Onze ’Vierdaagsekanjers’ op de foto Toer-Mee 2011 Dorpsraad Moergestel onderzocht woonbehoefte Grandioze seizoensopening bij Audacia jongeren Aphrodite I Oisterwijk Weekblad voor Moergestel Zondag 28 augustus: Uw Gemeentertzeuws op www.oisterwijk.nl Veel jongeren willen in Moergestel wonen Op de laatste zondag van augustus, de 28ste, zal de M.O.V.-groep van Moer gestel de jaarlijkse sponsorfietstocht Toer-Mee organiseren. De opbrengst van deze fietstocht zal, net als alle voor gaande jaren bestemd zijn voor het pro ject, een opvanghuis voor straatkinderen, van Pater Theo Raaijmakers in de stad Cochabamba in Bolivia. BS. Wilt u meer informatie omtrent het seizoen- sopeningsweekend raadpleeg dan www.auda cia.nl voor tijden en indelingen jeugddag. M.O. V.-groep Moergestel Schoolstraat 5 MOERGESTEL (10), Marieke Verkooijen (5), Marieke van Kerkoerle 1Anneke van de Wouw 1Corry op ’t Hoog (1), Ricky Martens (3), Lies Frommé (8) en Jan Timmermans (6). Niet aanwezig voor de foto: Maaike Ligtvoet (4). WOENSDAG 17 AUGUSTUS 2011 36e JAARGANG Nr. 1625 rrteuws Op de foto in willekeurige volgorde (met tus sen haakjes het aantal deelnames aan de Nij meegse Vierdaagse): Petra van Nuenen (1), Ankie van der Wegen (2), Chariot van Genech ten (1), Trudie van der Staak (1), Roxan Helder man (1), Joyce Kastelijn (1), Paula Dorsman (9), Helga de Cort (1), Helmut Ter Beek (4), Corrie van Hest (13), Henny van der Haring (21), Mirjam Ter Beek (6), Johan Vriens (1), Lian Vriens (1), Bep Meijder (15), Nic Meijer Ook op deze dag staan de eerste officiële wed strijden op het programma voor ons le en 2e elftal. Zij beginnen met de bekercompetitie en de volgende wedstrijden staan op het pro gramma: 12.00 uur Audacia 2 en om 14.30 uur Audacia 1. Na de wedstrijd van Audacia 1 is het dan de beurt aan DJ “Tommy Santo ”om er een nóg grotere feeststemming in te brengen. Wij hopen u tijdens deze dagen te verwelko men op ons sportpark aan de Molenstraat om op deze manier het komend voetbalseizoen op feestelijke wijze mee in te luiden. Tot vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 augustus aanstaande! Commissie Seizoensopening Audacia 2011 De Vierdaagselopers op het terras van Gildehuis ’t Stokske. Zaterdag 23 juli werden ze door Jan en Hannelies Timmermans van Gildehuis ’t Stokske weer gastvrij ontvangen: de Moergestelse deelnemers aan de Nijmeegse Vierdaagse 2011. Voor het merendeel Moergestelse deelnemers, maar er waren ook deelnemers bij die een groot deel van de zomer op Camping ’De Bosfazant’ ver blijven. Verwelkomd met een heerlijk kopje koffie werden de opgedane ervaringen uitgewisseld. Het was een feest van herkenning voor de lopers. Jan Timmermans is al vanaf2004 samen met zijn vrouw Hannelies een perfecte gastheer tijdens de inmiddels traditioneel geworden zaterdag-na-de-vierdaagse ochtend, ’n Idee van hemzelf trouwens dat in 2004 gestalte kreeg en dat door Moergestel-Nieuws dankbaar werd opgepikt met een al even traditionele groepsfoto die iedereen digitaal kreeg toege stuurd. Huidverzorgingsinstituut Tel. Ö13-5T3 *1474 H De 31ste Toer-Mee wordt gereden op zondag 28 augustus a.s. Startkaarten kunt u tussen 11.00 en 13.30 uur bij de startpost voor Herberg de Veerkes op het St. Jansplein kopen voor 2,50 euro per persoon of 6,- euro per gezin.. Er is ook een startpost bij Boerderij Denissen in Berkel-Enschot. De route is 25 of 40 km. lang. Tijdens beide tochten komt u op diverse plaatsen een stem pelpost tegen waar u een versnapering krijgt of waar u een kop koffie, een broodje, een glaas je fris of een kop soep kunt kopen. Ook wor den de kinderen bij deze stempelposten niet vergeten. Speciaal voor hen zijn er diverse spelletjes waar ze ook nog een leuk prijsje kun nen winnen. De M.O.V.