ALLROUND MAKELAARDIJ 130 Jaar specialist van krasje tot bijna total-loss ALLROUND MAKELAARDIJ Alles is weer fris en opgerulwid.» Nieuws van De Krekul mts Bare Hands Art in het Oude Kerkje Ook Ondernemend Moergestel roert zich in parochiekwestie... Werkgroep Hartkracht 7 - Bezoek kapucijnenklooster Tilburg En... we hebben weer een HICUWC kaart met nieuwe en verrassende gerechten! GUO-concert Fernhill (Wales) in Den Boogaard Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! brasseru 'DE SCHOUW 1 WO Voor alle drukwerk: van geboortekaartje tot boek... Van Alphen Autoschades BV: Kijk op www.tapbrasdeschouw.nl Rootven 43, Moergestel Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag www.tapbrasdeschouw.nl M ft L /KM .1 1 PAGINA 5 Naam: Adres: Tel.nr.: F 1 Opgave bezoek aan het Kapucijnenklooster in Tilburg, zaterdag 19 maart van 10.00 tot 12.00 uur: Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 In het weekend van 19 en 20 maart 2011 expo seren Kerkje in Middelbeers. Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 13 tot 17 uur, op zondag van 11 tot 17 uur. Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T 013-5920080 F 013-4688259 lwww.allroundmakelaardij.nl Namens Ondernemend Moergestel is de navolgende brief naar de bisdomstaf gestuurd naar aanleiding van de recente ontwikkelin gen in onze verontruste en verontwaardigde parochie. “Hartkracht 7” wil mensen bewust maken van problemen dichtbij of ver weg. Voor honger, milieu, mensenrechten, verslaving, dak- en thuislozen, criminaliteit, etc. Dit, door het regelmatig organiseren van lezingen, informatiebijeenkomsten, excursies en filmvertoningen en door bestaande organisaties in contact te bren gen met de lokale en regionale gemeenschap. De beide broers Max en Oscar van Alphen. Al ruim 130 jaar weten ze er bij Van Alphen Autoschades in Tilburg weg mee: of het nou gaat om ’n klein krasje of ’n meer dan flinke deuk. De derde generatie, in de personen van Max en Oscar van Alphen, is dagelijks in de weer met het uit deuken en/of vernieuwen, richten, plamuren, schuren, spuiten en opbouwen van auto’s van alle merken en uitvoeringen. Nadat de auto weer is opgebouwd, schoon gemaakt en gewassen wordt deze weer strak en stralend afgeleverd. Ik ben wel/niet in het bezit van een auto en kan personen meenemen. We verzamelen om 9.00 uur bij het parochie centrum waar u een kopje koffie/thee krijgt en vertrekken om half 10 naar Tilburg. Er kunnen maximaal 25 personen mee naar het Kapucij nenklooster. Inschrijving geschiedt op volgor de van binnenkomst. Bij vragen en/of onduidelijkheden kunt u telefonisch contact opnemen met Marianne van den Meijdenberg tel. 513 3790 of Petra van Nuenen tel. 513 3676. vaak in uw eigen handen. Ook met een eventueel eigen risico weet Van Alphen Autoschades wel raad. Het bedrijf zoekt samen met u altijd naar een oplossing en in veel gevallen is het zelfs mogelijk dat die door Van Alphen Autoschades wordt overgenomen! Ook kan ruitschade worden gerepareerd of vervangen. Bij Van Alphen Autoschades BV kijken we eerst of we de ruitschade kunnen repareren in plaats van vervangen van de ruit. Zo besparen we u tijd en geld. Hebt u een uitgebreide WA-verzekering (WA-extra, WA- plus) of bent u All risk/WA Casco verzekerd, dan valt ruitreparatie in de meeste gevallen onder de polis en handelt Van Alphen Auto schades de schade voor u af. Uiteraard is Van Alphen Autoschades ook aangesloten bij Glasgarant. Zo hebt u nergens geen omkijken meer naar en kunt u uw schade en het herstel ervan zorge loos aan Van Alphen Autoschades overlaten! Van Alphen Autoschades richt zich op de per sonenauto’s en de kleine