moorman Zaterdag 16 en zondag 17 april van 11.00 uur tot 16.00 uur Topsoftbal in Moergestel (e>0EF! GROTE VLOOIENMARKT Audacia- nieuws COMPUTERTYPEN vanaf groep 6 Harmonie Concordia Hilvarenbeek Typebureau van der Pluijm (013) 513 3793 info@typebureau.nl www.typebureau.nl H.S.V. De Rietvoorn Moergestelse judoka’s succesvol in Diessen 10.00 AUTOMOBIELBEDRIJF Locatie: Parkeerterrein sportpark de Roodloop aan de Tilburgseweg in Hilvarenbeek. Enorm aanbod van mooie en waardevolle spullen: Huis en tuin, electro, huishoudelijk, antiek, kleinmeubelen, boeken etc. De verkoop geschiedt uitsluitend door en voor leden van Harmonie Concordia. Geen handelaren. a.s. Zondag 17 april kunt u de Moergestelse judoka’s in actie zien tijdens de Moergestelse Kampioenschappen. Deze begin nen om 09.00 uur en worden gehouden in sporthal Stokeind. Vertrek 10.30 Aanw. 8.15 Aanw. 8.15 Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! ...Vertrek 9.00 Aanw. 9.45 ...Vertrek 9.45 ...Aanw. 10.45 .Vertrek 10.15 ...Aanw. 10.45 ...Vertrek 9.15 Iedereen kan zich weer opgeven voor de lessen computertypen. Maandag en donderdag 15.45-17.15 uur - 17.15-18.45 uur - 18.45-20.15 uur Aanvang 29-08 en 01-09 2011 Geef je tijdig op dan heb je zeker plaats medewerking, de nieuwe parkeerplaats is bijna gerealiseerd, maar er moet nog meer gebeuren indien u in de gelegenheid bent om een paar keer ‘savonds te helpen laat ons dit dan weten zodat we contact met u op kunnen nemen, vele handen maken licht werk is een gezegde wat nog steeds van kracht is. Peter Stads coördineert de werkzaamheden aan onze viswateren. Het is nog ver weg maar 28 mei is het weer natio nale hengeldag dit evenement gaan wij groots aanpakken, meer hierover later. Wel kunnen we verklappen dat het voor de jeugd van Moergestel een zeer interessante dag zal gaan worden, dus ouders: houd deze dag vrij zodat uw kind kan deelnemen aan dit gratis evenement. Helaas hebben ook wij als vereniging ook last van vandalen, indien u iets ziet wat niet klopt of vermoedt dat er iets gaande is laat ons dit dan weten dan kunnen we hierop actie ondernemen. U kunt dan contact opnemen met onze verenigingscontroleurs Peter Stads en Bert-Jan Kogels, zij zullen dan direct de passende actie ondernemen. De telefoon nummers staan al elders in deze tekst. Voor vragen met alles wat betrekking heeft over onze club en/of vergunningen kunt u te allen tijde contact opnemen met Bert-Jan Kogels 06- 52084579. Eindelijk is het weer zover, het wedstrijdsei- zoen gaat weer van start, a.s. Zondag vissen we de eerste wedstrijd weer welke meetelt voor onze competitie. Gevist wordt er aan het kanaal omdat het op de Reusel met alle werkzaamheden onmogelijk is. We vissen om de bondsbeker en natuurlijk hopen we op het weer van afgelopen weekend. Let op opga ve tot en met vrijdagavond bij Peter Stads 06- 15542403 of Bert-Jan Kogels 06-52084579. Wij hopen natuurlijk op een grote opkomst. Nummer loting om 7.00 uur in café de Klaore. Heeft u nog geen vergunning maar u wilt wel gaan vissen dan kunt u een vergunning opha len bij ons clubhuis café de Klaore of u belt even met onze penningmeester Hans Schoenmakers 06-43014776, zij zullen dan zorgen dat u direct kunt gaan genieten van deze mooie sport. Ook dit jaar zal H.S.V. De Rietvoorn weer op de jaarmarkt staan, alle vissende leden worden gevraagd om nog goed bruikbaar materiaal beschikbaar te stellen. Ook als u niet meer vist en u heeft nog bruikbaar materiaal neem dan ook even contact op. Indien u nog spullen heeft kunt u contact opnemen met Peter Stads 06- 15542403. Aan onze zandput is dit jaar al hard gewerkt, vrijwilligers alvast hartelijk dank voor jullie Op zondag 10 april organiseerde judovereniging Hilvarenbeek en judovereniging Deusone uit Diessen het eerste Hildie Toernooi. Hieraan namen 13 judo