Hart voor Janneke en Sam CAFE-CAFETARIA 'EPI 1 ALLROUND MAKELAARDIJ 1 ALLROUND MAKELAARDIJ H 2^ a Openingsmiddag Carnaval 2011 Romy pakt bingo-hoofdprijs! Dagje varen met de Zonnebloem Brons voor Carolien van Asseldonk tijdens ZNK Allround met volop lekkers voor de broodnodige, aansterkende en snelle hap! St. Joris gaat Alpe d’Huez veroveren! Welkom tijdens de carnavalsdagen bij Persoonlijk contact en betrokkenheid: 24 uur per dag, 7 dagen per week! Gesloten en toch open. Dat is het idee. Rabobank Hart van Brabant laatste bingo de balletjes trok. Oisterwijkseweg 9, Moergestel, Tel. 5132465 TIJDENS CARNAVAL HEBBEN WE EEN AANGEPASTE KAART. 1000 en 3000 meter reed Carolien respectieve lijk de tijden 49.31,2:43.57,1:43.57 en 5:48.60. Dai Dai Ntab kwam ook niet aan de start van de Clubkampioenschappen omdat hij op 19 februari mocht deelnemen aan de Nederlandse Kampioenschappen Supersprint in Enschede. In het eindklassement over twee ritten van 100 en twee ritten van 300 meter (tijden respectie velijk 10.63, 10.53, 25.05 en 25.02) behaalde Dai Dai een fraaie negende plaats in het eind klassement van de jongens Junioren-B. De openingsmiddag op zaterdag 5 maart, is een mooie gelegenheid om Carnaval weer met de gehele Moergestelse bevolking in te zetten. We hebben dit jaar wederom ons best gedaan om er een nog leukere en gezelliger middag van te maken, uiteraard voor jong en oud. Na de gezellige Carnavalsmis gaan we geza menlijk met de drie Carnavalsverenigingen en hun Prinsen onder muzikale begeleiding van (s)Taporkest d’Ambiejans naar Den Boogaard. Daar staat een lekker bakje koffie met worsten brood klaar. Om 15.00 uur zal burgemeester Hans Janssen de sleutel aan Stadsprins John d’n Urste overhandigen, ’n Kwartiertje later zullen de leerlingen van de basisscholen optreden met weer een spetterend carnavalsnummer. De winnaars van het Pieregeblèr 2011 zullen om 15.30 uur hun winnend lied weer laten klinken. Vervolgens speelt (s)Taporkest d’Ambiejans en om 16.15 uur zullen de winnaars van de presen- tatieprijs Pieregeblèr 2011 optreden. Prijswinnende kaartnummers Aan het eind van de uitzending is weer ’n aantal prijzen verloot onder de deel nemende kaartnummers. De prijswin nende nummers van deze laatste trek king (gele kaarten) zijn: 0474, 0009, 0129,0020,1649,0045,0469,1512. Deze prijzen, evenals de geldprijzen 2 t/m 9, kunnen worden afgehaald op dinsdag avond tussen 19.00 en 20.00 uur in Den Boogaard. Rest ons nog iedereen te bedanken die het spel heeft meegespeeld en ’n groot compliment aan de leden van de harmo nie die de afgelopen weken met de loten bij u aan de deur zijn geweest. maar! De gildebroeders willen er spon sorgeld mee bij elkaar fietsen voor de aanschaf van nieuwe uniformen. Ze verwachten op 2-3 juni natuurlijk veel supporters op de berg, maar voor degene die niet naar de berg kunnen is er de mogelijkheid om de renners te sponsoren. Als je een bedrijf hebt zal het logo op de kleding of voertuigen worden afgebeeld. Sponsoren kan vanaf 20 euro en veelvoud hiervan is ook moge lijk. Je kunt contact opnemen met een van de renners om dit te regelen. We zullen de renners ook met “Moer gestel Fietsdorp” geregeld tegenkomen in de kleding waar de berg mee beklom men is. In het weekend van 19 en 20 februari moes ten de Neo-Senioren, Senioren en Masters van de De Vennen-Schaatsploeg kiezen tus sen de Clubkampioenschappen in Tilburg en een tweedaagse wedstrijd om het Zuid- Nederlands Kampioenschap in Breda. Carolien van Asseldonk koos voor het Zuid- Nederlands Kampioenschap en behaalde hier een mooie derde plaats in het eindklas sement over vier afstanden. Door een ongelukkige planning vielen de twee belangrijke wedstrijden voor de Neo-Senioren, Senioren en Masters gelijktijdig. Op grond van hun kansenafwegingen kozen Menno Haans, Imke van