QOEF! 35+ Toernooi MTV Stokeind Jeugdvakantieweek weer geslaagd ALLROUND MAKELAARDIJ Nu ook fietsroute van Moergestel naar Arendonk ALLROUND MAKELAARDIJ Rommelmarkt Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! Pieter Burgers Toon Coppens lijmen Smits Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Arendonk als Oisterwijk is groot. In deze sfeer hebben de Stichting Oisterwijk 800 en de Arendonkse tegenhanger elkaar snel gevon den. Er zijn meerdere gezamenlijke program ma’s in voorbereiding. De korte versie is als volgt: Start in Moergestel: Fiets richting de molen. Volg bordjes ‘fietsroute netwerk’. LA bij molen. Over viaduct. RD naar Kanoboerderij. Knp. 4- 2- (richting knp. 5). LA. Richting Baarschot. Knp. 49-68-69-98-93-94- (richting knp 97, Hul sel). RA, Kruisdijk richting centrum Hooge Mierde. Bij begin bebouwing Hooge Mierde RA richting centrum (De Gagel). Op plein LA. Richting knp. 56. LA, De Luther. Knp. 59, richting knp. 61. Bij kanaal LA (knp. 61), niet langs kanaal. In Arendonk bij Mariakapel (Kapelstraat) en verkeerslichten RD tot in cen trum. Totale afstand: 41 kilometer. Geholpen door goed weer hebben de deelnemende kinderen aan de Jeugdvakan tieweek weer een fijne spelweek gehad. Enthousiaste kinderen en een al even enthousiaste leiding kunnen weer terugkijken op een geslaagde week dankzij alle hulp en medewerking die weer bij iedereen verkregen werd. 10.00 10.00 Start in Arendonk: Bij VW-kantoor LA over parkeerplaats, richting ‘fietsroute netwerk’. Naar knp. 59. Knp. 60-56-96-95-99-47-48-01. (Richting knp. 38). RA. Richting centrum Hilvarenbeek. Op De Vrijthof voor kerk LA en dan weer RA richting Biest-Houtakker. Knp. 5-6. (Richting knp. 82). Over kanaal RD Heu velstraat naar centrum Moergestel. Over via duct. RA bij molen. Middelpunt van de Benelux. Totale afstand: 43 kilometer. ROEF! HANDBAL Vanaf donderdag 25 augustus beginnen de trai ningen weer en wel op de buitenvelden. 18.00-19.00 uur GDJ en MCJ 19.00-20.00 uur MBJ 19.30 uur Dames A en Dames-senioren 20.00 uur Haren A en Heren-senioren De veldcompetitie gaat weer van start en wel met de volgende wedstrijden: Zaterdag 27 augustus: 10.30 uur GDJ Roef-Wh. Demons. 10.30 uur MBJ Roef-HMC 2 11.30 uur MCJ Roef-HMC Zondag 28 augustus: 10.30 uur DA Roef-Wh. Demons10.00 Kinderen die mee deden met het schooltoer- nooi en natuurlijk alle andere, die denken dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen. Voor meer informatie, bel gerust even 513 3103 Franky. Handbal is altijd raak Vervolg op succesvolle fietsroute 'Middelpunt van de Benelux’ van Moergestel naar Chaam Onderstaand de uitslagen per speelsterkte. De met een gemarkeerde spelers hebben hun thuishonk bij MTV Stokeind. Herendubbel 5 1 Peter de Lange John Verhouden 2 Hans Erven Wim Willems De samenwerking tussen de twee organisaties is een schoolvoorbeeld van de Benelux-gedach- te. Toen het Middelpunt van de Benelux door staatssecretaris Ben Knapen in Moergestel werd onthuld, was daarbij een grote delegatie uit Arendonk onder leiding van de burgemeester aanwezig. Toen al leefde het idee om de gemeen schappen van Oisterwijk/Moergestel/Heukelom en van Arendonk door middel van een fietsrou te symbolisch aan elkaar te koppelen. Dit idee is in een stroomversnelling gekomen na de fietsroute van Moergestel naar Chaam. Deze route is een groot succes gebleken. De route van Moergestel naar Arendonk (w) is opnieuw uitgezet door Hennie van Schooien uit Moergestel. Van Moergestel naar Arendonk is het 41 kilometer en terug 43 kilometer. Ook deze route kent twee versies: een beknopte met louter aanwijzingen over hoe je moet fietsen en een zeer uitgebreide met foto’s