00 Automobiel- en schadebedrijf Persoons VAN IERSEL 185 P' ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES De kracht van de combinatie de C a DEZE WEEK: Crizly BON BOVAG Alle voorkomende gas-, water-, riool-, dakwerken en sanitair Satéschotel Elke week 'n Weekmenu 'Snack van de week'! Mooie tuinen.nl _Qvhg Ven in Spoordonkse Watermolen je verrassen! Jeugdtheater Van Niks Van Alles Expositie Annet van de Bzzz zpeurtocht Bikkel het Bijtje 2,10 JL Kledingbeurs Spoordonk ^5Ö Bestrating Tuin-aanleg/onderhoud Dakbegroeiing Grondwerken Riolering Oisterwijkseweg 9, Moergestel, Tel. 5132465 - Reparatie van alle automerken - Erkend A.P.K.-bedrijf - Tevens vakkundig schadebedrijf - Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie Bestratingen en Groenvoorzieningen BV Spoordonkse Watermolen is open van woens dag t/m zondag vanaf 10.00 uur. Industrieweg 24 5066 XJ Moergestel Tel. (013) 513 1404 Fax (013) 513 2762 3 stokjes saté, satésaus, geb. ananas, gefruit uitje, gem. sla en frietjes Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Loodgietersbedrijf In 1994 ben ik begonnen met schilderen bij Harry Schreinemacher met aquarelleren. Later omgeschakeld naar acryl op doek bij Monique Romeijn. Door verdere ontwikkeling de abstrac te vormen ontdekt wat mij zeer aanspreekt, maar ook het kleur gebruik van acryl. Vooral de felle kleuren en mogelijkheden dat acryl biedt gecombineerd met gemengde techniek zoals bv. inkt en olieverf. Hier kan ik mijn inspiratie en creativiteit kwijt, met penselen, doekjes, paletmes en vingers tover ik met water en verf. Natuurlijke vormen zoals het land- schap, bloemen en mensen worden geabstra heerd en krijgen een eigen leven in expressie ve kleuren op doek. Waar U als bezoeker nog zelf het nodige in kunt ontdekken. De expositie van Annet is te zien in de molen- zaal van de Spoordonkse Watermolen gedu- - rende de maanden september en oktober. De hebt, zoals opdrachtkaarten, een handpop, ver- O 1WVT- - - 1 - - - - - Lx W V/LK VU W&A V W ligt een Bikkel-verkleedset klaar. Wat fijn dat jullie allemaal van vakantie terug zijn. Weer lekker naar school, werk, sporten, clubjes, buiten spelen etc. MOCHT je dan nog tijd over hebben, kom GERUST weer eens naar ons kleine huist- heater. Wij gaan nog 1 najaar draaien en kijken daarna weer of we ons programma vervolgen in de winter en het voorjaar. Zoals je van ons ge wend bent zijn er kleinschalige voorstellink (jes), peuterspelochtenden, drama, dans en muziekworkshops én je kan aansluiten als je jarig bent zoek dan een geschikte datum uit, of vraag het ons). Welke activiteiten komen al eerste langs: •Allereerst de geliefde peuterspelochtenden. Ben je een peuter tussen de 2 en 4 jaar kom dan met een begeleider ouder, of opa oma) naar dezeactieve spelochtenden. We gaan steeds in een thema muziek maken, dansen, met mate- tember staan in het teken van de herfstNeem een paar regenlaarsjes mee Inloop tussen 9.00 en 9.15 uur/ Aanvang: 9.15 tot uiterlijk 11.00 uur. Kosten: 10 euro per kind, ouder gratis, inclu sief een drankje en een presentje na afloop. Er is ruimte voor ongeveer 10 peuters en 10 vol wassenen. Donderdag 29 september en vrijdag 30 sep tember staan in het teken van de kinderboek- week, met als thema Helden! We spelen held haftige peuterboeken na en gaan verkleden Donderdag 3 november en vrijdag 4 november is er een soortgelijke ochtend in het thema: Muziek uit oude rommel. Alles piept, kraakt, ritselt, blinkt, beweegt en maakt geluid. Peuters ontdekken op allerlei manieren geluid mu ziek. Aan ’t einde maken we ons eigen muziek instrument. Tijd en kosten idem. Reserveer ALTIJD even! We gaan er een leuk najaar van maken. Jeugd theater van Niks van Alles, Past, van Beugen straat 10-12, Oisterwijk. Kijk voor sfeerfoto’s en ons filmpje op de web site: www.vanniksenvanalles.nl Laat je talent lewoon leuke mërk-winterkleding dan naar ie verrassen! Het nieuwe cursusaanbod is er weer! Dit jaar met maar liefst 129 cursussen. Twee linkerhan den? In zes lessen leert u klussen! En na geda ne arbeid een goed glas wijn (leren) proeven? Vanaf 15,00 volgt u al een cursus. Wilt u uw Excel kennis opschroeven of de nieuwste vorm van presenteren (Prezi) eigen maken? Op vakan tie geweest en u denkt: die foto's moeten mooi er kunnen? Duik dan in de cursus Photoshop voor Spiegelreflexgebruikers. Meer uit uw iPad halen leert u al in vier lessen en voor maar 50,00! Nieuw