OEF! Audacia- nieuws*" Geslaagde seizoensopening Audacia Studio 17 Kappers opent deuren! Moergestelse Dartcompetitie 2011 A'4 EHBO St. Christoffel Moergestel Kruid of zo; praktijk voor fytotherapie, MIR- Methode KinderMIR en natuurgeneeswijzen s.v. 12.30 10.00 ..9.15 Zondag 4 september: MBJ 13.30 uur HVM3-Roef12.15 Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen. Voor meer informatie, bel gerust even 513.3103 Franky. Handbal is altijd raak! Geen vervolg in bekertoernooi Zondag 4 september start competitie Bij winst in de laatste wedstrijd in de voorron de van het bekertoernooi had Audacia nog een kansje om verder te gaan. Het werd echter een 2-2 gelijkspel waardoor de tegenstander DEES uit Wintelré nu verder kan gaan en Audacia zich volledig kan richten op een hernieuwd optre den in de vierde klasse. Programma zondag 4 september 2011 Audacia 1 - WSJ 1Let op: 14.00 Taxandria 2 - Audacia 212.00 WSJ 4-Audacia 310.00 Beerse Boys 6 - Audacia 413.00 S V Reeshof 6 - Audacia 510.15 Audacia 6 - Bladella 1310.00 Audacia 7 vrij Dames: Audacia - Hoogeloon dentoernooi). Ook was er nog een aanmoedi gingsprijs voor toernooi en deze prijs was dit jaar voor de Brouwer Jr. (toch vele jaren winnaar van dit toer nooi, maar de leeftijd gaat meetellen zullen we maar zeggen!). vieren binnen de vereniging! Seizoensopeningscommisie Audacia 2011, Gerard, Bert, Come, Thijs, Berry, Sander en Ad Met nog een speelronde voor de boeg is Triple One I kampioen geworden, De vrijbuiter staat op de tweede plaats en Veerkes JaJa op een derde plaats. Het persoonlijk klassement is nog niet beslist. Er zijn wel twee 180 scores gegooid, Dorus de Laat en Jan van Erven. Harrie Strij- bosch heeft met 103 score de hoogste uitworp. Op http://mdc.plok.it is alles nog eens terug te vinden. Uitslagen speelweek 13 en 14: Plok epi - de tijdrovende behandeling toch in een wat infor mele sfeer plaatsvinden. Bij Studio 17 kun je terecht mét, maar ook zón der afspraak. Om wachttijden te voorkomen is een afspraak echter zo gemaakt. Het is niet prettig als je moet wachten en daar om is in de salon een bar aangemeten. Dit is een relaxte mogelijkheid om te socializen, een goede kijk te hebben door de kapsalon en er wordt naast een cappuccino ook frisdrank en een pro secco aangeboden! eigen personeel staat voor kwaltiteit! Wij zijn Graag nodigen wij iedereen uit een kijkje te 1 'T' 1 i nemen 1O 1 huisstraat 17, de nieuwste aanwinst binnen In het weekend van 19-20 en 21 augustus jl. Zondag 10.00 uur begonnen onze jongens van heeft ons traditionele seizoensopeningsweek- i de B en C jeugd aan hun clinic. Vele spelvor- end weer plaatsgevonden. Achteraf gezien men kwamen aan bod zoals 4x4voetvolley, esta- bare boarding, de Stropdas en snelheidsmeter maakten deze dag voor onze jeugd compleet. Er werd dan ook fel gestreden voor iedere meter door de jeugd om toch een zo hoog mogelijke score binnen te halen. Na de B en C jeugd kwa men de D, E en F jeugd nog aan bod waarna om 15.00 uur de middag afgesloten kon wor den. Ook de “nieuwbakken” pupillen die nu nog alleen trainen streden vol overgave tijdens hun eerste schreden op het voetbalveld wat leuke beelden voor de toeschouwer opleverde. Tijdens de diverse clinics waren in de kantine de Alpenjagers begonnen om er een feestje van kunnen we terugkijken op een zonovergoten fettequiz maar ook pannavoetbal met opblaas- en geslaagd weekend! Op vrijdagavond trapten onze lagere senioren af tegen bevriende elftallen uit de regio. Na