der Steen en Jan op ‘t Hoog voor deelname aan de Clubkampioenschappen in Tilburg. Carolien van Asseldonk dichtte zich zelf wel kansen toe op het Zuid-Nederlands Kampioenschap en schreef als enige in voor de wedstrijd in Breda. Dit bleek een goede keuze. Bij de prijsuitreiking van het eindklassement over vier afstanden in de categorie Senioren Dames mocht Carolien namelijk het podium beklimmen om de bronzen medaille in ont vangst te nemen. Op de afstanden 500, 1500, Op 7 april organiseert de Zonnebloem weer een boottocht vanuit Waalwijk. Deze geheel verzorgde dag (incl. diner, drankjes en vervoer) kost 32,50 euro. U kunt zich opgeven bij Det Boogaers, tel. 513 1775 of Lies Janssen, tel. 513 2213. Zij geven u dan verdere informatie over deze leuke dag. Ook is er dit jaar weer aan de kinderen gedacht. Van 15.00 tot 17.00 uur zal ’t ballonnenvrouw tje Madelief voor alle kinderen een beestje in elkaar knutselen en er staat een springkussen opgesteld waarop ze zich in uit kunnen leven. Tussen 16.30 en 17.00 uur uur zal zanger Erwin Brands optreden. Tussendoor kunnen we hos sen en springen op muziek van J&R Drive-in Show. De presentatie van deze middag is ook dit jaar weer in handen van Manou Antonis. Ook dit jaar wordt de mottoverkiezing in de ope ningsmiddag opgenomen. Hier krijgt u uitleg van Hans Antonis hoe u mee kunt stemmen naar de beste 10 motto’s voor carnaval 2012. Deze motto’s, aangevuld met 3 motto’s geko zen door de drie prinsen, worden rond 17.15 uur aan het publiek bekend gemaakt. Het winnen de motto voor carnaval 2012 wordt tijdens de Pierrotverbranding bekend gemaakt. Als afsluiting van deze middag zal (s)Taporkest d’Ambiejans nog enkele nummers spelen. Zoals u ziet een goed gevuld progamma voor een gezellige middag voor jong en oud, die u onder het motto “Dur zit muziek in”, en dat zit er deze middag zeker in, niet mag missen. Tot zaterdagmiddag 5 maart! Namens het SMC, de openingsmiddagcommissie I Romy van Elderen uit de Pastoor Jans- i senstraat is de winnaar geworden van j de vierde en laatste televisiebingo van Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’. Vier weken lang heeft de ballenmachi ne gedraaid om in totaal 1.600 euro aan prijzengeld contant uit te keren. Daar naast zijn er ook nog eens ruim 40 prij zen in nature uitgedeeld onder alle ver kochte loten Met deze actie heeft de har- monie niet alleen de bevolking van Moergestel, maar ook zichzelf een groot plezier gedaan. Het is een succesvolle actie geweest. Romy kwam donderdagavond aan het eind van de uitzending haar prijs opha len in de studio van MTV. Zij kreeg die overhandigd door Sjef Schilders die deze Niet met pijl en kruisboog maar op de --j-:n- wielrenfiets Een aantal gildebroeders heeft het idee l opgepakt om de Alpe d’Huez in Frank rijk te gaan beklimmen op de wielren fiets, de berg welke bekend is geworden in de Tour de France als de Nederlandse berg. Dit vanwege de vele Nederlandse successen op de berg, van o.a. Hennie Kuiper, Gert Jan Theunisse, Peter Win nen en Joop Zoetemelk. Nu willen de volgende gildebroeders ook graag in dit rijtje komen: Henry Hendrickx, Geert Claassen, Jos van den Heuvel, Sjefop ’t Hoog, Theo Moorman en Dion Ketelaars. I Deze sportieve poging is echter niet zo- MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 2 MAART 2011 die samen carnaval vieren. l L» Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Wij zijn met carnaval op maandag 7 en dinsdag 8 maart geopend tot 12.30 uur. Maar u kunt uw bankzaken 24 uur per dag regelen via rabofoon of internet. Pieter Burgers Toon Coppens Tijmen Smits www.rabobank.nl/hartvanbrabant (013) 50 88 100 I Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg T013-5920080 F 013-4688259 I www.allroundmakelaardij.nl PAGINA 5

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 5