Jawel, de Dorpsraad is een feit! ALLROUND MAKELAARDIJ ALLROUND MAKELAARDIJ 1 WT "Ww 1 Koninginnedag 2011 Moergestel Fietsdorp heeft nieuwe website 32ste keer verschieting ”Rad van Sinte Catrien” bij Gilde Sint •i BEI SNEL VOOR INFO EN BEZICHTIGING! Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl De Dorpsraad met v.l.n.r.: Trees Verhoeven-Gianot- ten, Lenneke Ketelaars, Ad Mutsaers, Marjolein Burgers-Schilte en Barbara van Stokkum-Suijker- buijk. Youri Jaszewski ontbreekt op de foto. melden als vrijwilliger! We hebben nog steeds mensen nodig!!!! Neem contact op met Bri gitte van Gisbergen, tel. 5133837. Iedere hulp is van harte welkom. uitgedeeld, met daarin een spelletjeskaart, spul len om je fiets of skelter te versieren en een kaart je voor de ballonwedstrijd. De tasjes worden ver spreidt via de basisscholen, peuterspeelzaal Janneke en Mokido. De kinderen die geen tasje hebben ontvangen kunnen dit alsnog ophalen bij: Dorris Rijnen (De Hoefkens 39, tel. 513 2823). Dit geldt natuurlijk ook voor de Moer- gestelse kinderen die buiten Moergestel op school zitten en voor iedereen die hier in Moer gestel Koninginnedag komt vieren op het plein. Er zijn ook nog tasjes én spelletjeskaarten te ver krijgen op de dag zelfbij het meetingpoint. Het programma ziet er dit jaar als volgt uit: 06.13 uur: Wie als eerste de vlag uithangt maakt kans op het winnen van een taart. 10.00 uur: Oranjeviering in de parochiekerk. Als afsluiting zal harmonie “Prinses Juliana” bui ten het Wilhelmus spelen. 11.00 uur: Gratis bingo voor alle senioren in Den Boogaard. Tussen 10.30 en 11.00 uur: Start Oranje-wan- deltocht van 7,5 km. Inschrijven bij het mee tingpoint. Schrijf je in als groep. De groep met de meeste deelnemers wint samen een taart. 11.15 uur: Alle kinderen verzamelen voor de versierde fietsen-/karren-/skelters optocht. 11.30 uur: Vertrek Oranje-fietsoptocht met voorop harmonie “Prinses Juliana”. Route: St. Jansplein, Kloosterlaan, via pad tus sen Graaf van Ürsel en Park Stanislaus verder door naar de Kloosterlaan, via Rootven terug naar het St. Jansplein. 12.00 uur: Start spelenkermis, ook voor de aller kleinsten zijn er superattracties. 12.00 uur: Opening bungytrampoline en de wintersleebaan. 12.00 uur: Opening spel sport. 1230 uur: Prijsuitreiking van de Oranje-fiets optocht. 13.00 uur: Gezamenlijk zingen van het Wilhel mus en welkom aan burgemeester Janssen. Hij zal de taarten uitreiken aan de “Vroegevlag- gers Winnaars” en “Grootste Wandelgroep”. 13.00 -16.00 uur: Lachen, gieren, brullen met onze clown Pias. 1330 - 18.00 uur: Zorg dat je niet van het rodeo- bed wordt geworpen. 14.00-19.00 uur: Optreden met de Luciferkast door straattheater lekuu. 14.30 - 15.15 uur: Zing mee met zangkoor Ratjetoe op het podium. 15.00 uur: Wie kraakt de kluis? 1530 - 16.15 uur: Nog meer meezingen met ons koor. 1530 uur: Uitnodiging aan de Oranjesponsors om een drankje en hapje te nuttigen aan de Oranjebar of op ons gezellig terras. De fooien pot aan de bar komt dit jaar geheel ten goede aan Stichting Semmy. 16.00 uur: Einde spelenkermis en sport. Enkele prijsuitreikingen. en vastgelegd in een convenant. De bestuurs leden streven ernaar alle formele zaken rond om de Dorpsraad voor 1 juni 2011 af te ronden. Openbare vergadering op 1 juni 2011 Op 1 juni 2011 vindt de tweede openbare ver gadering plaats. De Dorpsraad nodigt u van harte uit om hierbij aanwezig te zijn. De ver gadering start om 20.00 uur in Den Boogaard. Vanaf 19.30 uur bent u welkom en wordt u ont vangen met koffie en thee. Tijdens deze vergadering stellen de Dorpsraad- eden en werkgroepleden zich aan u voor en delen zij de missie van de Dorpsraad met u. Ook bespreken zij de onderwerpen waar de Dorps raad zich dit jaar mee bezig zal houden. En natuurlijk is er ook ruim de gelegenheid om uw vragen, ideeën en zorgen met de Dorpsraad te delen, zodat de Dorpsraad samen met u kan wer ken aan het verhogen van het woon- en leefge- not in het mooie Moergestel. IN PRUS VtKLAAGDl U leest het goed: de Dorpsraad is een feit Het bestuur is gevormd en bestaat uit een voor zitter (Barbara van Stokkum-Suijkerbuijk), een secretaris (Ad Mutsaers), een penning meester (Lenneke Ketelaars) en drie alge meen