00 275 ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES Loempia De kracht van de combinatie J Elke week 'n Weekmenu de 'Snack van de week'! Shoarmaschotel Kinderen BSO ’t Honk kweken violen Speelgoedbeurs Spoordonk ruilbeurs in Boxtel Politienieuws in uw mailbox Mooie tuinen.nl Paddestoelen in het bos de grootste kinderschoenen collectie van de regio DEZE WEEK: ken, en liefst ook lokale informatie. Nieuws BON Oisterwijkseweg 9, Moergestel, Tel. 5132465 Bestrating Tuin-aanleg/onderhoud Dakbegroeiing Grondwerken Riolering Kloosterlaan 2a 5066 AN Moergestel Ons nieuwe redactie-adres vanaf komend weekend: Bestratingen en Groenvoorzieningen BV ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie haar verzamelaars-ruilbeurs van 10.00 tot 13.00 uur in het Baanderherencollege, te Boxtel. Entree volwassenen 1 euro. Kinderen 25 euro cent. Op deze drukbezochte en gezellige beurs kun nen geruild worden: postzegels, munten, prent briefkaarten, stickers, sigarenbandjes, telefoon kaarten, theezakjes, enz. Ook kunnen er weer voetbalplaatjes geruild worden. Op iedere beurs wordt aandacht besteed aan een speciaal thema. Voor zondag 9 oktober is dit: happy meals. Kinderen van BSO (buitenschoolse opvang) ’t Honk in Moergestel zetten stekken van viooltjes in potjes. Ze doen mee aan het bijzondere ‘borderproject’ van de Moergestelse tuinarchitect Adry Hoeven. Op zijn initiatief wordt achter het gemeentekantoor in Oisterwijk een bloemenborder aangelegd in het kader van Oisterwijk 800. De eerste aanplant in deze border wordt het logo van Oisterwijk 800 in de vorm van viooltjes. Deze viooltjes worden door kinderen van acht peu terspeelzalen, basisscholen en BSO’s opgekweekt. Deze Moergestelse kinderen zijn er alvast mee begonnen. met shoarma, sausje naar keuze, gem. sla en frietjes digitale nieuwsbrief voor u. De nieuwsbrief is gratis en verschijnt maandelijks, met regiona- le en lokale berichten. Zondag 9 oktober 2011 organiseert de VBV Wat staat erin? En wat treft u dan aan in de nieuwsbrief? Deels zijn dat nieuws- of persberichten, aangevuld met commentaar van bijvoorbeeld de wijkagent of een politiechef. Maar ook YouTube filmpjes, stukjes uit het personeelsblad van de politie, berichten van de wijkagent, opsporingsberich ten, preventieberichten enzovoorts. Een deel van de informatie is exclusief voor abonnees van de digitale nieuwsbrief en nergens anders te vin den. Aanmelden U kunt zich aanmelden voor de nieuwsbrief via de politiewebsite www.politiemwb.nl Op zaterdag 15 oktober organiseert buurtver eniging “Rond den Torre” weer haar jaarlijkse speelgoedbeurs. De beurs is van 13.00 tot 15.00 uur in dorpshuis “Den Deel” in Spoordonk (bij de kerk). De toegang is gratis. Wil je ook door jezelf geprijsd speelgoed dat compleet, schoon en niet kapot is inleveren? Stuur dan een e-mail naar bv.ronddentorre @hotmail.com (Lisette). Je ontvangt dan een nummer en alle informatie die je nodig hebt. Je kunt je speelgoed inleveren op zaterdagmor gen 15 oktober van 10.00 tot 11.00 uur, waar na wij vervolgens proberen je speelgoed te ver kopen. Maandelijkse nieuwbrief Veel mensen geven aan dat zij graag informatie van d ontvangen zonder te hoeven zoe ken, en liefst ook iokaie informatie. rsieuws uit de buurt. Daarom lanceert de politie de VerZHITielaarS meente in uw wijk? Hoe be strijden zij de criminaliteit? Wat kan de wijkagent voor u betekenen? Wilt u dit weten? Meld u dan aan voor de digi- tie. U kunt zelf aangeven van welke gemeente(n) u lokale informatie wilt ontvangen. Kijk voor meer informatie vellng.nl tel. 513 22 23 op YouTube: politie-brabant. Vroeger, toen men de werking van de natuur nog niet zo goed kon verklaren en er nog veel bijgeloof was, waren vele mensen een beetje bang voor padde stoelen. Ze verschijnen ook zo uit het niets, zo lijkt het. Het is dan ook niet ver wonderlijk dat ze in verband werden gebracht met duivels, heksen en elfen. En dat is nog terug te zien in namen die ze kregen zoals duivelsei, heksenboleet en elfenbankjes. Paddestoelen zijn er het hele jaar, maar in de herfst komen ze in vele soorten en in uitbun dige aantallen tevoorschijn. IVN Oisterwijk en LNMH Haaren willen jong en oud graag laten genieten van deze verscheidenheid. Op woens dag 12 oktober kunt u daarom mee op pad met een natuurgids. De gids vertrekt om 14.00 uur vanaf het Bezoekerscentrum van Natuurmonu menten aan de Van Tienhovenlaan te Oister wijk. Deelname aan deze excursie is gratis. Wilt uzelf, onder leiding van een gids, met een groep op pad, neem dan contact op met Piet van de Kar, wandelcoördinator van het IVN. Wij kunnen een excursie aanbieden die is afgestemd op uw eigen wensen. Voor een excursie van ca 2 uur vragen wij 45 euro. E-mail: pietvandekar@home.ni tel. 0416-280912. Wat doen de politie en ge- J i ütlltth-l QbKtyjWS Lttftifr.’K>.1 up-WN1tWt' .1 ..-t. I1 ....-J-b i i i PAGINA 6 Woonplaats Telefoon Uw 'Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. Tel. 013-513 1339 www.wketelaars.nl Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 10 regels 5,00 Bedrijfs- of opslagruimte te huur, onge veer 150 m2. Info: 06-40705798. t/m 6 regels 3,50 Geldig van donderdag t/m woensdag; zowel afgehaald als bij ons te gebruiken. Onderstaand gedeelte ook invullen. Naam Straat kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 5 OKTOBER 2011 Zoekertjes’ UIISLUIIéNB schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Leuke bovenwoning te huur: Regen- beemdeke 22a, Moergestel. Info: Ad Smol ders 06-12381353. Gezocht: Prins voor Carnaval 2012. Heb je interesse? Neem contact op via de site www.cvdedorstvlegels.nl Voor mijn opleiding Kind en Voeding ben ik op zoek naar een kind met overgewicht Ouders en kind krijgen 'n half jaar gratis voedingsadvies. Bel voor meer informatie: 06-13836836. Mirjam Beex. Haarstudio Maartje tel. 513 3791 of 06- 12753805. Nog steeds vaste lage prijzen! Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor tale nieuwsbrief van de poli- alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- i www.beexbalance.nl: voor afvallen, voe ding berekenen en voedingsadvies! Voetklachten, bel Hein van lersel 013- 5054027 of kijk op www.podotherapievanier- sel.nl Ligtvoet House of Shoes Raadhuisstraat 15 5066 AP Moergestel T 013-5131867 www.houseofshoes.nl de politie I I nratis pa^ere°

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 6