VAN IERSEL 6oo QOEF! 'i f 1 I Audacia- nieuws Elke week 'n Weekmenu de ‘Snack van de week'! P' DEZE WEEK: Goulash - kroket Alle voorkomende gas-, water-, riool-, dakwerken en sanitair Scholfiletschotel scholfilet met Ravigottesaus, gem. sla frietjes Ligtvoet Nimco House of Shoes Club- kampioenschappen MTV Stokeind enkel 2011 Leden schaatsploeg op NK Ploegen- achtervolging voor scholen Joep Visser voorzitter Audacia Voorbereidingen ’’Seizoensopeningsweekend 2011-2012 Audacia” al in volle gang! al r eind en naamgever van dit toernooi. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Oisterwijkseweg 9, Moergestel, Tel. 5132465 op bij vriendentoernooi@audacia.nl. Meer informatie over dit toernooi zoals uitnodiging en inschrijfformulier zijn te vinden op de site van Audacia: www.audacia.nl. Dus geef je snel op want er kunnen maar een maximaal aantal deelnemers deelnemen. Deelname aan dit toer nooi kan vanaf 16 jaar. Opgeven voor dit toer nooi graag voor 31 mei 2011. Op zondag 21 augustus is het de “Jeugddag” en staan onze jongste leden centraal. Voor hen zal er een leuk programma verzorgd worden waar de voetbal natuurlijk centraal staat. Ook op deze dag staan de eerste officiële wed strijden op het programma voor ons le en 2e elftal. Zij beginnen dan met de bekercompeti- tie. Schrijf deze data alvast in uw agenda en wij hopen u dan ook tijdens deze dagen te ver welkomen op ons sportpark aan de Molen straat om zodoende het komend voetbalsei zoen geweldig in te luiden. Commissie Seizoensopening Audacia 2011 een prachtig voorjaarsgeschenk. Alle prijzen waren aangeboden door Ligtvoet Nimco House ...Aanw. 13.30 .Vertrek 13.30 ...Aanw. 11.30 .Vertrek 12.30 ...Aanw. 11.30 .Vertrek 12.00 ...Aanw. 10.15 Aanw. 8.30 ...Aanw. 10.45 ...Aanw. 10.45 ...Aanw. 10.45 Loodgietersbedrijf 12.00 12.00 11.30 Van 12 t/m 22 maart jl. hebben de Ligtvoet Nimco House of Shoes clubkampioenschap- pen enkel 2011 van tennisvereniging MTV Stokeind plaatsgevonden. Ondanks het vroege tijdstip in het jaar van deze kampioenschappen leek het wel of het al volop lente was, met uitzondering van de vrij dag was het prima weer met in het fïnaleweek- mers; 2. Lieneke Sebregts-Verhoeven Heren Enkel 7: 1. Stijn van den Boom [4]; 2. Johan van Cuyck [1]; 3/4 Niek op 't Hoog [2]; 3/4 Bert Marissen Dames Enkel 7: 1. Claudia Theuns [1]; 2. Wilnita op ’t Hoog; 3/4 Ria Reijrink; 3/4 Annie Hekker-Jonkers [2] Heren Enkel 8: 1. Bert Marissen [1]; 2. Jan Roosen Dames Enkel 8: 1. Renee Outmayer [1]; 2. Ingrid Janssen [2]; 3/4 Ria Kolen-Houben; 3/4 Tonnie Roozen sponsor en inzet van onze vrijwilligers. Graag maken wij de jeugd van Moergestel er nog op attent, dat vanaf 16 maart jl. weer onze weke lijkse woensdagmiddag-instuif voor de basis- school-jeugd is gestart. Wij hopen hier onze toe komstige clubkampioenen in de komende tijd te mogen verwelkomen. Het laatste nieuws over en van MTV Stokeind vind je altijd terug op www.mtvstokeind.nl Onderstaand de uitslagen per leeftijdsklasse (junioren) en speelsterkte (senioren). De le Drunen zwijnt enorm... Als je zelf niet scoort heb je niets te vertellen FC Drunen - Audacia1 - 0 Er is Audacia geen onrecht aangedaan in de zin van een penalty onthouden of een afgekeurd zui ver doelpunt, nee ze zijn ten onder gegaan aan onmacht tot scoren en daar gaat het spelletje om. De mogelijkheden tot scoren waren voor Audacia veel meer aanwezig dan voor Drunen en daardoor zou een bevrijdend doelpunt een verdiende zege hebben opgeleverd op weg naar een eventueel kampioenschap. Schuldigen aan wijzen heeft geen zin omdat de gemiste kansen vielen in de categorie ‘de afwerking had veel beter gekund’ en er was een goede keeper. Een gelijkspel zou voor een