Herdenkingsdag zondag 30 oktober 2011 WINTER TIJD Topartiesten op Tuned Inn - Feest van de Lange Nacht s Aphrodite teloos - een kopje koffie en thee In de kof 1 ie entree is vrij voor iedereen. Crematorium Tilburg Audacia scoort voor kleedkamers Oisterwijk 4 Weekblad voor Moergestel weer een \l 2 WieKentKunst heeft Moergestel al Zondag 30 oktober bent u vanaf 10.00 uur van harte welkom voor een bezoek aan het columbarium, de urnentuln, de natuurtuin en de begraafplaats. Wij schenken u - kos fiekamer van aula 2 Atrium. In de middag 13.30 uur kunt u luisteren naar een concert van het Oisterwijks Kamerkoor .l.v. Peter van Aerts. Zie pag. 4 en 5 ik denk aan je. Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Vrijdag 28 en zaterdag 29 oktober bij ’t Draaiboompje WOENSDAG 26 OKTOBER 2011 36e JAARGANG Nr. 1635 AUDRCIA —3 In de nacht van zaterdag op zondag a.s. gaat de klok 'n uurtje terug... wel meer dingen nagelaten. Zoals daar zijn: het in buxus geschreven woord Moergestel bij de molen, het Ermelindisbeeld bezijden de kerk, de befaamde ‘Verniel-me-niet-boom’ langs de Reusel, verschillende boek werkjes waaronder het Moergestels kookboek en ook de reuzen zijn er op initiatief van WieKentKunst geko men. De Gèèselse Biermosterd is lek ker voor eigen gebruik en leent zich bij uitstek als souvenir of als typisch Moergestels cadeautje. schuddebuiken van het lachen. Entree: kinderen 3.50 euro met trak tatie, en volwassenen 5,- euro. De kaartjes zijn vanaf een uur voor de voorstelling te koop in Den Boo gaard, maar... om zeker te zijn van een plekje koop je ’n kaartje bij Novy van Wezel. Reserveren kan bij Mien van den Boogaart, tel. 513 2464. Ij Het Feest van de Lange Nacht-weekend komt er weer aan. Dit eve nement bestaat niet uit één avond maar, net als de laatste jaren, uit twee topavonden. Op vrijdag is er Tuned Inn en op zaterdag het traditionele Feest van de Lange Nacht. CV de Durdraaiers en Gèssel Open Air hebben de handen ineengeslagen om de vrijdag erbij te kunnen betrekken en een dance-avond voor de jeugd te organiseren. Voor de vrijdag is gekozen voor een hardstyle-avond voor alle dancelief- hebbers in de regio. De top DJ’s Heatzon, Wildstylez, Alpha Twins en de Pitch Controllers zullen de draaitafels laten spinnen, en verder zal deze avond gehost worden door MC Villain. Net als vorig jaar zal de tent er weer piekfijn uitzien en zul je je wanen als %fclei5 Komt dat zien! Komt dat zien! Toneelvereniging Die Naemloose Speelers brengt ook dit jaar weer een kei leuk toneelstuk, geschreven door Annette van Battum. Op vrij dag 4 november om 19.00uur en op zondag 6 november om 15.00 uur spelen wij in cultureel centrum Den Boogaard: Stel je eens voor dat Stel je nou eens voor dat... jij net zoveel fantasie hebt als de hoofdper soon in ons toneelstuk! Want dat is echt niet normaal zoveel fantasie als zij heeft. Alles wat Jan- neke bedenkt gebeurt op het toneel, echt alles. En dat is natuurlijk keitof zou je denken. Wim, haar vriend, is daar niet zo zeker van, en vooral niet als er een heks gefantaseerd wordt. Wil je ook weten hoe dit geweldig leuk toneelstuk afloopt, kom dan gezellig naar ons kijken. Natuurlijk zijn ook dit jaar jullie ou ders of opa en oma hartelijk welkom, want ook zij zullen heerlijk zitten