Dtfatmuziekin Uitslag Carnavalsoptocht Moergestel 2011 Foto harmonie: Patrick van Vugt Moergestel in de greep van het carnaval Het camavalsprogramma zoals Moer gestel dit jaar beleeft, is er een met voor elk wat wils. Ongeacht leeftijd, er is voor iedereen wel iets te beleven. Donderdagmiddag was er het carnavalscon cert van het Seniorenorkest in Den Boogaard. Gezellige muziek en veel Moergestelse inbreng, ’s Avonds, terug van weggeweest, het carna valsconcert van onze harmonie. Eerlijk gezegd: dit had meer publiek verdiend! Er waren prach tige liedjes te horen en het programma kende een en al gezelligheid. Vrijdagmiddag het carnavalsfeest voor de scho lieren in Den Boogaard. Elk jaar ’n mooie start van de carnaval voor de schoolgaande jeugd. Vrijdagavond barstte in de horecabedrijven het carnavalsfeest los met als een van de hoogtepun ten natuurlijk de Inblaosavond van d’Ambie- jans. ’n Groot aantal kapellen maakt er een tra ditie van om carnaval in Moergestel in te zet ten en er ’n prachtig inblaosfeest van te maken. Zaterdagmiddag was er de drukbezochte car- navalsmis. Intussen al gebruikelijk, maar voor hoe lang nog...? De binnenkomst van pastor Theo te Wierik leverde een spontaan applaus op van de vele aanwezigen. Deze vorm van sympathie zal voor hem als een warme deken gevoeld hebben en gaandeweg de viering ge beurde dat nog ’n aantal keren. De Moerges- telnaar heeft op dit moment zoiets van: ‘kom niet aan Theo, want dan kom je aan óns.Aan het slot van deze bijeenkomst in de kerk deed Stadsprins John d’n Urste nog ’n woordje en ook hij kreeg de aanwezigen op zijn hand door een sterke woordspeling te maken op dit moment van samenzijn. ‘Het is hier binnen beter dan van Buijtenen’.Daarin was heel veel vervat. ’s Avonds was Moergestel op stap en verspreid over de diverse zalen en café’s. De echte dans- lustigen verzamelden zich in Den Boogaard om daar een dansje te wagen op muziek van disc- jockey Jan en De Alpenjagers. Zondagmiddag was er dan de optocht waar over elders in deze krant uiteraard meer. De ver dere festiviteiten hebben we wel gevolgd, maar konden daarvan geen verslag meer doen in de krant van deze week. We zijn benieuwd welk motto ons naar en door het volgende carnavals feest voert... Categorie A - Wagens: 1. Disco - Gessels(n)ext; 2. Der zit muziek in. Uit de Oude Doos - BBC (Brabantse Bagger Club); 3. Dees ouw glorie is nog nie vergaan, kek ons mar is - Gin gezeik Een pot nat Categorie BI - Kleine loopgroepen (3 t/m 10 personen): 1. De Mu-ziekte - Zeg eens laaaa; 2. Tobb(pp)ers - De Tobb(pp)ers; 3. Mijn sans everia’s - Mijn Sanseveria’s Categorie B2 - Grote loopgroepen (meer dan 10 personen): 1Zit er(mu-)ziek in? - Buurtver. ‘t Rootven; 2. Wij Rokken - Van Z11; 3. Zullie 22 jaar Met muziek het land in - Zullie Categorie C - Individuen (1 of 2 personen): 1Muziekdoos - Johan Op ‘t Hoog; 2. Gesselse pipes en doedel duo - Heidi Carla; 3. De op te winden muziekpupkes - Manou Jeanette Kinderoptocht KI - Groepen (meer dan 2 personen)1The voice of Gèssel - Vurmekaar; 2. Wij spelen onder een hoedje - Marien- I Janssen; 3. Dierenambulance - Gavin, sterre en Rowen Joey I Kinderoptocht K2 - Individuen (1 of 2 perso nen): 1Opdraaipoppetjes - Ammie Marieke; I 2. Dur zit muziek.heel gewone dingen; 3. Dur I zit muziek en me ziek in de doosjes Prinsenwagens: 1De Durdraaiers; 2. De Piere- t waaiers; 3. De Dorstvlegels lioifcitii* PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 9 MAART 2011 STILLEKES ACHTERUIT! HOI Ik I T RIJ MP EM.I T GOAT STIUEKES ACHTERUIT!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 5