DE NOTARIS ANNO NU 1 moorman de grootste ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! ZOEKERTJES kinderschoenen collectie van de regio De Hair Vrijdag Maris Notarissen VIDO (vrouwen in de overgang) Kunstfietsroute Moergestel Heukelom Oisterwijk: 3 april van 13.00-16.00 uur Verzamelbeurs Berkel- Enschot Mooie tuinen.nl _Qvhfl Kerkuilenlezing in het Gastenbosch Ml BEDANKT ALLEMAAL BON AUTOMOBIELBEDRIJF Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Naam ontwerp montage aanleg bestrating onderhoud renovatie t/m 10 regels 5,00 Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Kloosterlaan 57 Moergestel 013-5287670 M: 06-55382942 www.mooie-tuinen.nl t/m 6 regels 3,50 DE KUNSTWERKEN la. De Korf Kees Ketelaars Oisterwijk, op het grasveld tussen 't Schoor en Ten Bijgaerde. lb. De Zwerm Kees Ketelaars Oisterwijk, Pannenschuurplein aan de zijde van het Wijk centrum. 2. Saamhorigheid Lucy Bex Heukelom, De Hair - Vrijdag - Maris. Wel degelijk dynamisch. Op de fiets langs de beelden en hun makers, als afsluiting van het project “KunstwerkT” waar bij 8 kunstwerken in samenwerking met en voor de wijkbewoners zijn gemaakt. Op zondagmiddag 3 april van 13:00 tot 16:00 uur zijn de kunstenaars van de beelden van KunstwerkT aanwezig bij hun creaties. Zij ver tellen u alles over hun beeld, over het project KunstwerkT en over hun werk als kunstenaar. Kunstwerken in de openbare ruimte zijn altijd wel op eigen houtje te bekijken. De kunste naar is dan in geen velden of wegen te beken nen. Nu zijn de kunstenaars zelfbij hun kunst werk aanwezig en vertellen graag over 'het wat, het hoe en het waarom'. Er zijn drie startplaatsen: bij het beeld 'Saamho righeid' van Lucy Bex in Heukelom, in het centrum van Oisterwijk bij het beeld 'Stille Stroom' van Willie Dona en in Moergestel bij 'Hippelpad 2010' van Isabelle Roskam. Een overzicht van alle kunstwerken staat hieronder. Bij de start ontvangt u een plattegrond met daarop de locaties van de kunstwerken. Deze kaart is gratis. Een boekje met tekst en uitleg is verkrijgbaar voor 5,00. U bepaalt zelf welke werken u bezoekt en u mag zelf ook de volgor de en de route bepalen. Op 6 april houden wij een inloop van 9.30 tot 10.30 uur. Iedereen die behoefte heeft om over de overgang te praten of daar infor matie over wil is van harte wel kom. Vrouwen die behoefte heb ben in een gespreksgroep tijdens de ochtend of avond kunnen zich daarvoor opgeven. Voor informatie of vragen tel. 06-48316923 of per e-mail vido- tilburg@planet.nl U kunt ook de website bekijken www.vidotilburg.nl Ons adres is Het Spoor, Schaepmanstraat 36, Tilburg. op de hoek Heukelomseweg en Hoog Heuke lom. [startplaats] 3. Stille Stroom Willie Dona Oisterwijk, op het schiereiland in de Voorste Stroom ter hoogte van Lindeparklaan 18. [startplaats] 4. Balance Patriz' van Linden Oisterwijk, op de hoek Prinses Irenestraat en Tilburgseweg. 5. Verhalenkast Ka trien van Hettema Oisterwijk, op het noordelijk gelegen grasveld aan de Burgtakkerdreef. 6. Sectiehuis BB Gert Kwekkeboom Ois terwijk, op de groenstrook nabij het kruispunt Frans Halsstraat, Groenstraat en Duren-dael- dreef. 7. Hippelpad 2010 Isabelle Roskam Moer gestel, op de groenstrook nabij de kruising van Prinses Margrietstraat en Prinses Beatrixstraat. [startplaats] De 21e Internationale Verzamel beurs van ansichtkaarten, prent jes, landkaarten-devotie vindt plaats op zondag 3 april van 10.00-15.30 uur in De Schalm te Berkel-Enschot. Er zijn 32 exposanten. De thema tische kaarten zijn zeer goed ver tegenwoordigd alsmede betere topografische kaarten en foto’s van Nederland en daarbuiten. Entree 3 euro. Veel verzamelple- zier en tot ziens. Donderdag 7 april organiseert LNMH in samenwerking met de Steenuilenwerkgroep van IVN Oisterwijk een uilenlezing. Tijdens de lezing staat deze keer de Kerkuil centraal. Met zijn hartvormige kop en zijn witte verschijning heeft deze prachtige uil een spookachtig voor komen, zeker als je hem in nachtelijke uren onverwacht tegenkomt. Donderdag 7 april om 20.00 uur in Gemeen schapshuis Gastenbosch, Kastanjelaan 17, Helvoirt. De toegang is gratis! Deze schone meid wil geen geit, dus welke bok wil met haar op stok? PAGINA 6 1 Ineke, activiteitenbegeleider in De Reuselhof Woonplaats Telefoon Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat De Hair - Vrijdag - Maris. Een