Nieuw zwanenleven op De Reusel Nico Oerlemans en Harrie Beerens onderscheiden Benefietconcert Semmy’s Rock Res’I L'EN Cultuurhistorische stadswandeling Anhrniïfp Kopij eerder aanleveren i.v.m. Pinksteren Koninklijke en gemeentelijke waardering 100% voor het goede doel!!! J Huidverzorgingsinstituut nieuws Weekblad voor Moergestel Harrie Beerens met de gemeentelijke onderscheiding. Nico Oerlemans krijgt de versierselen opgespeld. Marjolein Burgers-Schiite 41 RUIM 80J44R HETSPLfZfffi 1 *4 Online coaching Teamtraining Cursussen 06-43448689 www.resilienza.nl infoC0resilienza.nl Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@ schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl ’Het heeft de Koningin behaagd om je te benoe men tot Lid in de Orde van Oranje Nassau’, sprak burgemeester Janssen, ’voor je meer dan Wat: Benefietconcert Semmy’s Rock Wanneer: 18 juni 2011 Waar: Partycentrum De Ster Nieuwkuijk Tijd: 15.00 - 01.15 Tickets: 10,- in de voorverkoop via www.ticketpoint.nl WOENSDAG 8 JUNI 2011 36e JAARGANG Nr. 1618 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Coaching Teamtraining Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Na alle commotie rond zwaan Flappie kwam afgelopen weekend weer positief nieuws uit de nabijheid van De Reusel. De inzender van dit bericht werd zater dag verrast doordat een koppel zwanen met kroost (vijf stuks) in De Reusel zwom. Het blijkt om hetzelfde koppel te gaan dat vorig jaar zes jongen heeft grootgebracht. (Foto: Kees Schoenmakers). Op woensdag 15 juni 2011 is er een stadswan deling door het centrum van Oisterwijk. De start is om 14.00 uur bij het Raadhuis op de Lind. De rondleiding duurt ongeveer 2 uur en voert de deelnemers over De Lind, via de Dorpsstraat en Stationsstraat, door de Kerk straat naar het Kerkplein. Nico Haneveld, stadsgids van de Heemkundekring de Kleine Meijerij, geeft in de oude dorpskern uitleg over monumentale panden en markante figu ren uit het rijke verleden van Oisterwijk. De kosten bedragen 3,- euro. U hoeft zich van te voren niet aan te melden. U bent van harte wel kom! Donderdagmiddag, Hemelvaartsdag, is er na afloop van het Dorpentoemooi afscheid genomen van 2 steunpilaren van Audacia. Dat ze beiden al erelid waren van Audacia geeft aan dat ze al een heel werkzaam leven als vrijwilliger bij deze voetbalvereniging achter zich hebben. In een overvolle warme kantine had zich rond 15.00 uur een groot aantal jeugd spelers, leiders en trainers verzameld, maar ook de kinderen en kleinkinderen van Nico en de naaste families Beerens en Oerlemans waren in groten getale aan wezig. Nadat voorzitter Joep Visser de beide jubila rissen had toegesproken en bedankt voor hun grote prestaties, sprak vervolgens jeugdvoor- zitter Theo Ratelband nog vele lovende woor den uit. Hierna werd het woord gegeven aan burge meester Hans Janssen die zich al geruime tijd verscholen had achter het publiek. Hij roemde Harrie voor zijn inzet, vaak al voor dag en dauw in de weer om de goaltjes op zater dag klaar te zetten, voor zijn bijdrage als lei- Op zaterdag 18 juni wordt in partycen trum De Ster in Nieuwkuijk benefietcon cert Semmy’s Rock gehouden t.b.v. Stich ting Semmy. Stichting Semmy heeft ten doel het verlengen van de levensverwach ting en uiteindelijk het vergroten van de overlevingskansen van kinderen die getrof fen zijn door hersenstamkanker. Voor meer informatie over Stichting Sem my zie www.stichtingsemmy.nl der, het kienen, en de vrijwilligersavond enz. Burgemeester en wethouders besloten hem de penning met gemeentelijke waardering toe te kennen. Zichtbaar verrast en ontroerd liet Har rie alles over zich heen komen. Nico Oerlemans had ondertussen zijn colbert aangetrokken omdat hij ook iets verwachtte! grote verdienste voor Audacia en de Moerges- telse gemeenschap’. ’Meer dan 40 jaar ben je de stuwende en bepa lende kracht geweest achter het jeugdvoetbal. Leider, kienavonden organiseren, schoolvoet- bal, clubblad, jeugdsecretaris en op Koningin nedag de spelletjesdag organiseren voor de jeugd van Moergestel’. Een lange rij aanwezigen kwam na de huldi gingen de jubilarissen feliciteren en bedan ken. P I IUIU VUILUI yil lyoil IOIIIL Aphrodite J Tel. 013^513 1474 Van ’karrenspoor’, zoals ze zelfs vertelden, naar de digitale snelweg, van de wasteiltjes aan de Bosstraat tot aan de warme douches in de Mo lenstraat, Nico en Harrie hebben beiden bijgedra gen aan de ontwikkeling van ons dorp en de samensmelting van burgers, boeren en buitenlui in een prachtige, nog immer bloeiende vereni ging! De inlevertijden van kopij en adverten ties voor deze krant van volgende week zijn aangepast i.v.m. de Pinksterdagen. REDACTIONEEL Alle gewone kopij voor de krant dient bij ons binnen te zijn a.s. vrijdag 10 juni 12.00 uur. Alle teksten die later worden aangeleverd kunnen we niet meer plaatsen in de krant van woensdag 15 juni. Dat geldt ook voor de (sport)teksten uit het weekend! ADVERTENTIES Advertentie-opdrachten en materiaal (ook Zoekertjes!) mogen worden ingeleverd tot zaterdag 11 juni 12.00 uur. Graag wijzen we er nog eens op dat ons redactieadres (ook voor de telefoon!) dage lijks gesloten is van 17.00-19.00 uur.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 1