-groep zal er alles aan doen om u een fijne fietsdag te bezorgen. Wij hopen dan ook dat u op 28 augustus van de partij zult zijn. Weekend 19, 20 en 21 augustus Vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 augustus staat het sportpark van Audacia weer bol van de voetbal- en muziekactiviteiten. We staan namelijk alweer op de drem pel van een nieuw voetbalseizoen en dan is het de beurt aan het traditionele sei- zoensopeningsweekend. Op vrijdag 19 augustus trappen we af met de volgende wedstrijden voor de lagere senioren: Selectie Audacia (aangepaste training) Audacia 3 - Manege Hooijen 20.00 uur Audacia 4 - Voab 19.00 uur Audacia 5 - VCB 20.00 uur Audacia 6 - SV SOS 19.00 uur Audacia 7 - Spoordonkse Boys 19.00 uur Deze avond wordt verder opgeluisterd door de bekende Coverband “Punt Uit” (Esbeek); zij zullen het dak van de kantine eraf spelen! Op zaterdag 20 augustus zullen vanaf 13.00 uur 12 samengestelde teams door bedrijven, vereni gingen, families etc. strijden om de felbegeer de wisseltrofee in een onderling toernooi. Deel nemende teams zijn: Audacia A2, DMG, De Klaore, Brouwer Jr, Viola, Nevelo 5, Nieuw Woensel, FC Drunen, De Hoogwerkers, Veer kes Old School, ZW de Brouwer en De Huis genoten met vrienden. De gehele dag zal de muziek verzorgt worden door een disco en ’s avonds na het toernooi zullen er nog 2 gewel dige artiesten optreden te weten: de André Hazes look a like “Jeroen Paardenkoper” (dit talent moet u gezien hebben!) en zanger “Mi chael Humble”. De prijsuitreiking van het toernooi zal rond de klok van 22.00 uur zijn. Op zondag 21 augustus is het de “Jeugddag”, die dit jaar mede verzorgd wordt door Voetbal- party! Vanaf 10.00 uur wordt er gestart met de B en C junioren waarna de D, E en F jeugd mid dels een voetbalclinic de dag zullen vervol gen. Zie programma op www.audacia.nl Omstreeks 13.00 uur zal het traditionele Frühshoppen van start gaan met medewer king van de iedereen bekende Alpenjagers! Tevens zal er deze dag een reünie zijn van (het oude bekende Audacia 10) wat altijd gezel ligheid oplevert! p Huidverzorgingsinstiti Veel jongeren willen in Moergestel wonen, zo blijkt uit de enquête die de Dorpsraad Moergestel onlangs heeft uitgezet De Dorpsraad Moergestel heeft de interesse van jongvolwassenen om in Moergestel te willen (blijven) wonen in kaart gebracht. Ook onderzocht de Dorpsraad Moergestel in wat voor woningen zij zouden willen wonen en wat ze daaraan uit kunnen of wil len geven. Aanleiding Begin 2011 heeft de Dorpsraad Moergestel diverse gesprekken gehad met de jongvolwas senen in Moergestel, de gemeente Oisterwijk en Thebe. Het doel van deze gesprekken was antwoord te vinden op de vraag of de Reuselhof geschikt zou zijn of gemaakt kon worden om (tijdelijk) te bewonen door de jongvolwassenen van Moergestel. Om deze vraag te kunnen beantwoorden heeft de Dorpsraad Moergestel een digitale enquê te ontwikkeld en afgenomen onder zo’n 85 jongvolwassenen. In de enquête zijn vragen gesteld die de woonbehoefte van de jongvol wassenen in kaart brengt, afgezet tegen hun opleidingsniveau, werksituatie en financiële situatie. In het rapport geven we de resultaten van de enquête weer en beantwoorden we de vraag wat de woonbehoefte van de jongvolwassenen in Moergestel is. We zijn van mening dat we met dit rapport een goede basis hebben gelegd om opnieuw in gesprek te gaan met de verschillen de partijen. Oproep In de enquête geeft circa 75% (onder de 28 jaar) van de jongvolwassenen met een directe verhuiswens aan in Moergestel te willen wonen. De Dorpsraad Moergestel wil graag in con tact komen met de jongvolwassenen die inte resse hebben in bewoning van de Reuselhof en de vervolgstappen mee uit willen werken. Heb je interesse? Neem dan contact op met de Dorpsraad Moergestel via sdmoergestel@gmail.com Leden/sponsors die zich willen opgeven voor de barbecue op zaterdag 20 augustus 2011 kun nen dit doen d.m.v. een mail naar vriendentoer- nooi@audacia.nl of een briefje in de brieven bus bij Corné Zoontjens, Korenschuur 70. Kosten voor de barbecue zijn 10,00 euro p.p. Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur gemeente I oeraes te

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1