bedrijfsauto’s. Daar naast komen er schade auto’s binnen via de dealers van de diverse automerken. Al meer dan 90 jaar wordt zaken gedaan met de Peugeot dealer Vingerhoets en al meer dan 60 jaar met de Nissan dealer Denissen, en daar is men bij zonder trots op. De broers van Alphen en hun medewerkers zien elke klus als een uitdaging en blijven ze de eisen en de ontwikkelingen in de branche op de voet volgen. Vakmanschap staat daar bij hoog in het vaandel en men is het meest trots als een schadevoertuig weer naar volle tevredenheid van de autobezitter is hersteld. Want service daar gaan ze voor en Max en Oscar zijn pas tevreden als dat ook bent! BROEDER FRANCISCUS Wie was broeder Franciscus en waarom verkoos hij het leven zoals hij leefde? Wat is de Fran ciscaanse spiritualiteit en waarom sloeg dit zo aan in de 12e en 13e eeuw? Hoe is het met zijn volgelingen? Wat zijn de Kapucijnen voor men sen en wat doen ze zoal? Op al deze vragen krijgen we antwoord. We zien een film over het leven van Franciscus en het schone land Umbrië. Daarna bezoeken we gedeelten van het klooster. Werkgroep “Hartkracht 7” organiseert zater dag 19 maart van 10.00 tot 12.00 uur een bezoek aan het Kapucijnenklooster, Korvel- seweg 165 te Tilburg. Wanneer u belangstelling heeft om mee te gaan kunt u zich opgeven door onderstaand aan- meldstrookje in te vullen en te deponeren in de brievenbus van het parochiecentrum, St. Jans- plein 9 of een e-mailbericht aan secretariaat® parochiemoergestel.nl of een telefoontje naar het secretariaat: 513 2774 van maandag tot en met vrijdag tussen 10:00 en 12:00 uur. Het bedrijf is inmiddels bekend en gespeciali seerd in de modernste schadetechnieken en heeft veel ervaring in de afwikkeling en het herstellen van autoschades. Daarnaast kan de autobezitter die de schade heeft opgelopen het hele herstelpakket in handen geven van Van Alphen Autoschades, inclusief gratis vervan gend vervoer en het afwikkelen met alle verze- keringmaatschappijen. Daarnaast is het moge lijk gebruik te maken van de gratis haal -en brengservice van Van Alphen Autoschades. Uiteraard is Van Alphen Autoschades een Focwa Eurogarantbedrijf en Schadegarantbedrijf en wordt er gewerkt voor verzekeringsmaatschap pijen, waaronder onder andere Interpolis, Centraal Beheer Achmea, ZLM Verzekeringen, Klaverblad Schadeverzekeringsmaatschappij N.V. Dus ongeacht bij welke maatschappij u ver zekerd bent, de keus van herstelbedrijf ligt Aan: de leden van de bisdomstaf Parade 11 5211 KL Den Bosch Moergestel, 5 maart 2011. Geachte bisdomstaf, Met verbijstering heeft ons bestuur en de 150 aangesloten leden kennis genomen van de ont wikkelingen rondom de vorming van de nieuwe parochie Groot Oisterwijk en de positie van pas tor Theo te Wierik. Wij hopen en verwachten dat u gehoor geeft aan de breed gedragen oproep om op een positieve wijze alsnog met de betrokken partijen te werken aan een mooie nieuwe parochie die recht doet aan maatschappelijke ontwikke lingen. De kern Moergestel en in het bijzonder het ker kelijk gebeuren steunt op een bijzonder enthou siaste groep vrijwilligers, waaronder vele onder nemers. Zij dragen bij aan het vormen van een hechte gemeenschap die elkaar sociaal en finan cieel steunt. De ondernemers zorgt d)en o.a. mede voor de realisering van een overkapping op het kerkhof, de restauratie van het Ceciliaraam, het kerst concert, de zwevende kerststal etc. De bereidheid daartoe wordt vooral gestimuleerd door de gewel dig inspirerende wijze waarop Theo te Wierik zijn pastorschap gestalte geeft. Zijn boodschap vormt de basis voor een solide maatschappelijke en gees telijke verbondenheid. Zorg ervoor dat dit niet