verenigingen deel. Ook kwa men afgelopen zondag voor judovereniging St. Jan 15 judoka’s op de mat. De eerste judoka’s begonnen om 09.30 aan hun wedstrijden en leverde zo vroeg al een aantal mooie resultaten. De judoka’s van judovereniging St. Jan behaal de de volgende resultaten. Een 4e plaats was ervoor Phillip van Nuland, Maxim Kennis, Ties van Grinsven en Myrthe van de Bruggen. De 3e plaats was ervoor Tijn Klep, Puck Postel- mans, Jaap de Groot en Thom van de Bruggen. Voor de volgende judoka’s was er een mooie 2e plaats Take Schrievers, Thijs Koenraad, Koen Postelmans en Robin Hoeven. Een heel mooie resultaat was voor de volgende judoka’s die de le plaats behaalde Jorn van Gisbergen, Yoran Mulder en Jan de Laat. Judoka’s van harte gefe liciteerd met deze behaalde resultaten. Een aantal weken geleden kon u al lezen dat Wies Ligtvoet is geselecteerd voor het Nederlands onder 16 softbalteam. Iets waar we bij Roef! enorm trots op zijn. Naast Wies hadden we ook nog een drietal meiden die in de voorselectie zaten van het Nederlands softalteam onder 21. Amanda van der Linden, Gini Ketelaars en Eva van Knegsel waren geselecteerd bij de laatste 45. Jammer genoeg hebben de meiden de selectie van Jong Oranje net niet gehaald. Maar onze meiden waren wel de jongste in deze leeftijds categorie. Dus dat biedt hoop voor de toekomst. Ook coach van dames 1 Jeroen van de Wiel is toegevoegd tot de trainersstaf van de nationa le selecties als video-analist. Jeroen filmt de da-mes van alle Nederlandse softbalselecties en maakt samen met de bondscoach analyses met een speciaal programma. Daarnaast analy seert hij ook de tegenstanders van Oranje en legt dit vast op DVD zodat bondscoach en speelsters de zwakke en sterke kanten van de tegenstan der kunnen zien. Het is een schitterende prestatie van deze mensen maar om dit te bereiken heb je uiter aard teamgenoten nodig. En ook met deze teamgenoten gaat het zeer goed. Zowel de junioren als het eerste damesteam gaan komend seizoen in een hogere klasse spelen. Nadat onze junioren vorig jaar voor het eerst in de juniorenklasse speelden en meteen weer kampioen werden werd er besloten om onze meiden een nieuwe uitdaging te geven. Omdat ze kampioen waren geworden mochten ze in de Topsport juniorenklasse tot 21 uitkomen. Dit is de hoogst haalbare klasse van Nederland en met een relatieve jonge groep van 13 tot 18 is dit een pittige opgave. Naast de bestaande trainer/coaches Peter Ligt voet en Wilco Heessels is er ook nog een nieu we toptrainer aangetrokken in de persoon van Leon Kaptein. Leon heeft vroeger bij heren 1 van Roefl gespeeld en heeft een enorme schat aan ervaring opgedaan als trainer/coach bij diverse verenigingen. Vorig jaar was hij nog coach van hoofdklasseclub Twins uit Ooster- hout. We zijn dan ook erg blij dat Leon ons wil komen versterken. Onze meiden starten hun competitie tegen UW/Centrals uit Utrecht. Ons eerste damesteam is afgelopen seizoen gepromoveerd naar de landelijke overgangs klasse. Dit houdt in dat onze dames bij de ROEF HANDBAL Uitslagen: MCJ Avanti 2 -Roef 1-5; GDJ Avan- ti-Roef 8-13; GCJ Orion R-Roef 7-9; MBJ Avanti-Roef 17-8; DAJ Dongen 2-Roef 30-8. Programma zaterdag 16 april: MCJ 10.00 uur Wh.demons-Roef9.15 MBJ 11.00 uur Wh.Demons-Roef Zondag 17 april: GDJ 11.00 uur Desk-Roef.10.00 GCJ 12.00 uur GSC-Roef10.00 HA 11.00 uur Wh.Demons-Roef10.00 DA 11.00 uur Tachos-Roef10.15 Voor het programmma veldcompetitie kun je ook kijken op www.svroef.nl, afdeling Handbal. Handbal is altijd raak! ROEF KORFBAL SENIOREN KOPLOPER Soms komt een wedstrijd maar moeilijk op gang. Een directe oorzaak is daarvoor vaak niet aan te wijzen. Zo ook de uitwedstrijd tegen WO uit Hapert. Roefl begint met een bepaal de matheid en weet dit niet van zich af te schud den. Daardoor een gelijk opgaande wedstrijd met