18 Roy Kouwenberg wint derde bingo Briefvan www.nielsvandevencda.nl Lambert Smits Themaviering: Iedereen gelijk Wellness Salon Valetudo geopend Voorlezen in de bibliotheek Theo Raaijmakers Miniplaybackshow bij Partyboerderij ’t Draaiboompje Uitnodiging Bisdomfeest PAGINA 3 Vervolg Parochieberichten Dankbetuiging Moergestel, februari 2011 Graag willen we iedereen bedanken die, op welke manier dan ook, ons heeft gesteund tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Wij hebben dit als erg fijn ervaren. Een speciaal woord van dank aan het personeel van 'De Reuselhof'. STEM Wie alleen loopt raakt de weg kwijt. Alleen uit de gemeenschap komt de wijsheid. Eén hand alleen kan geen touw om een bun del knopen. Wie alleen loopt raakt de weg kwijt. alleen. Zaterdag 26 februari om 19.00 uur verzorgt zanggroep Inspiration weer een viering met als thema: Iedereen gelijk. Wij nodigen u/jul- lie hierbij van harte uit. RIA SMITS-VAN GEERSAEM Kinderen en kleinkinderen ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 23 FEBRUARI 2011 j Roy krijgt de eerste prijs overhandigd door Klaas Smits. De bingowinnaars worden steeds jonger. Afgelopen donderdag kwam Roy Kou- VOOR PEUTERS EN KLEUTERS Op woensdag 2 maart 2011 van 14.30 tot 15.00 uur wordt voorgelezen uit het prentenboek “Wat dacht je van een wiegje?”. Het was in september - een prachtige morgen. Muis stond voor de spiegel zichzelf te verzor gen. Ze keek naar haar buik en zie: ‘k weet het niet. Het zal me benieuwen of egel het ziet. Muis en egel worden mama en papa. Daar ver heugen ze zich geweldig op. Bibliotheek Moergestel, St. Jansplein 5a, Tel. 513 2243 www.bibliotheekmb.nl kunt u die tot plm. 17.00 uur nog kopen op de bekende adressen: Novy van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt en matig op school, omdat ik daar zo’n beetje mijn kantoor heb en ik ontvang daar ’s avonds ook altijd mensen die studeren en mensen die met een of ander probleem zitten of die om hulp komen vragen. Behalve met de school hebben we het nu ook druk op de twee huizen waar ik de leiding heb er zijn een aantal nieuwe jongeren binnenge komen, en de twee huizen zitten echt vol; in het ene huis heb ik ruim veertig jongeren tus sen de 15 en de 20, en in het andere huis der tig tussen de 12 en 22 jaar. Er zijn natuurlijk regelmatig problemen met de een of de ander, maar ik ben ook altijd graag op die huizen, want we hebben ook veel plezier en op alle Cochabamba, Bolivia, februari 2011 Beste mensen van Moergestel, en vooral de drie koningenzangertjes en -zangeresjes, Vanuit Bolivia wil ik jullie heel erg hartelijk bedanken voor de actie die jullie hebben gehou den voor onze kinderen en jongeren van de straat hier in Bolivia. Ik noem vooral de kin deren die hebben meegedaan aan deze actie, maar ik dank natuurlijk ook de mensen van de M.O.V.-groep, de vrijwilligers en -sters, de men sen die een geldelijke bijdrage hebben gele verd voor onze jeugd hier, gewoon iedereen die weer aan het slagen van deze aktie heeft deel genomen, op welke manier dan ook. Veel dank aan iedereenHoeveel keren is het al dat er geld is opgehaald met driekoningen voor het werk dat wij hier proberen te doen...??? Ik weet het zo niet, maar ik weet wel, dat de mensen van Moergestel en omstreken altijd bereid zijn om hun steentje bij te dragen voor andere mensen die minder hebben, en ik ben daar altijd heel erg blij mee, want daar kunnen wij weer veel mee doen. Hier zijn we intussen weer net begonnen met het nieuwe schooljaar, wat extra drukte bete kent; ik moet op