aanbod Cursushuis Midden-Brabant biedt toegankelij ke en kwalitatief goed verzorgde cursussen aan. Het gaat daarbij om scholing, ontwikkeling en ontmoeting. Nieuw zijn onder andere de cur sussen Joomla!Klussen voor beginners, Presen teren met Prezi, Assertiviteit, Feng Shui en i Arabisch. Belangstellenden kunnen zich weer I inschrijven voor de zeer gewilde cursussen bin- nen de rubrieken Digitaal, Creatief, Cultuur, Lezen en Schrijven, Lifestyle, Muziek, Talen en Kids en Jongeren. Meer informatie en inschrijven Het volledige programma ligt klaar bij alle ves tigingen van Bibliotheek Midden-Brabant en is terug te vinden op de website bibliotheekmb. nl/cursushuismb. Ook inschrijven kan direct via de website. Natuurmonumenten heeft een nieuwe speur tocht ontwikkeld, met Bikkel het Bijtje in de hoofdrol. Samen met Bikkel ga je op avontuur en ontdek je de wondere wereld van insecten. De speurtocht is geschikt voor kinderen van 4 tot 6 jaar. De kosten voor de speurtocht bedra gen 4,50 voor leden van Natuurmonumenten, niet-leden betalen 7,50. Voor meer informatie kun je bellen met het bezoekerscentrum in Oisterwijk, 523 18 00. Bzzz-kist De route van de speurtochttocht is ongeveer 2 kilometer lang. Voor de route volg je, verkleed als bijtje, de rode bordjes met het bijtje. Bij de gele bordjes wordt het verhaal van Bikkel ver teld en leer je meer over Bikkel en zijn insec tenvriendjes. Wist je bijvoorbeeld dat bijen voor een koningin werken? In de Bzzz-kist zitten alle spullen die je nodig grootglaasjes en loeppotjes. Voor ieder kind De Bzzz-kist kan ook door scholen gehuurd worden, voor groepjes tot 7 personen. Dan geldt een prijs per kind. Op zaterdag 24 september organiseert Buurt vereniging “Rond den Torre” wederom een kledingbeurs, ditmaal de najaar- en winterkle- ding voor kinderen vanaf mt 80, als ook tiener- maten en kleding voor jong volwassenen. De kledingbeurs is van 9.00 uur tot 12.00 uur en wordt gehouden in Dorpshuis “Den Deel”, Bernadettestraat 3 te Spoordonk (bij de kerk) De toegang is zoals altijd gratis. Ben je nog nooit geweest laat je dan nu verrassen en kom dan zeker eens kijken naar ons grote aanbod (ruim 4000 stuks) van goede kwaliteit voor een lage prijs. Wil je ook door jou zelf geprijsde kleding, met gebruik van onze adviesprijzen inleveren op donderdag 23 september van 18.00 uur tot 20.00 uur, die gewassen, gestreken, in goede staat is en van deze tijd? Stuur dan een e-mail naar bv.ronddentorre@hotmail.com of bel naar 0499- 574099 (Lisette van Oirschot) Wij proberen jouw kleding te verkopen. Kleding die niet verkocht is en je niet retour wilt, geven wij graag aan een goed doel, dus laat graag je rialen boeken naspelen, zingen etc,.. kleding achter wat ons ook ontzettend veel Donderdag 22 september en vrijdag 23 sep- opruimwerk scheelt. I I I I I I I I I I I I I I I I I bericht lil 'Zoekertjes' UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... kosten, bij normale' grootte 3,50; anders 5,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betalng! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden MET geplaatst! ST. WILLIBRORDSTRAAT 45 5056 HT BERKEL-ENSCHOT TEL. 013-533 3321 Tel. 013-513 1339 www.wketelaars.nl Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 t/m 10 regels 5,00 t/m 6 regels 3,50 v/h Jos Habraken veling.nl tel. 513 22 23 Wil je weer afvallen na de vakantie? Ga snel naar www.beexbalance.nl I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I J PAGINA 6 Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- Nieuw Schoonheidssalon Marion Ken- nismakingsbehandeling voor maar 9,50. Bel: 06 -27 29 16 44 (te Biest-Houtakker). Te koop: boeken O.a. 20 titels van John Grisham eén koop 20 euro of 10 titels van Tom Clancy 10 euro. Toptitels van David Bal dacci, Karen Slaugter, tess Gerritsen, Cook, Dean Koontz e.a. Forsyth. Tel. 513 2481. Kleding nodig? WieKentKunst, gala of gewoon lei' Twinkeltje Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Uw 'Zoekertjes' kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactle-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten: elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 SEPTEMBER 2011 Geldig van donderdag t/m woensdag; zowel af gehaald als bij ons te gebruiken. 1 T*!1_S_ _1 1. 1 J .11 I I- I I- I I I- I I- I I I -- .1 I- j Onderstaand gedeelte ook Invullen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 6