toch wel kansen over en weer. Scoren blijft achterwege en pas in de 27ste minuut ope nen de gasten de score. Roefl lijkt wakker geschud en begint beter te spelen. Direct met resultaat want nog voor rust weten Cheryl Werdmuller en Carlijn Jonkers de korf te vin den en Roefl op voorsprong te zetten. Met deze 1-2 stand wordt de rust bereikt. Na rust een Een naaste concurrent verslagen Audacia - OSC’454-0 Het einde van de competitie komt in zicht en worden er enkel nog finales gespeeld. Het kam pioenschap is niet meer in eigen hand, maar het halen van nacompetitie wel. De ploeg uit Den Bosch is al winnaar van de eerste periode en ook naaste concurrent voor het kampioenschap en/of de tweede plaats. Voor dat laatste heeft Audcia zich nu van een tegenstander ontdaan. Ze kregen al in de 5e minuut medewerking van de keeper die een tweede inzet van Richard van den Meijdenberg a la Stanley Menzo tegen het net sloeg: 1-0. OSC probeerde wel in de wedstrijd te komen, maar Audacia gaf geen kansen weg. In de 42e minuut ging de keeper weer in de fout door een kans om in te grijpen te laten liggen en daardoor Rogier Op ’t Hoog eenvoudig kon scoren: 2 - 0. In de 65e minuut was het pleit definitief beslecht omdat Rogier een betere positie voor invaller Ivo Bloemen zag dan voor hemzelf en Ivo wist de splijtende steekpass op waarde te schatten: 3 - 0. In de 83e minuut kon Ivo een geplaatste vrije trap van Richard binnenlopen: 4-0. Smaakmaker Lars van Amelsfort had zich nog onsterflijk kunnen maken door een van zijn drie of vier kansen wel te benutten en nog wel met het hoofd, de bal ging rakelings over. Uitslagen zondag 10 april 2011 Audacia 1 - OSC’45 1:4-0, Jong Brabant 3 - beste 16 ploegen van Nederland horen en in de op één hoogste klasse van Nederland spe len. Ze worden nu ook gezien als Topsport- ploeg. Dames 1 is een relatief jonge ploeg met een aantal routiniers. Doelstelling voor dames 1 voor komend seizoen is klassebehoud en werken aan de breedte van de selectie zodat de jeugd nog meer kan groeien naar het gewenste niveau. Voor de vereniging houdt dit in dat er diverse wijzigingen aan het veld moesten gebeuren. De gemeente heeft super werk gedaan om van ons bestaande veld een topsportsoftbalwaardig veld te maken. Met medewerking van een spon sor konden onze dugouts opnieuw gebouwd worden. Diverse vrijwilligers hebben hieraan heel hard gewerkt om dit te realiseren en we wil len hun ook via deze weg nogmaals bedanken. Dames 1 start succesvol aan het seizoen Voor dames 1 stond de uitwedstrijd tegen Am sterdam Pirates op het programma. Tijdens de oefencampagne werd er tegen dit team twee beter Roefl dat de bovenliggende ploeg is. Via scores van Anita Timmermans en Anne Jonkers wordt de voorsprong uitgebreid tot 1-4. Even doet de thuisclub nog wat terug, maar weder om Anita en Esther Jonkers zorgen ervoor dat de wedstrijd gespeeld is. Even lijkt WO terug te komen door 3 - 6 te scoren, maar Anne maakt aan de mogelijke aspiraties van de tegenstan der een eind door de 3 - 7 te scoren. De laatste minuten wordt niet meer gescoord, waardoor Roefl wederom een overwinning behaald en nu koploper is. Na de winst van vorige week gingen de pupil len D vandaag vol enthousiasme naar Nijnsel. Drie oudere speelsters zijn afwezig hierdoor moeten de drie jongste (Joyce, Sterre en Meike) een hele wedstrijd spelen. Er is een heel goede wedstrijd gespeeld. Óndanks de vele goede kan sen van onder meer Ammie en Pleun weten we helaas niet te scoren. De tegenpartij scoort in de één na laatste minuut wel. Wel hartstikke goed verdedigd door Joyce, maar de scheidsrech ter denkt hier anders over. De wedstrijd gaat helaas met 0-1 verloren. Vandaag is door alle meiden geweldig goed gespeeld, maar helaas geen punten. Komend weekend staat de eerste thuiswed strijd (aanvang 10.30 