school zijn omdat ik officieel 'algemeen directeur’ ben; ik ben toch regel- Afgelopen zaterdag 19 februari 2011 opende Wellness Salon Valetudo haar deuren aan de Coolhof 6 in Moergestel. Na haar opleiding en diverse cursussen als mas- Het bisdom Den Bosch organiseert dit jaar op seuse heeft Lieke van den Meijdenberg op ver- r .1 -i 'et ii_:_ Ii- :nii-i derfeest. Het feest begint om 10 uur in de Sint Janskathedraal met onze Bisschop. Daarna gaan we naar het Theater aan de Parade waar we kijken naar een voorstelling over een koning en ....een mug. In de middag zijn er workshops. De kinderen kunnen knutselen, muziek maken, uiAJigv.cu amu, ,<uvluuwio dansen of theaterspelen. De dag duurt tot 16 uur. latijnse vertaling van welzijn gezondheid. Voor meer info zie www.bisdomdenbosch.nl Omdat dit feest al jaren een groot succes is, massages en behandelingen aan: ontspannings- willen we vanuit onze parochie alle kinderen massage, massage door middel van verwarm de mogelijkheid bieden hier naar toe te gaan. de stenen (hotstone massage) massage door Ouders worden ook van harte uitgenodigd om mee te gaan. U kunt echter ook alleen uw kin- d(eren) opgeven voor deze dag. We vertrekken die dag gezamenlijk om 9.15 uur vanaf het parochiecentrum. Deelname kost 6 euro per kind, volwassen begeleiders mogen gratis komen. U kunt uw kinderen tot 1 maart aanmelden bij Dorris Rijnen, tel 513 2823 e-mail dorris.rij nen@home.nl zeld van een boeket bloemen, overhan digd door Klaas Smits die de balletjes voor de gelegenheid had getrokken. ’n Week eerder had Roy al ’n prijs van 10 euro gewonnen, die door z’n opa spontaan werd ver dubbeld. Of opa dat in dit geval ook heeft gedaan is ons (nog niet) bekend... heeft ieder duizend voeten, loopt niemand ooit a.s. Donderdag vindt om 19.00 uur de laatste trekking plaats van de televisiebingo voor Har monie Prinses Juliana. Hebt u geen kaarten, dan wenberg uit de Huysackerstraat de eer ste prijs ophalen in de studio van MTV. Hij (of was het tóch z’n moeder.had als eerste de 15 getallen op z’n bingofor- mulier weggestreept om vervolgens de Wie alleen valt heeft niemand die haar hoort, bingo telefonisch te melden. Hoe het Wie alleen loopt gaat zwaar gebukt onder haar ook zij, Roy kreeg de eerste prijs, verge last, niemand deelt haar vreugde of verdriet. Wie alleen loopt raakt de weg kwijt. Twee voeten heeft ze slechts en maar twee armen. Ze heeft slechts twee ogen. Maar in de gemeenschap heeft ieder duizend handen, Denkt u nog aan opgave voor Stille Omgang in Amsterdam in het weekend van 19 en 20 maart a.s VASTENTIJD - VEERTIGDAGENTIJD Drie thema avonden in de 40-dagen tijd voor Pasen: op dinsdag 22 en 29 maart en 5 april rond het boek Eindelijk thuis van Henri Nouwen in het parochiecentrum van 20.00 tot 22.00 uur. Eindelijk thuis, is een geestelijk avontuur waar van een bijbelverhaal en een schilderij de kern vormen. Tijdens de thema avonden zullen gas tsprekers ons laten kennis maken met de drie hoofdrolspelers uit het Bijbelverhaal over de ver loren zoon. De eerste avond zal frater Wim Verschuren spreken over de jongste zoon. De tweede avond zal em. pastor Herman van den Broek spreken over de oudste zoon. De derde avond zal pastor Martien Rijkhoff msc spreken over de vader. Misschien wilt u het boekje lezen? Het is de moeite waard! Een recensie van vindt u op: www.nouwen.org/nl/Nouwen_thuis.htm Pastor Theo te Wierik msc Ria Willems (sect) Apotheek Moergestel aan de Kerkstraat. Kaar ten kosten 1,25 euro per stuk. Het is de laatste trekking, dus doe snel nog mee! Er