Hé Kids, het is weer zover! ei ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Rijschool Harry Franken 06 - 29 16 59 71 j— - De Kinderbrillenweken Van 15 tot en met 29 oktober Je ouders betalen het montuur en wij de glazen Praktijk Bewust Paul Koopmans geslaagd voor de 1 e keer Rode Kruis vakantieweek Someren r house of shoes r voor zijn rijexamen bij 4-1 Handen af van Mooie tuinen.nl J>vhg onze hulpverleners! of bel 06-15131102 Bewust is het sleutelwoord Kerkstraat 23 - 5061 EG Oisterwijk - 013-5285383 BON brechtse heide. Ons nieuwe redactie-adres: ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie Inlichtingen: www.praktijkbewust.nl Kloosterlaan 2a 5066 AN Moergestel Angelique de Jong Integrale lichaamsmassage therapeut voor volwassenen en kinderen I Heeft u ook interesse in een vakantie met het met een bezoek aan een pannenkoekhuis. De gasten hebben flink genoten en waren zeer tevreden en vol lof over de begeleiding. Met als waaronder een bezoek aan het “Toon Kortooms” m 11 1 TTT 1 TAza, 1 /aan 1-X o nn do in Rode Kruis of kent u iemand, die daarvoor in aanmerking komt denkt u tot de doelgroep te behoren, neem dan contact op met mw. C. Schuurmans, tel: 0411-641096. We registreren alle incidenten met agressie en geweld. We doen altijd direct aangifte. Het Openbaar Ministerie brengt de dader zo snel mogelijk voor de rechter en eist dubbel zo hoge straffen. We verhalen de materiële en immateriële schade op de dader. WEDERZIJDS RESPECT We hebben er begrip voor als iemand baalt omdat hij een bon krijgt wegens te hard rijden. Of omdat z'n uitkering net is stopgezet of omdat hij is weggestuurd omdat hij te dronken is. We hebben begrip voor emoties. Maar we hebben geen begrip voor agressie en geweld. qo jiltt WAT VRAGEN WIJ: Gedraag u netjes: agressief of gewelddadig gedrag wordt nooit geaccepteerd. Geef de professional de ruimte om zijn werk te doen. Volg de aanwijzingen op. Verstoor de orde niet. Bent u getuige agressie of geweld tegen iemand met een publieke taak? Vraag anderen om hulp en spreek samen de dader aan. Bel 112. Blijf bij het slachtoffer. Maak foto’s of filmpjes voor de politie en meld u als getuige. 1 r het spelen van spelletjes en het bezoeken van bezienswaardigheden in de directe omgeving: -:r een bezoek aan het “Toon Kortooms” in Deurne, een bezoek aan de kerk in j I Lierop, een bezoek aan dierenrijk in Nuenen, mpt ppn hpynplz aan ppn nannenhoekhuis De tevreden en vol lot over de oegeieiding. Met ais sluitstuk een heerlijke picknick op de Stra- Naam U leest het regelmatig in de krant: iemand slaat een politieagent een blauw oog, hindert een ambulan cebroeder om bij een gewond per soon te komen of duwt een ver- keersregelaar. Dat kan niet lan ger zo. Door agressief gedrag kunnen medewerkers met een publieke functie (agenten, brandweerlie den, ambulancemedewerkers, par keerwachters, etc.) hun taak soms niet goed uitvoeren. De veilig heid van mensen kan hierdoor in gevaar komen. Medewerkers met een publieke taak moeten gewoon hun werk kunnen doen. Daar is iedereen bij gebaat. Het is te zot voor woorden dat mensen die in hun werk de samenleving die nen slecht worden behandeld. Daarom pak ken politie en justitie dit gedrag tegen mensen met een publieke taak stevig aan. ALTIJD EEN REACTIE Incidenten waarbij politiemensen of anderen met een publieke taak agressief of gewelddadig behandeld worden, hebben hoge prioriteit. Er volgt altijd een reactie: We zijn duidelijk in wat wel en geen toelaat baar gedrag is en spreken de agressieve persoon er direct op aan. Fysiek geweld accepteren we natuurlijk niet, maar ook geen bedreiging, of belediging. Schelden gaat dus al te ver! Rode Kruis afdeling Oisterwijk-Haaren heeft onlangs aan negen gasten een onvergetelij ke en onbezorgde vakantie kunnen bieden in de vakantie-bungalow van de vereniging in Someren. Deze bungalow gelegen in een bosrijke omge ving van Someren is geheel ingericht om als vakantie-verblijf te dienen voor mensen met een lichamelijke beperking, waarbij begeleiding en verpleging door vrijwilligers uitstekend worden verzorgd. I In deze week werd door middel van een geva rieerd programma de gelegenheid geboden om te genieten van de rust en natuurlijke omgeving, shoes PAGINA 6 HIER SPAART U ZJV.RT www.BeexBalance.nl: voor afvallen, voe- dingsanalyse en voedingsadvies. kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Woonplaats Telefoon I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. t/m 10 regels 5,00 Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 T Sterkte 6.00 tot -6.00 cyl. - 2.00 Uw 'Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; 's, elke punt of komma is ook een hokje. Z. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. 4 ion I Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 Voor mijn opleiding Kind en Voeding ben ik op zoek naar een kind met overgewicht Ouders en kind krijgen 'n half jaar gratis voedingsadvies. Bel voor meer informatie: 06-13836836. Mirjam Beex. Haarstudio Maartie tel. 513 3791 of 06- 12753805. Nog steeds vaste lage prijzen! Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Jong, Moergestels gezin met derde op komst zoekt hulp in de huishouding voor 1 ochtend in de week. Verdiensten in overleg.Tel. (013) 5903829. Jos van Esch Elektrotechniek. Nieuw bouw, verbouw en renovatie bij zowel parti culier als bedrijf. 06-83792272 www.josva- nesch.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 12 OKTOBER 2011 ■Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... I i i i- Bo, I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat Ligtvoet House of Shoes Raadhuisstraat 15 5066 AP Moergestel T 013-5131867 www.houseofshoes.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 6