Audacia- nieuws" Actie ’zwemkaart’ door Charitas VIDO (vrouwen in de overgang) Kampioenskans tóch in eigen hand! 10.00 achternaam: achternaam: achternaam: achternaam: achternaam: achternaam: achternaam: S.V. Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Op woensdag 4 mei en op woensdag 18 mei a.s. houden wij weer een inloopochtend van 9.30 uur tot 10.30 uur. En op woensdag 25 mei a.s. hebben wij een inloopavond van 20.00 uur tot 21.00 uur. Iedereen die behoefte heeft om over de overgang te praten of daar informatie over wil is van harte welkom. Vrouwen die behoef te hebben aan een gespreksgroep van 12 och-^, tenden of avonden kunnen zich daarvoor opge ven. Voor informatie: 06-48316923 of per e- mail: vidotilburg@planet.nl. Je kunt ook onze website bekijken: www.vidotilburg.nl Ons adres is MFA Het Spoor Schaepmanstraat 36 5041 AR Tilburg. Onder het motto “Het Staalbergven is er voor iedereen” kunnen mensen, die dit zelf niet kunnen betalen, bij Charitas een zwemabonnement bestellen voor zichzelf en hun kinderen. Zij moeten wonen in Oisterwijk, Moergestel of Heu- kelom. Voor wie? - Voor kinderen t/m 12 jaar, mét eventueel hun ouders - Voor kinderen van 13 t/m 17 jaar, zónder hun ouders In overleg met de Gemeente en het Staalbergven is afgesproken, dat mensen die zich met een tegoedbon van Charitas melden, bij het zwem bad een individueel of een gezinsabonnement kunnen krijgen. Dit abonnement is een com- bikaart waarmee men ook toegang heeft tot het overdekte zwembad “De Leye”. De actie is uitdrukkelijk bedoeld voor mensen die een zwemabonnement niet zelf kunnen betalen, omdat zij een te klein inkomen heb ben. Charitas vindt het belangrijk, dat kinde- CHARITAS OISTERWIJK Aanmeldformulier zwemabonnement (Volledig ingevuld opsturen vóór 1 juli 2011) Voor de toelichting hierop zie het betreffende artikel 1 Ik wil graag een tegoedbon ontvangen voor een gratis zwemabonnement voor de volgende personen: Uitslagen Regio Voorjaarscompetitie Jeugd Categorie Meisjes t/m 12 jaar De Ypelaarl - MTV Stokeindl3-3 De Ypelaar2 - MTV Stokeind25-1 Categorie Gemengd Dubbel t/m 12 jaar MTV Stokeindl -Bergenshuizenl4-1 MTV Stokeind2 - De Ypelaar H.23-2 Categorie Gemengd Dubbel t/m 14 jaar Tegenboschl - MTV Stokeindl1-4 ROEF HANDBAL Uitslag: GDJ Desk-Roef 10-4. Programma donderdag 28 april: MCJ 19.00 uur Roef-GHV Zaterdag 7 mei: GDJ 10.30 uur Roef-GHV Zondag 8 mei: HA 10.30 uur Roef-HVM10.00 MBJ 10.30 uur Roef-RHV10.00 Voor het programmma veldcompetitie kun je ook kijken op www.svroef.nl, afdeling Handbal. Handbal is altijd raak! ROEF KORFBAL EERSTE VERLIES Voor onze senioren lijkt het een spannende competitie te gaan worden. Na drie wedstrijden blijkt immers dat iedereen van iedereen kan Ouders (alleen bij kinderen t/m 12 jaar): i 1.voornaam. achternaam J geboortedatum: 2.voornaam: geboortedatum: Kinderen: 1. voornaam: I geboortedatum: 2.voornaam: geboortedatum: 3.voornaam: geboortedatum: 4.voornaam: geboortedatum: 5.voomaam: geboortedatum: 6.voornaam: geboortedatum: i Dit formulier is ingevuld door: Naam:- Straat: Postcode plaats: I I j Telefoonnummer: PASFOTO’SAls u geen pasfoto’s meer over hebt van eerdere acties en dus ook een tegoed- bosch lijkt een tegenstander waar van gewon nen moet kunnen worden, maar dan moet alles wel kloppen. Door afwezigheid van enkele speelsters en meerdere licht geblesseerden begint Roef, echter gehavend aan de wedstrijd. Het begin is erg hoopvol met de 1 - 0 door Anita Timmermans (strafworp) gevolgd door een afgekeurde treffer. Dan blijkt de tegenstan der over een gevaarlijk wapen te beschikken en wel een deze dag zeer goed verzorgd afstand schot. Hierdoor nemen de gasten ook de voor sprong, die door Anne Jonkers ongedaan wordt gemaakt. Weer twee afstandschoten brengen de stand op 2 - 4 na een half uur spelen. De thuisclub doet via Geke Denissen iets terug maar nog voor rust weet De Weebosch nog tweemaal te scoren en de ruststand zodoende op 3 - 6 te brengen. Gezien het spelbeeld is alles nog mogelijk en Roef! begint sterk aan de 2de helft. Via een schot van grote afstand van Anita en een mooie doorloper van Esther Jonkers is het in de 6de minuut zo maar 5-6. Binnen drie minuten neemt de tegenstander echter defini tief afstand door drie keer te scoren. Esther en Geke brengen de stand terug tot 7 - 9 en geven de thuisclub nog enige hoop. Met twee doelpun- Er is een uitspraak in de zaak Biezenmortel wat onder andere inhoudt dat FC Drunen 4 punten in mindering krijgt. Dat betekent dat zij nu met Audacia bovenaan de ranglijst staan. Als bij winst van de van de 2 laatste competi