is totaal 400,- euro prijzengeld te winnen en daarnaast is er nog ’n aantal waardevolle prijzen die worden verloot op de kaartnummers. Doe mee en geef onze harmonie ’n extra steuntje in de rug tij dens haar jubileumjaar!!! PRIJSWINNENDE KAARTNUMMERS Aan het eind van de uitzending worden tien prijzen verloot onder de deelnemende kaart nummers. De prijswinnende nummers van de eerste trekking (blauwe kaarten) zijn: 0632, 0696,0963,0908,0705,0741,0280,1001,0816, 0709, 0481 en 0014. Deze prijzen, evenals de geldprijzen 2 t/m 9, kunnen worden afgehaald twee de plaatsen is een hele goede sfeer. Ik moet op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in zeggen dat ik elke dag wel dingen heb waar ik Den Boogaard. van kan genieten, en dat weegt dat weer op - tegen de dingen die niet zo leuk zijn. Verder zijn er op verschillende plaatsen eu charistievieringen, er zijn zieken die bezocht moeten worden, er zijn natuurlijk de onver mijdelijke vergaderingen, ook hier, er zijn mensen in de gevangenis waar ik op bezoek wil en moet, maar bij alle dingen die er te doen zijn komt het er vaak op aan dat je even tijd hebt voor iemand, iemand even aandacht kunt geven, al zijn het maar een paar minu ten, dat je iemand even kunt bellen of zo; het gaat vaak niet om grote dingen, maar gewoon even luisteren naar het verhaal van iemand die komt, ook al heb je eigenlijk geen tijd. Als het is zoals het nu is, dan wil ik graag nog jaren doorgaan!! Maar dan wil ik ook heel graag dat jullie ons hier blijven steu nen: een achterban waar ik altijd op kan reke nen! Daarom nogmaals dank aan jullie allemaal, deze keer vooral aan de kinderen en anderen die mee hebben gedaan aan het driekoningen zingen!! We zijn enorm blij met die steun en rekenen ook in de toekomst op Moergestel en Lieke aan het werk in haar salon. het gOeie voik van daar! Heel veel groeten en De salon is alleen geopend op afspraak. de allerbeste wensen en tot een volgende keer! Voor informatie kun je contact opnemenmet Lieke van den Meijdenberg, tel. 06-28469707 c 243J Cochabamba, Bolivia valetudo@home.nl theojgmr(a>^nail.com Beste kinderen van Moergestel, Op carnavalszondag organiseren C.V. De Dur- draaiers weer de miniplaybackshow. Heb je altijd al een keertje je idool willen play backen, dan is dit je kans! Na de optocht kun je op het podium je act laten zien. Vorig jaar gin gen Fleur en Merel Zijlstra, Veerle van Veghel en Maud Brekelmans er met de wisselbeker vandoor. Zij playbackten Alexandra Burke met Bad Boys. Lijkt het je wat? Je kunt je opgeven tot 28 februari bij Harriette van ’t Draaiboompje. Tel. 513 1315. Doen hoor! middel van verwarmde stempels gevuld met kruiden en olie (kruidenstempel) voorjaars- massage spa hamman (scrubben en wassen met schuim van olijfzeep) en afslankmassage. Na een ontspannende massage is het heerlijk om nog even na te genieten van een “pakking van algen/honing of cacao. voor alle kinderen tussen 4 en 12 jaar zaterdag 26 maart voor de vijfde keer een kin- schillende plaatsen stage gelopen om ervaring op te doen. “Het was al lange tijd een droom van me om een eigen salon te starten en mijn enthousiasme in welness te delen met anderen. Rust en ontspanning, even weg uit het hecti sche jachtige leven, dat wil ik graag overbren gen en doorgeven”aldus Lieke. Valetudo is de Wellness Salon Valetudo biedt verschillende 2 MAART 2011 TW1TTER.COM/NIELSVDVENCDA “Samen de kracht van Brabant” PROVINCIALE VERKIEZINGEN nielsonielsvandevencda.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2011 | | pagina 3