Lotenverkoop van de Zonnebloem Op de foto met de burgemeester Hulp in de huishouding Uren en werktijden in overleg. 48 Kinderen doen hun Eerste Heilige Communie europroH Voorlezen in bibliotheek Moergestel voor peuters en kleuters zie www.europrof.nl GEVRAAGD: Wie heeft mijn geld gevonden j.l. vrijdag 20 mei 2011 om 13.00 uur bij de Boerenbond in Moergestel of 100 meter naar de Schoolstraat? Tegen beloning voor de vinder. Bellen naar: 013-5132268. Telefoon: 06-51398930 Interesse? Neem contact: Ilse Ouders, broertjes, zusjes, opa’s en oma’s, DANKBETUIGING VRIJWILLIGERSPRIJS BESTUUR EHBO-VERENIGING ST. CHRISTOFFEL Moergestel Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Vrijwilligers van de Zonnebloem komen tus- het Ministerie van Justitie. Namens de EHBO-vereniging willen wij alsnog WieKentKunst en Gemeente Oisterwijk hartelijk bedanken voor de waardering en uitreiken aan ons van de Vrijwilligersprijs 2010. Een MBO school voor beroepen in de Horeca Hospitality, voor meisjes vanaf 16 jaar. Ook diploma's met een internationaal bereik (NVQ-certificaten) Kleinschalig Flexibel Individuele leerroutes Veel praktijkonderwijs Internationale mogelijkheden voor stageplaatsen a.s. Zondag 29 mei doen 48 kinderen in Moergestel hun Eerste Heilige Communie. Maanden van voorbereiding zijn er aan vooraf gegaan met het project “Gods Groot ste Geschenk” om te komen tot deze éne spe ciale dag. Afgelopen 16 mei werd in Tiliander voor de eerste keer in de Oisterwijkse geschiedenis I een beursplein gehouden. Oisterwijk 800, in oktober gaan de voorlezers weer met een nieuw voorleesseizoen van start. Wij hopen jullie te zien op woensdag 1 juni. Tilburgseweg 54 5066 BV Moergestel Tel (013)513 22 65 Fax (013) 513 20 11 E-mail: europrof@europrof.nl Bibliotheek Moergestel Sint Jansplein 5a Moergestel Tel. 013-5132243 www.bibliotheekmb.nl Van links naar rechts: Sabine, dhr.Janssen, Janneke en Y etske. sen 1 juni en 14 juni weer aan de deur met de loten a 2.-euro. De opbrengst komt ten goede aan de activi teiten voor zieken, gehandicapten en hulp behoevende ouderen. De loterij is een belangrijke bron van in komsten voor de Zonnebloem om de ac tiviteiten te bekostigen zoals de boottocht en de aangepaste vakanties en de uitstapjes waarvoor de Zonnebloem ook zorgt voor de rolstoelbussen. De trekking is op 24 oktober en de trek- kingslijst wordt in de Gèsselse geplaatst. De Zonnebloem heeft het CBF-keurmerk en aan de loterij is vergunning verleend door Tijdens de voorbereidingen hebben de kin deren gezamenlijk gewerkt aan het thema “Open de deur van je Hart”. Dit thema zal ook centraal staan tijdens de 2 Eerste Heilige Communievieringen a.s. zondag. elkaar te brengen. Europrof zorgde voor lekkere hapjes en de leerlingen werden sa men met burgemeester Hans Janssen op de foto gezet. LOVO (Lokale Omroep Voor Oisterwijk) nam een kijkje in de keuken, terwijl Ineke, Yetske en Linde de hapjes voorbereiden. Op woensdag 1 juni van 14.30 uur tot 15.00 uur, wordt in de bibliotheek van Moergestel voorgelezen uit het prentenboek “Bommes” van Jane Simmons. Kom luisteren en kijken naar de avonturen van het eendje Bommes. Met het voorleeshalfuurtje van 1 juni, wordt j het voorleesseizoen afgesloten. Tijdens de zomerperiode wordt er niet voorgelezen, Evi Roosen, Roos Smits Om 11.30 uur doen hun Eerste Heilige Communie: Pien Adan, Nilles Beex, Meeke Denissen, Eva van Dijck, Manon van Elderen, Jesse Grootswagers, Bente van Helvert, Ster- re van Helvert, Stéphanie Hoes, Julius op ’t Hoog, Lars Op ’t Hoog, Maartje Op ’t Hoog, Esmee Jansen, Larissa Kennis, Niels Koenraad, Lobke Knijpers, Kim de Laat, Rick van der Loo, Joep van Oers, Britt Pijnenburg, Luuk van de Rijt, Joep van der Sanden, Karlijn Theeuwes, Dirk Ver meer, Pien Verspeek, Thomas van Zon. Ook gaan elk jaar zo'n 8000(zwaar) hulpbe hoevende mensen met de Zonnebloem op vakantie. Dus loten kopen is een goede keuze. Ineke wordt voor LOVO geïnterviewd. Het programma wordt op 12 juni om 12.00 uur uitgezonden. Om 09.30 uur doen hun Eerste Heilige Communie: Maarten van Aarle, Femke Bergman, Kim Boogaers, Jochem Bruurs, Veerle Burgers, Senne Denissen, Robin Dusée, Isa van den Eijnden, Bram van Engelen, Doortje van Engelen, Sam van Esch, Lisan Fonken, Veerle Henst, Milan Hommen, Max van Kempen, Cynthia Lieshout, Cas Linkels, Mouthaan, Bas Oerlemans, Anouk van Rijn, ooms en tantes, overige familieleden, vrien den, parochianen, iedereen is van harte wel kom om deze vieringen bij te komen wonen. j de stichting die voor 2012 de feestelijkhe- I den van het 800 jarig bestaan van de stad I Oisterwijk organiseert, heeft dit initiatief genomen om bedrijven en verenigingen tot De Zonnebloem telt ruim 40.000 vrijwilli gers verdeeld over ongeveer 1400 afdelingen. Zij bieden een sociaal netwerk aan zieken gehandicapten en hulpbehoevende ouderen voor wie eenzaamheid dreigt.Jaarlijks leggen de vrijwilligers 1,3 miljoen huisbezoeken af bij 71000 mensen.Daarnaast maken jaarlijks meer dan 142.000 mensen met een fysieke beperking gebruik van het activiteitenpak ket van de Zonnebloem. Foto Vlaminckx Oisterwijk ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 MEI 2011 PAGINA 3 1 18

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 3