uur) op het programma en wel tegen De Weebosch. Supporters wij reke nen weer op jullie steun. Uitslagen: sen. WO-Roefl 3-7pup. Nijnsel - Roefl 1 - 1 Programma 17-4: Sen. Roefl 1 - De Weebosch 2 aanv. 10.30 aanw. 9.45 Lijkt korfbal jouw sport, kom eens meetrainen, pas na zes trainingen hoef je te beslissen of je er even tueel bij komt. De trainingen worden gegeven in de sporthal aan het Stokeind elke maandag vanaf 18.00 uur. Wil je informatie bel 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn! keer verloren maar werd er door de coaches van Roefl bewust gekozen om niet het achter ste van de tong te laten zien met het oog op de eerste competitiewedstrijd. In de eerste slagbeurt wisten de meiden van Roefl niet te scoren. De Amsterdamse kwa men fel uit de start blokken en wisten door diverse honkslagen en een aantal foutjes van Roefl. vijf keer te scoren. In de daar opvolgen de slagbeurten wist Roefl net als de Amsterdam mers een aantal keer te scoren. Roefl keek aan het begin van de 5de slagbeurt aan tegen een 8-4 achterstand aan. Er werd door de Roefl. meiden een tandje hoger geschakeld en mede door een driehonkslag van Charlotte Haen en diverse honkslagen van andere meiden kwam Roefl terug in de wedstrijd. De tegenstander raakte hier zo van de wijs dat een enorme blun der werd afgestraft met 4 punten. Door dit alles scoorde Roefl maar liefst 11 keer. En stonden de dames met 8-15 voor. Omdat de tegenstan der in de eerst vier slagbeurten iedere inning wist te scoren werd ervoor gekozen om de goed gooiende Maria van Kilsdonk te wisselen. De 15 jarige Sydney Vlyinckx ging voor Roefl gooi en. De tegenstander kregen geen vat op het gooien en mede hierdoor was de eerste overwin ning in de overgangsklasse een feit. De tweede wedstrijd ging lange tijd gelijk op. Mede door het goede pitchwerk van Amanda van der Linden scoorde de Amsterdammers vijf keer. Ook Roefl scoorde vijf keer en de wedstrijd dreigde uit te draaien op een tiebreak. Maar in de 6de inning wisten de Amsterdammers nog 4 keer te scoren waardoor de eindstand op 9-5 in het voordeel van de Amsterdammers kwam. a.s. Zaterdag spelen onze dames thuis tegen Robur 58 uit Apeldoorn. De eerste wedstrijd begint om 14:30 uur. Onze Junioren spelen zondag a.s hun eerste thuiswedstrijd tegen Twins uit Oosterhout om 11:00 uur. Kom gerust eens kijken bij Roefl Audacia 2:3-1, Bergeijk 2 - Audacia 3:4-3, Audacia 4 - De Bocht’8Ó 2:2 - 3, De Bocht’80 3 - Audacia 6: 1-3, Beerse Boys 13 - Audacia 7: 1-3, Dames: Audacia - VOAB: 0-3. Programma zondag 17 april 2011 Broekhoven 1 - Audacia 114.30 Audacia 2 - Nemelaer 314.30 Audacia 3 - Hilvaria 210.30 Audacia 4 - Jong Brabant 510.00 SVSOS 4 - Audacia 610.00 Audacia 7 - RKDSV 710.00 Dames: Spoordonkse Boys - Audacia.... 12.00 AUDACIA JEUGD Zaterdag 16 april Audacia Al - VOAB AlAanw. 13.30 ZIGO A2 - Audacia A2Vertrek 13.30 Uno Animo BI - Audacia BI ....Vertrek 13.30 Were Di B3 - Audacia B2Vertrek 13.30 Audacia Cl - SC Olympus ClAanw. 11.30 Audacia C2 - Sarto C5Aanw. 11.45 Taxandria C4 - Audacia C3Vertrek 12.15 Audacia Dl - Oirschot V. DlAanw. 10.15 SSC’55 Dl - Audacia D2Vertrek 8.15 Helvoirt D2 - Audacia D3 Audacia D4 - SC ’t Zand D9 Audacia El - SC ’t Zand E2.. Audacia E2 - Jong Brabant E3Aanw. 8.30 TSV Gudok E4 - Audacia E3 Audacia E4-SVSSSE4 GSBW E4 - Audacia E5 Audacia F1 - Uno Animo F1 SVSSSF4-Audacia F2 Audacia F3-SVSSS F3 Haarsteeg F8 - Audacia F4.„. Audacia F5 - Taxandria F7Aanw. 9.45 Jong Brabant Fll - Audacia F6 Vertrek 11.15 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia. 1 Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl Wegens vele aanmeldingen extra lesdag! Opgeven voor maart 2012 is ook al mogelijk. PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 13 APRIL 2011

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 7