de ze wedstrijden was er coverband “Punt Uit“ uit Esbeek om er een geweldige feestavond van te maken. En dat werd het! De kantine was over vol en de gezelligheid voerde de boventoon! Op zaterdag was het voor velen alweer “vroeg” dag om aan het jaarlijkse vriendentoernooi deel te nemen. Eén van de nieuwe teams was Nieuw Woensel dat na een zeer zwaar toernooi (door het warme weer) kampioen werd van dit geslaag de toernooi. Bijna 200 mensen deden later die avond mee aan de barbecue en met het mooie weer werd dit ook weer een succes! Ook onze artiesten Jeroen Paardekoper en Michael Humble brach ten de sfeer er goed in. Tegen de klok van 22.30 uur was de prijsuitrei king door onze voorzitter Joep Visser. Diverse prijzen werden hier uitgedeeld aan Rogier op ’t Hoog (hardste schot individueel), Nevelo 5 (hardste schot team), FC Drunen (sportiviteits- ROEFl-Handbal De veldcompetitie is weer van start gegaan en de uitslagen zijn als volgt: GDJ Roef-Wh. demons 6-0; MBJ Roef-HMC 2 19-15; MCJ Roef-HMC 0-13; DA Roef-Wh. Demons 19-16. Programma zaterdag 3 september: GDJ 11.00 uur Avanti-Roef MCJ 10.00 uur Wh.demons-Roef Studio 17 voor staat. Het zijn jonge, ambitieu ze en gepassioneerde kapsters met ieder een eigen specialiteit! Zo kunnen zij de treatments personaliseren en kwaliteitsgarantie aanbieden op de service. Kwaliteit en service voor de moderne klant anno 2011 valt of staat ook met uitstraling en interieur. Bij Studio 17 is daarom gekozen voor een strakke, maar toch uitnodigende Samen met 2 geweldige, enthousiaste meiden sfeerinrichting. Klanten worden er gekleurd met dezelfde passie voor het vak gaat Remco aan de colortable voorafgaand aan een goed Studio 17 onder de aandacht brengen in gesprek. Op deze manier kan deze best wel omgeving groeien, zowel op geneeskundig gebied als ook op het gebied van voeding. Verbandposten verspreid over ons dorp waar bij u terecht kunt als u hulp nodig heeft. •Ondersteuning bieden bij kinderen van de Moergestelse scholen als ze EHBO lessen krij- gen. Altijd al willen weten wat u moet doen in situaties die bij u of om u heen eventueel zouden kunnen gebeuren? Weet wat u moet doen, in sommige gevallen telt elke seconde. Bij voldoende aanmeldingen geven wij weer een nieuwe EHBO Cursus, waar u dingen leert die er eventueel bij u rond om of in huis of werk zouden kunnen gebeuren. Dit kost u 2 uurtjes in de week. Hier zit ook reanimatie bij. Interesse of vragen dan kunt u altijd op onze site terecht maar u kan ook Jan Zoontjens tel: 513 1447bel- len. Voor uitgebreide informatie over onze vereni ging ziet onze site www.ehbomoergestel.nl Op het nieuw uitgegeven EHBO-kaartje is door ons per ongeluk een verkeerd adres opge nomen. De verbandpost M. van Elderen is ver- I huisd naar Krijtenhof 22. Onze excuses. Bedankt de inwoners van Moergestel voor hun bijdrage aan de collecte van onze vereniging. Hiermee kunnen wij vele goede dingen doen voor Moergestel. Wat doet onze vereniging precies? Het verzorgen van opleidingen voor het beha len van het eenheidsdiploma, inclusief reani matie en de aantekening verbandleer en sport- letsel. Herhalingslessen, diverse vervolg opleidingen en oefeningen worden georganiseerd. •Ook wordt er een cursus 'bediening A.E.D." gegeven. •Opleidingen voor onze jeugd (diploma A en B) worden verzorgd. •Daarnaast posten onze leden geheel vrijwil lig en belangeloos bij talloze verschillende eve nementen in Moergestel. Inzet bij calamiteiten. uur is het nog mogelijk om