spannend slot van deze competitie ook nog volstaan hebben, maar 4 minuten voor tijd kreeg Drunen haar tweede kans uit de hele wedstrijd en met een ‘frommel- goal’ waren de punten binnen: 1-0. jes van 14 jaar in de gelederen hadden. De uit eindelijke zesde plaats in dit sterke deelne mersveld was dan ook een uitstekende presta tie. De jongens mochten in de finalerit zelfs strij den om de bronzen medaille. In deze rit moes ten zij echter hun meerdere erkennen in het Comenius College uit Hilversum, zodat zij genoegen moesten nemen een eervolle vierde plaats. Al met al was deelname aan dit Neder lands Kampioenschap, en het hele voorberei- dingsproces dat hieraan vooraf ging, een erg leer zame ervaring voor Gijs en Merel. Op zondagavond 20 maart leverde ook Jan op ’t Hoog een uitzonderlijke prestatie. Tijdens het Zuid-Nederlands Afstandskampioenschap 10.000 meter bracht Jan namelijk een tijd van 17:36.68 op de klokken. Hiermee was hij ruim 30 seconden sneller dan zijn oude persoonlij ke record. Snel daarna volgde echter het bericht dat Jan gediskwalificeerd was omdat hij na 8.000 meter bij het ingaan van de bocht een blokje van de baanmarkering had geraakt. Dit betekent dat de door Jan gereden tijd helaas niet zal worden erkend. ROEF HANDBAL Uitslagen: GDJ Roef - RED-RAG/Tachos 6- 9; Roef- Handbal Someren 10-7; MBJ Roef - Avanti 11-20; DAJ Roef - Taxandria 11-23; HAJ Roef - White Demons 12-47; HS Roef - Taxandria 2 20-18. Komend weekend is de allerlaatste wedstrijd van de zaalcompetitie: Programma zaterdag 2 april: GCJ 16.45 Jupiter ’75 - Roef vertrek 15.45 uur In het weekeinde van 9 en 10 april begint de 2e helft van de veldcompetitie (buiten). Wil je kijken welke wedstrijden je daarin (nog) moet spelenzie www.svroef.nl, afdeling Hand bal. Heel veel succes. Handbal is altijd raak! Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia. Gijs Coomans en Merel Bertens van schaats- club “De Vennen” hebben op 17 maart in Enschede deelgenomen aan het Nederlands Kampioenschap Ploegenachtervolging voor scholen. Als leerlingen van het Koning Wil- j lem II College uit Tilburg behaalden zij met de jongens- en meisjesploeg respectievelijk de vierde en de zesde plaats. Het hele schooljaar hadden de leerlingen van de topsportklas keihard getraind om zich te kwalificeren voor dit Nederlands Kampioen- i schap. Tijdens de voorronde op 3 februari in I Breda bleek dat al deze trainingsuren niet voor J niets waren geweest. Met zowel een eerste plaats bij de jongens onder 15 jaar als bij de meisjes onder 15 jaar kwalificeerden beide teams zich ruimschoots voor het NK waar zij het op zou den moeten gaan nemen tegen de sterkste teams van nog zes elders in het land gehouden voor rondes. In totaal waren er per categorie elf teams geselecteerd. De meisjes van het Koning Willem II College, die allen pas 12 en 13 jaar i oud zijn, moesten het tijdens het NK opnemen I tegen ploegen die allen één of meerdere meis- Uitslagen zondag 27 maart: FC Drunen 1 - Audacia 1:1-0, Audacia 2 - Gloria UC 3: 5 - 2, Audacia 3 - Reusel Sport 5:3-1, Boxtel 5 - I Audacia 4:1-3, Audacia 6 - Wilhelmina Boys 9:1-2, Audacia 7 - Hoogeloon 7:1-2, Dames: SVSSS 2 - Audacia: 0 - 1 Programma zondag 3 april 2011 DWC 1 - Audacia 1 (vrsch.) Audacia 2 - DWC 2 (vrsch.) Audacia 3 - Bergeijk 2 Andere elftallen zijn vrij. AUDACIA JEUGD Zaterdag 2 april Audacia Al - SCO/TOFS Al Were Di A2-Audacia A2 Audacia BI -Wilh. Boys BI TSV Gudok B2 - Audacia B2....’ Audacia Cl - TSV Gudok C2.... DESK C4 - Audacia C3 Audacia Dl - SVSSS Dl Audacia E3-VOAB E4 Audacia F3 - Hilvaria F4 Audacia F4 - SVSSS F5 Audacia F6-DESK F13 - end bijna zomerse temperaturen. In het week- Op een druk bezochte Bijzondere Algemene Ledenvergadering is Joep Visser, onder luid Audacia, en dit met een ongekend goede uit slag. 97 Leden stemden voor en er was 1 blan co stem. Tegenstemmers waren er niet. Zoveel steun vanuit de club geeft vertrouwen voor de toekomst! Proficiat Joep! De avond was uitermate goed bezocht. Na een inleidend woord van Frans van Riel werd, voor afgegaan met een dankbetuiging aan de com missie onder groot applaus, het woord gegeven aan Jan de Jong namens de commissie. Jan benadrukte de vele positieve ervaringen gedu rende hun zoektocht met als mooi eindresul taat de kandidaatstelling van Joep Visser. Daarna heeft Joep het woord genomen om zich nog even voor te stellen en een visie neer te leg gen. Om het plaatje compleet te maken heeft ook Harrie Schollen nog zijn zegje gedaan wat zijn rol gaat worden. Al met al een mooie avond waarin de club zich weer positief heeft laten gelden, waarvoor dank! Bestuur SV Audacia 19, 20 en 21 augustus Nu we alweer het spannende einde van het lopende voetbalseizoen naderen en waarin voor zowel Audacia 1 en Audacia 2 nog volop kansen op het kampioen schap zijn, zijn de voorbereidingen voor het seizoensopeningsweekend 2011-2012 van Audacia alweer in volle gang. Vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 augustus staat het sportpark van Audacia weer bol van de voetbal- en muziekactiviteiten. We staan dan namelijk alweer op de drempel van een nieuw voetbalseizoen en dan is het de beurt aan het traditionele seizoensopeningsweekend. Op vrijdag 19 augustus trappen we vanaf 18.30 uur af met wedstrijden voor de lagere senio ren en de dames. Op zaterdag 20 augustus staat het “Vrienden- toernooi” op het programma en zullen vanaf 13.00 uur teams samengesteld door bedrijven, verenigingen, families etc. strijden om de fel begeerde wisseltrofee in een onderling toer nooi (dit jaar overigens weer 11 tegen 11). De traditionele barbecue mag natuurlijk niet ont breken en na het toernooi zal er ook een spet terende feestavond losbarsten met vele verras sende artiesten. Voor dit toernooi zijn we dus ook op zoek naar teams die op een gezellige wijze hun verbon denheid met Audacia willen tonen. Dus trom mel je vrienden, collega’s, familie op en geef je in zijn of haar klasse noemen. JUNIOREN Meisjes Enkel t/m 12 jaar: 1. Yanoe van Kerk- oerle [1]; 2. Lily Swens; 3/4. Lisanne Comelis [2]; 3/4. Iris Mommers. Jongens Enkel t/m 14 jaar: 1 Gijs Doornenbal [1]; 2. Nils van Rooij [2]; 3/4. Jom van de Aker; 3/4. Teun van Knegsel Meisjes Enkel t/m 14 jaar: 1Marleen Roozen; 2. Yanoe van Kerkoerle [1] Meisjes Enkel t/m 17 jaar: 1. Inge Roovers; 2. Marijn van Kerkoerle [1] oren was er een mooie beker en een voorjaars- SENIOREN geschenk, voor de Senioren geen beker, wel Heren Enkel 4:1. Eric Denissen [1]; 2. Maarten Doornen j Heren Enkel 6: 1. Marcel van de Aker [2j; 2. Peter van Kerkoerle [1]; 3/4. Bob van Kerkoerle; 3/4. John Verkooijen Dames Enkel 6: 1. Nicole Doornenbal-Gom- op een zeer geslaagd toernooi mede door onze end van 21 en 22 maart vonden de ‘/z finale en finale wedstrijden plaats. Op zondag rond de klok van 5 uur de prijsuitreiking waar alle le en 2e plaatsen werden gehuldigd. Voor de juni oren was er een mooie beker en een voorjaars- applaus, gekozen tot nieuwe voorzitter van of Shoes, sponsor tennisbaan 3 van MTV Stok eind en naamgever van dit toernooi. We kunnen vanuit de vereniging terugkijken PAGINA 7 lil ST. WILLIBRORDSTRAAT 45 5056 HT BERKEL-ENSCHOT TEL. 013-533 3321 v/h Jos Habraken Geldig van donderdag t/m woensdag; zowel afgehaald als bij ons te gebruiken. 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 30 MAART 2011 I.,/,......... w

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 7