ALLROUND MAKELAARDIJ ALLROUND MAKELAARDIJ R.S.V. Fevior is weer een kampioene rijker! O QOEF! Judovereniging St. Jan behaalt 3e plaats Afsluiting Tennis-instuif MTV Stokeind wederom groot succes! Moergestelse dartcompetitie 2011 Nijmeegse Vierdaagselopers. SchoolHANDBAL- Miele Innovation Centre Frans van Velthoven Perso en betrokkenheid: 24 u 7 dagen per week Schoolstraat 7 - Moergestel - Tel. (013) 513 1245 Op de foto’s ziet u de judoka’s en hun trainers. doelsaldo en zij mochten een mooie beker in dank voor hun inzet! I::l. 0p maandag 4 en dinsdags juli zijn wij i.v.m. de kermis om 13.00 uur gesloten. Op woensdag 16 maart jl. vond de eerste instuif van het nieuwe tennisseizoen plaats, waarover wij al eerder berichtten in het Moergestel- Nieuws. Vele kinderen hebben gedurende 14 weken kunnen proeven aan de tennissport. Dankzij de inzet van twee enthousiaste trainers hebben onze jonge jeugdleden de afgelopen weken heel veel bijgeleerd en dat werd getoetst op de diplo- ma-tennis-middag die afgelopen woensdag georganiseerd werd. Menigeen was een tikkel- hoven en Jan de Laat. Robin Hoeven, Thom van den Bruggen, Stan Adams, Bram de Bont, Jom van Gisbergen, Sem en Nilles Beex bereik ten een zeer welverdiende tweede plaats op het ereschavot. Voor Joran Mulder en Puck Postel- mans was er een derde plaats weggelegd. Voor Harm Kools was het zijn eerste toernooi en hij behaalde een mooie vierde plaats. Wij zijn dan ook trots op dit gezamenlijk bereik te resultaat en danken alle judoka's. Heb je zin om te komen judoën dan ben je welkom in den donk in de bosstraat op woensdag en don derdag vanaf 18,30 tot 20,30 uur. We gaan eerst met vakantie maar vanaf 31 augustus ben je weer van harte welkom. Alle inhaalwedstrijden zijn ingehaald, Plok Klaore-Plok Epi 4-8. Triple One I gaat aan de leiding gevolgd door Mix Plok en de vrijbuiter. Verder info zie, http://www.plok.it Stand na week: 1 Triple One 16-462 Mix Plok 6-38;3 de vrijbuiter 6-37; 4 Plok Epi 6-35; 5 Veerkes jaja 6-34; 6 Triple One II6-31; 6 Plok Klaore6-31 180 score: 1 Johan van Daelen Hoogste finish: 1 Harrie Strijbosch 103; 2 Leon Viellevoye; 3 Erik van Eyl en Rini Beek mans 92. Afgelopen zondagochtend 26 juni stipt om 9 uur startten in SporthaTDe Roomleij” in Udenhout de “Interscolaire clubkampioenschappen”tus- sen de “Eerste Sport- en Judovereniging Goirle”, de J udovereniging “Deusone” (Diessen), Judo vereniging “Sint Jan” (Moergestel) en de orga niserende Judoclub Berkel-Enschot ‘ten shi’. In totaal namen rond 65 judoka’s deel, waarvan 14 van judovereniging St. Jan. Vorig jaar mocht onze vertegenwoordiging de Kees Kools wis- selbokaal voor het beste gemiddelde resultaat van de deelnemende clubs mee nemen naar Moergestel. Helaas hebben we die topprestatie dit jaar niet kunnen herhalen; dit jaar werden we derde. Op een individuele eerste plaats eindigden Jaap de Groot Koen, Postelmans, Marijn van Laer- i Zijn er kinderen die het leuk vinden om in i ze natuurlijk van harte welkom. Informatie is te Pioniers Opgooi jongens: 11:00u Roef! - Gemert Opgooi meisjes: 11:00u Ducks - Roef! Hb pup 2: 10:00u Jeka - Roef! Hb pup 1: 15:00 en 16:00u Twins - Roef! Hb jun: 14:00u Roef! - Starlights Zondag 3 juli: Sb jun: 11:00u en 12:45u Roef! - Robur ‘58 Sb 2: 11:00u Bullfighters - Roef! Hb 1: 14:30u Nuenen - Roef! Hb 2: 10:00u Tilburg - Roef! Zaterdag 2 juli spelen onze dames softbal, de laatste thuiswedstrijd op het Roef veld voor de vakantiestop. Het veld van Roef! ligt aan het Stokeind voor de sporthal. Kom gerust eens kij ken naar hoe deze dames spelen op hoog soft bal nivo. Ze hebben deze wedstrijd veel steun nodig, daar het belangrijke