50 jaar Gymclub Van De Loo Ham/ en MiePje Wolfs-op 't tioog Opening van centrum jeugd en gezin Hippisch Festijn te Moergestel Zanggroep Inspiration I GROEN MET EEN KLEURTJKm k g A.s. Zondag 5 juni 7e Moergestelse Vlooienmarkt Wij zijn blij u mede te kunnen delen dat onze ouders en grootouders op maandag 6 juni 2011 hun gouden bruiloft vieren. U bent van harte welkom. Namens de kinderen en kleinkinderen Heuvelstraat 16, 5066 PC Moergestel Om 13.30 uur zal die dag uit dankbaarheid een viering gehouden worden in de kerk van St. Jans Onthoofding te Moergestel. U kunt onze ouders komen feliciteren tussen 18.00 en 19.30 uur in Partyboerderij 't Draaiboompje, Hild 1 te Moergestel. Met een feestdag voor alle leden heeft Gymclub van de Loo op 17 mei het 50-jarig bestaan gevierd. Dankzij een welkome bijdrage van een sponsor, die wij zeer erkentelijk zijn, hebben de dames een fantastische dag beleefd. Om elf uur s’morgens werd op het St.Jansplein het startsein gegeven voor een leuke fietstocht. Kortom, het was een hele leuke en gezellige middag. Beide dagen is de entree gratis. Ieder een is van harte welkom kom een kijkje nemen! De terreinen zijn gelegen bij de mane ge van FEVIOR, aan de Heiligenboom te Moergestel Nadat we wat foto’s hadden gemaakt en al lemaal aan tafel zaten, werd het tijd om onze jubilaris te huldigen. Corry Spaninks- van Gorp is 40 jaar lid van onze club en werd daarom in de bloemtjes gezet. Corry, nog maals van harte proficiat. Daarna hebben we het feest met een heerlijk etentje afgesloten en keerde iedereen tevre den huiswaarts.. ten worden. Daarna gingen de kinderen naar een tafel waar ze geschminkt werden. Een stukje verder stond een mevrouw met hele leuke gezellige kleren aan, (leek een klein beetje op een clown), zij maakte al lerlei figuren van ballonnen, zoals dieren en bloemen. De kinderen waren laaiend en thousiast over al deze activiteiten! Op zaterdag 11 juni zijn er dressuur- wedstrijden gepland met rond 13.30u de klasse ZZ-licht, Zondag 12 juni zijn er kringwedstrijden voor de regio Oir- schot, in de middag staat er op het pro gramma het afdelingsdressuur Vandaag zijn we naar de opening van het Centrum jeugd en gezin in Moergestel geweest. Hier konden de kinderen een ballon op laten met daar aan een kaartje met hun gegevens. Hiermee kunnen ze een abonnement winnen van het buitenzwembad in Oisterwijk. De kinderen stonden met spanning te wachten tot de ballonnen los gelaten moch- Aanstaande Zondag 5 Juni organiseert C.V. de Dorstvlegels voor de zevende maal een vlooienmarkt op het St. Jansplein in Moergestel. Een markt die in het centrum van Moergestel al niet meer weg te denken is.Het beloofd weer een gezellige ouderwetse vlooienmarkt te worden, met alleen tweede hands goederen. Dus als je op zoek bent naar die oude radio, stripboek, een oud schilde rij enz. is dit een kans om je slag te slaan. Gewoon gezellig rond snuffelen op de markt kan natuurlijk ook. De markt is geopend van 09.00 uur tot 16.00 uur. De entree van de markt is 1,00. Voor verdere inlichtingen of kraam huur kunt u bellen met: L. Don kers tel.: 06-52344166 of T. Moorman tel.: 06-20802389 Dit jaar organiseert Ruitersport Vereniging Fevior weer 2 weeken den een Hippisch festijn. In het weekend van 4 en 5 juni staan spectaculaire springwedstrijden op het programma met vele bekende ruiters uit de regio. Op zondag zijn er de selec tiewedstrijden springen voor de regio- kampioenschappen. werd vervolgd richting Hilvarenbeek om aan te komen bij het Draaiorgelmuseum. Wij werden hartelijk ontvangen en beleefden een grandioze middag waarbij wij danig ver wend werden door de mensen van het mu seum. Wij kregen een voortreffelijke lunch aangeboden en een vrolijke uitleg met veel humor over de geschiedenis van de orgels en het museum een lekker drankje tussendoor en tot slot nog koffie met een overheerlijke taartpunt. In uitgelaten stemming werd de middag afgesloten met een polonaise over de dansvloer Nog napratend en -lachend werd de fietstocht vervolgd door de mooie om geving met onderweg nog een consumptie- pauze voor de dorstige kelen. Om half zeven arriveerden we bij het restaurant’. Na een klein uur kwamen we bij de eerste stopplaats waar wij al meteen in feeststem ming werden gebracht door het opspelden van een mooie corsage en een heerlijk glas champagne om daarna ons speciale feestlied luidkeels ten gehore te brengen De tocht Zingen...is leuk! Samen zingen is nog leuker! Heb je altijd al ‘iets met zingen’ willen doen? Wij doen het!!! ‘Wij’ zijn ZANGGROEP INSPIRATION, een koor uit Moergestel, bestaande uit on geveer 30 enthousiaste, jonge en iets minder jonge mannen en vrouwen. Wat ons bindt is dat we allemaal ongelooflijk veel plezier in zingen hebben, daarnaast is er de ambi tie om echt mooie, inspirerende muziek te laten horen. We zingen Nederlandse liedjes, maar ook prachtige nummers in o.a. Hebreeuws, Afri kaans, Russisch en Engels. Inspiration luistert thema-vieringen op, in de kerk van de parochie St.Jans-onthoof- ding Daarnaast hebben we dit jaar, samen met andere koren, op het podium gestaan bij “Moergestel Zingt” en gezongen bij een aantal andere gelegenheden. Onze repetities zijn op maandagavond van 20.00 uur tot 22.00 uur. Heb je zin om mee te doen of wil je meer weten? Bekijk dan onze website: www. zanggroepinspiration.nl of stuur een e-mail naar info@zanggroepinspiration.nl Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op. Komen luisteren of meezingen tijdens een repetitieavond is natuurlijk ook mogelijk. Loop gerust eens binnen op maandagavond in het parochiecentrum van Moergestel. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 JUNI 2011 PAGINA 3 Heusdensebaan 93 a Oisterwijk tel: 06 - 51109744 www.kwekerijvandeven.nl Openingstijden: Ma. - Do. 09.00-18.00 u Vrij. 09.00 - 20.00 u Za. 09.00-17.00u

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 3