bestuursleden (Trees Verhoeven-Gia- notten, Marjolein Burgers-Schilte en Youri Jaszewski). Daarnaast hebben acht anderen aangegeven zich in te willen zetten voor ver schillende werkgroepen, die in de toekomst gevormd zullen worden. Wat is er in de tussentijd gebeurd? Na de openbare vergadering op 13 december 2010 hebben bovengenoemde mensen aange geven een actieve bijdrage te willen leveren aan de Dorpsraad. Zij hebben inmiddels drie vergaderingen gehad. Tijdens deze vergade ringen zijn een aantal zaken besproken. Zo zijn er een paar onderwerpen aangewezen, waar de Dorpsraad zich dit jaar op zal richten. Ook is besproken wat de functie van de Dorpsraad precies zal zijn en wat de Dorpsraad kan en wil betekenen voor de inwoners van Moergestel. Tot slot heeft de Dorpsraad, met hulp van De Twem, de formele structuur van de Dorpsraad bepaald De Stichting Moergestel Fietsdorp heeft de website volledig vernieuwd. De maker van deze nieuwe website is Roman Hora, zoon van Ruud Hora. Roman Hora is tevens de webmaster, de man die steeds nieuwe foto’s en informatie op de website zet. Voorzitter Jan Vriens van de Stichting Moergestel Fietsdorp zegt dat de nieuwe website moet worden gezien in het licht van de verdere professionalisering van Moer gestel Fietsdorp en alles wat in dat kader wordt georganiseerd. De komende weken wordt nog gewerkt aan de verdere uitbouw van de websi te. De naam van de website is: www.moergestelfietsdorp.nl. Veel attracties laten we nogeven staan tot 18.00 v>atliarina A^OeTgeStel uur. Afgelopen zondagen 3 en 10 april jl. heeft Gilde St. Catharina Moergestel voor de 32ste keer de verschieting om het “Zilveren Rad van Sinte Catrien” georganiseerd. Hierbij werd geschoten 21.02uur: Finale Koninginnedag 2011. De zon waPei? kruisboog op wip en handboog op wip. Mede dankzij het zeer goede weer hebben over de twee schietdagen verdeeld, 144 schutters om zich voor één of enkele unities aan te van 24 verschillende gilden hun geluk mogen 1 beproeven naar het fel begeerde zilveren Rad van Sinte Catrien. Mede dankzij het mooie weer waren er maar liefst 28 schutters met het maximale aantal van 20 punten. Dit alleen al is een record binnen ons bestaan. Deze 28 schutters, verdeeld over de 2 wedstrij den, streden om het “Zilveren Rad van Sinte I Catrien”. In deze groep waren 4 schutters van ons gilde vertegenwoordigd, maar de concurrentie bleek te sterk. Na een zinderende afkampwedstrijd werd het zilveren rad voor de 2de maal gewonnen door Henrie van Berkel van het gilde Sint Joris uit Diessen. Gedeeld tweede werden Tiny Vbrsten- bosch (gilde Sint Jan Baptiste Oerle), Piet Schellekens (gilde O.L.V. Broederschap Oir- schot) en Maikel Akkermans (gilde Sint Sebas- tiaan Oss). De 2de zondag trokken er 18 handboogschut ters ten strijde. Dit jaar namen 4 gilden deel aan de wedstrijd. Het gilde Sint Sebastiaan en Barbara uit ons eigen dorp, gilde Sint Sebastiaan uit Oisterwijk, gilde Sint Sebas tiaan uit Diessen en gilde Sint Joris uit Dies sen. Winnaar werd Wim de Laat van gilde Sint Sebastiaan uit Diessen. De schietcommissie en Overheid van het Gilde St. Catharina kijkt terug op een zeer geslaagde en broederlijke verschieting van het “Zilveren Rad van Sinte Catrien”. Zij wil alle winnaars van harte feliciteren met hun behaalde prijzen en iedereen bedanken voor het welslagen van deze twee schietdagen. De Overheid van Gilde St. Cathanna Moergestel 16.15 uur: Oplaten van de ballonnen. 17.00 -19.00 uur: Er wordt voor de kinderen een film gedraaid in Den Boogaard. 17.00 uur: Hoofdpodium, met z’n allen dansen en zingen met Coverexpress. 18.00 uur: Prijsuitreiking rodeobed. gaat onder. We willen nog een extra oproep doen voor alle mensen, OOK DE JEUGD VANAF 12 JAAR, -- - beproeven naar het fel begeerde zilveren Rad We willen al onze sponsoren via deze weg alvast hartelijk bedanken voor alle toezeggingen die zij wederom hebben gedaan dit jaar. Zonder hun financiële steun heeft een dag als deze geen kans van slagen! PAGINA 5 Gilzerbaan 34 5037KV Tilburg T0B-5920080 FOB-4688259 lwww.allroundmakeladrdij.nl D N DUYP 16, MOERGESTEL ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 20 APRIL 2011

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 5