wedstrijden zijn om in de poule te blijven. HONK- SOFT- EN BEE BALL Wedstrijden komende week: Zaterdag 2 juli: Sb pup: 11:00u Gophers - Roef! Tijdens de laatste selectiewedstrijd van kring Oirschot, gehouden te Goirle, behaalde Danique Swinkels met haar pony Spirit een le prijs in de klasse C-B dressuur. Met dit mooie resultaat werd ze aan het einde van de dag gehuldigd als kringkampioene in haar klasse. Een zeer mooi resultaat, zeker omdat ze dit jaar pas is begonnen met het rijden van wed strijden. We gaan ongetwijfeld nog veel horen in de toekomst van deze geweldige amazone. Namens alle leden van Fevior van harte gefeliciteerd en heel veel succes tijdens de Brabantse kampioenschappen die dit jaar worden gehouden op 13 en 14 augustus in de Mortel. RSV Fevior tje zenuwachtig, doe ik het wel goed, lukt het me van daag net zo als de vorige keren, haal ik mijn diplo ma wel? Na een kleine warming-up had iedereen de smaak al snel te pakken en vlogen de ballen over de banen. De kinderen moesten ver schillende balvaardigheids- en slagvaardigheidoefenin- getjes doen en aan het ein de van de middag kreeg iedereen een diploma! Hoera! Van harte gefeliciteerd allemaal! Voor de iets ervarener jeugd werd een hussel- toernooitje georganiseerd, dat wederom druk bezocht werd. Er werd weer fanatiek getennist door de vele jeugdleden, tot 15.15 uur. Als belo- men. In poule 2 won de Bienekebolders op ning werden alle deelnemers getrakteerd op een bingo, met voor iedereen een leuk prijsje! Na een ontzettend gezellige middag, ging ieder een weer voldaan naar huis. Langs deze weg wil len wij alle hulpmoeders nogmaals hartelijk dank voor hun inzet! Sb T: 14:30 en 16:30u Roef. - Hoofddorp De Jeugdcommissie van MTV Stokeind Ook dit jaar zijn de Moergestelse deelnemers aan de Nijmeegse Vierdaagse weer welkom in Gildehuis ’t Stokske aan de Zandstraat la. Eige naar Jan Timmermans ontvangt de wandelaars graag op zaterdag 23 juli om 11.00 uur. Onder het genot van ’n kopje koffie kunnen de deel nemers traditiegetrouw bijkletsen over de opge dane ervaringen. Ook wordt er voor Moergestel-Nieuws weer de gebruikelijke groepsfoto gemaakt die u achter af digitaal krijgt toegestuurd. Van harte welkom dus: zaterdag 23 juli 11.00 j uur op Gildehuis ’t Stokske! ontvangst nemen. Op 14 en 16 juni organiseerde de handbal afde- o f ling van Roef weer het gezellige schoolhandbal- Vlnflen op onze site, www.svroei.nl. toernooi voor de basisscholen. Op de dinsdag kwamen de kinderen van groep 3-4-5 naar het i Roef, terrein om een gezellige competitie te spelen. 4 teams hadden zich opgegeven en na een spannende strijd had de Hertog Jan de I meeste punten. Dit team kon de volgende dag vol trots de beker op school laten zien. Op de donderdag waren de oudste leerlingen van de basisschool aan de beurt. Negen teams deden mee, verdeeld over twee poules. Het begon al reuze spannend voor dat er ook maar één bal gegooid was: waren de weergoden ons gunstig gezind? En ja hoor de stortbuien gin gen over Oisterwijk, maar in Moergestel bleef het droog. De finale van poule 1 eindigde gelijk, dus moesten er penalty’s genomen worden. Iedereen deed reuze zijn best en uiteindelijk mocht de Graaf van Ursel zich de winner noe- Pieter Burgers Toon Coppens lijmen Smits PAGINA 5 II I I 4 iTJ [i [i MTV STOKEIND Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T<>13-5920080 F013-4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 29 JUNI 2011 4-i yZijn er kinderen me uci ilua vmum um IOC ril OOI Vdll IxOvl. clubverband te komen handballen, dan zijn niri nntiiurliik van harte welkom. Informatie is

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 5