tiewedstrijden door beide ploegen (wat een ‘normaal’ scenario lijkt) volgt een beslissings wedstrijd op neutraal terrein. De ‘finale’begint voor Audacia op 8 mei met een thuiswedstrijd tegen TGG. Programma zondag 1 mei 2011 Er staat maar een wedtrijd op het programma: De Bocht’80 3 - Audacia 411.00 bon wenst voor het maken van pasfoto’s, dan kunt u dat hieronder aangeven: Ik heb voor(aantal invullen) personen pasfoto’s nodig. Dit formulier in gesloten envelop sturen aan: Charitas Oisterwijk, Postbus 394, 5060 AJ Oisterwijk ten op 7 -11 en is de wedstrijd gespeeld. In de resterende tijd weet Roef! via Geke en Kim Vrijhoeven nog tweemaal te scoren en De Weebosch nog driemaal waardoor de eindstand op 9 -14 komt. Het eerste verlies is een feit, maar Roef! staat samen met een tweetal andere ploe gen nog wel bovenaan de ranglijst. Komend weekend staat de thuiswedstrijd (aan vang 10.30 uur) tegen medekoploper Bladella op het programma. Supporters wij rekenen weer op jullie broodnodige steun. Uitslag: sen. Roefl - De Weebosch 9-14 Programma 1-5: Sen. Roef! 1 - Bladella 3 10.30 aanw. 9.45 Lijkt korfbal jouw sport, kom eens meetrainen, pas na zes trainingen hoef je te beslissen of je er even tueel bij komt. De trainingen worden gegeven in de sporthal aan het Stokeind elke maandag vanaf 18.00 uur. Wil je informatie bel 06-515308S3. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! ROEF HONKBAL Roefl twee keer onderuit tegen Robur 58 Zaterdag 16 april speelde het eerste damesteam van Roef! tegen Robur 58 uit Apeldoorn. Een zeer ervaren ploeg die twee jaar geleden nog in de hoofdklasse speelde. In de eerste wedstrij den wisten de dames van Roefl nog wel een team slaggemiddelde van 0.400 te halen. Dit is een heel hoog gemiddelde maar de honkslagen vie len echter niet achter elkaar waardoor er niet gescoord kon worden. De tegenstander een goede slagploeg wist in de eerste wedstrijd 11 keer te scoren. Roef! verloor dan ook met 0-11 In de tweede wedstrijd ging het niet veel anders. Ook werd Roefl nu geconfronteerd met een nieuwe uitdaging: een Amerikaanse werpster van formaat iets wat in deze klasse vaker voor komt. We wisten ze wel te raken maar niet vol doend om punten te scoren. Wel wisten de dames wat honkslagen te slaan maar niet vol doende om te scoren. De coaches van Roef! kozen ervoor om de jeugd de kans te geven. Zo begon de 18-jarige Amanda sterk aan de wed strijd. Ze werd niet altijd gesteund door haar veld, waardoor Robur kon scoren. Amanda werd vervangen door 15-jarige Sydney Vly- minck ook zij deed het prima maar ook Sydney werd goed geraakt en werd niet altijd gesteund door haar veld. Marleen van Esch nam het ver volgens van Sydney over. Zij kreeg ook nog een aantal honkslagen tegen. Uiteindelijk scoor de Robur 16 keer en verloor Roefl met 0-16. Een nederlaag waar op voorhand rekening mee was gehouden. Opdracht voor de dames was dan ook om er een leermoment van te maken om er als team sterker uit te komen. ren, die niet op vakantie kunnen, zich in de zomer goed kunnen vermaken en van het mooie zwembad kunnen genieten. En als de vaders en moeders van jonge kinderen het leuk vinden om mee te gaan, kan dat ook. In deze krant vindt u het aanmeldformulier. Als u meent, dat uw gezin of uw kinderen voor deze actie in aanmerking komen, dan kunt u zich hiervoor opgeven door dit formulier in te vullen. Het is belangrijk, dat u het formulier vol ledig in vult en vóór 1 juli opstuurt naar Charitas. U krijgt dan een tegoedbon thuisgestuurd waar mee u de abonnementen op kunt halen bij het Staalbergven. Op het abonnement dient een pasfoto te komen (bij een gezinsabonnement voor ieder gezins lid een pasfoto). Als u geen pasfoto’s heeft (van vorige acties), kunt u die op kosten van Charitas laten maken bij foto Vlaminckx op De Lind. Ook dit kunt u aangeven op het formulier, zodat u ook daar een tegoedbon voor ontvangt. Wij wensen u een fijne zomer toe met veel zwemplezier voor iedereen! winnen. Ook Roef! heeft dit in haar eerste thuiswedstrijd moeten onder vinden. De Wee- Audacia 2 speelde zondag 17 april om het kampioenschap tegen de directe en nog maar enige concurrent Nemelaer 3. De wedstrijd had een spannend slot. Het scorebord gaf in de 80ste minuut nog 1-1 aan. Audacia 2 won uiteindelijk met 3-1 en kon het kampioen schap gevierd worden. PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 APRIL 2011 18.30 MTV STOKEIND Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 I I I i i I I I I I I I I I I I I Tel. 06 20 08 72 92 |C*FÉ fot.t jD£ BROUWER

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 7