EUROPROF fïl ALLROUND MAKELAARDIJ Vele activiteiten in meimaand voor harmonie ALLROUND MAKELAARDIJ (▼KVO Een sensatie voor de allerjongsten! Een nieuwe wereld ontdekt.. zie www.europrof.nl Rectificatie Kindermiddag van Huis voor Zingeving bij Bienekebolders Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per wee i 1 Interesse? Neem contact: Bedankt! Dankbetuiging Het was hartverwarmend! Moergestel, april 2011 Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Het J overdekte kinderparadijs in Moergestel voor de allerjongsten tot 10 jaar. Een MBO school voor beroepen in de Horeca Hospitality, voor meisjes vanaf 16 jaar. Ook diploma's met een internationaal bereik (NVQ-certificaten) Langs deze weg willen we graag iedereen: familie, vrienden, veteranen, buurtgenoten en kennissen heel hartelijk bedanken voor de vele felicitaties en hartelijkheid rondom de Diamanten Bruiloft van Huub en Riet de Cort-Vugts. Een speciaal woord van dank willen we richten aan pastor Te Wierik en aan alle mensen uit Moergestel, die ondanks dat we nu in Oisterwijk wonen nog steeds heel erg met ons begaan zijn. Graag willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen en gelukwensen die wij bij gelegenheid van onze gouden bruiloft mochten ontvangen. Door alle fijne attenties werd het een dag om nooit te vergeten. NICO EN DINY OERLEMANS-VAN VENROOIJ Kleinschalig Flexibel Individuele leerroutes Veel praktijkonderwijs Internationale mogelijkheden voor stageplaatsen Sportcentrum ’’Stokeind” Stokeind 11 5066 XA Moergestel Telefoon 013-5133451 www.fakibolo.nl HUUB EN RIET DE CORT-VUGTS Kinderen en kleinkinderen Tilburgseweg 54 5066 BV Moergestel Tel (013)513 22 65 Fax (013)513 20 11 E-mail: europrof@europrof.nl leden hebben reeds een uitnodiging ontvan gen, en zich al aangemeld, mocht ook u lid geweest zijn of iemand kent die lid is geweest maar geen uitnodiging ontvangen heeft, kunt u zich vóór 15 mei opgeven via jubileum @julianamoe rgestel.nl Zaterdag 28 mei staat bol van activiteiten. In de ochtend is er een bingo voor senioren, ge volgd door een muziekdag voor de Moerges- telse jeugd, waarbij de jongere actief aan de slag gaan om muziek te maken en te beleven. In de avond kan iedereen tijdens een knallend concert ook deze jongeren als onderdeel van het concert zien optreden. Natuurlijk kunt u deze avond de slagwerkgroep en het harmonieorkest aan het werk zien tijdens een concert waarbij letterlijk het vuur vanaf spat, gepaard met diver se knallen. Op zondag 29 mei sluit de muzikale maand met een ’Pannekoekconcert’ voor en door de jeugd. Een vol programma dus in de meimaand. Noteer alvast in uw agenda datgene wat u absoluut niet wil missen. Van alle activitei ten zullen wij u de komende weken uitge breid op de hoogte houden via Moergestel- Nieuws. met tussentijds een pauze. De kinderen worden hiervoor gesplitst in twee groepen op basis van leeftijd (7 t/m 9 en 10 t/m 12 jaar). Marieke Donders (uit Tilburg) gaat filosoferen met de kinderen. Kan een boom je vriendje zijn? Kun je alles weten? Kun je half gelukkig zijn? Kin deren hebben van nature de neiging allerlei dingen die vanzelfsprekend zijn te bevragen. Door daar ruimte aan te geven ontwikkelen ze hun zelfstandige, creatieve, kritische en onder zoekende denken. En het is vooral ook heel erg leuk om te doen! Op de voorpagina van de krant van vorige week publiceerden we een foto van de vier genera ties Vlassak. De oplettende lezer zal ongetwijfeld gezien hebben dat de leeftijd van de vader van Jesse niet juist was. Rob Vlassak werd nl. geboren op 10 augustus 1982 (en niet zoals er stond in 1928...). Onze excuses voor dit missertje! Adriaan van der Eist uit Hilvarenbeek) ver zorgt de workshop 'Geluiden kun je schilderen... en wat zie je met je ogen dicht?'