modern, dynamisch en jong kantoor voor elke notariële dienstverlening. Zowel zakelijk als particulier. Wat ons zo bijzonder maakt? Wij nemen de tijd voor u. Denken met u mee. We staan u terzijde met deskundig advies. Geen oplossing voor korte duur, maar altijd bezien in een ruim verband. Voor ons gaat het niet om zaken, maar om personen. Loop gerust eens binnen. De deur van ons kantoor staat altijd voor u open. Ligtvoet House of Shoes Raadhuisstraat 15 5066 AP Moergestel T 013-5131867 www.houseofshoes.nl gratis parkeren voor de deur kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders f 5,- p. stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Carnaval 2011 is weer voorbij en dit hebben wij in De Reuselhof - evenals voorgaande jaren - uitbundig gevierd. Jarenlang haalde vrijwilligster Wil Flier geld op bij de ondernemers in het dorp om vier avonden carnaval in De Reuselhof te kunnen vieren. Wil Flier is inmiddels verhuisd, maar door het opgehaalde geld goed te beheren, was het mogelijk om ook dit jaar nog carnaval te vieren met muziekoptredens, een tonpraoter, carnavalsbingo en vooral veel gezelligheid, waarbij de inwendige mens zeker niet vergeten werd. leder jaar weer zorgden op maandagmiddag c.v. de Pierewaaiers en d'Ambiejans en op dinsdagmiddag c.v. de Dorstvlegels en D.B. Tilburg voor de juiste carnavalsstemming. Zij werden bij hun bezoek vergezeld door veel belangstellenden, waardoor onze ouderen zich ook echt betrokken voelden bij het feest in het centrum. Iedere keer werden wij verwend met bloemen, iets lekkers bij de koffie etc. en een gift voor het activiteitenpotje om te gebruiken voor een vrolijk muziekoptreden. In de loop der jaren zijn zeer veel bewoners onderscheiden en zij waren daar terecht trots op. Voor alle gulle gaven en voor alle gezelligheid wil ik u namens onze bewoners heel HARTELIJK DANKEN. De Reuselhof gaat sluiten, maar de herinneringen zullen nog lang blijven voortbestaan. Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! De Balbian Versterlaan 6, Postbus 67, 5060 AB Oisterwijk, Telefoon: (013) 52 33 400, Telefax: (013) 52 33 401, E-mail: info@hvmnotarissen.nl, Internet: www.hvmnotarissen.nl Geboortekaartjes? Een meer dan bijzon dere keus vindt u bij ons! Buro 76, Oister- wijkseweg 43. Waar anders? Tel. 513 2268. Za. 2 april HV-HV-HV-party (HalfVasten- HoedjeVan-HoedjesVestijn) 21.00 u. m.m.v. DJ zanger Frank van Weert bekend van o.a. ‘Nergens goed voor’ en ‘Dans op de regga- ebeat’. Café De Brouwer: hét carnavalscafé van Moergestel! Za. 23 april (Paaszaterdag), aanv. 21.00 uur: 5-jarig bestaan De Bekkersband! Live on stage bij Café De Brouwer. Entree gratis. MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 30 MAART 2011 -i (.«rnar ,i e sp- -iiii Mrin-kH -.nT.rfi4- .i .«n-uii ■t-.M.,. ln.iiu ..I '..'m. 1 2. A >li.«>. 1. O' VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-5333864. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. Is je fiets kapot? Bel FietsNED! Voor al uw fietsreparaties, aan huis, school, werk of bij pech onderweg, bel 06 - 13 18 08 13. Voor Oisterwijk, Moergestel, Heukelom, Berkel- Enschot, Üdenhout en Haaren berekenen wij geen voorrijkosten. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 Za. 2 april: HV-HV-HV-party (HalfVasten- HoedjeVan-HoedjesVestijn) 21.00 ir. m.m.v. DJ zanger Frank van Weert bekend van o.a. ‘Nergens goed voor’ en ‘Dans op de regga- ebeat’. Café De Brouwer: hét carnavalscafé van Moergestel! Za. 23 april (Paaszaterdag), aanv. 21.00 uur: 5-jarig bestaan De Bekkersband! Live on stage bij Café De Brouwer. Entree gratis. Vacature Kanoboerderij De Reusel: schoonmaakster. Maandagen van 9-15 uur, evt. extra dag. Info: 513 6031 info@kano boerderij.nl Terras/speeltuin Kanoboerderij De Reu sel: elke dag geopend van 10-17 uur. Kom langs! LET OP DE INLEVERTIJDEN: Ook Zoe kertjes moeten op maandag om 12.00 uur ingeleverd en betaald zijn! Zoekertjes' UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag in de bus stoppen... Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. Voor brieven onder nummer betaalt u 1,50 extra. U kunt uitsluitend contant betalen! De bon kunt u in een envelop met daarbij het te betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. I I I I I 1 I I 1 I I I I I I I I I I I I I I ...J

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 6