 2609 (secretariaat); Els van de Loo-Scheij, Postelstraat 19B, tel. 850 8236 (penningmeester); Peter lans, Burg. Bardoelstraat 17, tel. 513 2706. Pastoor Muskenshof 2 - 5066 GM Moergestel E-mail: info@j-pc.nl - Tel: 06 51 57 53 51 www.j-pc.nl Moergestel Hart van Brabant gemeente ir is ou« «us-mess Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76(5)p|anet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1