. Van muziek een schilderij maken en meditatietechnieken voor kinderen. Adriaan doet diverse ontspan ningsoefeningen en visualisaties in spelvorm met de kinderen. Een workshop waarin de kin deren verbinding kunnen leggen met hun inner lijk en intuïtie, en waarin zij worden uitgeno digd tot expressie. De workshop is bedoeld voor kinderen die redelijk of goed in balans zijn zodat zij zelfstandig aan de workshop kunnen meedoen. De kindermiddag van het Huis voor Zingeving start om 14:00 uur bij basisschool Bieneke- bolders, en duurt tot ca. 16:30 uur. De entree bedraagt 5 euro voor kinderen tot 7 jaar en 10 euro vanaf 7 jaar. Alle kinderen uit de regio zijn van harte welkom. Het aantal plaatsen is beperkt. Dus, zorg dat je tijdig inschrijft via email: welkom@huisvoorzingeving.nl, tel. 06- 14306565 of www.huisvoorzingeving.nl (ook voor meer informatie). In het jubileumjaar van muziekvereniging Prinses Juliana is de meimaand een maand waarin u veel van deze vereniging kunt horen en zien. Tal van activitei ten zijn georganiseerd waarin muziek uiteraard centraal staat. Op zondag 1 mei kunt u tijden de jaarmarkt de traditionele enveloppen weer kopen om mooie prijsjes te winnen en natuurlijk de harmonie te steunen. Zondagochtend 15 mei is iedereen van harte uit genodigd om samen met het harmonieorkest de jaarlijkse meiwandeling mee te beleven. Om 06.30 uur vertrekken de muzikanten met aan hang naar Oisterwijk om daar te ontbijten en via enkele tussenstops in de middag weer in Moergestel terug te keren. Wil je dit ook eens mee maken, geef je dan voor 6 mei op via pr@ ju lianamoergestel.nl. Tijdens Moergestel Fietsdorp zal op dinsdag avond 17 mei het opstap- en opleidingsorkest een concert verzorgen in de feesttent op het „Guusplein". Een gevarieerd programma met herkenbare muziek van de jongste muzikanten van de muziekvereniging. Vrijdagavond 27 mei kunt u een grote polonai se zien in Moergestel, de harmonie uiteraard voorop met daarachter vele honderden wande laars tijdens de jaarlijkse intocht van de avond vierdaagse. Ook zal op deze vrijdag de reünie van de jari ge muziekvereniging plaatsvinden. Vele oud- In de tweede week van de meivakantie, op dinsdag 10 mei, organiseert het Huis voor Zingeving voor de derde keer een middag speciaal voor kinderen. Dit keer in samenwer king met basisschool de Bienekebolders in Moergestel. Het programma wordt verzorgd door drie professionals uit de regio. Ikkes opent je hart (voor kinderen van 2 tot 7 jaar) De peuters en kleuters gaan deze middag onder begeleiding van kunstenares Wendie Brauck- mann (uit Oisterwijk) lezen, spelen en praten met Ikkes. Over voelen in je lijf en voelen in je hart. Ikkes is ontwapenend en uitdagend. An derhalf jaar geleden werd Wendie wakker nadat ze over Ikkes had gedroomd. Diezelfde dag heeft ze hem geschilderd en wist ze dat er een boekje moest komen over hem. Het eerste boek Ikkes voelt1 is inmiddels verschenen en deze middag ook verkrijgbaar (voor 12,50 euro). De kindermiddag is bedoeld voor peuters en kleu ters, maar ouders kunnen er bij blijven als ze dat willen. Kijk voor meer informatie over Ikkes, spelletjes en kleurplaten op www.jijenik- kes.nl Workshop meditatietechnieken en filosoferen met kinderen vanaf 7 jaar) Kinderen vanaf 7 jaar nemen deze middag deel aan twee activiteiten (per activiteit ca. een uur), WONING van DEWttK] KVO-activiteiten waaraan u deel kunt nemen in de maand mei! Maandag 9 mei gaan we met de fiets naar de H. Eik, of desgewenst met de auto. Graag opgeven bij het bestuur, t.n.v. Rikie, Past. Janssenstraat 10. Vertrek om 19.00 uur vanaf St. Jansplein. Koffie of thee is voor eigen rekening en zono dig benzinekosten betalen aan de chauffeur. Van 13 t/m 21 mei nemen 9 leden van KVO Moergestel deel aan de reis naar Noorwegen. Donderdag 19 mei is de kringmeibedevaart te Oostelbeers. Meer informatie bij het bestuur. Woensdag 25 mei gaan we met de fiets naar Den Bosch en vertrekken om 9.30 uur vanaf St. Jansplein. De bedoeling is om een lunchpak- ketje en drinken mee te nemen. Het bestuur wenst u een fijne vakantie en veel fietsplezier. www.kvo.nu ’’EO» jw/ufajt At 1/44* /kt Jaja... Lisette 29 april 50 JAAR! PAGINA 3 Het speelpaleis in de Parel van Brabant 1 Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg TOB 5920080 FOB 4688259 Iwww.allroundmakelaardij.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 APRIL 2011 STOKEIND 9, MOERGESTEL ^t OPENINGSTIJDEN: Van 30 april t/m 15 mei: ma t/m vrij 10.00-20.00; za en zo 10.00-18.00 uur. Van 16 mei tot 8 juli: wo en vrij 10.00-20.00; za en zo 10.00-18.00 uur. Van 8 juli t/m 21 augustus: ma t/m vrij 10.00-20.00; za en zo 10.00-18.00 uur. Vanaf 22 augustus is Fakibolo weer gesloten tot eind april 2012. Voor groepen die tijdig reserveren maken wij uitzonderingen op de openingstijden. .ttigst»

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 3