verkrijgbaar voor slechts 1 bon. Ook dit jaar kunt u weer uw E-tic- kets online bestellen. Kijk dus voor alle verdere info en de E-tickets op onze vernieuwde website: www.feest- vandelangenacht.nl Dus wacht niet langer, en haal of 1 1 1 1 1 - 'T' ziens op vrijdag 28 en zaterdag 29 oktober a.s. bij ’t Feest van de Lange Nacht in de feesttent tegenover ’t Draaiboompje. ‘Non non, rien n’a changé’; een Streekproduct van WieKentKunst bijzondere lekkernij Moergestelse Biermosterd te koop bij slagerij Ketelaars ervoor dat je kunt swingen en sprin- Het repertoire van Lijn 7 bestaafuit bestel online alvast >e kaarten’ Tot een perfecte mix van Nederlands- Engels- en Franstalige covers. Van ‘Hey Jude’ tot ‘Smoorverliefd’ en van ‘Op een onbewoond eiland’ tot optreden van Lijn 7 is een aaneen schakeling van muzikale hoogte punten en verrassingen. Neder landstalige meezingers worden af gewisseld door Engels- en Frans talige klassiekers, TV-tunes en kin derliedjes laten het kind in je her leven en lekkere dansmuziek zorgt ervuur udi )c kuiii swuigcu en sprin gen. De energieke show zorgt ervoor dat de vonk tussen band en publiek al bij het eerste liedje over springt. Vanaf heden zijn de entreekaarten voor beide avonden a 10,00 euro te koop bij Partyboerderij ’t Draai boompje, De Michel Haaren, Kerk zicht Diessen, Kroegske Spoordonk, Boerenbonden Udenhout en Moer gestel. Aan de feesttent zijn de entree kaarten a 13,00 euro per avond te koop. Een combikaart voor beide feestavonden is in de voorverkoop verkrijgbaar voor slechts 18,00 euro. Toegang alleen als je 16 jaar of ouder bent en ID is verplicht. Aanvang Tijdens WieKentKunst ‘feesten en vieringen’ontvingen de Moergestelse Abrahammen en Sarah’s een potje Gèèselse Biermosterd. De potjes worden uitgereikt door Sjaak van Herk. Hij en zijn groep hobbyisten hebben de Moergestelse mosterd ontwikkeld. De Gèèselse Biermosterd is in Moergestel exclusief te koop bij slagerij Ketelaars aan de Kerkstraat. De bijzondere lekkernij is een initiatief van WieKentKunst. De stichting bedacht de mosterd als een Moergestels streekproduct. Het Moergestelse ingrediënt is het Ermelindisbier waarmee de mosterd is gemaakt. Dat verklaart de naam Gèèselse Biermosterd. Een potje kost vijf euro. De uitvoering van het potje maakt de mosterd helemaal tot een Moergestels streekproduct. Op de wikkel staan afbeeldingen van de kerktoren en de molen, de twee monumenten die voor iedereen als ‘écht Gèèsels’ her kenbaar zijn. Op het dekseltje is met veel zorg een Brabants bont kleedje bevestigd. Dit is ter beschikking gesteld door Nicole Franken uit Moergestel. 11 Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 in een echte discotheek, met dit jaar beide avonden is 20.00 uur. Vanaf weer een verrassend tintje in hartje 20.00 tot 21.00 uur kun je verder oktober. Dus ben jij genoeg uitgerust gebruik maken van ons Happy "Pul- in je herfstvakantie en heb je zin om len" Hour en zijn onze ’’pullen” bier een avond los te gaan, kom dan naar Tuned Inn. Op zaterdagavond zullen DJ Coe- nio, Ferry de Lits, en topcoverband Lijn 7 (zie foto) hun opwachting maken bij één van de bekendste tentfeesten in onze Brabantse regio. meu r moergestel es oe gemeente S.V. Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1