je aan te sluiten voor een wandeling die afgesloten wordt met een theeproeverij. Het gaat een leuke, inte ressante en gezellige wandeling worden. Wel graag van te voren aanmelden via info@ kruidofzo.nl of via de website: www.kruidof zo.nl Maar het is natuurlijk ook mogelijk om je als groep aan te melden om een wandeling te gaan maken als verjaardagsfeestje, personeelsuit- stapje, familiewandeling of gewoon als groep je belangstellenden. Hanneke de Brouwer-Boemaars. Ik ben Hanneke de Brouwer en met mijn gezin woonachtig in Moergestel. Al voor lange tijd ben ik geïnteresseerd in kruiden en natuurgeneeskunde. Dankzij mijn te maken. Na het optreden van de Alpenjagers opleiding kruidengeneeskunde bij het Kruidenrijk in Haaren en aanvullende cur- was het de beurt aan DJ Tommy maar deze had sussen, heb ik de mogelijkheid kunnen creëren om hiermee te gaan werken. Met hetzelfde probleem als,de Alpenjagers: door mijn kennis, vaardigheden en enthousiasme wil ik wat doen. Sinds kort ben ik dan ook mijn eigen praktijk gestart: Kruid of zo. met de duizenden jaren oude wijsheid over planten en bomen en hun geneeskrachtige wer king, aangevuld met mythes over de planten en bomen? Nieuwsgierig naar wat er aan planten te vinden is in je directe omgeving? Ga met mij mee de natuur in en leer heel anders te kijken naar wat er groeit. Ik zal daarbij uitleggen wat de werking van de planten is en wat de plant ons te vertellen heeft. Laat je verrassen door de kracht van de planten en bomen. Een wande ling in de natuur wordt nooit meer hetzelfde, je gaat de planten om je heen nog veel meer waarderen. Ga mee en geniet! Op zondagmiddag 11 september om 14.00 In mijn praktijk houd ik me bezig met fytothe- rapie (kruidengeneeskunde), de MIR-Methode de KinderMIR en natuurgeneeswijzen. Door een holistische aanpak wordt er gekeken naar het totaalbeeld en waar de oorsprong van de klachten) ligt. Ik behandel niet alleen de klacht, ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 31 AUGUSTUS 2011 Op dinsdag 13 september opent de 35-jarige Remco Schapendonk de deuren van Studio 17 Kappers in het nieuwe pand aan de Raadhuisstraat nr., juist: 17. Remco vertelt: ‘Ik ben mijn carrière begonnen bij Burnys Haarstudio. Samen met Bemie Ot- jens heb ik deze salon opgebouwd. Wij deelden één passie: wedstrijdwerk in het kappersvak! Met behulp van technische clubs en natuurlijk veel gedrevenheid en passie voor het vak zijn we succesvol geweest als Nederlands kampioen consumentenmode.’ Na veel ervaring te hebben opgedaan in ver schillende kapsalons kwam er een nieuwe uitdaging op zijn pad. Na een HBO-oplei- j ding ‘leraar in het Kappersvak’ ging Remco les geven aan het ROC in Tilburg. 11 Jaar lang begeleidde hij aanstormende kappers en kap sters op het ROC Tilburg. Zijn baan als docent in het kappersonderwijs was zeer gevarieerd. Het begeleiden van jonge mensen vooral stond bij hem hoog in het vaandel. Ook bestond zijn baan uit het managen van de ROC-kapsalon. In de vrije avonduurtjes vond hij het daarnaast nodig om de echte creatie- vellingen te trainen voor kapperswedstrij den. Zijn passie voor HAAR en alles daarom heen wilde hij graag overbrengen aan jong aanstormend talent. Twee jaar geleden is zijn wedstrijdclubje nog tweede geworden bij de Hairfashion Awards! Toch zoekt Remco altijd naar vernieuwing en nieuwe uitdagingen. Toen hij in contact kwam met Daan Mommers, eigenaar van Salon Daan in Goirle, zijn ze op zoek gegaan naar een nieu we uitdaging en jongensdroom: een eigen kap salon! Al gauw kwam het schitterende pand aan de Raadhuisstraat bij hen onder de aandacht. Een geweldige commerciële unit om de droom te verwezenlijken: Studio 17 was geboren! Moergestelse Hanneke de Brouwer zet praktijk op: bij Studiol7 Kappers, Raad- Moergestel. Studio 17 Kappers is geopend ma. belangrijk vindt en samen de lat hoger leggen!’ t/m do. van 8.30-18.00 uur, vrij, van 8.30-20.00 calle (we gaan ze nog nader voorstellen) gaat bereikbaar op (013) 889 8638. Remco de doelgroep de kwaliteit bieden waar www.studiol7kappers.nl Triple One I- Plok Klaore 6-6; Veerkes jaja- Mix Plok 7-5; Plok Klaore-de vrijbuiter 5-7; Plok epi-Triple one 12-10. Stand na speelweek 14: 1.Triple One 111-86; zit. Samen gaan we in de spiegel kijken, z.ue Vrijbuiter i LÓö; 5.Veerkes jaja i i-67, M ook doof middd yan kruidenwandelin. LPlokKiaorell-óó;5 TnpleOnelI 11-57; 5. gen, workshops en lezingen, wil ik de mensen Plok Epi 11-57; 6. Mix Plok 10-55 te maken ëmet’ het gebruik yan Ranglijst uitworpen: 1. Harrie Strijbosch 103; kruiden en wilde planten die in onze eigen 2. Leon Viellevoye 102; 3. Rini Beekmans/Eric van Eyl 92 Ranglijst 180 uitworp: 1. Johan van Daelen, Zin gekregen in een wandeling in de natuur, Kees Kouwenberg, Dorus de Laat en Jan Erven, maar dan net een beetje anders? Kennismaken Moergestel en omstreken. Studio 17 Kappers staat voor trendy, jong, cre atief, vernieuwend met veel passie voor mooi haar. *Om dit waar te maken is gezocht naar een product met dergelijke kwaliteit en wat breed inzetbaar is bij een groot publiek: TIGI hair care. TIGI is een kwaliteitsproduct dat aan sluit bij onze eigen wensen en de behoefte van de consument. Door de TIGI academy met regelmaat te bezoeken kunnen wij de lat hoog leggen voor onze klanten. Trainingen voor het altijd in beweging binnen ons vak. Tevens zijn komen wij aangesloten bij Tigi Incrowd: een select groepje kappers dat de kwaliteit in ons vak 1?!1 J-. J 1-^11l> Samen met de twee topstylisten Anne en Pas- uur en za. van 8.00-16.00 uur en telefonisch calle (we gaan ze nog nader voorstellen) gaat bereikbaar op (013) 889 8638. was het de beurt aan DJ Tommy maar deze had sussen, heb ik de mogelijkheid kunnen creëren om hiermee te gaan werken. Met het prachtige weer zat de klandizie buiten. Het eerste en tweede elftal mocht ook nog aan treden tijdens deze dag maar zij konden de punten niet in Moergestel houden. Namens Audacia willen wij alle vrijwilligers heel hartelijk danken voor het welslagen van dit grandioze seizoensopeningsweekend 2011. prijs) en aan Nieuw Woensel (kampioen Vrien- Indien het komende seizoen net zo succesvol -Ook was er neg een oanmoedi- wordt voor de meeste teams als het weekend dan maar juist de mens als totaal. Zo kunnen we die- de laagst geklasseerde van dit zullen we weer vele kampioenschappen kunnen per en breder gaan werken, dan wanneer we ons - -J‘ --J-1 alleen richten op de specifieke aandoening. Pas na een uitgebreid gesprek zal ik een behandel plan opstellen die helemaal op de persoon en de klacht(en) afgestemd is. Je kunt bij mij terecht voor alledaagse onge- vrijbui.» S-7; Mix Plok- Triple One II 3-,; i le vlak. Maar een diagnose stellen is niet mijn taak. Het lichaam is de spiegel van de ziel en vertelt ons dat er ergens iets niet goed 2.de Vrijbuiter 11-68; 3.Veerkes jaja 11-67; PAGINA 7 i— «H ICggCU VLAJ1 U11Z.C MdUlCU. Al dllllllgvil VUUi 11CL C------

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 7