1 AUDACIA Met het afnemen van obligaties kunt u scoren voor Audacia Architectuur in handen van dorpsgenoot Pieter van Gisbergen moergestel I -= s.v. Voor nadere toelichting en de voorwaarden nodigen wij u van harte uit op onze informatieavond op 31 oktober 2011 om 20.30 uur in de kantine van Audacia. eachte belangstellende, Namens voetbalvereniging Audacia vraag ik De belangrijkste uitgangspunten van de obligatielening zijn als volgt samen te vatten: 1 november 2011 t/m 31 december 2011 Tot 31 oktober, Namens Audacia joep Visser, voorzitter Looptijd Coupons Rentepercentage Uitloting coupons Terugbetaling Inschrijving Doel van de bouwcommissie is om een duur zaam gebouw neer te zetten waar de actieve sportieve leden van Audacia en de bezoekers tientallen jaren mee vooruit kunnen. Het bestuur van Audacia hoopt dat u door een massale opkomst blijk zult geven van uw betrokkenheid en het wel en wee van onze voetbalvereniging! Niet alleen in sportief maar zeker ook in financieel opzicht! Hoewel wij de details van de obligatielening nog niet te veel prijs willen geven, kunnen wij al wel verklappen dat onder de eerste honderd inschrijvingen - de volgorde van inschrijving wordt gecontroleerd door de notaris - 'n aantal mooie prijzen wordt verloot, waaronder een nieuwe scooter! uw dringende aandacht voor het volgende. Vanaf het eerste moment dat er over nieuwbouwplannen werd gesproken is Pieter betrokken bij de bouwcommissie. Doel was om te bekijken hoe er op een goedkope creatieve en milieutechnisch verantwoorde manier gebouwd kon worden. Momenteel liggen de kleedlokalen verspreid over het sportcomplex, 4 aan de overzijde en 4 achter de kantine. De isolatie van dak, muren en vloeren is erbarmelijk slecht waardoor er veel kostbare energie verloren gaat, slecht voor het milieu en de kas. De boilers en verwarmingketels in beide gebouwen zijn nodig aan vervanging toe en leveren een laag rendement, tevens is het warmwatercircuit niet legionellaproof. Door alle 8 de kleedkamers inclusief scheids- rechterlokalen, verzorgings- en technische ruimte compact bij elkaar te bouwen in 2 lagen kan er enorm bezuinigd worden op energiekosten. Bijkomend voordeel is ook dat er een beter overzicht en toezicht mogelijk is met name op zaterdag wanneer het een volle bak is met jeugdspelers. Behalve Pieter van Gisbergen, directeur van Blue Monkey architects, zitten ook Ad Bakkers, bestuurslid Audacia, jan Op 't Hoog, hoofd sponsor en directeur van Ramenfabriek Op 't Hoog, Mark Janssen, directielid Janssen aanne mers, en Remco Op 't Hoog, selectiespeler en technisch adviseur, in de bouwcommissie. Deze actie staat gepland voor volgend jaar en bestaat uit de bouw van nieuwe kleedkamers, welke weer voldoen aan de huidige eisen. De tekening van de nieuwe kleedkamers ligt er al. maximaal 10 jaar 1.000 of een veelvoud hiervan niet tussentijds opeisbaar 3% jaarlijks tijdens de nieuwjaarsreceptie van Audacia (le keer januari 2013) jaarlijks vanaf januari 2013, telkens 10% van het aantal uitgegeven obligaties. vanaf 1 november kunt u via de website www.audacia.nl een inschrijfformulier downloaden en vervolgens ingevuld versturen naar het secretariaat van de vereniging. Het inschrijfformulier kunt u ook opvragen bij één van de bestuursleden van Audacia. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 26 OKTOBER 2011 PAGINA 4 Audacia scoort voor kleedkamers! Inschrijvingsperiode Op deze avond zullen eerst de contouren van de nieuwe kleedkamers worden gepresenteerd. Vervolgens wordt de obligatie lening uitvoering toegelicht. g De kleedkamers van Audacia zijn niet meer van deze tijd. Ze zijn te klein geworden voor het grote aantal f jeugdleden dat bij ons sport. Verder voldoen ze niet meer aan de eisen van deze tijd. De kleedkamers laten slijtage zien die niet kan worden opgelost met een simpele renovatie. Kortom: om ook uw (klein) kinderen in de toekomst gezond te kunnen laten sporten is het noodzakelijk dat actie wordt ondernomen. De financiering van de kleedkamers moet door Audacia geheel op eigen kracht worden opgebracht. Van de gemeente hebben wij begrepen dat Audacia - gelet op het huidige economische klimaat - niet hoeft te rekenen op enige vorm van financiële bijdrage. Om Audacia ook op financieel vlak een gezonde vereniging te laten blijven is het dan de kunst om te zoeken naar alternatieve vormen van financieringen. Wij hebben deze gevonden in de vorm van een obligatielening met een maximale looptijd van 10 jaar tegen een rentevergoeding van 3 op jaarbasis. Via deze obligatielening hopen wij geld te kunnen lenen van mensen, particulieren of ondernemers, die Audacia een warm hart toedragen. Uw geld betekent dat de financiële lasten voor de vereniging sterk worden verlaagd want het bestuur behoeft substantieel minder geld tegen een aanzienlijk hoger rentepercentage te lenen bij de bank. Bovendien is de rente die Audacia vergoedt op zijn minst concurrerend is met de rente die banken vergoeden op een spaarrekening. Met andere woorden, meedoen aan de obligatielening is ook voor u interessant!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 4