verloren gaat voor de Moergestelse (kerk)gemeenschap! Met hoogachting, Jan Vriens, voorzitter Cees den Teuling, secretaris. Tilburgseweg 45 5066 BT Moergestel 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 MAART 2011 DE LATHOUWER 25, MOERGESTEL Het zevende concert uit GUO-serie 2010/2011 van Groeten Uit Oisterwijk brengt op zater dag 19 maart het Welshe viertal Fernhill naar Den Boogaard in Moergestel. Vanaf 20.30 uur laat Fernhill horen hoe eigentijds en spannend eeuwenoud Keltisch erfgoed anno 2011 kan klinken. Het zijn niet de minsten die Fernhill al jaren bejubelen. En dat de muziekwereld de super be klasse van het Welshe viertal op volle kamer- breedte uitdraagt, blijkt uit de diversiteit aan vakgenoten die met de groep samenwerken. Hieronder scharen zich artiesten uit de rap- en hiphopscene, Robert Plant van hardrockband Led Zeppelin en Danny Thompson van folk- jazzgroep Pentangle. Info tickets Het GUO-concert van Fernhill op zaterdag 19 maart in Den Boogaard is het voorlaatste uit GUO-concertserie 2010/2011. GUO rondt haar serie af op zaterdag 2 april met het nieuwe thea terconcert ‘De Weerman’ van de Nederlandse singer-songwriter Spinvis met begeleidings band. Belangstellenden voor beide GUO-concerten reserveren tickets via een link op www.guo.inois- terwijk.nl Telefonisch reserveren kan van maan dag t/m vrijdag tussen 9 en 17 uur op 521 7220. Zolang voorradig aan de kassa in Den Boogaard vanaf één uur voor tot aanvang van het concert. GUO-concertserie 2011/2012 Volgend seizoen 2011/2012 heeft GUO opnieuw een internationale serie van acht concerten tus sen oktober en april met artiesten uit Brabant, Nederland, Vlaanderen, Wallonië, Oostenrijk, Engeland, Schotland, Ierland en Canada. GUO opent met een familievoorstelling op zondag middag 2 oktober waarmee ze haar 10-jarig bestaan viert, met gratis toegang voor kinderen en een cadeautje per gezin. Op zaterdag 25 februari is er de boeren- en schoenlappersavond ‘Gèèsel 800-zuwul’, met muziek en verhalen van eigen bodem en met vette knipoog naar Ois-ter- wijk dat op die dag 800 jaar stadsrechten viert. Verschillende docenten gaan een workshop aanbieden op zaterdag 2 april. Dat is het mo ment om kennis te maken met nieuwe technie ken of nog ongekende materialen, zonder daar voor een hele cursus te hoeven volgen. De workshops duren hoogstens één dagdeel. Wilt u meer informatie over de workshops zoals tijden, kosten en hoe in te schrijven? Bezoek dan onze website, www.krekul.nl Daar vindt u alle nodige informatie. De volgende workshops zullen worden gegeven: - Een zilveren hanger naar eigen ontwerp ma ken. Na het ontwerpen wordt de vorm uit ge zaagd en kan hol of bol afgewerkt worden. Di verse decoratietechnieken zijn daarna mogelijk. - Intuïtief schilderen boetseren. Aanvankelijk word je in stappen begeleid, naar het eind toe volg je meer je eigen impulsen. Doel is om zon der gespannen verwachtingen omtrent het eind resultaat, gewoon fijn bezig te zijn. - Digitale fotobewerking. Met Adobe Photoshop gaan we foto’s enorm verbeteren. Alle materia len zijn aanwezig, dus een mooie gelegenheid om eens wat uit te proberen. - Emailleren. Bij emailleren wordt een laagje gla- spoeder op koper gesmolten. Je kunt zo een prachtige sieraden maken. - Vilten. Het zelf vervaardigen van vilt is een betoverende bezigheid, waarna met het vilt een uniek werkstuk gemaakt kan worden. drie Limburgse vrouwen in het Oude - Mozaïeken. Je leert de fijne kneepjes van het mozaïeken. Alle materialen zijn aanwezig en aan het eind van de workshop neem je een eigen, kleurrijk werkstuk mee naar huis

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 5