en cultuurhis torische informatie van interessante objecten die de fietser onderweg tegenkomt. De korte en de lange versie zijn te downloaden via www.ois- terwijk800.nl Met burgemeester Emest Buijs (links) voorop fietste in mei een delegatie van Arendonk naar Oisterwijk. Op de foto rijden de Vlamingen over het fietspad van Moergestel naar Oisterwijk. Na de fietsroute van het Middelpunt van de Benelux in Moergestel naar Chaam is er nu ook een fietsroute van Moergestel naar Arendonk. Ook deze start bij het Middelpunt van de Benelux aan de Scheerman in Moergestel. Het ontstaan van deze fietsroute is ingegeven door het feit dat zowel de gemeente Oisterwijk als de Vlaamse grensgemeente Arendonk volgend jaar achthonderd jaar stadsrech ten vieren. Van 13 t/m 21 augustus heeft het Open 35 bij tennisvereniging MTV Stokeind plaatsgevon den. Na een zomer met veel regendagen die velen snel zullen willen vergeten, is het de toer- nooiweek relatief droog gebleven met over het algemeen zomerse temperaturen. Op donder dag 18 augustus was er wel veel regen gevallen en dreigde het schema in de war te raken. Met de hulp van onze bevriende tennisclub Sla Raak uit Oisterwijk kon een aantal wedstrijden daar gespeeld worden en hoefden er gelukkig geen noodgrepen plaats te vinden voor de drie res terende toernooidagen. In het weekend van 20 en 21 augustus vonden de Yi finale en finale wedstrijden plaats. On danks een code oranje voor de zondag is het die dag op een spatje na geheel droog en zeer warm gebleven. Zo rond de klok van 6 uur vond de prijsuitreiking plaats, waar alle le en 2e plaat sen werden gehuldigd. De prijzen in de vorm van waardebonnen van Wilkin Sports werden hierbij overhandigd aan alle finalisten. We kunnen vanuit de vereniging terugkijken op een zeer geslaagd toernooi mede door onze sponsor en de inzet van onze vrijwilligers. Het laatste nieuws over en van MTV Stokeind vind je altijd terug op www.mtvstokeind.nl In de achtertuin van Woonvoorziening Martino aan de Langvennen Noord 51 in Oisterwijk wordt op zaterdag 27 augustus 2011 van 11.00 tot 16.00 uur een rommelmarkt gehouden. De toegang is gratis. De opbrengst is voor het goede doel. Een gezellig dagje uit voor de bewoners van Martino, mensen met een verstandelijke beperking. De bewoners stellen het zeer op prijs als u een kijkje komt nemen. Tot dan! De viering van dit jubileum en de voorberei ding daarvan lijken in de twee gemeenten sterk op elkaar. Vanuit de bevolking ontstaan tien tallen activiteiten die zelf worden georgani seerd. De bereidheid tot samenwerking in zowel Damesdubbel 5 1 Nicole van der Aa Ilse Wetzels-van Roon 2 Annemarie Ketelaar Marleen Willems Gemengd Dubbel 5 1 Marleen Willems Maarten Doornen 2 Nicole van der Aa Hans Erven HerenDubbel 6 1 Jac de Beer Peter-Paul Valk 2 Henk Clement Pedro op 't Hoog DamesDubbel 6 1 Marian Janssen Willemien van der Linden 2 Angelique Ligtvoet Maaike Ligtvoet Gemengd Dubbel 6 1 Petra Jonkers Frank Michels 2 Jeanne Brekelmans Frie IJpelaar HerenDubbel 7 1 Lucien Spapens Piet van Weert 2 Rob van Gerven Peter van de Wiel DamesDubbel 7 1 Agnes van Grinsven Tonnie Roozen 2 Wendy Coomans Hedwig van Os GemengdDubbel 7 1 Leny Denissen Guido Berendhuysen 2 Mariette Siemerink Adri Verhoeven DamesDubbel 8 1 Agnes van Grinsven Anne-Marie Ver- kooijen 2 Lian Kanters Angeline Verspeek GemengdDubbel 8 1 Ingrid Meuwissen Alex Smetsers 2 Maria Stappaerts-Paans Jan Velsen PAGINA 5 11.00 MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 24 AUGUSTUS 2011 Gtlzerbaan 34 5037 KV Tilburg T0B-5920080 F013-4688259 lwww.allroundmakelaaidij.nl A '1 STOKEIND

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 5